Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירה. חייב בירה. מכירים איזה מבצע טוב?

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם זה בכל הסניפים אבל בקשת טעמים בנתניה יש שלוש בירות צ'כיות ב11 שקלים (!!!) לקונים במאה שקל ממוצרי החתנות, יש מספר סוגים ואפשר לערבב.

הטעם לא רע בכלל.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בטיב בירת סיידר תפוחים STRONGBOW, אני לא חובב שתיה מתוקה אבל זה ממש טעים וזורם לקיץ במיוחד בים. המחיר הוא 8 שקל לבקבוק בפעם האחרונה שקניתי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי שתחיה קנתה לי בשופרסל (הזמנה באינטרנט) שישיית גולדסטאר ב 30, שישיה גולדסטאר UF ב 35, 2 פחיות גינס של חצי ליטר ב 22 ו 3 לף ב20.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לפני שבועיים או שלושה משופרסל אונליין וזה באמת היה המחיר של שישיית גולדסטאר.

ראיתי אותו גם בטיב טעם, כנראה שמישהו בטמפו החליט להוריד מחירים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש ביוחננוף 3 בקבוקי קלסברג או טוברג רד חצי ליטר ב 20 שח.

עכשיו יש גם באתר ביגדיל שישיית קורונה ב 44 שח ושישיית הייניקן ב 36 שח.

הכי טוב שהיה להם באתר זה שישיית קלסברג ב29.9 שח. שיש כזה מבצע אני קונה כמה יותר ושם בצד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באתר של שופרסל שישיית גולדסטאר רגילה ב-30. גולדסטאר לא מסוננת ב-34₪. לא ברור לי למה בלי סינון זה יותר יקר, אבל שיהיה.

הלכתי לסניף שופרסל דיל הקרוב למקום עבודתי ושם זה עלה 42₪. למה מה קרה?! פרנציפ לא קניתי.

יצאתי עם שיישית בירה ״מיתוס״ ב-33₪.

אם אני לא חוזר תדעו שהיה אחלה להיות מנהל פה באוף טופיק.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באתר של שופרסל שישיית גולדסטאר רגילה ב-30. גולדסטאר לא מסוננת ב-34₪. לא ברור לי למה בלי סינון זה יותר יקר, אבל שיהיה.

הלכתי לסניף שופרסל דיל הקרוב למקום עבודתי ושם זה עלה 42₪. למה מה קרה?! פרנציפ לא קניתי.

לחיים :beerchug:

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו עם סוכר חום ומכוניות גדולות, זה יקר יותר כי מוכנים לשלם על זה יותר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אחלה בירה. אין כמו להרגיש כמו יווני מובטל אחרי יום קשה בעבודה.

יש גם ברמת ישי ב"אחים דויד" בירה ואן פור 5 ש"ח לחצי ליטר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו בירה מוצלחת.

למיטב זכרוני, המחיר אמור להיות נמוך יותר (שופרסל).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל רמי לוי כמעט תמיד יש מבצע של 3 ב-10 על איזשהי בירה בנפח חצי ליטר.

לאורך הזמן הוא מכר צ'כיות ופולניות למיניהם (קונרד, מולר וכו...).

הבירה האחרונה שקניתי ממנו במבצע הייתה בירה רוסית בשם BIG MUG, אציין מראש שתמיד שאני קונה בירה כזאת (3 ב-10) אני בא עם אפס ציפיות ואני אומר לעצמי שאני לוקח ליטר וחצי בירה שעולה פחות מקפה בבית קפה ותמיד שווה לנסות.

א-ב-ל הפעם נתקלתי בהפתעה גדולה, ה-BIG MUG הזאת פשוט הפתיעה אותי לטובה ביג טיים, פשוט אחלה של בירה, ממליץ בחום ואני ממש מתחרט שלא לקחתי מעבר ל-3. אני מקווה שהיא תישאר עד הקנייה הבאה כי במקרה כזה אני יעמיס הרבה יותר מ-3.

63817.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל רמי לוי כמעט תמיד יש מבצע של 3 ב-10 על איזשהי בירה בנפח חצי ליטר.

לאורך הזמן הוא מכר צ'כיות ופולניות למיניהם (קונרד, מולר וכו...).

הבירה האחרונה שקניתי ממנו במבצע הייתה בירה רוסית בשם BIG MUG, אציין מראש שתמיד שאני קונה בירה כזאת (3 ב-10) אני בא עם אפס ציפיות ואני אומר לעצמי שאני לוקח ליטר וחצי בירה שעולה פחות מקפה בבית קפה ותמיד שווה לנסות.

א-ב-ל הפעם נתקלתי בהפתעה גדולה, ה-BIG MUG הזאת פשוט הפתיעה אותי לטובה ביג טיים, פשוט אחלה של בירה, ממליץ בחום ואני ממש מתחרט שלא לקחתי מעבר ל-3. אני מקווה שהיא תישאר עד הקנייה הבאה כי במקרה כזה אני יעמיס הרבה יותר מ-3.

[ATTACH=CONFIG]426887[/ATTACH]

קניתי כזה לפני שנתיים באיזה מעדנייה רוסית ורציתי למות.

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...