Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוקרה במחיר סביר? לקסוס is250 או אינפיניטי 37g או ב.אמ.וו. סידרה 3 או מרצדס c

KOOKE
שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקציב בין 80,000 ל- 100,000 ש"ח אפר חריגות לכאן או לכאן

שנתונים 2007 עד 2011 של הרכבים שבכותרת נכנסים בגבולות התקציב.

נסועה שנתית כ- 25,000 ק"מ ברובה עירונית

לרוב נוסע לבד (מרווח במושב האחורי פחות חשוב לי)

התכונות שמחפש לפי סדר חשיבות יורד:

איכות/נוחות נסיעה - הכוונה גם לאיכות החיים בתא הנוסעים, איכות החומרים, איכות מערכת הסאונד ובידוד הרעשים, נוחות המושבים, חישמול ואיבזור ופינוקים וכו'

אמינות- לא רוצה לראות את המוסך אלא רק בטיפולים שוטפים (עד כמה שניתן - בכל זאת רכבים לא ממש חדשים)

חסכון בדלק (יחסית כן..)

ביצועים - יכולת האצה בעיקר

הנאה בנהיגה - בכל זאת בסיבוב הבא לא רוצה לחטוף מחלת ים...

הייתה לי מרצדס C שנת 2002 אהבתי. ענתה על הדרישות שלי פחות או יותר (מערכת הסאונד המקורית לא משהו, איכות החומרים בתא הנוסעים טעונת שיפור, תאוצה רק סבירה ותחושה כללית של טנק קטן לטוב ולרע, סך הכל הייתה די אמינה)

עשיתי נסיעת מבחן קצרצרה על לקסוס IS250 גימור פרימיום - אהבתי מאד למעט הפלסטיק בדש בורד שהפך לדביק עם השנים (מחלה ידועה של הדגם) ולמעט רכות נסיעה קצת מוגזמת. עוד לפי פירסומים צריכת דלק לא משהו רק 1 ל- 7 בעיר ו 1 ל- 12 מחוץ לעיר בנהיגה סבירה עד מתונה.

עדיין לא בדקתי בנסיעה את האינפיניטי ואת הבימר.

לתחושתי הלקסוס תענה הכי טוב על הצרכים והתכונות שאני מחפש...

דעתכם? רכב אחר שלא חשבתי עליו?

פסלתי את האלפא 159 מהחבורה בשל סעיף האמינות ייתכן וזו רק דיעה קדומה אבל המותג ואמינות לא ממש הולכים יד ביד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הלקסוס והמרצדס טובות וסבירות יותר מהאחרות.

הלקסוס כנראה תהיה טיפה יותר אמינה (אם כי גם המרצדס אמינה, ויש מלא מוסכים שמטפלים בה), אבל גם טיפה פחות איכותית בתא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקסוס תהיה אמינה ולא חזקה

האיפיניטי תהיה חזקה אבל שתיינית דלק ובסיבובים לא משהו

המרצדס - תא נוסעים נעים, אבל לא חזקה, שתיינית דלק ויקרה לאחזקה.

לדעתי, הבמוו תיתן לך את מירב הדרישות שלך: הנאה מנהיגה, חזקה, תאנוסעים מפואר ונעים אבל גם היא שתיינית ועלויות אחזקה לא נמוכות. בכל מקרה היאנותנת יותר מהמרצדס.

ולכן,השאלה היא מה סדר חשיבות הפרמטרים כי אי אפשר את כולם. אם סדר החשיבות הוא לפיהרשימה, הבמוו כנראה הכי מתאימה. אתה מוגבל בתקציב ל סדרה-3 שנת 2010 156כ"ס. מה שפוגע בביצועים אבל לא באחיזת הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיפיניטי תהיה חזקה אבל שתיינית דלק ובסיבובים לא משהו

לגבי הצריכת דלק, צודק. לגבי החלק השני, אתה מדבר מניסיון אישי (כי שלי קצת אחר).

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבחן את הבימר למרות שיש לי קצת רתיעה בשל תדמית המותג הבעייתית משהו מבחינת התווית שמודבקת למי שנוהג בבימר, חוץ מזה, נסעתי מזמן על בימר לתקופת מה ועד כמה שאני זוכר נוחות הנסיעה לא הייתה ממש מרשימה - קצת התרסקה לי על מהמורות.

בגלל היות הלקסוס קצת נחבאת על הכלים ובעלת מראה לא ממש מוחצן היא דיי קוסמת לי גם במובן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היו רתיעות בגלל תדמית המותג. התגברתי, והתבגרתי... תשתדל לא לקחת בצבע שחור.

BENJ - לגבי - ה-37 מדבר מנסיון ובהשוואה לבמוו.

KOOKE - כבר ראיתי את השאלה שלך לפני מספר חודשים בפורום נושמי האבק - חשבתי שכבר החלטת.

גם שם עניתי לך ונתתי עצות.

אגב, את הנוכחי שלך, ששיך לפורום ההוא, הלכתי לראות ו'חטפת' לי אותו :-)

מצטער על הרווחים בתגובה הקודמת, הפורמט פה לא משהו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוכחי שלי כמובן יישאר במשפחה. לא יכול בלי לנשום אבק מעת לעת. אבל בשל צריחת הדלק המטורפת שלו ובגלל איכות/נוחות הנסיעה היום יומית מעוניין לאמץ רככב מפנק ליום יום ולשמור את הנוכחי לטיולים ולנשמה.

בבעלותך בימר? אודה לדעתך ולניסיונך בנוגע לנוחות הנסיעה ולאמינות היחסית.

לטובת אלו שאינם יודעים במה מדובר- כרגע נוסע ביום יום על ג׳יפ רנגלר רוביקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי כ- 6 שנים במוו 530 מדגם E39, לדעתי הטוב שבמודלים אי פעם.

כיום מחזיק סידרה-3 בת שנה ונהנה מכל רגע.

בתקציב שלך, עדיין הייתי לוקח במוו אבל יורד בשנתון (כל זמן שאתה מקבל את ה- E90) לטובת מוע חזק ורכב שמור.

אלו עם המנועים החזקים גם הגיעו מאובזרות יותר. אל תטעה - עלות האחזקה של במוו לא נמוכה, אבל אם מטפלים בה כראוי ומכירים קצת EBAY ודרכים נוספות כשממש צריך להביא חלפים, אז זה לא נורא. (בטח לא יותר ממרצדס).

לפני שבועיים עזרתי לחבר לקנות 330 2007 שנכנסת בתקציב שלך. הוא מרוצה עד הגג, בינתיים כמובן... וגם הוא הסתכל על G37,לקסוס וגם A4 עם המנוע 2 ליטר.

תכתוב לי בפרטי, את מוזמן לראות את שלי אם מעניין אותך ה F30 או את ה- E90 שלו. הוא אפילו עובד בהרצליה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה,

ללקסוס יש שלוש מחלות ידועות.

הדשבורד- שנהיה דביק במידה ונחשף לשמש ללא הגנה.

משאבת מים- הולכת כל כ6-7 שנים. (לא עסק יקר במיוחד. כ2000 ש"ח)

בולמי זעזועים ש"מתעייפים".

כנראה שבגלל בולמי הזעזועים, הרגשת שהרכב הספציפי שעליו נהגת היה רך מידי.

יש ל IS יכולת מדהימה לשלב בין נוחות ודינמיות.

הG37 הרבה יותר ספורטיבית, אך זה בא על חשבון נוחות נסיעה בתוך העיר.

הG37 תהיה בזבזנית בהרבה מה IS.

אצלי הIS צורכת איפשהו על הסקאלה של בין 6 ק"מ/ליטר בתוך העיר, עד לכ 8.5 ק"מ/ליטר בתוך העיר, מאוד תלוי בסגנון הנהיגה.

מחוץ לעיר הגעתי גם ל 13.5 (בלי העליות חזרה לירושלים. תדלקתי בשער הגיא ותדלקתי שוב באיזור המרכז.)

הIS לא מרגישה חלשה בשום צורה שהיא. תמיד יש כוח זמין והמנוע והגיר עובדים נהדר ביחד. תמיד יש אפשרות לעקוף, גם כאשר הרכב עם 4 נוסעים.

נכון, היא לא תהיה זריזה כמו ה G37, אבל חלשה היא לא.

מבחינת אמינות, אין יותר מידי מה להוסיף, הן אמינות בטירוף!

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...