Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזר לי בטיפול והחלפת צלחות ורפידות , נתן תמיכה גם בטלפון וגם אישית הרכיב ועשה במסירות תוך הפגנת ידע וסובלנות, תודה רבה מקרב לב [emoji3] הפרויקט שלכם יחיד ומיוחד במינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוצה להודות לאסף התותח שהחליף לי שמן ופילטר שמן.

ביצע בדיקות תקינות על בלמים, רצועת טיימינג ועוד כל מיני דברים מסביב.

וקבע איתי לטיפול המשך הכולל החלפת מסנני אויר ודלק, נוזל בלמים, פלאגים והחלפת נוזל קירור.

כל הטיפולים בוצעו במקצועיות, אדיבות וסבלנות כולל הסברים והדגמות.

סירב לקחת תשלום על העבודה. אנשים זהב שכיף להיתקל בהם. :mm_smile:

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לאסף השפיץ שביצע החלפה של פילטר שמן+שמן, וגם ביצע ניקוי למערכת המיזוג עם ספריי מיוחד בגלל פטריה מעצבנת שהשתכנה שם.

הוא ביצע פירוק של הגלגלים, מדד עם קליפר את עובי הצלחת והסביר מה צריך להחליף עד הטסט.

הכל בוצע במקצועיות (שנדיר לראות אותה גם עם מוסכי היבואן), באדיבות ובסבלנות.

משום מה הוא סירב לקחת תשלום על העבודה, וחבל.

תודה רבה אסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים,

אמנם יש לי מעט הודעות בפרופיל (האמת, שלא מצאתי מה להגיב - ברוב המקרים הייתי קורא מהצד) ואחרי אתמול החלטתי שאחרוג ממנהגי ואגיב כאן.

ביום שישי רכשתי יאריס TS שנת 2005 עם 122 אלף ק"מ (במקום היאריס 5 דלתות שהייתה לי, שסביר שלא אקנה בעתיד רכב עם 2 דלתות, אז כדאי כבר עכשיו להתפנק - החבר'ה הנשואים מבינים אותי).

כמו בכל רכב, אני מעדיף לעשות טיפולים ברגע שהוא מתקבל - יישור קו ושימוש בשמנים שאני אוהב.

מאון לאון הגעתי לאסף מהכנופייה, הודעה קצרה בפורום וכמה שעות לאחר מכן שיחת טלפון. בצד השני אחלה של בנאדם שמתזמן איתי למחר בערב בביתו של מאור.

ב-17:40 הגעתי למאור, ראיתי את רועי ואסף עם הראש מתחת למכסה מנוע של סיריון דור ראשון. חיוכים ראשונים, היכרות נעימה ויאללה לעבודה.

אסף התפנה והתחיל לטפל לי ברכב (יש לציין, אני עושה זאת בעצמי בד"כ אך הפעם הייתה בעיה שקשורה לקלאצ' ושם ניסיוני פחות).

עשינו טיפול של שמנים, פלאגים ופילטר אוויר. אסף קבע איתי לסיבוב הבא שאביא שמן לקלאצ' ומים לרדיאטור ואז נעשה יישור קו כללי.

כל אותה העת, שאלתי אותם מה הסיבה שהם עושים את זה, אנומליה קוראים לזה - תופעה על טבעית. בסה"כ חבר'ה עם ידע, רצון לעזור וכו' שעושים הכל אבל הכל בחינם. (מיותר לציין אגב, שאסף רצה לרכוש לי את השמן בעצמו ואחזיר לו, אך התעקשתי שלא).

רציתי לפרגן לכם אלופים,

אין כמוכם. מלבד היותכם מקצועיים, אתם אנתיתזה לכל חוויה מוסכית שאנשים כאן עברו. פשוט תענוג.

אחד הפרויקטים היותר מושקעים בשוק שחוסכים למשק הישראלי המון כסף - בייחוד במצב היום שהחיים הופכים לקשים יותר ויותר.

תודה!!

11268132_10207183115394009_997318542_n.jpg11287082_10207181272987950_1210487448_n.jpg11304280_10207181272467937_1199128884_n.jpg

רוכב אופניים בהתהוות, רוכב אופנועים בדימוס ונהג פחנוע בהווה,
BIKEDEALZ.net - מגזין אופניים בגובה העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

רוצה להודות לחבר הפורום היקר matansab שביצע טיפול 10K ליונדאי גטס שלי.

עשה לי עבודה מלאה של החלפת פלאגים,מסנן אוויר,מסנן שמן,ושמן מנוע.

היה אדיב מאוד וגם הסביר לי לא מעט על העסק,החכמתי לא מעט,תודה למתן ולשאר חבריי הכנופייה על הרצון הטוב שלכם,לא מובן מאליו,כיף לדעת שעוד יש אנשים שמוכנים לעזור לאחרים ללא תמורת כספית ולתת את הכלים והידע המעשי באותו טיפול מהסוג הבא,תודה רבה מתן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חייב להגיב - אני קראתי את האשכול הזה הודעה הודעה אות אות וחשבתי לרגע שאני הוזה.

לחבר'ה המתנדבים העוסקים במלאכה - כל הכבוד לכם. נשמע מהתגובות פה כאילו החזרתם את האמון בבני אדם לחלק מהאנשים פה וגם לי הקורא מהצד.

דבר אחד שליווה כל אחת מהתגובות פה זה התסכול העמוק של הכותבים מכך שלא הסכמתם לקבל תמורה. הטבע האנושי (שלי ושל המגיבים פה במינימום) זה הרצון להוקיר תודה לאדם שסייע לך. אני מבין שאין רצון לקבל תמורה כספית כי כנראה שאתם באמת סוג של אנשים שעוד לא פגשתי, אבל תתנו לאנשים אפשרות להחזיר לכם משהו. אני בתור מכור אנונימי לכלי עבודה יודע מה המחירים. תתנו לחבר'ה שאתם עוזרים להם את האפשרות להשקיט את המצפון. אני חושב שאם הייתם מסכימים לקבל תעודת זיכוי בחנות כלי עבודה לבחירתם בסכום סמלי מכל "קליינט" זה ישרת את שני הצדדים ויצמצם הן את תחושת התסכול של מקבלי השרות ויאפשר לכם לרכוש כלי עבודה איכותיים כתמורה על פועלכם מבלי להכניס את היד לכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות השרשור הזה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?565423-%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%A1%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%A7-2011-%D7%9B%D7%91%D7%94-3-%D7%A4%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%94-%D7%91%D7%A8%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%A8&highlight=%D7%A1%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%A7

הגיע אליי בחור בשם אסף אשר המליץ על ניקוי בית מצערת. מכיוון שהרכב עוד היה עם הפלאגים המקוריים על הדרך

החלפנו אותם גם. אסף הגיע ועשה עבודה באמת נהדרת ללא כל תמורה (הבחור בקושי הסכים לכוס מיץ :lol:).

כיף לראות שיש עוד אנשים כאלו בארץ שמוכנים לתרום מזמנם וניסיונם ולעשות זאת בחיוך ללא כל תמורה.

המון תודה, יצא לי ללמוד משהו חדש, ואף מקווה להצטרף אליכם בעתיד ולשפר את הידע והיכולות.IMG_20150528_180346a.jpgIMG_20150528_180704a.jpgIMG_20150528_180708a.jpgIMG_20150528_180950a.jpgIMG_20150528_180956a.jpgIMG_20150528_181012a.jpg

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שגם מקודם התקלה הופיעה אחת לשבועיים בערך, עדיין מוקדם לדעת.

אם היא תחזור אפנה למוסך מורשה שברולט ואעדכן בהקדם.

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לפרגונים ולחוויה, ורוצה לציין לשבח את יגאל על העבודה Hands On, ועל הסיוע מרחוק. וכמובן גם מאור30 שניהם סייעו לי מכל הבחינות, אם זה מענה בשעות לא שעות, שאלות רבות שלי ועוד שלל דברים. אמי מתפלא שהם לא התעצבנו על כמות השאלות שלי.

הבעיות שהיו לי מהאוטו, לאנטיס 2004, הן נזילת שמן מאטם מכסה שסתומים, ורעשים מוזרים מאלטרנטור. נגשנו קודם כל לפירוק האלטרנטור, ולאחר פירוקו נסעתי ברכבת לתל אביב על מנת להגיע לרוני סטרט. בבדיקה של רוני סטרט על המסוע המיוחד לבדיקת אלטרנטור, נמצא תקין ואפילו לא היה רעש, מוזר. מבולבלים, יגאל הרכיב חזרה את האלטרנטור, הנענו, ובאמת שכמעט לא שומעים את הרעש. אנחנו עדיין בבדיקה של הדבר המוזר הזה וכשהרעש יתחזק, אם יתחזק, נקבע שנחליף מיסב של האלטרנטור.

לאחר כל המקרה התמוהה, נגשנו לבדיקת אטם מכסה שסתומים. יגאל פתח הכל, וניקה את האיזור של האטם על מנת לשים סיליקון חדש, ובכך למנוע נזילה.

חשוב לציין שהתחלנו הכל ב 8 בבוקר, ופשוט הסבלנות של יגאל היא מדהימה, העבודה מדויקת ונעשית ללא לחץ.

יגאל אפילו הקפיץ אותי לתחנת הרכבת הלוך, וכשחזרתי גם חיכה לי על מנת לחזור לרכב.

לבסוף, אני יכול לומר בביטחון שהיה לי עסק קודם כל עם בן-אדם מקצוען אמיתי, שלא מוותר בקלות לכלום, ולומד מכל דבר.

פשוט תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לפרגונים על כנופיית הטיפולים!

היום הגעתי למתן (חבר הכנופיה הדרומי ביותר) כדי להחליף את הנורות של פאנל המזגן. נאמר לי במוסך שזה מסוכן מאוד, ועדיף שלא לגעת.

תוך כמה דקות, בלי לעשות זאת קודם - הצליח מתן לפרק בעדינות יתרה את כל הקונסולה, והחליף לי נורות.

רואים שמדובר באיש עם הרבה ידע - ועם ארגז כלים מטורף! :)

תודה רבה!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות ליגאל מהכנופיה נפגשתי איתו היום אחרי שסיים עבודה. לא הצלחתי לפתוח את הבורג של הקרטר והוא הצליח די בקלות.. על הדרך כבר ביצע לי החלפת שמן ופילטר שמן מיותר לציין שלא מוכן לקבל שום דבר למרות שמאוד רציתי. באמת רוצה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאסף התותח שוב, שהחליף ברכב פלאגים, פילטר אויר, פילטר דלק, ונוזל בלמים (תהליך מעייף שכלל פירוק חלק מהגלגלים!) הכל באדיבות מקצוענות סבלנות והסברים על העבודה. ענק! תודה רבה! כמובן שלא ביקש אגורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...