Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעתי ברכב ממש בקטנה כשניסיתי לחנות ברוורס וסוכנתהביטוח של האיש הנפגע התקשרה אליי

שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני משהו כמו חודש אפילו פחות , ניסיתי להיכנס לחנייה ברוורס, ופגעתי בלי כוונה ממש ממש בקטנה בג'יפ שהיה מלפניי , היו ממש כמה סימנים קטנים של שפשוף מהגומי של הרכב שלי , (שום נזק לפח , רק ממש טיפה שריטות)

הנהג היה מסתבר בתוך הרכב , וישר יצא וצעק וממש התעצבן אמר שהרכב הזה חדש ויקר ושצריך להחליף טמבון ...וביקש פרטים, מסרתי לו את הפרטים שלי , הוא בעצמו צילם את הנזק, לאחר שהשארתי את הפרטים שלי אצלו , יצאתי מהחנייה וחיפשתי חנייה אחרת, במקרה עברתי ליד אותו ג'יפ כדי להיכנס לחלק השני של החניון ,

וראיתי את הברנש מנקה את הנזק הפעוט עם מטלית ושפריצר ... (וגם חבר שלי שהיה איתי באוטו ראה)-הבעיה היא שלא ראיתי אם זה באמת התנקה משם...

לאחר כמה שבועות , התקשרה אליי סוכנת הביטוח שלו , ואמרה לי שהנזק שנגם הוא בעלות של 1200 שקלים , והסכום שווה לסכום של ההשתתפות העצמית, ושאלה אם אני מעדיפה לערב את חברת הביטוח או לשלם את הסכום , אמרתי לה שאחזור אליה עם תשובה , ואין לי מושג מה לעשות ...

לאחר שבוע היא ניסתה להתקשר אליי גם מטלפון אחר , והשאירה לי הודעה קולית , שאם לא אחזור אליה בעל הרכב יתבע את הביטוח.

אני נהגת חדשה בת 17 , ואני זאת שאצטרך לממן את הנזק... וסכום כזה של כסף הוא גבוה מאוד בשבילי

מה זאת אומרת לתבוע את הביטוח, מה יקרה אם יתבעו את הביטוח ? , מה אני אמורה לעשות אולי כדי להוזיל את העלות של הנזק ?, איך אני משלמת לה ? ואיך אני יכולה לדעת שהוא באמת הלך למוסך והחליף טמבון ?ניסיתי לקרוא קצת על השתתפות עצמית ועל תביעה אבל לא בדיוק הבנתי ...מה זה השתתפות עצמית ואיך אני משלמת?

ממש אשמח לתשובה בהקדם , וסליחה על החוסר הבנה והבורות זאת פעם ראשונה שדבר כזה קורה לי ...

הביטוח על הרכב הוא ביטוח מקיף של הראל וביטוח צד ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1200 ש"ח - כסכום ההשתתפות העצמית - שלמי מכיסך. בשבילך זה סכום גדול, אבל בסה"כ של אחזקת רכב מדובר בסכום קטן. הרי גם אם תפעילי את ביטוח יהיה עלייך לשלם סכום דומה, וגם אם ההשתתפות העצמית מעט יותר נמוכה הרי שהרקורד הביטוחי שלך יפגע ובעתיד הפרמיה שלך תהיה יותר גבוהה.

בכל מקרה - התייעצי עם סוכנת הביטוח שלך.

והערה טכנית קטנה - כתבת את הודעתך בפונט גדול, שנחשב ברשת ל"צעקה". לא צריך. בבקשה כתבי בפונט הסטנדרטי של הפורום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאת בזול. פגיעה ברכב יקר יכולה בקלות להגיע לסכומי עתק של עשרות אלפי שקלים.

לא נדיר להתקל בבעל רכב יקר שמתרגז בגלל שריטות.

הצד השני נוהג בך בהגינות, כנראה שרק צריך לצבוע את הפגוש מחדש. טמבון של ג'יפ לא עולה 1200 שקל, אלא פי כמה.

שלמי את התיקון ושכחי מהמקרה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאת בזול. פגיעה ברכב יקר יכולה בקלות להגיע לסכומי עתק של עשרות אלפי שקלים.

לא נדיר להתקל בבעל רכב יקר שמתרגז בגלל שריטות.

הצד השני נוהג בך בהגינות, כנראה שרק צריך לצבוע את הפגוש מחדש. טמבון של ג'יפ לא עולה 1200 שקל, אלא פי כמה.

שלמי את התיקון ושכחי מהמקרה.

אוקיי , תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...