Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח להערכה מה יפסוק השופט בגזר הדין.היום היה משפט בתביעות קטנות ללא החלטה

שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבאת עדה שלא ראתה את התאונה בעת שאירעה. אבל העידה על הרוח שהייתה, שהנתבעת מוסרת פרטים ללא כל טענה , לשם מה אתם צריכים את זה.

לרעתה - שלא היה לה ביטוח , ומיד רצה לעשות אחד כזה.ץ

לטובתה - לא זזה מעמדתה שהיא הייתה ללא תזוזה, ואשתך היא שפגעה בה.

לרעתכם , עדות אשתך לא הצביעה במפורש שהנתבעת נסעה רברס, וגם המהירות בה נסעה , לא כל כך לטובתה.

מעריך ב 60-70% שייפסקו לטובתכם, מהטעם הפשוט שצד שמרגיש נפגע, תובע בד"כ.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לפי "אשם תורם" השופט יפסוק 5 אלף ש"ח או נמוך מזה?

{תבענו על 8000 שקלים -700 מתוכם לשמאי, 350 לעדה, 6500 תיקון}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, חבל שעם כל המאמץ שהשקעת בהתכוננות, בסוף היו דברים מהותיים שלא תרמו ואולי הזיקו. העדה יכלה להועיל אם היה מקרה של אי השארת פרטים והכחשת מעורבות, אבל במצב הנוכחי היא סתם העידה על הלך רוח. העדות של אישתך יכלה להיות ממוקדת יותר כמו שנאמר.

מקווה מאוד שהעיתוי שבו רכשה הנתבעת את הביטוח, תשחק לידכם בערעור מהימנותה. יש הרבה מצבים שזאת מילה כנגד מילה, ולפי מה שקראיתי בפס"ד שישה העלה בשרשור אחר, השופט יחס לאינטרס כלכלי מובהק משקל בבחינת אמינות. במקרה ההוא מישהו בלי צד ג' פגע במישהו עם מקיף וניסה לסגור איתו שיודה באשמה.

נקווה שהיעדר הדרישה לפיצוי מצידה ורכישת הפוליסה בדיעבד תפגום באמינותה ולפחות הפסיקה תיהיה לטובתך.

אם מדברים באוחזים, אני אתן 80-90% לפסיקה לטובתך עם אחריות לתאונה של 20-30%.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה עזבתם מהר מאוד את עניין נקודת הפגיעה וה"משיכה" של הקרע בפח? זה היה אמור להיות עיקר הטענה שלכם שהיא הייתה בתנועה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעדכון.

תודה על השיתוף.

זה שהנתבעת עשתה ביטוח צד ג' מיד אחרי התאונה משחקת לטובתכם. זה די מרשיע בהיגיון, בבית משפט לא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה עזבתם מהר מאוד את עניין נקודת הפגיעה וה"משיכה" של הקרע בפח? זה היה אמור להיות עיקר הטענה שלכם שהיא הייתה בתנועה

אפילו אותי לא הצלחת לשכנע שזה מוכיח שהרכב של הנתבעת היה בתנועה, ואני עוד רוצה להאמין בזה.

גם בתאונה קלה בפגיעת חזית-אחור ברמזור אפשר לטעון שזה היה רברס, והשופט מחליט לפי סבירות ואמינות מי צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הגשתם צילומים של שני כלי הרכב שיכולים לתמוך בטענה שהנזק ברכב שלכם נגרם מן הרכב של הנתבעת?

מן הפרוטוקול אפשר להבין רק שהיו הרבה דיבורים ורגשות מתפרצים ומעט מאוד ראיות.

העדה שהבאתם חסרת ערך מכיוון שלא ראתה את התאונה.

להערכתי השופט לא יפסוק לכם את מלוא הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אותי לא הצלחת לשכנע שזה מוכיח שהרכב של הנתבעת היה בתנועה, ואני עוד רוצה להאמין בזה.

גם בתאונה קלה בפגיעת חזית-אחור ברמזור אפשר לטעון שזה היה רברס, והשופט מחליט לפי סבירות ואמינות מי צודק.

אני לא צריך לשכנע, אבל במטותא יסביר כבודו איך מתחילה פגיעה מחלקה האחורי של הדלת הקדמית ימנית נמשכת לאורך כל הדלת האחורית ימנית, ומשם לאורך כל הכנף הימנית האחורית עם אסקלציה (בדלת הקדמית כמעט ולא נוגע, בדלת האחורית שפשופים ושריטות ובכנף ממש קרע), כך שרואים שהנזק מתחיל מהדלת הקדמית, נמשך לאחורית ורק לאחר מכן לכנף.

וכל זאת כשהנתבעת עומדת במקום?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלי קלות

הנתבעת עומדת במקומה מחפשת מטמון בתא הכפפות , בידה כוס קפה מהביל וטיפה לא נשפכת , ( תמיד אמרתי שבית משפט לתביעות קטנות זה מקום בילוי )

התובעת נסעה סטתה ימינה קלות וכך נפגעה ממכוניתי החונה, למזלה היא התעשתה ומשכה את ההגה שמאלה למרכז הכביש,

כיון שלי לא נגרם כל נזק המשכתי בחיי כרגיל.

אבל הפנמתי שלא טוב להיות בלי ביטוח רכוש , לכן פניתי וביטחתי את עצמי.

במקום להודות לי שלא תבעתי אותה על הלא נזק שהיה לי , היא נטפלת אלי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה ישה, אבל עם בעיה אחת, אילו התובעת סטתה ימינה תחילת הנזק בפגוש הקדמי בצד ימין ו/או בכנף הקדמית ימנית.

גם התיאור עצמו לא מסתדר עם הנזק שבו יש אסקלציה מקדימה לאחורה, בתיאור שלך המכה צריכה להיות חזקה בחלק הקדמי של הרכב וחלש יותר ככל שמתקדמים לאחורי הרכב (פגיעה ולאחר מכן יישור).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסטרים

סתם בשביל הספורט, אפשר להציע הסבר חלופי למה שאתה אומר, בטענה שהתובעת התקרבה מידי ויצרה מגע, ואז שברה שמאלה מתוך איסטינקט להתרחק.

בכל מקרה, הנקודה היא שזה לא משנה. זה לא מצב מובהק ולכן הדעה והפרשנות של אזרח שהוא לא איש מקצוע, לא מחזיקה מים.

מצב מובהק זה מצב שכל בר דעת יכול להבין. למשל, מצב שבו אני טוען שאתה פגעת בי כשהשתלבת לימין כששנינו נסענו לאותו כיוון, אבל הנזק שלי בדלתות בצד שמאל, ונזק שלך בפגוש אחורי. אז בשביל זה לא צריך חוקר תאונות דרכים, וגםלא צריך להפנות את תשומת ליבו של השופט שמה שאני טוען לא מתיישב בכלל עם הנזק.

עדות של אזרח מהישוב שווה הרבה. חוות דעת שלו שווה מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בשביל הספורט, אז המכה כפי שאמרתי הייתה אמורה להיות חזקה ועמוקה יותר בחלק הקדמי ולא באחורי (שברה שמאלה, כלומר מכה חזקה, דנט או שבר בקדימה, שריטה מאחורה).

הנזק עצמו דווקא דיי מובהק, לא ניתן להתחיל שריטה מאמצע הפאה של הרכב.

בשביל זה יושב השופט, ושכל בראשו ועיניים בקדמת פניו, רואה תמונות הנזק ומבין מייד שהמכה היא מקדימה לאחורה, בעוצמה עולה, וזה ניתן לבצע רק כשהרכב השני בתנועה.

משמע הנתבעת נתפסה על שקר, מכאן והלאה זה התרשמות השופט, אבל בוא נאמר שאחרי תפיסה בשקר גס כזה היא לא במצב טוב מולו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התמונות הוצגו בפני השופט, אז בקרוב תהיה לנו תשובה אם הוא מתאים להגדרה של אדם ש"שכל בראשו ועיניים בקדמת פניו" לטעמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...