Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחנות דלק מומלצות מבחינת איכות הדלק - עדכני לינואר 2015 - יש לכם קריאת כיוון אמינה?

boo83
שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן הייתה לי בעיה של מנורה שנדלקה לי ברכב, ולפי בדיקת מחשב, היה כתוב משהו על תמהיל גזים לא מאוזן, או משהו כזה, והייתי צריכה גם להחליף חיישן אויר.. המוסכניק שאל אותי איפה אני מתדלקת, ואחרי שאמרתי לו -

אמר שהוא מממממממש לא מתפלא. (לא אציין את שמם כי אולי זו סתם הכפשה ואני לא לוקחת על זה אחריות).

שאלתי אותו איפה הוא ממליץ שאתדלק - אמר בתחנות של ׳דלק מנטה׳. כיבה לי את המנורה. אחרי יום-יומיים שוב נדלקה. תדלקתי בתחנה של דלק, ואכן היה כך - המנורה נכבתה מעצמה וככה נסעתי שבועיים.

אז בתכלס - יש תחנות דלק שעדיין מוהלות..? זה נבדק באופן קפדני? יש כיום תחנות שהדלק שלהם יותר איכותי מאחרות..?

יפעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסכניק שלך מברבר הרבה ועושה מעט, תחליפי אותו.

הרוב המוחץ של התחנות לא מוהלות.

אני לא יודע מה האינטרס שלו עם דלק אבל אין בהם שום דבר מיוחד

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיגאל אמר, אין קשר בין חברת הדלק לבין מה שנמכר בתחנה הספציפית.

כשמנהל הדלקים מפרסם אחת למילניום רשימת חתנות מוהלות נמצאות שם תחנות מכל חברות הדלק בישראל.

אין ממש דרך לדעת או לזהות תחנה מוהלת ואני ורצה להאמין שתופעת המהילות פחתה במיוחד לאור כניסתן של חנויות הנוחות לתחנות הדלק בשנים האחרונות.

אני מציע לאמץ תחנות קבועות לאורך מסלול הנסיעה, תחנות שיש איתן התנסות חיובית בכל הקשור לביצועי הרכב וצריכת דלק תקינה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז אולי זה היה סתם במקרה שהנורה נכבתה אחרי שתדלקתי שם..?

ואיך קשורות חנויות הנוחות למהילה של דלקים?.. (השאלה מחוסר ידע, לא הטלת ספק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי תמיד יש עיניים, תמיד רואים אם מוהלים. יכול להיות שבאמת מוהלים בתחנה דלק שהמוסכניק אמר לך הרי יותר כדי לו שתתדלקי במקום כזה ואחרי תחזרי להחליף חלק באוטו כי ככה הוא מרוויח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה של איתמר הייתה - שדלק כבר לא המפרנס העיקרי של התחנות, כך שפחת האינטרס למהול.

מי שמוהל זה בדרך כלל נהג המיכלית ולא המתדלק בשכר מינימום.

לרוב יש מעקב באמצעות "סמויים" שעוקבים אחרי המוביליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...