Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
התחבר בכדי לעקוב  
AUDIO SYSTEM

שרשור היכרות Audio System LTD

Recommended Posts

לא היתה לי ההזדמנות - מוזר ככל שזה ישמע.

סה"כ מדובר במוצר שמגיע במזוודה ואני מדבר על אחת בגודל בינוני שלא תבייש אותך לנסיעה קצרה לאירופה וחזרה.

יש במזוודה הזו מספר פריטים לא מצומצם ממה שאני זוכר כאשר השניים העיקריים בה זה כמובן הBIT TUNE עצמו וערכת המיקרופונים שלו אשר בנוייה ממערך רמקולים בצלחת בגודל דמוי ראש ורצועה שנמתכת בין שתי משענות הראש של המושבים הקידמיים ובאמצע הרצועה יש מיקרופון שמודד את אמצע הרכב.

סה"כ זה נראה כמו טיונר מאוד מתקדם - יותר מהשיטה של האזניות של JBL או מיקרופון בודד של חלק מהמוצרים האחרים שראיתי.

יש כאן גם חישובי סטיה של 4 נקודות מדידה במיקום ה"ראש" וגם חישוב של סטיה מנקודת המרכז בין שני המושבים.

ממה שהבנתי מדרור מדובר על תהליך לא פשוט, סזיפי משהו אבל התוצאה טובה מאוד.

לאמר את האמת, לא יצאתי מגדרי בכדי למצוא את הזמן להאזין לרכב שכוון עם הביט טיון, אני מעולם לא הייתי וכנראה גם לעולם לא אהיה חסיד של טיונרים אוטומטיים, זה מוציא לי את הכיף, את הטעם האישי מכל התהליך ולא משנה לי אם זה חוסך לי חודש, רבעון או שנה של כוונים - זה פשוט לא, אני.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא חסיד של אוטומציה בתחום הזה, לא ברכב ולא בבית, אבל בתור נקודת התחלה זה יכול להיות מעולה, לתוצאה הסופית זה בטח לא יכול להגיע כמו לבד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ליין חדש של סאבוופרים ותיבות לסדרת פרימה - באמת, מוצר מרשים מאוד שנותן מענה מאוד יפה לסדרת הMICROSUB של JL

רק שכאן יש פיתוחים נוספים בתצורת ומיקום התיבה - הביטו כאן:

[video=youtube;pR-9-lcVr4o]

נושא התמחור כרגע עדיין לא ניתן לפרסום לצערי אך הבנתי שהמלאי הראשון שהגיע לארץ כבר חוסל.

שימו לב לצורת הבסקט.

לתצורות התיבה וסוג הפורט.

מרשים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אמור לעלות כיוון מקצועי של מערכת כמו שלי ?

NEXUS 7 2013 -> Sabre USB Converter -> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עופר, הצעת מחיר רק דרך היבואן בפרטי - שאלתי בעבורך.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אדי !

NEXUS 7 2013 -> Sabre USB Converter -> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

התחבר בכדי לעקוב  

• צפיות אחרונות   0 משתמשים רשומים

אין משתמשים רשומים הצופים בעמוד זה.

• Create New...