Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת נהג חדש לביטוח קיים

שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להסביר לי איך זה עובד?

הוספנו ביטוח לנהג חדש לרכב של המשפחה והתשלום גדל ב-1200 שקלים (סה"כ סביבות ה-3-5 אלף)

במידה והנהג החדש קונה רכב ועושה ביטוח לעצמו בלבד הביטוח יעלה לו מעל 9 אלף.

איך זה עובד? למה ככל שיש יותר נהגים (גם אם חלק מהם וותיקים וטובים) חברת הביטוח לא דורשת את מלוא הסכום על הנהג החדש?

ויותר מצחיק מזה, השתמשתי במחשבון של AIG כדי לראות כמה יעלה לי אצלהם ביטוח לרכב (כאשר אני הנהג היחיד ברכב) והתוצא הייתה 35,000 ביטוח לשנה. הבנתי שמשהו השתבש במערכת ויצאתי, אחרי כמה זמן מתקשר אליי נציג ואומר לי שזה באמת המחיר.

עריכה אחרונה על ידי Rotem Shmueli
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת חברת הביטוח יש משמעות רבה אם הנהג החדש הוא הנהג העיקרי ברכב או שלא. אם מדובר בנהג חדש שלוקח את הרכב רק מידי פעם אז יש פחות שעות שהוא על ההגה ופחות סיכוי שהוא יעשה תאונה. לעומת זאת אם הנהג החדש הוא היחיד שנוהג ברכב, כלומר הוא הנהג העיקרי, יש סיכוי גבוה יותר שיעשה תאונה.

חברות ביטוח כמו AIG לא רוצות לבטח נהגים צעירים ולכן נותנות הצעות מחיר מופרכות, בתקווה שתבין את הרמז.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת חברת הביטוח יש משמעות רבה אם הנהג החדש הוא הנהג העיקרי ברכב או שלא. אם מדובר בנהג חדש שלוקח את הרכב רק מידי פעם אז יש פחות שעות שהוא על ההגה ופחות סיכוי שהוא יעשה תאונה. לעומת זאת אם הנהג החדש הוא היחיד שנוהג ברכב, כלומר הוא הנהג העיקרי, יש סיכוי גבוה יותר שיעשה תאונה.

חברות ביטוח כמו AIG לא רוצות לבטח נהגים צעירים ולכן נותנות הצעות מחיר מופרכות, בתקווה שתבין את הרמז.

שיערתי שזה המצב. אבל במצב כזה מצחיק פשוט רושמים את הביטוח על שם 'כולם' ובפועל אני אהיה הנהג היחיד. זה קצת דבילי, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהמחיר הוא יותר נמוך כשיש יותר נהגים כי יותר סביר שהם ינהגו ברכב או שהם ישמשו כמלווים רוב הזמן ולכן הסיכוי לעשות תאונה הוא נמוך יותר מאשר שאתה תהיה נגד עיקרי והסיכוי הוא יותר גבוה חס וחלילה...

ואל תתקשר לחברות ביטוח כאלה,כשאני רציתי לעשות ביטוח לרכב שלי (גם עם נהג חדש וצעיר),ב-9 מיליון ובעוד חברה,כולה אמרתי סיאט איביזה ספורט 2010 (דגש על הספורט,ככה זה אצל הפקידים/ות האלה,שומעים רק ספורט,לא מעניין אותם איזה רכב)...."טוב,החובה יעלה לך 3 אלף והמקיף 15",אני כזה "מה 15?" אז הוא עונה בסבבה "15 אלף"...התקשרתי לסוכן שדוד שלי הביא לי...מפה לשם אני משלם בערך 8 על הביטוח (חובה ומקיף,עם נהג חדש,צעיר והכל חחחח - רק שפה מדובר על איביזה רפרנס 2012)

בית"ר נורדיה ירושלים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה מדויקת להפליא.

ואני עובד בביטוחי רכב בAIG :-)

2015 - Mazda 3 Spirit - 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות את זה ואין סיכוי באמת שידעו שאבא שלך לא באמת נוהג ואתה העיקרי למרות שציינת שאבא שלך

אתה סתם מטעה וחבל.

הלקוח הכי גדול של משרדי חקירות פרטיות היום אלו חברות הביטוח.

מספיק חשד קל של חברת הביטוח במקרה תאונה, וזה ממש לא בעיה בשביל חברת ביטוח לדעת מי נהג עיקרי.

ואז חבל - כי שקל אתה לא תראה מהן במידה והם יחליטו ככה.

2015 - Mazda 3 Spirit - 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...