Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייב+

מחפש בעל מקצוע בת"א לאיתור דליפה מהמזגן - מרצדס E Class שנת 1992

שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Recommended Posts

אני מחפש בעל מקצוע מומלץ בת"א או בסביבה הקרובה לאיתור ותיקון דליפה מהמזגן. מילאתי גז כבר פעמיים והוא ברח תוך יום.

מחפש מישהו אמין שגובה מחירים סבירים.

תודה!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא בתל אביב אבל לא רחוק משם, בפתח תקווה, יש לך את אשר מיזוג אוויר.

אם קריטי לך תל אביב אז יש לך גם את מוסך האח הגדול, דבר עם תומר הוא יעזור לך.

שים לב שאם הגז בורח תוך יום אז כנראה שיש דליפה רצינית ובלי לסגור אותה לא תפתור שום בעיה. ברכב כזה זה יכול להיות עניין יקר, אם הדליפה היא מחלק יקר להחלפה/תיקון. עכשיו זאת גם עונת השיא של מתקני המזגנים, זמן לא כל כך טוב להיכנס לתיקונים גדולים במזגן.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס מזגנים נחשב מומחה בתחום מיזוג הרכב. הוא נמצא בבני ברק ולחלוטין לא זול.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס מזגנים ללא שום ספק, סבלתי מבעייה דומה עם ה C240 שלי (חפש את השירשור) ואחרי אין ספור מילוי גז וטיפול אטימה יקר במיוחד המזגניסט שטיפלתי אצלו אמר לי כי לפי הבדיקה שלו אין סימני דליפה כך שהראדיטור הפנימי דולף ודורש החלפה. לפני שהשכבתי 6 אש"ח על תיקון כזה הלכתי ל"עמוס מזגנים" הוא איתר שהדליפה היא מהראדיטור הקדמי. ה 280 ש"ח ששילמתי לו חסכו לי אלפי שקלים.

(החלפתי אותו אחר כך במוסך שלי ושילמתי 2150 ש"ח תמורת טיפול מלא עם ראדיטור גרמני OEM של מרצדס אבל זה סיפור אחר)

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תכנים דומים

• מאת שאי
      היה לנו ויכוח אם הוא עובד על דלק או על המצבר..
    • מאת icohen436
      במשך כמה שנים המזגן היה מאבד גז, בכמה מוסכים כלליים שהייתי החליפו חלק בשיטת מצליח או ניסו כל מיני משחות פלא שלא עזרו בכלום.
      הגעתי לרון-קור באפריל 2018 בעקבות המלצה של קרוב משפחה. זה מוסך כללי שמתמחה במיזוג אוויר.
      המכונאי שם איתר את הדליפה, החליף את החלק הפגום ורק אותו.
      יש לציין שמדובר ברכב ישן ובלוי (רנו קנגו 2001) שנסע שנה וחצי בלי גז במערכת המיזוג. המדחס לא התניע בפעם הראשונה. המכונאי העריך לפי נסיונו שצריך לרוקן ולמלא גז שוב (ללא תוספת עלות) ואז המדחס יעבוד, וכך היה.
      שנתיים אחרי המזגן עדיין עובד כמו חדש.

כתובת המוסך: אלטלף 3 אזור תעשיה יהוד

• מאת idans97
      אשמח לעזרתכם בזיהוי מקור הדליפה. 
      יש לי מזדה 3 2010 כמו שכבר כתבתי ושמתי לב היום שפתאום התחילה לי נזילה מצד ימין באמצע טיפה קרוב לגלגל.
      עכשיו בדקתי וזה לא נראה כמו שמן זה נראה כמו מים , עכשיו השאלה שלי היא האם מדובר אולי במשהו שקשור למזגן אולי?
      יש לציין שלפני שזה קרה נסעתי עם מזגן וגם כמות ה״מים״ הייתה יחסית גדולה וזה המשיך לנזול גם אחרי כיבוי הרכב.
      בדקתי מי קירור ושמן והכל נראה תקין, הרכב גם עבר טיפול לאחרונה וטסט.
      אני אצרף תמונה, תודה לעוזרים.

• מאת אורטלד
      שלום לכולם,
      יש לי הונדה סיויק 2018. שנה שעברה בקיץ החלה תקלה משונה של קירור רק בצד ימין בלבד של הרכב ובצד שמאל (של הנהג) יצא אויר פושר.
      הגעתי למוסך המורשה ואחרי חיבור למחשב לאיתור התקלה מילאו לי גז. כביכול התקלה טופלה.
      בשבוע האחרון שוב מזג האויר התחמם והתחלתי להרגיש שהמזגן לא מקרר בצד הנהג. לא הגיוני שברכב חדש חסר גז.. מה יכולה להיות הסיבה לתקלה? 
      תודה מראש!
    • מאת אלי5
      לפני שנתיים קניתי רכב יש שניה ניסאן מיקרה מודל 2012 ידני מסוחר רכב. כבר אחרי כמה ימים שמתי לב שהמזגן לא מקרר כראוי, מילאתי גז וזה שוב ברח אחרי שבוע ,
      כמו כן בחורף שמתי לב שגם החימום לא עובד בכלל . 
      מה יכולה להיות הסיבה מהשילוב של שתי הבעיות יחד ?
  • נושאים פופולריים

• צפיות אחרונות   0 משתמשים רשומים

אין משתמשים רשומים הצופים בעמוד זה.

• Create New...