Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונית פגעה לי ברכב, ככל הנראה טוטאלוס. איך מתקדמים?

djyakini
שימו לב! השרשור הזה בן 3512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך להיזהר פי כמה מסוחרי רכבים באזור חיפה עכשיו.

לגמרי!

פותח השרשור,אני שמח שאתם בסדר.

חבל על האוטו,ממש אהבתי אותו וכאב לי עוד אז כשנפל עליו עץ.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז אני בעצם גם תובע את החובה שלי? הם בתורם לא תובעים את הביטוח חובה שלו?

סדר בדברים,

נזקי רכוש-

אני יוצא מנק׳ המוצא שהוא אשם (ושהודה בכך או שאין ויכוח על כך), אתה תובע את המקיף/ צד ג׳ שלו- בוחר מוסך ושמאי שלך, המחאות ל-90 יום, והם מחזירים לך כל הכסף. ככל שהוא לא מודה, אתה לא מפעיל את הביטוח שלך אלא הולך על שיבוב, כלומר משלם השתתפות עצמית לביטוח שלך. גם כאן לא ללכת על הסדר אלא רק למוסך ושמאי מטעמך ומטעמך בלבד ( שווה את כפל העלות בהשתתפות העצמית). גם כאן המחאות למוסך ולשמאי ל90 יום רק שהפעם חברת הביטוח שלך מחזירה לך את הכסף מינוס ההשתתפות העצמית. לאחר מכן, חברת הביטוח שלך תובעת את הביטוח של נהג המונית וכשמנצחת מחזירה לך את ההשתתפות עצמית ( שמור על התיעוד, בתאונה קטנה שהייתה לי נקראתי להעיד, וקיבלתי בחזרה את ההשתתפות העצמית אחרי שחברת הביטוח שלי ניצחה).

אם יש לך סוכן, זה אמור להקל והוא אמור לדאוג להכל, רק תקפיד על מוסך ושמאי שאתה בוחר.

לעניין נזקי גוף-

חוק הפלת״ד (פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) קובע, בין היתר, אחריות מוחלטת של בעל הרכב לכל נפגע שהיה מצוי בתוך רכבו עת תאונת דרכים (וכאן זו ת״ד קלאסית), בין אם באשמתו ובין אם לאו. כפי שנאמר כבר, לשם כך קיים ביטוח החובה. שימרו את התיעוד הרפואי שלך ושל ידידתך וקבלו מהמשטרה את דו״ח האירוע. גם בעניין זה אמור להדריך אותך סוכם הביטוח שלך. (אגב, למשל, נוסעי המונית שנפצעו תובעים את ביטוח החובה של נהג המונית בהקשר זה)

מקווה שזה עשה לך קצת סדר. ובנימה אישית, נראה ששמרת על הרכב וחבל. עם זאת, כפי שציינת, זה היה יכול להיגמר רע יותר אז חזק ידייך, ואני בטוח שתמצא רכב חדש.

בהצלחה ורק בריאות,

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שהכל בסדר!

פעם ראשונה שאני רואה קוריאנית שלא מתפרקת.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שניתן לראות מהתומונות שזווית הפגיעה היא קריטית, ורכב שסופג פגיעה מהצד הוא כמו חתיכת קרטון. ברוך השם שגמר כך ובפצועים קל בלבד.

Subaru Impreza 1.6 04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהוא פגע בקצה הכנף השמאלית ורוב הנזק שאתה רואה זה הטמבון פלסטיק שעף ועוד כל מיני פלסטיקים/מנורות/רדיאטור שהתעקם. הכל מלפני הגלגלים הקדמיים, שלא נפגעו בכלל אגב. פשוט גילח את החזית.

עריכה אחרונה על ידי djyakini

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, תרגיש טוב, אתה וידידתך. העיקר שאתם בסדר.

לגבי הנזק לסובארו- רכבים מודרניים בנויים להתפרק לגורמים סביב תא הנוסעים, שה הדבר היחידי שאמור להשאר שלם בתאונה. זה בדיוק מה שקרה לסובארו, שעשה את עבודתו נאמנה. לכן כל הדיונים בכך שהוא עשוי\לא עשוי מקרטון לא משמעותיים בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה. בכל שרשור יהיה "קוריאני קרטון" או "גרמני זה פח טנק". אין כבר טעם להתייחס. פשוט מדלגים הלאה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, תרגיש טוב, אתה וידידתך. העיקר שאתם בסדר.

לגבי הנזק לסובארו- רכבים מודרניים בנויים להתפרק לגורמים סביב תא הנוסעים, שה הדבר היחידי שאמור להשאר שלם בתאונה. זה בדיוק מה שקרה לסובארו, שעשה את עבודתו נאמנה. לכן כל הדיונים בכך שהוא עשוי\לא עשוי מקרטון לא משמעותיים בכלל.

תא נוסעים + דלתות שלמים.

הייתי הבוקר במשטרה, פגשתי שם גם את נהג המונית. בוחן תנועה מילא איתי את פרטי התאונה והביא לי מסמך לשחרור הרכב.

הבנתי שנהג המונית גם היה צריך לחכות לקצין, ולא ברור אם הרשיון הוחזר לו כי ראיתו אותו על שולחן הבוחן. לא יודע אם זה אומר משהו.

שיחררתי את הרכב מהמגרש + עלות הגרירה עלה לי 460 ש"ח. עוד גרירה מהמגרש למוסך בעלות 300 ש"ח.

מחר יגיע שמאי שיגיד אם הרכב בר תיקון. עם כמה שאני אוהב את הרכב - אני מאוד מקווה שלא. קשה לי להאמין שאפשר להחזיר אותו ל100 אחוז אחרי כזה דבר ומפחיד אותי שאצטרך לקבל אותו מורכב מחדש. הבנתי שצריך להיות נזק של 60 אחוז בשביל טוטאלוס ושיש גם אפשרות של אובדן להלכה שאני לא יודע מאיזה אחוז זה.

כך נראה הרכב במגרש המשטרה

3i5p.jpg

עריכה אחרונה על ידי djyakini

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייך, אתה הראשון שתקבל מחירון על B4

:lol:

עם הספארק אפילו מהביטוח אני לא אקבל מחירון

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אתם צוחקים, אבל פעם גנבו לנו שברולט אסטרו. בביטוח הציעו בתחילה 10% פחות מהמחירון בטענה שאין לו שוק.

רק אחרי דין ודברים מתמשך ולא קל הם ניאותו לתת את מה שהם חייבים.

יקי, שמח שאתם בסדר. זה בהחלט היה בהפרש קטן מפגיעה קשה בהרבה.

מה המחירון שלה כיום?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה תציע להם לשלם 10% פחות לפני שאתה סוגר עסקה כי אין להם לקוחות.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צוחקים, אבל פעם גנבו לנו שברולט אסטרו. בביטוח הציעו בתחילה 10% פחות מהמחירון בטענה שאין לו שוק.

רק אחרי דין ודברים מתמשך ולא קל הם ניאותו לתת את מה שהם חייבים.

יקי, שמח שאתם בסדר. זה בהחלט היה בהפרש קטן מפגיעה קשה בהרבה.

מה המחירון שלה כיום?

לא יאומן, מה זה אין לו שוק אז פחות 10%, ועוד אתה צריך לריב איתם על הסיבה שאתה משלם להם.

נשארת באותה חברת ביטוח?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...