Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ושמירה על פלסטיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

http://www.autostore.co.il/מחדש%2Dפלסטיק%2DChemical%2DGuys%2DG6%2DHyper%2DCoat.html

החומר הזה מיועד לגומי ולפלסטיק, אני בעקרון מחפש Silk and shine, אבל הבנתי שגם זה חומר טוב, לא יצא לי להשתמש בו. אז אני רוצה לשמוע חוות דעת שלכם :)

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי xMasTer0fDw

HU : Pioneer AVH-X5750BT AMP1 : Soundown Sax 100.4

AMP2 : Celestra FA475X Sub : Hertz ES300 Comp : Rainbow GL-C6.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם אותו תכשיר זהה אחד לאחד.(כמו אחים תאומים)

רק ש G6 בעל ברק גבוה יותר.

אישית לא חושב שהם שווים את הכסף -אבל זו רק דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונאי שובב ואוהב רכב מושבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אהלן חברים,

יש לי פיג'ו 206 לבנה,

הייתי רוצה לצבוע את החיבור בין החלון לדלת עצמה, הצבע (שחור) עצמו כבר דהה ואני רוצה לחדש אותו,

ועל הדרך חשבתי על לצבוע את הפסי קישוט (הפלסטיקים לאורך הרכב) בשחור (לחדש אותם) או בלבן, עוד לא החלטתי, ולצבוע את הג'אנט שלי (ברזל רגיל) לשחור.

איזה ספריי מומלץ לקנות, ואם יש מדריך לכל הנ"ל אני אשמח, שלא אעשה שטויות שיצריכו אותי אח"כ ללכת לפחח.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריי צבע שחור. יש כזה ייעודי לפגושים והיות והפלסטיק עליו אתה מדבר כנראה זהה (או לפחות דומה) בהרכב, הוא יתאים. דורש קצת התעסקות (מיסוך של המסביב או פירוק החלק עצמו) אבל עושה את העבודה יופי טופי. כל חומרי ה"חידוש פלסטיק" יחזיקו במקרה הטוב כמה חודשים.

בשתי מכוניות שלי היו פלסטיקים שדהו, בשתיהן צבעתי עם ספריי. באחת זה החזיק מספר שנים עד שהיא נמכרה, על השניה אני לא יכול להעיד כי עשיתי את זה ממש לפני שלושה חודשים. כמובן שזה עדיין מחזיק מעולה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם פעם שמתי חומר ''לחידוש'' פלסטיקים החזיק פחות משבוע, לכן ציינתי שאני מחפש חומר חזק שבאמת עובד, אין לי בעיה שיחזיק חצי שנה ואז ליישם אותו שוב

אריק אתה ממליץ על החומר הזה מנסיון ? ואיפה ניתן לרכוש אותו? מה סביבת המחירים שלו?

הכי פשוט באמת צבע שחור המיועד לעמידות בחום, אך צריך לפרק את הפלסטיק או למגן את הכל מסביב ליפני כמו שצריך וזה הרבה התעסקות, מחפש את הדרך המהירה והפשוטה עם חומר טוב, אני יברר על ה Gtechniq c4 הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-C4 טוב ומומלץ. אם אין לך בעיה לחדש את חומר החידוש מדי פעם הייתי הולך עליו.

בנוגע לצבע, אין צורך באחד שעמיד בחום - אלה מיועדים לצביעה של קאליפרים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי סירטונים של Gtechniq c4 ביוטיוב ניראה שזה עובד מצויין אבל החומר באיביי יקר, מישהו יודע אם הוא נמכר גם בארץ?

Spire אני איתך זאת הדרך הכי טובה אבל דורש פירוק, יש סיכון בלרסס צבע גם שהכל מסביב עטוף ופה החשש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...