Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה תלוי במקום. בישראל חברת החשמל היא מונופול וגם פה לא חסרות הפסקות חשמל ועובדה שמפעלים לא יכולים להסתמך על חשמל מהרשת. זה לא כך בכל מקום בעולם.

ודווקא נשמע שלמדינה יש תכניות לפרק את המונופול, אבל לא יודע עד כמה זה מתקדם.

לא יודע על מה אתה מדבר…
מערכת החשמל בארץ יציבה מאוד, מן הסתם שמפעל יצרני יחזיק מערכות חירום… אבל בכל המפעלים שאני מכיר לגמרי מסתמכים על חשמל מהרשת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, maxcher כתב:

כרגע השימוש ב on chain transactions הוא עבור store of value ולא means of exchange

אם ככה אז מה הייתרון שלו על זהב (שגם אם ערכו יתאפס, לפחות יש לו עדיין שימוש בעולם האמיתי)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השיא כבר מאחורינו, אם לישפוט לפי הפעם הקודמת אז קצת אחרי שחברות המיינינג שיחררו מיינרים של ASIC עם ביצועים מדהימים אז מי שקנה אותם בכסף רב לא הצליח להחזיר ההשקעה, החברות הללו לא מוכרות את הציוד הזה כל עוד הם לפני השיא, הם מעדיפים להפעיל אותם חודשים על חודשים תוך עשיית רווחים ענקיים ואז שרואים את קו הסיום לגל הנוכחי פיתאום מוציעים למכירה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מעניין 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, MiniMiz3r כתב:

44 אלף דולר

🤐

השמחה לאיד שלך מגוכחת. 
הבנו, ביטקוין יורד, אין לכם מושג למה, כל העכברים יוצאים מהחורים, אבל אנחנו רק בתחילת הדרך

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, maxcher כתב:

אין לכם מושג למה

לך יש מושג למה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק, אבל אני אחסוך לכולנו את השמחה לאיד, השרשור מתגלגל מ2013 :) הנה לכם הנפילות, וכל פעם חוזרים ל all time high חדש.
image.thumb.png.50dc02ac8cafb5827a2203d731a02f8b.png

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...