Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians
 שיתוף
עוקבים 54

Recommended Posts

שיא פרטי חדש ל-DHL Express - יומיים וחצי עם שליח עד הבית (אמזון גרמניה).

באופן עקבי, חברת השילוח הכי מוצלחת. מה שהכי מעניין בסיפור הוא שבנוסף (או שזה חלק מעניין?!?)

השליחים שלהם נחמדים יותר מהממוצע, אבל אולי אני סתם הוזה וזה סתם צירוף מקרים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 5.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

בזמן האחרון אני מזמין מעלי אקספרס רק מי ששולח עם Aliexpress standard shipping מעקב מלא ובאופן עקבי אני מקבל את המוצרים אחרי 10 ימים כבר 8 מוצרים. לעיתים יש צורך להוסיף כסף על המשלוח אבל זה ש

היום הגיעה חבילה שהוזמנה בינואר מסין. חמישה חודשי המתנה... מישהו בדואר ישראל איבד את זה לגמרי.

ברוב המוחלט של המקרים זה קורה כשבוחרים במשלוח Aliexpress Standard shipping (כבר ציינתי פה בעבר). עולה עוד דולר-שניים אבל שווה את הידיעה שהמשלוח יגיע תוך פחות משבועיים.

תמונות שפורסמו בשרשור

הודעה ראשונה, 31.8:

לקוח יקר,
משלוח
RS0*******56Y מחברת Ali express
נמצא בדרכו לארץ. המשלוח ישלח לנקודת האיסוף המשויכת לכתובת שסופקה במועד ההזמנה.
באפשרותך לבחור לקבלו בכל נקודת איסוף אחרת. לצורך איסוף המשלוח מנקודה אחרת, אנא לחץ על הלינק לבחירת יחידה.
שים לב כי שינוי נקודת האיסוף אפשרית רק עד נחיתתו של המשלוח בארץ.

הודעה שנייה, עכשיו:

שלום *******,
דבר דואר
RS00******56Y
ג **9
שנשלח מחו"ל ממתין ב************.
לעמידה בהוראות צו ייבוא אישי לחץ כאן
למידע נוסף: לחץ כאן
(שעות פתיחה, זימון תור, ייפוי כח, פרטי שולח ומיסים )
תודה, דואר ישראל

אז זמן המשלוח בהחלט מהווה שיפור מרענן (ההודעה נשלחה ביום ההזמנה!) אבל מבחינת המעקב, הדואר עדיין שומר את המידע לעצמו.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני ממליץ בעליאקספרס לא להשתמש במשלוח חינם אלא בזה שעולה כמה גרושים, עם המספר מעקב. ממש רוב הדברים מגיעים תוך שבוע. החידוש מהימים האחרונים שמקבלים sms מהדואר ברגע שיוצא מסין.

2. הזמנתי סוללות כפתור בעליאקספרס, אצל אף מוכר לא היתה אפשרות למשלוח עם מעקב. הגיע היום אחרי חודש מלטביה! סה"כ כמות הסוללות היתה נכונה אבל החלוקה לסוגים לא נכונה.

3. ממליץ בחום על שירות Box2go של הדואר. כל כך הרבה יותר נוח ומהיר לאסוף את ההזמנות בתחנת דלק. אין תורים ואין שעות פתיחה.

רק להיזהר, דברים ממש גדולים שלא נכנסים ללוקר מתעכבים יתר על המידה עד שיוצרים איתך קשר.

דבר שני לוודא שהשולח משתמש בדואר רגיל, אם עושים שילוח לbox2go זה לא עובד.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סוללות כפתור וגם אחרות כמו CR2 אני מזמין מלטביה או אנגליה ממותגים מוכרים (מערביים או יפאניים) עם התחייבות לזמן מדף ארוך של 8-10 שנים. בכמויות שאני צורך ההפרש במחיר זניח. עד כה המשלוחים בדואר ישראל היו בסדר גמור.

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה מרגיש שהדואר כבר לא איתנו.

קיבלתי מהם הודעה לפני שבוע שמשלוח מאליאקספרס בדרך לארץ.

היום קיבלתי הודעה ״להזכירך המשלוח עדיין מחכה לך...״ מה זה עדיין לא עדכנתם שהגיע.

מנסה מהבוקר להזמין תור לסניף (באבן גבירול בתל אביב שעמוס בצורה משוגעת בכל שעות היום) והאתר שלהם לא מצליח לטעון תורים פנויים בכלל.

ניסיתי ללכת לסניף, הו אנשים בפנים ועשרות אנשים בחוץ והדלתות נעולות. לא הבנתי מה הולך שם ולא תכננתי לשבת לחכות 3 שעות אז הלכתי.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי איפה אתה גר.

אני מזמן שכחתי איך נראה סניף דואר - הכול מנותב אוטומטית או ידנית למכולת השכונתית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תשתמשו בלוקרים Box2Go פוטר אותכם מכל העונש של ללכת לסניפי דואר, לכל הדברים עד גודל קופסת נעליים.

רק חבילות ענקיות שלא נכנסות ללוקר אני מזמין לכתובת שאני כבר לא גר בה, כי הסניף דואר שם ידידותי.

היום נכנסתי לסניף הזה, מפוצץ אנשים. אחרי חצי דקה בתור האיש חבילות קורא בשמי ואומר "גש בבקשה לצד האחורי (לכניסת ספקים)..." 

החבילות שלי סותמות לו חצי מחסן.

צפוי ומשעשע.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר אמור לפעול בסגר. שרות חיוני. עם זאת, יתכן קיצור שעות פעילות.

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, חולגי כתב:

בוקר טוב.

מישהו זוכר בבקשה אם עבדו בדואר בסגר האחרון ?

אני זוכר ששעות הפעילות היו 08:00-13:00 ימים א'-ה' .

TOYOTA auris 1.8L 136HP hybrid 2015  🎌

TOYOTA yaris T-sport 1.5L manual 2003 🎌

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 8.9.2020 בשעה 19:06, MiniMiz3r כתב:

ב-25.5 הוזמנה חבילה מעלי אקספרס, שנשלחה באותו יום.

ב-8.9 היא הגיעה אלי הביתה.

חבילה נוספת שהוזמנה באותו יום, מאותו מוכר, הגיעה היום.

נשארה עוד חבילה אחת שהוזמנה בתחילת מאי וטרם הגיעה... אני מניח שבמהלך הסגר הראשון דואר ישראל פשוט זרק את כל החבילות בערימות באיזה מחסן ומאז הם לאט לאט מפרקים אותן. איזו חברה פח, אלוהים ישמור.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף

• Create New...