Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

טוב אז עוד סוג של עדכון...

להזכירכם מדובר על חבילה שנשלחה מגרמניה ב 9/11 דרך DHL, עדכון אחרון באתר DHL הוא שהחבילה בדרכה ותמסר לידי רשות הדואר המקומית (במקרה שלנו "זבל ישראל") ומשם תמשיך לדרכה אלייך לבית, עם מספר מעקב מקומי (כן בטח).

באתר דואר ישראל מופיע כי הפריט נשלח מגרמניה בתאריך ה 9/11. (באמת??:shock::shock:) ללא שום עדכון נוסף מאז.

כמובן המוכר הגרמני טוען נחרצות כי החבילה בארץ (ללא שום יכולת לגבות טיעון זה באיזו שהיא הוכחה - לצער שנינו).

בכל מקרה:

1. פניתי פיזית לסניף הדואר המקומי שלי , הסברתי את הנושא וחיפשנו את החבילה (מדובר על חבילה די גדולה, אז זה "הקל" על החיפוש) לצערי לא יצא מזה כלום, החבילה לא בסניף.

2. פניתי בטלפון לדואר ישראל , לאחר המתנה מטורפת של 30 דקות על הקו (חרא של IVR) ענתה לי נציגה ספק בת אנוש, וטענה כי במערכת הדואר מופיע כי החבילה נשלחה בתאריך 6/11 ועדיין לא נכנסה ארצה, ואם יש ספק אז שאפנה לסניף המקומי לחפשו ידנית (שזו דרכה המנומסת לשלוח אותי לכל הרוחות).

3. פניתי למכס ישראל , אולי משם תבוא הישועה (אם בארזים נפלה שלהבת...) וכמובן לאחר המתנה של 20 דקות, ענו לי ונפנפו אותי בנחרצות לדואר ישראל.

4. פניתי לDHL ישראל, לאחר המתנה די קצרה לנציג, ענתה לי בחורה שאומנם טענה כי אין כל קשר בין חברת DHL בגרמניה לבין החברה בארץ בהסבר הבא:

אומנם בגרמניה חברת הדואר אכן נקראת DHL, אך היא בפועל זהה לדואר ישראל בארץ, ז"א משלוח דואר רשום אל מול דואר רשום, אין כל קשר לDHL שליחויות אקספרס (בארצנו). וכמובן שהיא הודתה / חיזקה את הטענה שכאשר שולחים מגרמניה דרך הדואר המקומי (DHL) אל מול הדואר המקומי בארצנו (דואר / זבל ישראל) משלוח הדואר הוא איטי בצורה מחרידה ושעליי להתאזר בסבלנות, וכבר קרו מקרים של עיכוב של למעלה מחודש.

הבאסה היא שהרכב מושבת בגלל החלקים הללו (ניחה) היותר באסה היא שאני סתם "ישרוף" את המוכר הגרמני מול EBAY.

נ.ב

עולים לי מלא בדיחות לגבי שריפה וגרמניה... סאמק דואר ישראל.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישנו את הלוגו שלהם לצב, הגיע הזמן להתעדכן.

מה שכן, היום בדקתי באתר הדואר מספר של חבילה מארה"ב, מסתבר שהיא בסניף השכונתי כבר מאתמול, וכמובן שהיום עדיין לא קיבלתי את הפתק. הלכתי לסניף עם המספר מעקב וקיבלתי את החבילה.

בטח מחר מחרתיים יגיע הפתק. היה שם עוד אחד לפני ששאל אותה אם היא יכולה לבדוק לו עוד חבילות שאולי יושבות שם והוא לא קיבל פתק, אמרה שאין אפשרות בגלל שיש המון חבילות וללא מספר סידורי זה בלתי אפשרי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מבאס מלבדוק יום יום את התיבת דואר ולא לקבל כלום, קיבינימאט.

פעם משלוחים מאנגליה היו לוקחים שבועיים גג.

עברו כבר 3 שבועות.

היום קיבלתי את החבילה מה12 לחודש שעבר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע קיבלתי חבילה שנשלחה מסין ב-24.07.13, זה שירות! :roll:

אז אולי עוד יש תקווה לחבילות שלי שנעלמו להן אי שם בנבכי הדואר מסוף אוגוסט - תחילת ספטמבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מניח שחלק מהעיכוב בחבילות מסין הוא דוקא לא באחריות דואר ישראל, וזמן המשלוח מסין לארץ עולה על 4 ימים.

חולק עליך ידידי.

מה-זה חולק? החלקה על הקרח :p

כל עוד זה דואר אוויר לא הגיוני 4 ימים ומעלה.

אם היית אומר לי דואר ימי הייתי אומר הגיוני,כמו נגיד קונטיינר שעולה על אוניה בסין ומטייל בכל העולם,וישראל כנראה תחנה אחרונה,אז לוקח מינימום חודש להגיע לארץ (מנסיון בעבודה)

איך בכלל מטוס מסין לארץ יכול "להתעכב" 4 ימים? עובר בכל ארץ אפשרית ומקיף את הכדור?

רגע.

אם שילמתי 30 יורו לDHL המכובדים בתמורה למשלוח עד הדלת , למה הם נתנו לי מספר מעקב לדואר ישראל ?!

30יורו למשלוח אקספרס\שלושה ימים?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה שהמוכר הסיני שלח היום את המוצר, לא אומר שמחר החבילה תעלה על מטוס. יכול להיות שהדואר הסיני יעלה אותה על מטוס בעוד שבוע או יותר.

2. קרא הודעות קודמות ותראה שחבילה נשלחה מסין עברה בעוד חור בעולם ומשם המשיכה לארץ.

קח את סעיף 1, תוסיף לו את הסיבוב בעולם ואת החברת שילוח הנוספת מסעיף 2 וקיבלת זמן משלוח ארוך. עכשיו תוסיף את הצב הישראלי לחגיגה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

529c93efb5c43.jpg

וכל מילה נוספת מיותרת :-)

בהחלט.

ניסיתי לבצע החלפה במסגרת אחריות של קופסא של TMC. שלחתי את שלי לאנגליה, הגיעה לשם ללא כל בעיה. שלחו לי חזרה בספטמבר, אחרי חודש וחצי פניתי אליהם כדי לברר מה קורה עם המשלוח ונאמר לי שהחבילה כנראה אבדה. TMC שלחו עוד קופסא.

נכון להיום, לא קיבלתי כלום!

שישרפו בגהנום!

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק עליך ידידי.

מה-זה חולק? החלקה על הקרח :p

כל עוד זה דואר אוויר לא הגיוני 4 ימים ומעלה.

אם היית אומר לי דואר ימי הייתי אומר הגיוני,כמו נגיד קונטיינר שעולה על אוניה בסין ומטייל בכל העולם,וישראל כנראה תחנה אחרונה,אז לוקח מינימום חודש להגיע לארץ (מנסיון בעבודה)

איך בכלל מטוס מסין לארץ יכול "להתעכב" 4 ימים? עובר בכל ארץ אפשרית ומקיף את הכדור?

כן.

הדואר לישראל לא בהכרח מגיע בטיסות ישירות. יש המון דרכים ובחלקן עצירות והמתנה במתקני מיון.

סתם לדוגמה, דואר שיוצא מארה"ב ממיאמי ו LA מגיע לפה בטיסות ישירות לרוב

משיקגו יש כמה דרכים, ובהן ארה"ב-צרפת-ישראל, ארה"ב-גרמניה-ישראל, ועוד.

מסין המטוסים יכולים להגיע קודם לטורקיה או לאיחוד האמירויות ואז טורקיה

הדברים האלו לא מעודכנים בכל סוג משלוח שהוא לא אקספרס.

הכי הרבה שלקח לחבילה אצלי להגיע מארה"ב מהרגע ששונה הסטטוס ל "עזב את ארה"ב" היה 13 יום. יש דברים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DHL Paket international . לפי דעתי מחיר כזה זה רק לדואר אווירי הכי מהיר שיש להם להציע

צר לי לבשר לך, לא מדובר על משלוח מהיר , אלא על משלוח דואר רשום, דואר רגיל אל מול דואר רגיל.

ז"א דואר גרמניה אל מול זבל ישראל.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...