Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מזמין די הרבה מאתר מסוים בגרמניה.

החבילות נשלחות לארץ דרך dhl, אבל את ההעברות בארץ ושחרור מהמכס עושה דואר ישראל.

עד עכשיו הייתי מקבל דרישה לתשלום מכס מדואר ישראל, נכנס לאתר של המכס ומשלם.

אחרי כמה ימים החבילה הייתה מגיעה לסניף דואר שקרוב לביתי.

הבעיה היא ששילמתי מכס גם על החבילה הזאות כבר לפני שלוש שבועות, והחבילה עדיין לא הגיעה לסניף דואר. 

במכס ובdhl מפנים אותי למוקד של הדואר 171. ב171 טוענים שזה בבדיקה...

פתחתי לפני שבועיים בקשה לבדיקה, בקשה שמנהל יחזור אלי וגם פניתי לנציב תלונות הציבור של הדואר. אף אחד מהם לא חוזר אלי...

מה אפשר לעשות? למי לפנות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נמצאת החבילה כרגע אם אתה בודק את מספר מעקב?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי כמה דברים קטנים בעלי אקספרס, איחדו לי את כולם לחבילה אחת,

היום אני שם לב שכתוב שהמשלוח אליי (אחרי מכס) נכשל! 

10+ דקות מלחמה עם שירות הלקוחות האוטומטי של עלי אקספרס וקיבלתי סיני אמיתי לפתרון בעיות,

סיפרתי לו את המקרה, ביקש צילום מסך וקיבל, ביקש כמה דקות וחזר אליי עם צילום מסך מדואר ישראל,

התנצל שהוא לא יודע עברית וביקש ממני שאתרגם מה כתוב שם,

"המשלוח נשלח לכתובת החדשה עפ"י בקשתך"

אני מספר לו שאני גר 40 שנה באותו המקום ללא כל שינוי,

הוא אמר לי לפנות לדואר ישראל ולשאול אותם על פשר הדבר, אבל בלי קשר, הוא פונה למשלחים שלו, ואם אין תשובה תוך 5 ימים הוא ידאג לי לזיכוי (נחמד החבוב)

מעקב חבילות דואר ישראל מראה שהחבילה בדרכה לקריות (לא גר שם).

כמעט חצי שעה המתנה בטלפון לשירות לקוחות דואר ישראל, תוך כדי שהודעה אוטומטית אומרת לי שאין חבילה מקושרת למספר הטלפון שלי, לכן עליי לנתק ולבדוק באתר,

עונה לי בחור מבוגר שנשמע שהערתי אותו, בודק לי את המשלוח "אה כן, שלחו בטעות לכתובת הלא נכונה, יחזירו את זה ויישלחו אלייך"

ועכשיו נמתין

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, yairw כתב:

10+ דקות מלחמה עם שירות הלקוחות האוטומטי של עלי אקספרס וקיבלתי סיני אמיתי לפתרון בעיות,

...

כמעט חצי שעה המתנה בטלפון לשירות לקוחות דואר ישראל, תוך כדי שהודעה אוטומטית אומרת לי שאין חבילה מקושרת למספר הטלפון שלי, לכן עליי לנתק ולבדוק באתר,

איך הצלחת להגיע לשירות לקוחות אנושי בעלי!??!

לגבי דואר ישראל - אם יש לך מספר מעקב והחבילה נשלחה לכתובת לא נכונה הכי כדאי להכניס פנייה ב MYPOSY ולבקש ניתוב מחדש. עובד טוב ולא צריך להתייבש בטלפון.

• אהבתי 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, yuvk כתב:

איך הצלחת להגיע לשירות לקוחות אנושי בעלי!??!

זה טריק לא פשוט, אתה משגר את המילים שאכתוב מטה, בלופ, מתעלם מכל הצעה אוטומטית וכל פעם רושם את אחת מאלה:

Human

Real human

Person

Real person

Chat

I need to talk to a real person

ובסגנון זה, לא בטוח אם יש אחד ספציפי שעובד, או החזרה מאה פעם עד שאתה מקבל הודעה שבקרוב תחובר לאיש שירות לקוחות,

כבר שלוש פעמים יצא לי להשתמש בהם והם מקצוענים ונחמדים לאללה, גם כשהייתי בספק שיצליחו לעזור (לנתק חשבון עתיק שהשתלט על החשבון החדש), עזרו ומהר

אני עוד חובבן עם דואר ישראל, אנסה את מה שהצעת, תודה רבה

לפני 21 דקות, yuvk כתב:

לגבי דואר ישראל - אם יש לך מספר מעקב והחבילה נשלחה לכתובת לא נכונה הכי כדאי להכניס פנייה ב MYPOSY ולבקש ניתוב מחדש. עובד טוב ולא צריך להתייבש בטלפון.

נרשמתי לMY POST, איך בדיוק אני מכניס פנייה לבקשת ניתוב מחדש?

לא מצאתי את האפשרות

• רעיון טוב! 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, דניאל1983 כתב:

שלום,

אני מזמין די הרבה מאתר מסוים בגרמניה.

החבילות נשלחות לארץ דרך dhl, אבל את ההעברות בארץ ושחרור מהמכס עושה דואר ישראל.

עד עכשיו הייתי מקבל דרישה לתשלום מכס מדואר ישראל, נכנס לאתר של המכס ומשלם.

אחרי כמה ימים החבילה הייתה מגיעה לסניף דואר שקרוב לביתי.

הבעיה היא ששילמתי מכס גם על החבילה הזאות כבר לפני שלוש שבועות, והחבילה עדיין לא הגיעה לסניף דואר. 

במכס ובdhl מפנים אותי למוקד של הדואר 171. ב171 טוענים שזה בבדיקה...

פתחתי לפני שבועיים בקשה לבדיקה, בקשה שמנהל יחזור אלי וגם פניתי לנציב תלונות הציבור של הדואר. אף אחד מהם לא חוזר אלי...

מה אפשר לעשות? למי לפנות? 

בגרמניה, dhl שאינו אקספרס הוא דואר אויר גרמני רגיל לחלוטין. לכן זה מגיע לדואר ישראל.

אין שום קשר לdhl ישראל שמטפלים במשלוחי אקספרס בלבד (המשלוח פרמיום האופציונאלי של אמזון גרמניה למשל).

לא יודע לעזור לך הרבה, אבל ברור שהפתרון לבעיה שלך נמצא רק אצל דואר ישראל.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום פתקים ו-SMS (שלא הגיעו ) מהסניף השכונתי (מישהו אמר פה דרעק ?), התחילו להגיע הודעות SMS ופתקיות בצורה מסודרת, לסור (לא מתיאס) לסניף דואר אחר  ויותר נורמלי בסביבת מגוריי.

לא העתקתי / שיניתי כתובת או משהו כזה.

יש אולי למישהו הסבר בבקשה ?

(אני מברך על השינוי)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, nev כתב:

קצת באיחור אבל הסיפור עם עטרת הרג אותי.

אני שמח שזה מצחיק אותך

לפני 4 שעות, דניאל1983 כתב:

כתוב: "השתחרר מהמכס"

באתר של דואר ישראל? 

אין עליי את הלינק של מכס ישראל לבדיקת צרור חבילות. הלינק אמור להיות כמה דפים אחורה. אם תחכה למוצ"ש אני אשלח פה את הלינק.

לפני שעה, חולגי כתב:

אני מברך על השינוי

אם זה לא שבור אז למה לתקן? 

לי נראה שמדובר ברה ארגון כלשהוא 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קיבלתי עכשיו עדכון ב-17track שהחבילה מעלי אקספרס הגיעה לארץ. אתמול קיבלתי עדכון שהיא שוחררה מהמכס ושלשום קיבלתי עדכון שהיא הגיעה לחברת המשלוחים.

*החבילה אצלי ביד כבר שבוע

• אהבתי 1
  • מצחיק 4

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, YNV כתב:

קיבלתי עכשיו עדכון ב-17track שהחבילה מעלי אקספרס הגיעה לארץ. אתמול קיבלתי עדכון שהיא שוחררה מהמכס ושלשום קיבלתי עדכון שהיא הגיעה לחברת המשלוחים.

*החבילה אצלי ביד כבר שבוע

בשבוע שעבר למדתי שגם על 17track לא ניתן לסמוך. קיבלתי SMS מדואר לאסוף חבילה ממקום אחד וב 17TRACK היה רשום מקום אחר. החבילה הייתה במקום שדואר כתב ב SMS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שלי קיבלה הודעה לאסוף חבילה בקניון G בראשון לציון, הקטע שכתוב שזה "(בית עסק)" אבל לא כתוב השם של העסק. הכתובת היא רוטשילד 45. מישהו מכיר?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, yotams4 כתב:

חברה שלי קיבלה הודעה לאסוף חבילה בקניון G בראשון לציון, הקטע שכתוב שזה "(בית עסק)" אבל לא כתוב השם של העסק. הכתובת היא רוטשילד 45. מישהו מכיר?

אני ראשלצי, רוצה לשלוח לי בפרטי מה בית העסק שאוכל להכווין אתכם?

בגדול רוטשילד 45 זה קניון רוטשילד. 

עריכה: עכשיו קראתי את התקלה. 

קרובים טוענים שיש שם תחנה לאיסוף דואר בקומה הכי למעלה (2 או 3). גם חיפוש בגוגל טוען שיש שם תחנה של דואר ישראל. 

עריכה אחרונה על ידי iEminem
  • אהבתי 1

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצאתי בחיפוש גוגל את זה, שלפי מה שהבנתי זה ממש סניף של דואר בקומה הראשונה?
https://postoffice.co.il/דואר-ישראל-ברחוב-רוטשילד-45-ראשון-ל/https://postoffice.co.il/דואר-ישראל-ברחוב-רוטשילד-45-ראשון-ל/

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...