Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

תכתוב לספק, תסביר לו את המצב.

על פי רוב יסכים לקבל את החלק לזיכוי בתנאי שאתה משלם את המשלוח חזרה.

ייתכן שהוא יבקש ממך לקבל את החלק ואז לשלוח.

אל תעשה מהלך של סירוב קבלה בלי תיאום עם הספק, לא ייצא מזה כלום.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסרב, סיכוי רב שהשולח לא יישלם את השילוח חזרה והדואר ישמיד/ימכור את החבילה. הסיבה היא שהשולח

כבר קיבל את הכסף שלו, אז אם הוא ישלם על השילוח חזרה הוא רק יפסיד. צור קשר עם השולח, תסביר לו את המצב

ושלח את החבילה בשילוח EMS. 

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, hans כתב:

מה שהיה קורה בעבר זה שסתם הייתי מזמין משלוח רגיל מאמזון והוא היה מגיע עם dhl תוך ימים ספורים 🥺

לצערנו לדעתי זה נחלת העבר.

פעם (לפני הקורונה,שנה וחצי-שנתיים אחורה ככה,כשהחל כל הבאזז שעמישראל מזמין מאמזון דברים אחרים מספרים\מוזיקה) זה באמת היה קורה בתדירות גבוהה.

היית מזמין מוצר,משלם על השילוח (הזול ביותר נניח) והמשלוח היה יוצא באקספרס,כי ככה יצא.

היום זה לגמרי רנדומלי,לפעמים "מצ'פרים" אותך,ולפעמים שילוח רגיל לגמרי.

המזל שההסכם של הדואר עם אמזון ארה"ב עדיין תקף,ככה שהם מתועדפים,יומיים טיסות בארה"ב,טיסת חוץ לארץ,עוד יומיים-3 בארץ וזה אצלך בסניף (אם קבלת שילוח עם געש,עוד יותר מהיר,עם שליח,ממש כמעט אקספרס)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמים אחרונות שהזמנתי מאמזון אנגליה, הייתה תוספת זעומה לשילוח dhl express וכמובן שבחרתי בזה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2021 בשעה 15:21, farkash7 כתב:

טוב כזה דבר עוד לא היה לי.
לפני כמה עמודים בשרשור הזה כתבתי שיש חבילה שנשלחה אליי הגיעה לארץ, והסטטוס שלה לא מתעדכן, רשום שהיא במרכז חלוקה.
עברו עוד מעט חודשיים מאז.

ניגשתי לדואר המרכזי בעיר מגוריי לפני חודש לבדוק מה קורה.
נאמר לי שהחבילה הגיעה אליהם, אבל יצאה לחלוקה לאיזה חנות שבכלל לא קרובה אליי לא הבנתי למה הסטטוס לא מתעדכן ולמה היא יצאה לחנות הזאת אבל עוד לא הגענו לפאנצ'...
הגברת בדואר אמרה לי שהחבילה תחזור אליהם מהחנות היום כי היא בכלל מעוכבת במכס (איך חבילה שמעוכבת במכס הגיעה למרכז חלוקה?!?).
שאלתי מה עושים, היא לקחה ממני את הפרטים ואמרה שתחזור אליי. כמובן שלא חזרה...

פתחתי פניה, אמרו לי שהחבילה חזרה למרכז במודיעין להפצה מחדש.
ראיתי שלא מתקדם כלום, אף אחד לא יוצר קשר/מעדכן, אז ניגשתי לשם ביום ראשון. הלכתי שוב לסניף בעיר מגוריי. נתתי את המספר לפקידה היא הסתכלה עליי מוזר, קראה לאיזה גברת.
הגברת מסתכלת במחשב ומסתכלת עליי מוזר, "טוב בוא רגע לצד". שוב לוקחת ממני טלפון ומבטיחה שתטפל בזה.

להפתעתי אחרי חצי שעה אני מקבל טלפון:

"היי החבילה שלך פה אצלנו אבל היא מעוכבת ואני לא יכולה למסור לך אותה"

אני: "אז מה עושים? מה אני צריך להביא לך כדי לשחרר אותה"
גברת: "אני לא יודעת אברר ואחזזור אליך". כמובן שלא חזרה...

היום שישי הלכתי לשם שוב
שוב אותה סאגה ומבטים מוזרים. שוב פעם לך לגברת שם בפינה.
"טוב אני רואה שהחבילה שלך יצאה לחלוקה לחנות XXXX"
אני: או נהדר זה ליד הבית שלי תודה.
גברת: "רגע, אבל היא מעוכבת במכס, לא יתנו לך אותה היא תחזור לפה, תחזור ביום ראשון שמישהו ממחלקת הדוורים יהיה ויטפלו בך".

אני כבר לא יודע מה לעשות עם החבורת דבילים האלה ימח שמם וזכרם.

אחרי כמה פעמים שביקרתי בסניף הדואר המנהלת שם שאחראית על הדיוור הבטיחה לי שהיא תעביר את החבילה לגורם אחר שיטפל בה.
זה היה לפני כמעט חודש ומאז לא דיברו איתי כמובן.
ביקרתי שוב בסניף, המנהלת אמרה לי בכנות "אני לא יודעת איך לעזור לך, תפנה למנכ"ל דואר ישראל אני לא יודעת כבר מה לעשות".
הצלחתי להשיג את "מסלול דבר הדואר" של החבילה שלי. לראות ולא להאמין...

מה נשאר לי לעשות?
1. לפנות לאיזה אמצעי תקשרות עם המסמך המעניין הזה.
2. תביעות קטנות.

מישהו מכיר אמצעי תקשורת/תוכנית טלויזיה?

1450818507_newdoc2021-03-1113_58.44-1.thumb.jpg.85af178ab3abe83d37dea2114111edf6.jpg1870986896_newdoc2021-03-1113_58.44-2.thumb.jpg.7ecaccd0f871c830b4fe11b94be3da14.jpg329475972_newdoc2021-03-1113_58.44-3.thumb.jpg.4bda4a0f5a67bd1f7d532e29cae70e5c.jpg

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מבאס 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תיעוד מרשים, נראה כאילו החבילה שוחררה פיזית מהמכס,

אבל רק לכאורה.. כאילו בפועל המוכסים לא הזינו במחשב שהוא משוחררת.

יש את אורלי וגיא שאוהבים את השטויות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם אולי התפספסה להם חבילה, כאילו הדואר לא הגישו הצהרה למכס והמכס לא אישר שחרור והעבירו אותה הלאה למסירה.

היום כל החבילות הרשומות עוברות דרך מערכת שער עולמי של המכס.

meces.PNG

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2021 בשעה 15:54, korola כתב:

לפני כשעה, Fraysa כתב:

מגניב, מאיפה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנשלחה מארה"ב, בסוף ינואר.
דרך usps.
זה הסטטוס האחרון...
2021-02-20 14:49

ISRAEL, TEL AVIV YAFO, Departed -> Your item departed a transfer airport in BEN GURION INTL, TEL AVIV YAFO, ISRAEL on February 20, 2021 at 2:49 pm. The item is currently in transit to the destination.

בדואר usps טוענים שהחבילה נמסרה לדואר ישראל.

בדואר ישראל טוענים שהחבילה לא נמסרה, ולפיכך לא נמצאת במאגר שלהם.

ממשיך להמתין...
בשעה טובה מצאו את החבילה.
  • רעיון טוב! 1

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.3.2021 בשעה 16:20, hans כתב:

כמו שחששתי, הדואר האוסטרלי עבר מסתם איטיות מרגיזה לחידלון טוטאלי - חבילה מאמזון גרמניה שנשלחה דרך השיקוץ הזה מחכה כבר איזה חודש בוואקום שבין גרמניה לארץ. מספר המעקב לא קיים בשום מערכת.

סיום הסאגה - צ׳ט עם אמזון, בוצעה הזמנה חדשה על חשבונם,

הגיעה תוך 48 שעות לארץ, שוחררה מהמכס בשבת (???) והגיעה תוך פחות מ-72 שעות לפתח הבית...

עם dhl אקספרס, אלא מה. קטע פסיכי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהשירשור על דואר ישראל...  אבל שאלה על אקסלוט.

הוזמן פריט מאיביי ב 40$ כולל משלוח , 

הוא נשלח ב אקסלוט ונתקע במכס, צריך אישור ממשרד התקשורת,   

האם לצפות גם לתשלומי עמלות כלשהם?   

רק לצורך הקישור לשירשור.. בעבר שפריטים בדואר ישראל נתקעו במכס, שלחתי את האישורים ישירות למכס ולא היו שום תשלומי עמלות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...