Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוקטובר - דצמבר 2013

Benni Haspel
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 2810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 191
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נצפה היום

(אשמח לזיהוי)[/QUOT

האדומה: NSU פרינץ 4 ספורט. היו כאלה עם מנוע וונקל

אור ידידי,

זהו נסאו (NSU) ספורט פרינץ (אין חיה כזו, פרינץ 4 ספורט, אל תאמין..:-) ) מודל 67.

גם לא היו כאלה עם מנוע וונקל, להוציא מכוניות ניסוי במפעל NSU, ששימשו כפלטפורמה למנוע וונקל.

נכון שמכונית הוונקל הראשונה של NSU, התבססה על הספורט פרינץ.

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה התבלבלת. אין קשר לסובארו, אלא לגיל של הרכב, שעבר כבר 20 שנה.

אתה נמצא בין שתי מעצמות שמנהלות מלחמה קרה בפורום.

האם רכב שהוא עדיין לא אספנות ( בן 29 ופחות) רשאי להתפרסם פה בדפי ענתיקות בדרכים, או שמא רק רכב אספנות "אמיתי"

כלומר בן 30 פלוס.

אל תכנס לזה, הנושא נלעס פה בעבר ועוד ילעס פה בעתיד.

אין צורך לפתוח את זה עכשיו...

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נמצא בין שתי מעצמות שמנהלות מלחמה קרה בפורום.

האם רכב שהוא עדיין לא אספנות ( בן 29 ופחות) רשאי להתפרסם פה בדפי ענתיקות בדרכים, או שמא רק רכב אספנות "אמיתי"

כלומר בן 30 פלוס.

אל תכנס לזה, הנושא נלעס פה בעבר ועוד ילעס פה בעתיד.

אין צורך לפתוח את זה עכשיו...

זה לא עניין של להכנס לנושא כי אנחנו כבר שם; דה-פאקטו כבר מעלים רכבים משנות התשעים לכאן. מה לעשות שנגמרו כל האספנות ה"אמיתיים" או שכבר העלו את כולם לשרשור בזמן כזה או אחר (או שממילא יש סיכוי טוב יותר לראות אותם בשרשור "חמישי חופשי" של מתניה\צביקה, שהם היחידים שמצליחים להביא תמונות של רכבים ישנים באמת).

אגב, גם עבורי רכבים כאלה נחשבים חדשים, אבל מה לעשות שהשנים מתקדמות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב גם רחוק ממועד האספנות וגם ניתן עדיין לראות אותם בכל רחוב בצורת סטיישן או סלון.

ושוב, אולי אתה צודק ואני טועה ולא מבין את מטרת השירשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב גם רחוק ממועד האספנות וגם ניתן עדיין לראות אותם בכל רחוב בצורת סטיישן או סלון.

ושוב, אולי אתה צודק ואני טועה ולא מבין את מטרת השירשור הזה.

ברור שאני צודק. 8)

סתם, סתם. האמת- אני אשמח שיעלה כאן אחד המנהלים ויבהיר האם מדובר רק ברכבי אספנות רשמיים שיועלו בשרשור זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני צודק. 8)

סתם, סתם. האמת- אני אשמח שיעלה כאן אחד המנהלים ויבהיר האם מדובר רק ברכבי אספנות רשמיים שיועלו בשרשור זה.

אני חושב שזה ברור מאד ולהלן ציטוט מהוראות השרשור:

נא לציין רכבים שאינם רכבי אספנות משופצים ומסודרים, אלא רכבים שאינם בשימוש / מוצעים למכירה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה ברור מאד ולהלן ציטוט מהוראות השרשור:

נא לציין רכבים שאינם רכבי אספנות משופצים ומסודרים, אלא רכבים שאינם בשימוש / מוצעים למכירה.

אם כך, אפשר לנעול את השרשור.

אני לא אומר שאתה לא צודק, אלא שהלכה למעשה, אנחנו כבר מזמן לא שם. מעלים פה רכבים שבשימוש, פשוט בגלל שכמעט ואין רכבים כהגדרה שציינת למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם שתי מילים "קומון סנס".

בקיצור, טוב שהעלו את הסובארו

בני

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...