Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכבים החדשים? אני רואה המון מכוניות על הכביש חדשות שיש השחרה קלה מאוד מקדימה, לצערי עשיתי 35% ואני ממש לא מרוצה זה כהה מידי ובולט. אני רוצה עדין שלא יזהו בפירוש ויראו שחור!!

מאחורה יש לי 60 אני חושב מאוד כהה אני רוצה בהיר

כמה אני צריך לשים? שוב, 35% נראה שחור ומחשיד מידי

מנהלים סליחה! להעביר לשרשור הראש של חלונות:)

עריכה אחרונה על ידי optra5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי הגיעה עם השחרה של שמשה אחורית וחלונות אחוריים מהחברה, עשיתי במרכז הציפויים חולון השחרה קדימה של 36% ויצא מושלם לדעתי בדיוק כמו שצריך ..

זה גם תלוי בחומר אל תשכח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תטעה , גם שלי יצא מושלם ויפה מאוד אבל הבעיה שלפני שבוע קיבלתי דוח והורדה במקום של החלונות ( היה ממש כהה,ככה קניתי) וישר הלכתי חדש הבעיה שהרכב שלי שחור וזה פשוט נראה טו מאץ, הדגשתי במקום שעשיתי שאני רוצה שזה יהיה בהיר אבל למרות הבקשות שלי זה לא עזר עכשיו אני רוצה ללכת לשם ולדרוש עבודה מחדש אבל לא יודע איזה אחוז לדרוש במקום

אגב החומר שלי של חניתה שהוא איכותי ועם ציפוי סיליקון גם רואים מעולה מבפנים אגל שוב לר רוצה למשוך תשומת לב יש לי טראומה עוד מהדוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שלא תטעה , גם שלי יצא מושלם ויפה מאוד אבל הבעיה שלפני שבוע קיבלתי דוח והורדה במקום של החלונות ( היה ממש כהה,ככה קניתי) וישר הלכתי חדש הבעיה שהרכב שלי שחור וזה פשוט נראה טו מאץ, הדגשתי במקום שעשיתי שאני רוצה שזה יהיה בהיר אבל למרות הבקשות שלי זה לא עזר עכשיו אני רוצה ללכת לשם ולדרוש עבודה מחדש אבל לא יודע איזה אחוז לדרוש במקום

אגב החומר שלי של חניתה שהוא איכותי ועם ציפוי סיליקון גם רואים מעולה מבפנים אגל שוב לר רוצה למשוך תשומת לב יש לי טראומה עוד מהדוח

אם אתה לא רוצה לקחת סיכון, תבקש מהמתקין חומר של חניתה שנקרא IR75, החומר כמעט שקוף עם גוון כחלחל, מסנן חום מצוין וכמעט לא נראה. חבר עשה בגולייטה שלו, מאוד מבסוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהלן

מעוניין להשחיר 2 חלונות נוסעים מאחורה ואת החלון האחורי

עלויות של החומר?מאיפה מומלץ להזמין(לקנות בארץ או באתרים מחו"ל), אולי בכלל עדיף לעשות אצל מתקין כי ההפרש לא משתלם ומה החוקיות של הסיפור. קיה ריו 2015 האצבק תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק 2 שאלות ברשותכם.

1) - כמה אחוז מותר להכהות את האחוריים?

2) - בהמשך ישיר ל-1, כמה מומלץ?... כדי שעדיין יהיה אפשר לראות דרכם אבל שמש ישירה לא תסנוור לי את הפרעה כל יום?

ואם אפשר לבקש המלצה למקום באיזור חיפה\קריות.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם

אתמול יכלתי ק נס של 500 שקל והורדת החלונות במקום ע״י פיקוח עירוני ברכב, החלונות היו מקדימה ומושחרים מאוד ( קיבלתי ככה את הרכב)

היום הלכתי לעשות מחדש וביקשתי שיהיה בהיר בהיר בסוף הוא שם לי 35% ואני די לא מרוצה זה כן כהה מידי לדעתי

הוא די מתנער ממני יש לכם רעיון אולי למקום אחר מקצועי וזול? אני רוצה שיהיה בהיר כי להשאיר את האחורה שחור מאוד ומקדימה כלום זה ממש מכוער רציתי טיפה כהה אבל ה35 כהה מידי ( למרות שיפה)

מנסיון שלכם עוצרים על 35? בולט?

סליחה על החפירה

מקצועי וזול בדרך כלל לא הולך ביחד.

ממליץ על "קרינה" בראשל"צ, עבודה מקצועית, לא זול (וגם לא יקר מידי לדעתי, סביר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין לשים מדבקה שקופה על השמשה הקדמית שתקטין את מידת החום ברכב

החלונות באוטו מושחרים מקדימה ומאחורה, אבל לא חושב שזה משפיע כל כך על רמת החום באוטו.

אשמח לקבל המלצות למקום שאכן מחזיק ציפוי שקוף איכותי שיתן הבדל מורגש.

עריכה: שכחתי לציין באיזור ראשון לציון רחובות יבנה אשדוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מחפש המלצה למקום להשחרת החלונות באיזור פרדס חנה חדרה וכו.

ראיתי המלצות על שי סבג שממוקם בחיפה אך אם יש איכותי וקרוב יותר זה יהיה מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

מותר להשחיר רק שני חלונות צדדיים אחוריים .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...