Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתקין ואבדוק - תודה - היה שם עוד איזה משהו מעניין שראיתי - אם יעבוד אודיע.

מצאתי גם music folder player - נראה אם עובד.

עד עכשיו זה נראה כמו הנעץ האמיתי היחיד בכל הפרוייקט - לא משהו שבהכרח יעצור אותי אבל בהחלט משאיר את העליונות לCARPC וחבל.

אוראל - אתה בומבה!

הMORTPLAYER עובד פצצה ביחד עם הסטיקמאונט!

יש אור ירוק להחליף את הCARPC כבר עכשיו!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:-D

אפשר הסבר איך עובד הdac? אני יודע מה dac עושה באופן כללי אבל לדוגמה אם אני מחבר את זה למחשב הdac מחליף את הכרטיס קול? הוא לא משמש כנגן אלא כרטיס קול? ויש לו יציאה 3.5, זה עולה פחות מחצי מכרטיס קול נורמלי ואני הרבה זמן רוצה להחליף למחשב כרטיס קול :-D

ויש לך מגבר עם כניסה אופטית? אם לא איך הוא עובד ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

אני גם רציתי לשלב טאבלט במקום HU. יש לי כמה שאלות שאולי יש לך תשובות....

אני רציתי להתקין את הטאבלט באופן קבוע, כמה התלבטויות שנתקלתי בהם (אצלי מדובר בסיטרואן C3):

1. מה לגבי קליטה של רדיו FM רגיל?

2. לי יש צג במרכז הדשבורד שמציג את התחנה/שיר/ווליום וכו', ברגע שעוברים לטאבלט מה יהיה שם? הוא לא יציג כלום?

3. מה לגבי השליטה מההגה על הווליום, תחנות וכו'?

4. רק לוודא, הנקסוס מוציא אות דיגיטלי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אדי שקלת לחבר ממיר HDMI לאופטי?

הממיר הזה זה בעצם כבל קצר שמוציא לאופטי רק את המידע של האודיו ומשרשר את הוידאו הלאה.

מוכרים באיביי כאלה במחיר ממש מגוחך (3 דולר בערך כולל משלוח).

אני מבין שאתה עומד לחבר את האופטי לBIT1?

כמוכן- האם יש הבדלים משמעותיים בין הממירים האלה בין הזולים ליקרים?

בדרך כלל ברכיבים כאלה ההבדלים המשמעותיים הם ברכיבי הDAC עצמם, אבל היות ואתה ממיר בעצם מדיגיטלי לדיגיטלי-

האם ישנה משמעות לאיכות הרכיבים?

אני יכול לחשוב על בעיות סנכרון וJITTER, השאלה היא כמה זה משפיע במיוחד באוטו והאם הBIT1 מסוגל להתגבר עליהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר איך עובד הdac? אני יודע מה dac עושה באופן כללי אבל לדוגמה אם אני מחבר את זה למחשב הdac מחליף את הכרטיס קול? הוא לא משמש כנגן אלא כרטיס קול? ויש לו יציאה 3.5, זה עולה פחות מחצי מכרטיס קול נורמלי ואני הרבה זמן רוצה להחליף למחשב כרטיס קול :-D

ויש לך מגבר עם כניסה אופטית? אם לא איך הוא עובד ברכב?

ישנן שתי סוגי המרות בתחום האודיו - DA ו AD דיגיטלי לאנלוגי ואנלוגי לדיגיטלי

המקור שלנו הוא דיגיטלי בין אם מדובר בCD או במחשב או טאבלט שקוראים מקובץ.

לכן - מתישהו, באיזשהו שלב אנחנו נצטרך לעבור לטווח אנלוגי ולכן מגיע כאן DAC - ממיר מדיגיטלי לאנלוגי.

הDAC הוא לא כרטיס קול, הוא בעצם חלק ממנו בין אם חלק אינטגרלי או חלק חיצוני, הוא דרגת היציאה מכרטיס הקול ניתן לאמר.

במקרה שלי - אני יכול להשתמש בDAC שקניתי באמת כDAC אבל אני לא הולך להשתמש בו כDAC אלא אני הולך להשתמש בו כDDC בעצם - ממיר מדיגיטלי לדיגיטלי

הסיבה לכך היא שהמידע הולך לצאת מהנקסוס בצורה דיגיטלית דרך שקע הUSB אבל בכדי שהביט1 שלי ידע לקבל את זה אני צריך להמיר את זה לאופטי.

הביט1 אצלי הוא בעצם הפרוססור שבסוף יעשה את פעולת הDAC האמיתית לפני המגברים.

למוצר שקניתי יש יציאת 3.5 באמת שהיא גם PL אנלוגי וגם PL אופטי - תלוי מה תחבר לשם.

אני אצטרך לקנות כבל אופטי שיש לו בצד אחד TOSLINK ובצד השני PL אופטי או לקנות מתאם אופטי מPL לטוסלינק ולחבר אליו כבל טוסלינק-טוסלינק.

------------------

ארז - עפיפוני

אני גם חשבתי להביא מתאם מUSB לHDMI ואז להביא HDMI EXTRACTOR אבל מתברר שזו שיטת המרה מאוד לא איכותית וכמעט כל מי שניסה אותה נטש אותה בגלל מספר גורמים:

1. אתה מוסיף המון רעש למעגל החשמלי בגלל שספקי הכוח והמעגלים החשמליים של כל הממירים האלה מאוד לא שקטים וזה נספח לאודיו.

2. אתה מוסיף מתאם ואז עליו אתה מוסיף ממיר.

3. לממירי הHDMI האלה אין שעון עצמאי וזה אכן גורם לתופעת JITTER ולפי מה שאני קורא בפורומים - זה מורגש.

עד כמה זה נכון? אני יותר נוטה לכוון של בעיות מכוון מערכת החשמל אבל מיליון סינים, גם אם טועים, יש סיבה רצינית לחשוד בדבר ולכן נמנעתי לחלוטין.

לממיר שאני הבאתי אני מתכוון להביא או ספק כוח של אודיופילו (לאון טוען שיתאים - צריך לבדוק את הנושא) או שאני אביא USB HUB מיועד לרכב של CARNETIX שהוא גם מוגן מנפילות מתח ויהווה מטען חזק ויציב.

-------- נלי-מן

לגבי התקנה קבועה - אני מאמין שאם אני אגיע למצב שבו אני באמת שוקל לעשות התקנה קבועה - הרכב יעבור לידיו המסורות של יוסי (אלפיין) היות ולא משנה כמה אני אנסה לעשות התקנה יפה, הוא יעשה את זה טוב יותר, מהר יותר, יפה יותר.

אבל קודם כל אני אנסה בעצמי לבנות מיתקון סתם בשביל האתגר - אם זה יהיה מספיק טוב עבורי - וואלה, אולי עבודה ראשונה שלי שתעבור את שלב הגימור? - קשה לי להאמין אבל לך תדע, אני הרבה יותר סבלני ומנוסה גם בעבודות מהסוג הזה היום מאשר אי פעם.

לגבי התקנה לא קבועה - כמו שאמרתי יש המון סוגים של מיתקונים לטאבלטים - ניתן למצוא את הפתרון המתאים לכל רכב רק מה לעשות - קצת ג'יפה של חיווט וחוסר נוחות של כל פעם לשלוף את הטאבלט כי אחרת - בטוח יפרצו לרכב.

לגבי רדיו FM - בשביל מה? זה כל כך פאסה!

יש לי על הטאבלט תוכנות רדיו מפה ועד הודעה חדשה

8TRACKS

VISUAL RADIO בשביל רדיו ישראלי

PANDORA RADIO לסיגנונות מוזיקה וקצת גיוון

TUNEIN RADIO שנותן לך איזה חמש מאות תחנות רדיו לפי כל מבחר מוזיקה ואזור שתבחר - בעיקר ארה"ב

ועוד ועוד ועוד

מפעיל שיתוף אינטרנט עם האייפון שלי ולא צריך יותר את חסדי גלי האתר - FM במילים אחרות, שגם ככה הולך לאט לאט ונזנח ככל השידורים הדיגטליים יכנסו יותר ויותר לפעולה.

שליטה מההגה - כל התקן HID ניתן למיפוי בעצם בעזרת תוכנה שנקראת external keyboard helper אשר יורחב על זה בעתיד הקרוב אני מקווה.

שילוב של גו'יקון (לווא דווקא בהכרח על הגה עם כפתורים - אפשר גם לבנות לוח כפתורים ולמקם אותו איפה שבא לך - תלוי ברכב כמובן)

או POWERMATE

או אפילו שלט רחוק למולטימדיה כמו ששילבתי ברכב הנוכחי שלי (גם פאוור מייט אפרופו - תריץ חיפוש על שרשיר שנקרא PROJECT BIGASS BITCH )

ולבסוף - כן, הנקסוס מוציא אות דיגיטלית אבל אם תקרא את השרשיר מההתחלה אתה תבין שצריך להתקין\לצרוב עליו קרנל וROM נוספים (ולא לשכוח גוגל APPS ריבונו של עולם :-D )

מחר אני אעלה את מקורות המידע שדרכם קיבלתי עשרות רעיונות ליצירת הGUI - בסוף עשיתי את זה מאוד פשוט וצנוע, אבל יעיל! (זה במחשב של העבודה - זה מה שאני עושה בשעות המתות של משמרות יום ראשון שנמשכות אצלי עד חצות ולפעמים עד הבוקר).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי מה שהבנתי הוא יכול לשמש ככרטיס קול אצלי במחשב בלי קשר לכרטיס קול on board שיש לי, אם הוא מבצע את ההמרה מהקובץ פלאק או כל קובץ אחר לאות אנלוגי.

אני מפספס פה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אוראל- לא נראה לי שאתה מפספס, רק קח בחשבון שזה יהיה כרטיס חד כיווני (לא תוכל לחבר מיקרופון, לדוגמה).

אדי- לטאבלט אין יציאת HDMI? לא התכוונתי להמיר מUSB לHDMI ורק אז לאופטי, זה באמת נשמע מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הDAC הוא בסה"כ ממיר - אתה צריך רק לוודא שהוא יתאים לשימוש שאתה רוצה לעשות.

ולא - לנקסוס אין יציאת HDMI אלא צריך להלביש עליו מתאם USB לHDMI

המשלוחה כבר בדרך לארץ - עניין של ימים בודדים לפני שזה מתחיל להיות ממש מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא - הכוונה היא לראות שהDAC שאתה הבאת יכול לעבוד עם הHU שלך

האם אתה רוצה להמיר מאופטי לאנלוגי או מSPDIF לאנלוגי? - DAC רגיל יתאים.

עכשיו רק נשאר לך לבדוק איך אתה מספק לו כוח בכדי שיעבוד - האם הוא מתחבר לספק של המחשב? עובד על DC שמתאים לרכב או בכלל עובד על AC?

או שאתה בכלל רוצה להוציא אודיו מUSB ואז אתה צריך ממיר מUSB לדיגיטלי בדומה לזה שאני קניתי לפרוייקט הזה.

בכל מקרה - אמרתי אתמול שאני אעלה קישור לאיך הגעתי למידע על יצירת GUI ואיך הגעתי לרשימת המכולת ההתחלתית שממנה החלטתי לצאת לפרוייקט הנ"ל.

ממליץ בחום לעבור על שלושת העמודים הבאים:

http://rootzwiki.com/topic/38772-kookies-in-dash-project/

המון מידע על איך ליצור את הGUI עצמו ומשם כבר אפשר לחפש ביוטיוב סרטונים על האפליקציות שמעניינות אתכם.

הנה רשימת המכולת שעליה דיברתי: (נמצא שם אבל החלטתי להדביק לכאן גם כן)

אתה גם תראה שם את הפאי - ווידג'ט שהוזכר כאן :wink:

List of materials (gear used or being planned):

• Nexus 7 Grouper ................................................................. 250,00€

• Mouting gear (Power supply and related materials):
    • Chevrolet Cruze 7" Fascia .................................................... 54,86€
    • ABS Sheet .............................................................................. 5,91€
    • Add-a-Fuse ............................................................................. 5,98€
    • 5A Fuse .................................................................................. 0,50€
    • On/Off Switch .......................................................................... 1,30€
    • 12v to 5v converter (3A, USB version) .................................... 3,57€
    • Stock USB-microUSB cable
    • Micro USB 5-Wire Extension ................................................. 18,69€
    • USB 2m Extension (not used for it didn't provide enough "juice" to the Hub ......................................................................................... 2,73€
    • Delock Adapter USB 3.0 Docking Cable / Extension ............... 9,90€
    • USB OTG Y-cable ................................................................... 4,49€
    • 4-port USB self-powered hub .................................................. 2,39€
    • Velcro Strips (secure the tablet to the fascia) ......................... 5,99€
    • Screen protector from Ultimate Shield (trashed) ............................. 8,56€
    • Screen Protector from Belkin ................................................ 12,99€

• Audio/Media (and related materials):
    • Hifimediy Sabre USB DAC ..................................................... 43,66€
    • Western Digital My Passport 500Gb ..................................... 47,96€
    • USB Dual Power Y Cable ........................................................ 5,49€
    • Audio Splitter Cable ................................................................ 2,92€
    • RCA - Jack short cable (originally bought to connect to the Behringer UCA202) ................................................................................................ 3,09€

Total cost (so far): 490,98€

List of software/apps being used/evaluated:

• OS-related:
    • Timur's USBROM (Development thread)
    • Off-mode-charge mod (kudos to trevd) (instructions)

• UI-related apps:
    • Apex Launcher Pro
    • GMD GestureControl (gesture shortcuts, allows navigation bar hiding)
    • LMT Launcher (gesture shortcuts and pie-format navigation menu with auto-hide, allows navigation bar hiding) free
    • Simple Image Wallpaper Free (live wallpaper that implements images without cropping) free
    • Desktop VisualizeR (custom icons) free
    • Ultimate Custom Widget (UCCW) (need I explain? lol) free
    • Minimalistic Text (custom text-only icons/widgets) free
    • Dock Clock (full screen clock) free

• Media-related apps:
    • Poweramp Full Version (unlock app)....................................... 2,99€
    • Audio Glow Music Visualizer free
    • Media Buttons (media customizable widget) free
    • Music Popup (popup showing Artist name, album name and photo, and song)
    • Tune Announcer (same as the above, only better)
    • musiXmatch Lyrics Player (needed by Poweramp to display lyrics) free
    • MX Player free
    • TuneIn Radio free
    • StickMount
    • aVIa Media Player (sharing media files with other androids) free

• Navigation/car-related apps:
    • FuelLog - Car Management free
    • Mais Gasolina Mobile (Portuguese app that shows gas stations and prices) free
    • TMN Drive HD (Portuguese map with voice navigation) free
    • m.Portagem (Portuguese highway tolls calculator) free

• Misc. apps:
    • Tasker
    • ASTRO File Manager
    • Root Explorer
    • Titanium Backup
    • Battery Stats Plus free
    • Tablet Talk .............................................................................. 1,99€

Total cost (so far): 4,98

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא - הכוונה היא לראות שהDAC שאתה הבאת יכול לעבוד עם הHU שלך

האם אתה רוצה להמיר מאופטי לאנלוגי או מSPDIF לאנלוגי? - DAC רגיל יתאים.

עכשיו רק נשאר לך לבדוק איך אתה מספק לו כוח בכדי שיעבוד - האם הוא מתחבר לספק של המחשב? עובד על DC שמתאים לרכב או בכלל עובד על AC?

או שאתה בכלל רוצה להוציא אודיו מUSB ואז אתה צריך ממיר מUSB לדיגיטלי בדומה לזה שאני קניתי לפרוייקט הזה.

קודם כל תודה על הקישורים אני בטוח שיועיל למי שירצה לעשות פרוייקט כזה :D

ואם אני רוצה אאודיו מUSB למה צריך ממיר אודיו מUSB לדיגיטלי?

USB (receiver) chip TenorTE7022L:

- Accepts up to 96khz/24bit input signals over USB. Most USB DAC's use the cheaper PCM2704 usb receiver chips that can only accept up to 48KHZ/16BIT.

זה מתוך התיאור של הHIFIMEDIY SABRE. משום מה נראה לי שאתה מסבך כאן את העניינים או שיש משהו שפשוט פספסתי פה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא - זה רק מראה שהDAC הזה יודע לעבוד גם עם קצבים גבוהים יותר של דגימה מה שאומר שהוא אמור לעבוד על קצב הדגימה הרגיל בקלות יתרה.

אני רוצה להוציא אודיו מUSB כי שקע האזניות לא עומד בסטנדרטים שאני מציב כרף איכות - אולי האייפון טוב מספיק אבל הנקסוס נופל ממנו.

הוצאה מהמרה לHDMI כבר ראיתי חוות דעת מאוד שליליות בנושא ולכן USB AUDIO נדרש כאן מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם לדוגמה אני רוצה להשתמש בDAC הזה במחשב דרך הUSB, אני יצטרך את הDAC וממיר?

אפשר קישור לממיר?

ורשום בתיאור שלו שהוא יודע לעבוד עם ווינדוס בלי דרייברים, אם זה ככה סימן שהוא נכנס ישר לUSB בלי כל מיני ממירים בדרך לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא - הDAC הזה הוא גם ממיר בפני עצמו מUSB לOPTIC

אני רק באמת לא יודע אם חלונות ואם כן איזו גרסא - מוציאים USB אודיו כברירת מחדל - אתה צריך לעשות כאן עבודת מחקר אצל ד"ר משקפת (גוגל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...