Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה - כרגע אני מריץ הורדה של הGAPPS ל4.2.2

מחר אני אצרוב אותה ומקווה שזה באמת יסדר את הנושא של הורדת האפליקציות.

בשבוע הקרוב זה כל מה שאני יכול לעשות גם ככה - בלי הציוד אני לא יכול להמשיך לשלב הבא וגם לא רוצה.

אין לי מספיק זמן לעשות את הכל במקביל אז אחרי השלב של בדיקת הציוד יתפנה לי זמן לבניית הGUI.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אודי - בגדול אתה צודק אבל זה תלוי באיזה אפליקציות אתה רוצה להשתמש - חלקן שוות את הכמה שקלים שתשלם עבורן.

תן לי את השם של האפליקציה, ואולי אני אוכל לחסוך לך עוד כמה שקלים.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי - תודה

אני אצור רשימה מסודרת ברגע הנכון ואשמח לכל עזרה!

נכון לעכשיו - הספקתי להוריד את גוגל APPS ולצרוב אותה - עובד!

תודה!

לא סתם רשמתי שאנחנו הולכים להרים את הפרוייקט ולא "אני" - כי תמיד יש את הדברים הקטנים האלה שמישהו אחר יודע או עשה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של מה? נקסוס 7?

זה לא מותקן כרגע בשום רכב וגם לא הולך להיות מותקן - כרגע אני רק עושה "מודל טכני" בכדי שתהיה לי חלופה לCARPC כאשר יגיע הרגע המתאים.

אין כרגע יותר מידי מה להראות שלא ניתן לראות בגוגל תמונות או יוטיוב.

בכל מקרה - חזרתי הביתה מהעבודה (משלים משמרת מהבית) וכשהפעלתי את הטאבלט ראיתי שהוא מתחיל להוריד חזרה את כל האפליקציות שהורדתי מהגוגל מרקט - החשבון שיש לי בגוגל מרקט פשוט זוכר איזה אפליקציות הורדתי והשלים לי את כל החסר.

ברגע שהapp launcher של נובה ירד רציתי להפעיל שם את הtune announcer (תוכנה שזורקת באנר על המסך שמראה איזה שיר מתנגן כרגע לא משנה באיזה נגן אתם משתמשים) - זה גם הפעיל את הNOVA וזה שוב מחק לי את כל מה שעשיתי שם על הדסקטופ :-D

לא נורא, קצת מרגיז אבל לפחות הכל שם והכל עובד.

אני אנסה לעשות רשימה ראשונית של דברים שיהיה צריך להתקין על הטאבלט בשביל להפעיל עליו את הכל ויותר מאוחר כשיגיע השלב לבנות את הGUI גם כנראה יהיו תוכנות שיהיה צורך להריץ בכדי לעשות ממשק משתמש טוב ויפה.

טוב, מחכה לציוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה פרויקט!

שמעתי לפני כמה זמן מערכת מבוססת טאבלט ופרוססור, בהחור הגיע לתוצאה טובה!.

מענייון איך יסתדר עם הניווט כיוון שאם אני לא טועה לטאבלט יש שבב gps, אך הורדת המדיה (מפות+) תעשה דרך wifi.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BT Tethering דרך האייפון שלי כמודם פותר את הבעיה של גישה לאינטרנט + דיבורית עם מסך מגע לאייפון.

שיחות טלפון עד היום הכי נוח לי להסדר עם דיבורית - מיושן ככל שיהיה.

ואינטרנט לטאבלט בשימוש של האייפון כמודם.

זה עובד חלק רק צריך לוודא שהWifi כבוי בכדי שהBT לא יתנתק בטעות בגלל חיבור אוטומטי לרשת קרובה (בנהיגה זה לא מדאיג אותי כי הטאבלט לא יזהה שום רשת שהוא מכיר והתחבר אליה בעבר).

לבינתיים חלוקת האפליקציות הולכת להיות:

1. אפליקציות שקשורות ברכב עצמו כמו ניווט, מוזיקה, רדיו, OBD ואולי אולי אם ממש יתחשק לי להתפרע אז מצלמת WEB כמצלמת רוורס, תוכנת עזר למקלדות חיצוניות (כבר מותקן והיא חינמית) בכדי לאפשר שליטה של ג'ויקון או שלט רחוק או גלגלת פאוור מייט (הקרנל והUSB רום שהתקנתי תומכים גם בפאוור מייט)

2. אפליקציות שקשורות בממשק הגרפי - בעיקר ווידג'טים למען האמת - ווליום קונטרול (כבר מותקן), media buttons גם כן כבר מותקן, tune announcer גם כן כבר מותקן, nova appluancher מותקן, מינימליסטיק טקסט ליצירת כיתוביות בעזרת UCCW גם כן ליצירת ווידג'טים משלי, תוכנות כמו

GMD gestures control בכדי לאפשר חיוויים של תנועות אצבעות - בזמן נהיגה זה יכול להיות מאוד מועיל.

המדיה באטונס הינה תוכנה שמוציאה חמישה כפתורים שעוזרת לשלוט על נגן המדיה מבלי להכנס עליו, מהמסך הראשי - פליי ופאוז, קדימה, אחורה, שיר קודם, שיר הבא.

הטיון אננאונסר היא תוכנה מעולה שמודיעה על גבי המסך עצמו איזה שיר מתנגן - מאוד נחמד!

הווליום קונטרול מאפשר לשלוט בווליום מהמסך עצמו.

ויש עוד כל מיני תוכנות קטנות כמו simple desktop וגם desktop visualizer וגם custom icons

לא בטוח בכלל שבכולם אשתמש.

תכנת FULL SCREEN שמאפשרת ניצול של מסך מלא.

הסתרת הNAV BAR בעזרת אחת התוכנות.

יצירת דסקטופ בפוטושופ שאליו יותאמו כל האייקונים.

ובסופו של דבר תוכנות שקשורות לפונקציונאליות ואוטומציה של מערכת ההפעלה כמו

TASKER

DSIC MOUNT שתאפשר טעינה של מאגרי מידע חיצוניים כמו USB KEY או HDD

external media importer שבעצם עושה דבר דומה רק שיש לה ממשק מאוד מאוד נוח לפי מה שאני רואה.

תוכנות אפשריות לניהול הUSB HOST אם יהיה בכלל צורך בכך.

אתמול ראיתי שאיחוד החבילות שביקשתי לעשות הושלם בBUY2USA והסדרתי את התשלום - אני מניח שעד סוף השבוע או תחילת שבוע הבא יהיה אפשר להתחיל לתת גז עם כל מה שקשור לניגון המדיה.

לבינתיים אשמח אם תוכלו למצוא לי APK חינמיים לתוכנות בגרסא מלאה כמו -

power amp full

torque

tasker

disc mount

nexus media importer

איך הפרוייקטים האלה מורידים לי את הסבלנות :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Power amp - http://www1.zippyshare.com/d/25581784/471166/PAmp.rar

Torqe - http://www20.zippyshare.com/v/49975938/file.html

Tasker - http://dfiles.eu/files/gpiubrpuh

Nexus mefia importer - http://uploaded.net/file/nmeizmrx

Disk mount - לא מצאתי גם בגוגל פליי, מה השם המדוייק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה! תודה!

הטורק מותקן ונראה שהולך לעבוד היטב.

הטאסקר גם כן וגם המדיה אימפורטר.

אני רואה שלפאוור אמפ יש ארבעה קבצים - אני מניח ש:

1. מתקינים את הגרסא הישנה.

2. מתקינים את התלאי (פאצ'ר).

3. מתקינים את הגרסא החדשה.

4. מתקינים את הפריצה (אנלוקר).

האם אני צודק או שאין כל קשר לסדר ההתקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי !!!, חיכיתי שהפרוייקט הזה יצא לדרך.

מבחינת התוכנה עשית עבודת מחקר מרשימה וכיסית את כל הפינות.

אם כמה שאני אוהב את הcarpc שלי ואת האפשרויות הבלתי מוגבלות שהוא מביא איתו, אני מאמין שזה צעד מתבקש לעזוב את הcarpc לטובת טאבלט , סה"כ זה הרבה יותר מתאים מבחינת gui , יותר קומפקטי, מסך מגע קפסטיבי הרבה יותר איכותי מהלליפוט הפשוט , ולדעתי כשזה יעבוד, זה ישאר מאוד יציב.

למה דווקא BT Tethering , ולא wifi Tethering ? זה יהיה הרבה יותר יציב , מהיר, והחיבור מתבצע אוטומטית .

איך אתה מתכנן את ההתקנה עצמה, (משהו קבוע / נשלף) ?

שיהיה בהצלחה בהמשך :-D

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז חדשה, תלאי, פריצה.

או קיי אני אנסה ברגע המתאים - כרגע אין לי צורך לעשות זאת.

היה באחד הקבצים האלה דסקטופ מא-גניב של אנדרואיד - התקנתי כרגע כמשהו זמני - נראה ממש טוב!

עריכה - דביר! רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך.

קודם כל ידוע לך כבר מראש שהרבה מהמידע שהצלחתי להגיע אליו היה בהכוונה שלך גם כן!

לא ניסיתי האמת WIFI טט'רינג אבל הדבר האחרון שאני כרגע רוצה זה שהטאבלט יתחבר לי אוטומטי לאייפון אז כרגע אני אשאיר את זה בBT.

ההתקנה עצמה כרגע לא בשלב התכנון בכלל כי זה יהיה תלוי במידה ואני אחליט להחליף רכב במהלך השנה הקרובה -

אם זה יהיה רכב קטן מאחיות מיני-טויוטה אז כנראה שההתקנה תהיה קבועה עם יכולת שליפה ואם זה יהיה רכב אחר כמו למשל דווקא ללכת על לאטיטוד או פלואנס דיזל אז ההתקנה תהיה שליפה מבלי בכלל לגעת בדשבורד של הרכב.

ויכול להיות שאני אחליט בסוף להשאר עם האוונסיס עוד תקופה ואז אני מאמין שאני אשאר עם הCARPC אלא אם כן ממש ישעמם לי ואז אני אבנה התקנה קבועה\שליפה בקונסולה העליונה איפה שהדיבורית יושבת ולדיבורית אני אצטרך למצוא פתרון אחר כאשר המסך מגע של המחשב ישאר כרגע בכדי לשרת מצלמת רוורס.

יכולות להיות המון אופציות - כרגע אני בונה רק מודל טכני בכדי שיהיה לי פתרון זמין בשליפה.

וגם בצורה כזאת כל אחד אחר יוכל להשתמש בשרשיר הזה בכדי לבנות את הפתרון שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעלים את הnav bar תוסיף את הפאיי קונטרול שהרום בא איתו, אם הוא לא בא עם פיא קונטרול יש בxda אפליקציה שנקראת lmt שהיא מוסיפה לך פיא קונטרול.

אני כרגע מהפלאפון אם אתה צריך תגיד לי ושניהיה במחשב נוסיף קישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה אפשרויות - בהורדת הNAV BAR ואחת מהן היא פשוט להוסיף את האייקונים שאני אזדקק להם בכדי להגיע להגדרות, כל האפליקציות והיכולת להחזיר את הNAV BAR או על המסך הראשי או על אחד מהמסכים הנוספים.

יש גם את אפליקציית FULL SCREEN שעושה אפקט מאוד נחמד - אבל זניח.

האפשרות השניה (שבעצם אמורה להיות הראשונה) היא באמת להוסיף ווידג'ט.

תעלה קישור בבקשה כשאתה מול מחשב - כל תוספת מידע תתרום כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2130189&d=1374324774

יש מצב שצריך להירשם.. אם כן תגיד לי אני יעלה את הקובץ

וכאן הדף של האפליקציה עם כל האפשרויות שאפשר לעשות איתה

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1330150

אצלי כשאני מחליק את האצבע ממתחת למסך אל המסך מופיעים לי כפתורים שאני בוחר (אפשר גם 2 שכבות)

אם תצטרך עוד עזרה בכל מה שקשור לאנדרואיד.. בכיף :-)

סרטון דוגמה :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...