Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו "מבשם האויר" המומלץ ביותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתחנות של דלק יש מבצע של 15שח לפחית. לא זוכר אם זה מחייב קניה של 3 או אפשר גם אחת.

(יש = נכון ללפני חודש וחצי, הפעם האחרונה שנגמרו לי..)

יצא לי לבקר באוטו דיפו לפני שבוע; בערך 20שח לפחיות הישנות ו-27 לחדשות. שום מבצע.

יקרנים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת מישהו מוכן להסביר מה כ"כ מיוחד בפחיות ריח לרכב שאשכרה פותחים עליהן שרשורים?

נ.ב.

איך בדיוק תשלום 20 ש"ח על פחית ריח מהווה השקעה?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השקעה, זה לקנות פחית ב-20 ש"ח ולמכור אותה ב-22 לבחור שהתכוון לשלם 26, או - לשמור לאספנות.

רק הזמן שאתם משקיעים בכתיבת הודעות על הפחיות האילו והדלק לקנייתן - מעלים את ערכן :roll:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת מישהו מוכן להסביר מה כ"כ מיוחד בפחיות ריח לרכב שאשכרה פותחים עליהן שרשורים?

נ.ב.

אם פותחים שרשור על רנו קליאו, אפשר לפתוח גם על פחית :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא עונה על השאלה. ראיתי מלא שרשורים שנפתחו על הפחיות האלה ואני פשוט לא מבין - זה פאקינג פחיות ריח. מה לזה ולפורום מוטוריקה? אני יכול להבין אם זה היה נפתח בפורום של חולי השפשופים, בתור השלמה לניקיון הדו-שעתי, אבל בחייאתכום, בפורום הכללי? כל יומיים? מה כ"כ מיוחד בהן? הן יורדות לך תוך כדי הנסיעה? מכינות קפה? גם וגם? כולה פחיות ריח... קליפורניה, טקסס, פלורידה? מה הגליק הגדול?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK,בישראל מיסוי מטורף על מכוניות ועל דלק,אין ספורט מוטורי,אין תרבות נהיגה או משהו קרוב לזה.

ככה שלא נשאר על מה לפתוח שרשור אלא על פחיות ריח לרכב.:-D:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד יוצר את תרבות הנהיגה שהוא רוצה. יש קארטינג, יש ימי מסלול (נכון שזה כולה כוכב יאיר, אבל מסתערים עם מה שיש), יש מפגשי מועדונים שונים ורבים - לא חסר. אפשר לקטר, אפשר לעשות ולהנות. יש ביטוי נפלא ברוסית שנקרא жопоголизм - בגדול, הכשרון למצוא "תחת" (כשהכוונה היא למצב חרבנא) בכל מקום. זו לא דרך חיים מבחינתי, יש מספיק חרא אמיתי בשביל להמציא עוד.

פחיות ריח (שבגדול, הן כולה עוד חפץ שעלול ליפול מהמקום שלו בנסיעה ראויה) לא כ"כ קשורות לתרבות מוטורית. מה גם ששוב - לפי כמות השרשורים אפשר לחשוב שהקליפורניה האלה הן הדבר הכי טוב since sliced bread...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK , הפורום הוא פורום כללי לרכב... החל ממוטוריקה ועד לפחית ריח. אם אין לך די בכדי לתרום בדיון או אינך מתעניין בנושא, הנך מוזמן לקרוא שרשורים על דברים אחרים.

שימוש במילים בוטות אינה הולמת את הפורום. אתה מוזמן להוציא את העצבים שלך בפורמים אחרים.

בשבילי, כמו בשביל אחרים, הרכב הוא לא מכונה לשימוש הגרעיני שלה שזה להוביל נוסעים ממקום למקום, אלא גם מוחשית,ומורחבת.

חשוב לי איך הרכב נראה מבחוץ,איך הוא נראה מבפנים, וגם איך הוא מריח מבפנים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוטות היא לא העניין, אלא באה להדגיש את הנקודה. הנקודה עודנה מתחדדת, שכן שלושה אנשים ענו לי שאין כל פסול בלדון בפחיות ריח, ואף אחד לא טרח להשיב מה באמת כ"כ מיוחד בפחיות האלה :lol:

איכשהו הדיון התדרדר להצדקת דיון על פחיות לאור המצב התחבורתי בישראל, לכך שיש זכות - ברור שיש זכות, יש חופש הביטוי. רק מה כ"כ מיוחד בפחיות אף אחד לא ענה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מה שמיוחד,

זה שיש להם ריח טוב, והמקוריות שהם חדשות ולא פג תוקף

מחזיקות מלא זמן, וכל פיתרון לריח באוטו לא יהיה כמו פחית ריח קליפורניה.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב.

השקעה במכונית הפרטית, לפחות עבורי, היא קניית אביזר/מוצר כשלהו, אשר גורם לי להנות הרבה יותר מהנהיגה, מאשר היה מקודם. לצורך העניין, קניית המתאם MP3 למכונית, כ"כ שדרגה לי את חווית הנהיגה, שזה בהחלט היה המוצר הכי טוב ומועיל, שקניתי לי בכל חיי.

פה אומנם מדובר בכמה עשרות שקלים בודדים, אבל אני כ"כ נהנה מהריח, כל פעם מחדש כאשר אני נכנס למכונית וכן...זה משדרג את חווית הנהיגה שלי, אומנם באחוזים בודדים, אבל אני בהחלט נהנה.

כל אותם עצי ריח/פחיות מוזרות וכו"...שניסיתי, אכזבו אותי אחרי פעם אחת. הפחית של החברה הנזכרת בשרשור, מחזיקה לי חודשייים וחצי-שלושה והריח מורגש בצורה משמעותית עד הסוף.

לסיכום: 20 ש"ח שנותנים הנאה לשלושה חודשים? בחיים לא חשבתי שזה יהיה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...