Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו "מבשם האויר" המומלץ ביותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הו, צדיק בסדום.

יושבת לי פחית קליפורניה דובדבן כבר 4 חודשים ברכב ובחיי שאני לא מבין מה אנשים מוצאים בריח הזה. ריח חזק, בכלל לא נעים ודומיננטי מאוד, גם כשהפחית בקושי פתוחה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספרי בדין לבישום בגדים.

כמה שפריצים על השטיחים פעם ב..

ריח עדין והייתרון הכ חשוב מחינתי זה שהוא מתפוגג מהר.

אגב, פחיות הריח זה פשוט זוועת עולם.

איך אנשים סובלים את הריח הזה?

יוצא לי להחנק מהריח מידי פעם שמישהו פותח את דלת הרכב שלו ואני עומד מספר מטרים מהרכב.. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטוסטור מוכרים 3 פחיות קליפורניה ב-39 ש"ח.

ויש להם דובדבן

ויש גם שרשור "פחיות קליפורניה" בפורום דיטיילינג:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=483633

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם משתמש בפחיות קליפורניה (בדיוק קיבלתי עוד 8 מאמזון) כבר כמה שנים, לטעמי הן מצויינות, מחזיקות הרבה יותר מחודש (הטריק זה אחרי חודש להוציא קוביה אחת קצת החוצה, כך משתחרר עוד ריח..).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא מצאתי משהו יותר טוב מפחיות של קליפורניה ולצערי, אני עדיין מנסה לפעמים ונכווה - הפסד כספי קבוע!

ריח הדובדבן הוא הכי טוב ומה לעשות...אנשים פה מעתיקים ממני את הריח אחד-אחד בלי בושה :).

אני תמיד נוהג לפתוח את הפחית עד הסוף, ישר על ההתחלה והריח מספיק לי לחודשיים וחצי-שלושה. פשוט כייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם משתמש בפחיות קליפורניה (בדיוק קיבלתי עוד 8 מאמזון) כבר כמה שנים, לטעמי הן מצויינות, מחזיקות הרבה יותר מחודש (הטריק זה אחרי חודש להוציא קוביה אחת קצת החוצה, כך משתחרר עוד ריח..).

מה העלות בהזמנה מאמזון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קונה את הפחיות ריח של קליפורניה ולדעתי הריח לא מחזיק הרבה זמן גג 3 שבועות אבל משום מה אנשים אחרים מריחים רק אני לא. יכול להיות שזה כמו ארואין שכל כמה זמן צריך להגדיל את הכמות. ;)

1+ אני משתמש גם בקליפורניה דובדבן. בפחית המרובעת החדשה. מעולה פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא אהבתי את הפחית, עפה לי בתוך הרכב.

יש לי בתא כפפות תרסיס ומידי פעם אני מרסס על המזגן...

לא רוצה לחשוב מה יקרה לזה שמדביק את הצנצנת על הדשבורד מעל הכרית אויר:roll:

משאיר את כולם בעשן:fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפחות של הקליפורניה דובדבן זה משהו פשוט נורא.

קודם כל הן עושות כאב ראש וכבר מסריחות מרוב החוזק, וכל אוטו שני שנפתחת הדלת אותו סרחון, חלאס תשנו קצת ריחות!:-D

לא באמת, הריח בסדר, אבל זה כבר דומיננטי מדי.

ספציפית לקליפורניה, איזה ריח עדין וטוב יש? אולי איזה וניל או לימון עדין או משהו בסגנון? לא משהו חזק מידי.

מישהו משתמש באיזה קליפורניה אחרת חוץ מדובדבן?

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעיקר מחפש את האריזה החדשה, שניתנת לסגירה ופתיחה כל פעם מחדש.

לא אכפת לי להשקיע גם 20 שקל ,לא חייב שיהיה מבצע חסר תקדים

באוטו דיפו יש את האריזה החדשה? אם כן ,בערך כמה עולה שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

26 בערך באוטודיפו,לא יודע איפה יש יותר זול באריזות החדשות,אם אני לא טועה היה בסביבות ה 16 שקל באחד מחנויות הנוחות של תחנות הדלק (כנראה מנטה/ילו)

תדפדף בעמודים בפורום הכללי ותמצא

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי אתמול בסונול, אבל לא היה להם, וגם נגמר המבצע...נראה לי יקר מידי גם לתת 25 שקלים על פחית ריח

לא עניין כספי, אלא ערכי. מה שלא שווה את המחיר אני לא משלם, אחרת יהיה לי מצפון, את השקלים האלה מעדיף לתת לנזקקים או לשים בפח מאשר לפרנס "גנבים", אבל זה כבר נושא אחר ולא קשור לפורום המכוניות, אז לא נגלוש אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...