Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו "מבשם האויר" המומלץ ביותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שציין יוגב, הריח לא נשאר להרבה זמן. לי יש את Honeydew (מלון) של CG. הריח מאוד עדין ונעים.

אני בדרך כלל מרסס על השטיחים/בפתח יניקת האוויר לסירוקלציה הפנימית לאחר הניקוי השבועי.

אחרי הנעה שנייה זה נעלם. 

• רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריח הסטריפר מושלם, בכל התזה הרגשתי דדיים על הפרצוף

לפני 19 שעות, Fraysa כתב:

אני בדרך כלל מרסס על השטיחים/בפתח יניקת האוויר לסירוקלציה הפנימית לאחר הניקוי השבועי.

אללללל תעשה את זה! הנוזל מאוד דביק, משם הדרך לשברים של התריסים במזגן ויצירה של עובש במעברי אוויר קצרה מאוד.

אל תשאל איך אני יודע, קרה לי בדיוק ברכב הקודם

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מרסס ישירות לפתח. אני מרסס בצמוד לפתח, כך שה-"Mist" נשאב משם. החומר של CG לא דביק,

הוא כמו מים. אגב, אני די בטוח שזה רשום מאחורה בבקבוק שניתן לעשות את זה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אז כנראה שהם שינוי את המרכב אולי לאחר תלונות (ראיתי כמה בגוגל).

בזמנו זה היה דביק מאוד וריססתי קצת לתריסי המזגן בטפיאט שהיתה לי, כל התריסים התפרקו אחרי חודש מהדביקות לא יכלתי להזיז שום דבר ונאלצתי להזמין תריסים חדשים מאיביי.

כמובן שזה קרה רק במקומות שריססתי בהם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

התחלתי לחבב את הפחיות של AREON. מהתחלה היה קשה לי להתחבר לריח של VANILLA BLACK

אבל אחרי חודשיים שהריח לא מתנדף, פשוט התמכרתי לריח העדין שאופף את כל הרכב.

מחפש אתרים לקנות כמות לתקופה ארוכה.

o8ynYTIEQKebp11.thumb.jpg.e5be1cd14fe161a9fd62d67f83f74d5a.jpg

הבקבוקונים של AREON  שתולים מפיצים ריח עדין, אך לא מורגש כמעט. נגמרים מהר, ואני לא מחליף אותם

אלא ממלא בפנים את הבושם שיש בתוך הבקבוקים שלהם, לא ממש יעיל. (כאילו אין ריח)

אבל נראה לי שמצאתי מוצר מנצח. (לא בדקתי את הווניל שיש לי בבית -אנסה בקרוב) 

עבורי ריח נעים (לא מוגזם) זה חובה ברכב, על הגוף, ובבית. (גם מפזר כמות בשירותים ובכל פינה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באתר שלהם חבילות של 12 ב3$ ליחידה. זה נראה כמו אחלה אופציה, המחיר טוב, המשלוח חינם ובטוח לא מדובר בחיקוי.

https://areon-fresh.us/products/car/areon-ken-blister-packs/vanilla-black-akb16-pack-of-12/

• רעיון טוב! 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר סביר, יוצא 10 ש"ח ליחידה. (מחיר בסדר, אבל ראיתי בכמה מקומות שמוכרים ב -12 ש"ח ליחידה)

השאלה אם יש תוספת שילוח, אבדוק את האופציה הזו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאבי חלפים, שתי פחיות. אחת שמתי ברכב של בן משפחה שבהתחלה לא אהבתי (היה ריח שונה מווניל)

אחרי כמה שבעות אני מבחין (שוטף לו את הרכב אחת לשבוע) שהריח לא מתפוגג, ונהיה עוד יותר טוב. (ריח עדין של ווניל מעורבב בעוד ריח)

אתמול שניקיתי את הרכב שוב לאחר כמה טיפולים פנימיים (ניקוי יסודי של דשבורד) אני מבחין שהריח עדיין קיים

גם לאחר חודשיים. זה ממש מפליא במיוחד שהריח דומיננטי ונעים. היום שמתי את הווניל, נראה עוד כמה שבועות  איך הוא מגיב.

תמיד אני מחפש ניחוחות נעימים,  אני פשוט מכור לזה -גם בבית משתמש בשלל חברות, ומרסס ללא סוף

בשמים שונים, אפילו בשמים שונים שאינם בשימוש. בכל אופן, נראה לי שמצאתי את מה שני מחפש, למרות שגם 

חברת mr&mrs מעולים (ריח יוקרתי עוטף את הרכב) הבעיה זאת עמידות נמוכה, ומחיר גבוה. 

IMG_20201214_132911.thumb.jpg.2d4a16805f744ba8825605895a394416.jpg

IMG_20201214_132633.thumb.jpg.825212150499e3102759bdcf9a260213.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבקבוקון של הוניל הרגיל (אריזה אדומה לא שחורה) עושה לי אחלה ניחוח ברכב, ונילי ועדין. בקיץ מריחים יותר חזק כמובן.

בחורף יותר עדין. בדיוק מה שאני רוצה בעקרון.

עדיין אין על הניחוח שלהם של SUMMER DREAM לדעתי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון אמנם לא הכי זול אבל לדעתי מאוד מוצלח.

קונים מפיץ ריח גנרי שמגיע בבקבוקון זכוכית ומקלות עץ.

אחרי שהוא מסיים את עבודתו או אפשר לשפוך אם ממש לא אוהבים את הריח.

השלב הבא הוא לקנות בושם יחסית זול(יש לא מעט בסדר גודל של 50-150 שח),

כן רצוי לקנות משהו שמריח טוב- אני לא מדבר עכשיו על בשמים של שנאל אבל יש מספיק בשמים זולים שמריחים סבבה.

ואז ממלאים את הבקבוקון עם הבושם שקנינו.

הריח יהיה כמעט באופן גורף משמעותית הרבה יותר טוב מריח של מפיצי הריח האחרים,

מבחינת מחיר אני לא חושב אפילו שזה יהיה הרבה יותר יקר(אם בכלל), לרוב המפיצי ריח עולים לא מעט ונעלם הריח שלהם דיי מהר כך שיש צורך במקרים רבים בהחלפות תקופות של הריחנים.

image.thumb.png.34c1f2e7193dd0e7770a0dbce4bfdda3.png

זה אמנם לא בקבוקון גנרי כי הוא חצי סגור(כלומר אידוי איטי) אבל זה הרעיון.

בקבוקון כזה יפיץ ריח במשך חודש-חודשיים(אני בודק כרגע ויעדכן בדיוק כמה זמן)

• אהבתי 1

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחלה רעיון, עשיתי את זה כמה פעמים אבל עם מבשמים אחרים.

בזמנו לקחתי את ה STRIPPER של האחים הגייז ומזגתי פנימה לבקבוקון הזה. יצא אחלה ריח אבל כמו שאמרת פחות חזק לעומת בושם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...