Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו "מבשם האויר" המומלץ ביותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן

בתאריך 3.11.2020 בשעה 12:59, carsgo כתב:

הזמנתי בדיוק את מה ששלחת ליאב, לצערי הריח נשאר ברכב ליומיים שלושה ונעלם... 

הריח אצלי כבר כמה ימים ברכב נעים לחלוטין, תן הפיכה לבקבוק כל כמה ימים שהחומר יגע בעץ בחלק העליון, מפיץ את הריח מעולה

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, זה חוסם את הנזילה של החומר.

תוציא את הפקקון הזה (תזהר שלא יעוף עלייך קצת מהבושם), סובב עליו את הפקק מהעץ ותכניס אותו לתוך הביתן הקטן מהעץ שמגיע איתו, תוודא שזה נעול טוב שלא ינזל מסביב.

אני ממקם אותו על המראה הפנימית של הרכב (שחרר קצת את השרוכים האלו ואז תלפף על המראה)

תהפוך אותו לכמה שניות שינזל החומר על הראש פקק עץ וזהו, כל כמה ימים אני נותן הפיכה קטנה של שניה שתיים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה את מה שאמרת, יש לי עוד אחד נוסף סגור בתא כפפות.

את הנוכחי שמתי על הידית של האיתות, אבל האמת שזה קצת מצחיק, כי הוצאתי את הפקקון והשארתי אותו תלוי חשוף ופתוח ללא הביתן העליון..

אולי זו הסיבה שהריח החזיק ליום-יומיים והתנדף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה, כי אין לו חוסם הכל מתאדה זה מכיל אלכוהול והעץ סופג אליו את הנוזל ומפיץ אותו טוב, לא הפכתי את הבקבוקון כבר איזה שבוע והריח נעים מאוד ברכב, זה מה שאני אוהב בזה גם שהניחוח לא חזק מדי כמו הפחיות 

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהבקבוקים עם המקלונים של AREON בריח מסטיק הם הדבר שהכי דומה לריחות של Mr & Mrs

בניחוח העדין שעוטף את הרכב. עדיין לא מצאתי תחליף ל - Mr & Mrs ברמת הריח היוקרתי. (הבעיה מחיר גבוה, גם החו"ל)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שקניתי לפני שנה וקצת Summer Dream ושכחתי ממנו:

image.png.821e04edd2b3b61587656c3db0e2c754.png

קיבלתי שלשום את גרסת הבקבוקונים. הפכתי, שיקשקתי, ואני עדיין לא מרגיש כל כך חזק את הריח.

אני מאוד אוהב את הריח ואני חושב שגם @yogev20 יאהב אותו (אני מזדהה איתך על Mr&Mrs).

בקרוב צריכים להגיע אליי עשרה עצי ריח של Summer Dream, אני אישית מעדיף אותם מאשר הבקבוק.

image.thumb.png.620fa5604e116a979fad4ba9d879f832.png

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה מזמין גם את העצים האלו

אמרתי לך ריח מעולה 😛 

הבקבוק דווקא משאיר לי ניחוח עדין שלו כל בוקר שאני נכנס לרכב.. תענוג.

הריח לא חזק כמו הדובדבן וכו' הוא יותר עדין, כנראה שיש לי אף רגיש יותר

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.justmotor.co.il/product/תרסיס-ריח-בניחוח-חתימה-סטריפר-חשפניות-chemical-guys-stripper-signature 

מישהו ניסה במקרה את התרסיסי ריח של cg ויכול להמליץ על ריח מסוים?

והאם הריח נשאר ליחסית הרבה זמן, כמו הפחיות של קליפורניה לדוגמה?

נראה לי פתרון יותר יעיל ומשתלם, מכל הפחיות ריח למיניהם. פשוט לרסס אותם פעם בשבוע\שבועיים , תוך כדי הניקוי הפנימי  . האמת שנמאס לי מהקליפורניה למינהם, כבר תקופה די ארוכה שאני משתמש ברוטציה בין הדובדבן למסטיק.  ואני מחפש קצת לגוון את חוש הריח, בריח חדש.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו ריח מאלף אחד האהובים עלי, יכול לרסס אותו גם ברכב, שירותים וגם סתם בחדר.

הבעיה הגדולה מעבר למחיר מופרז, מחזיק בדיוק 10 דקות. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...