Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו "מבשם האויר" המומלץ ביותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר בפחיות ריח עסקינן אז ריח דובדבן מניסיון חזק ודוחה בחודש הראשון לפתיחתו, רק לאחר מכן שהריח נחלש עוד איכשהו אפשר לשבת ברכב בלי להיחנק.

ההמלצה שלי בתור חובב ריח נעים ולא מחניק בראש ובראשונה קוקוס פשוט תענוג להתניע את הרכב בבוקר ולנשום ריח כל כך עדין ונעים.

מספר שתיים זה ריח וניל.

להתרחק מלימון כמו מאש ריח שעושה צרבת בחיי :)

נ.ב כמו הרבה פה אני קונה רק קליפורניה לא פעם ניסיתי דברים אחרים וכל מה שקיבלתי זה ריחות לוואי חזקים ולא נעימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין יש מבצע באוטו דיפו 2 - ב 30

קניתי לראשונה את הדובדבן ואני מרוצה :)

קניתי לפני כמה חודשים גם במבצע דומה ונפלתי עם שתי פחיות שהחזיקו לי בקושי חודש.

כנראה חיסול מלאי של פחיות פגות תוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי כל המגיבים אבל קצת חפרתם על הפחיות/פצצות סירחון האלו, מה כבר ביקש פות"ש, קצת ריח טוב?:lol:

אשמח לשמוע המלצות למבשם אויר לרכב.

1. ללא התעסקות (לא עץ ריח בניילון שכל פעם צריך לשלוף עוד ס"מ).

2. מחזיק זמן רב ביעילות. (לא מאלו שיומיים מתקשים לנשום באוטו בגללם, ואחרי יומיים אין להם זכר, ולא מאלו שאח"כ לבגדים יש ריח של המבשם שלא יורד גם אחרי חמשה-שה כביסות).

3. ריח נעים, שלא מזכיר שירותים ציבוריים.

4. לא נמסים ומבעבעים כשהאוטו חונה בשמש.

5. לא צנצנת עם נוזל ומקלוני אוזניים שמדביקים על הדש בורד (כבר ראיתי נהגים שמדביקים את זה על כרית האויר).

תודה מראש.

תנסה את זה:

http://www.ebay.com/itm/Car-Home-Air-Fresheners-AREON-FRESCO-BLACK-CRYSTAL-/290930494633?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item43bccf0ca9

הריח שבבקבוק מתפזר לאט לאט ולא חונק אותך ברכב וגם מחזיק באותו עוצמה לאורך כחודשיים

אפשר למצוא את הבקבוקונים האלו באוטודיפו/שטיפות רכב/מנטה/יילו וכו' באיזור ה-20 שקל לבודד ופחות מכך אם יש מבצעים.

אני אישית מאוד אוהב את הריח black ice והכי אהוב עליי זה ה-pine שאותו תוכל לזהות בזכות השרוך הירוק.

ריחות מעולים, קלילים וטבעיים לעומת פיצוצי הדביקות של המסטיקים בפחיות.

אה, ותתעקש על חברת areon, כל החיקויים לא שווים שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

איזה עץ ריח מסדרת LITTLE TREES אתם תמיד נוהגים לקנות ? : ריח קוקוס (צבע כתום) , וניל(צהוב) ,BLACK ICE שזה בעצם בושם נעים (צבע שחור) , ריח שלך אורן (ירוק) , ריח אוקיינוס (כחול) , דודבן(אדום) , לילך (סגול) והרשימה עוד ארוכה מלכת... כל כך הרבה ריחות , אה שכחתי ריח שאני ממש אוהב תפוח ירוק / GREEN APPLE שדווקא קניתי לאחרונה והתמכרתי לריח חח אני פשוט אוהב להסניף את הריח של העצי ריח האלה זה ממכר !!

http://www.plus2product.com/wp-content/uploads/2011/03/air-freshener_display_11.jpg

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני האמת לא משתמש בעצי ריח הם יחסית לא מחזיקים הרבה זמן מעמד לעומת ה"קופסת שימורים" :-P

גולף 1.8 שנת 99 ידני לא צריך יותר מזה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה עץ ריח מסדרת LITTLE TREES אתם תמיד נוהגים לקנות ? : ריח קוקוס (צבע כתום) , וניל(צהוב) ,BLACK ICE שזה בעצם בושם נעים (צבע שחור) , ריח שלך אורן (ירוק) , ריח אוקיינוס (כחול) , דודבן(אדום) , לילך (סגול) והרשימה עוד ארוכה מלכת... כל כך הרבה ריחות , אה שכחתי ריח שאני ממש אוהב תפוח ירוק / GREEN APPLE שדווקא קניתי לאחרונה והתמכרתי לריח חח אני פשוט אוהב להסניף את הריח של העצי ריח האלה זה ממכר !!

http://www.plus2product.com/wp-content/uploads/2011/03/air-freshener_display_11.jpg

אותך לערוץ הקניות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כל העצים, קליפורניה, פחיות , קופסאות נשלפות וכל מה מבניהן, לא מחזיק יותר מדי זמן משום החום הסורר ברכב הסגור.

רק בתקופות החורף, כל אלו יחזיקו לכם מעמד לאורך זמן, בקיץ - פשוט חבל על הכסף. הם מתייבשים מהר מהצפוי.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לציין כאן את האכזבה שלי מקליפורניה בפחית המרובעת החדשה. זה פשוט לא אותו הריח, ולא מחזיק באותו חוזק ועוצמה כמו העיגול הרגיל.

או שנפלתי על פחית בלאי מסונול.

ריח דובדבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...