Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו כאן מבין בעיצוב שיער?

אני מסדר את השיער כל יום עם חימר, מרטיב את השיער לפני, נותן 5 דקות שהוא קצת התייבש ואז מורח כשהשיער עדיין קצת רטוב

החימר מחזיק, אבל די מהר השיער מאבד את הברק ואת המראה הרטוב ונהיה קצת נפוח. אם יש רוח בחוץ זה לא מחזיק בקושי חצי שעה

איך אפשר לתת לשיער מראה רטוב שיחזיק לפחות לכמה שעות?

אמרו לי פעם להשתמש בקרם לחות לשיער, יש חברה מומלצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אולי מפה תבוא הישועה.

אחרי כמעט 11 שנים, מכונת התספורת שלי של פיליפס החלה להתפורר (פשוטו כמשמעו, המטען והראשים החלו להתפורר)

מכונה מומלצת? מבית ידוע (עדיפות לרכישה מאמזון)

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Shaike.Zam כתב:

אולי מפה תבוא הישועה.

אחרי כמעט 11 שנים, מכונת התספורת שלי של פיליפס החלה להתפורר (פשוטו כמשמעו, המטען והראשים החלו להתפורר)

מכונה מומלצת? מבית ידוע (עדיפות לרכישה מאמזון)

מבחינת אמינות הייתי קונה שוב פיליפס 

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Panasonic ER1611 או המחליפה שלה ERGP-80. סביב ה-500 שקל, שווה כל אגורה (משתמש ב-1611 כבר מעל 5 שנים).

בתאריך 5.5.2020 בשעה 13:22, רון18 כתב:

מישהו כאן מבין בעיצוב שיער?

אני מסדר את השיער כל יום עם חימר, מרטיב את השיער לפני, נותן 5 דקות שהוא קצת התייבש ואז מורח כשהשיער עדיין קצת רטוב

החימר מחזיק, אבל די מהר השיער מאבד את הברק ואת המראה הרטוב ונהיה קצת נפוח. אם יש רוח בחוץ זה לא מחזיק בקושי חצי שעה

איך אפשר לתת לשיער מראה רטוב שיחזיק לפחות לכמה שעות?

אמרו לי פעם להשתמש בקרם לחות לשיער, יש חברה מומלצת?

אם עדיין רלוונטי, אז להזמין מחו"ל פומייד (איביי/אמזון, תלוי במחיר ובזמינות): Lockhart's heavy hold / goon grease, או את אחד המוצרים של DAX (אני משתמש ב- Heavy hold.

איזה בדיוק תלוי מאוד בסוג שיער שלך (חלק/מתולתל ורך/קשה), אתה יכול לראות באתרים של החברות איזה מוצר ספציפי יתאים לך (מבחינת חוזק/ברק שבאים אחד ע"ח השני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

חברים, זקוק להמלצה עבור מכונת תספורת שתשמש אותי בבית בעיקר לזקן (לא עיצוב קיצוני או משהו כזה)

יש לי הטבות על מוצרי פיליפס, ולדוגמה יש לי את הפיליפס דגם HC7460 ב-230 ש"ח.

מה דעתכם באשר לדגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 26.10.2020 בשעה 09:48, Ragnar כתב:

חברים, זקוק להמלצה עבור מכונת תספורת שתשמש אותי בבית בעיקר לזקן (לא עיצוב קיצוני או משהו כזה)

יש לי הטבות על מוצרי פיליפס, ולדוגמה יש לי את הפיליפס דגם HC7460 ב-230 ש"ח.

מה דעתכם באשר לדגם?

לא מכיר את הדגם, אבל יש לי איזשהי הסתייגות ממכונות שלפיליפס.

גם אני וגם עוד חבר פורום פה בשרשור חווינו תופעה של זיפים חדים כמו קוצים, שקורית רק עם מכונה של פיליפס.

ממש ברמה שאחרי קיצוץ, אם אני משחק בזקן אני צריך להוציא שיערות עם פינצטה מהיד. ואין לי שיער פנים של קוף, אלא של אשכנזי חמוד.

המכונה שלי היא norelco 7000, ועושה אחלה עבודה חוץ מזה. מלא ראשים, נוחה, טעינה מהירה שמחזיקה הרבה זמן, באמת פצצה. 

אבל קוצים. וזה לא עוזר בזמן צלילות.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שפיליפס ו  norelco הם שני מותגים של אותה חברה?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל שוב יש טעם להשקיע בסדרות המתקדמות של מכונות הגילוח?

הפיליפס One blade הוא אחלה לקיצוץ אבל הוא לא מספק.

ניסיתי מכונת פיליפס סדרה 5 אם אני לא טועה, והיא רחוקה מלתת גילוח טוב.

אם כן, מה מומלץ עד 1000-1200 ש"ח לשימוש של 3-5 פעמים בשבוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפה תרגול וזה נותן לך את הגילוח הכי טוב בחיים שלך. 

אני משתמש רק בכאלה, אבל דאבל אדג' לא סינגל אדג' כמו בתמונה שהוא שלח. סינגל הם די נדירים. 

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...