Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

spirit69

הדלק שוב צפוי לעלות ויחצה את רף ה-8 ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 2686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Recommended Posts

יגיע גם ל15 ש"ח וכלום לא ישתנה.... וגם משם יעלה

ככה זה בארץ... סובלים בשקט.

בטח שזה יעלה, אם לא שמת לב יש קשר ישיר בשכר המינימום לבין עלות הדלק. כאשר בשנות ה 90 אנשים השתכרו 5 שקלים לשעה כמה עלה ליטר דלק? מי יודע, אולי בעתיד שכר המינימום יעלה ל 40 שקלים לשעה אז תתאר לך כמה יעלה ליטר בנזין אז. מחיר הדלק זה אחד הדרכים שהמדינה גובה כסף בכדי לשלם לרופאים ולאחיות. אם אתה רוצה לשלם להם יותר ולהוסיף עוד מיטות ועוד תקנים מין הסתם אתה צריך להעלות את מחיר הדלק לא? לתפעל בית חולים אחד עולה בערך 50 מיליון שקל בשנה. תכפיל את מס בתי החולים הממשלתיים בישראל ותראה לאיזה סכום אתה מגיע.

נ.ב

אין כאן שום כוונה כזו או אחרת חס וחלילה להתלונן או "לפתוח עיניים" על שכר הרופאים והאחיות. האנשים האלה עושים עבודת קודש ולא מתוגמלים בצורה הראויה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בטח שזה יעלה, אם לא שמת לב יש קשר ישיר בשכר המינימום לבין עלות הדלק. כאשר בשנות ה 90 אנשים השתכרו 5 שקלים לשעה כמה עלה ליטר דלק? מי יודע, אולי בעתיד שכר המינימום יעלה ל 40 שקלים לשעה אז תתאר לך כמה יעלה ליטר בנזין אז. מחיר הדלק זה אחד הדרכים שהמדינה גובה כסף בכדי לשלם לרופאים ולאחיות. אם אתה רוצה לשלם להם יותר ולהוסיף עוד מיטות ועוד תקנים מין הסתם אתה צריך להעלות את מחיר הדלק לא? לתפעל בית חולים אחד עולה בערך 50 מיליון שקל בשנה. תכפיל את מס בתי החולים הממשלתיים בישראל ותראה לאיזה סכום אתה מגיע.

נ.ב

אין כאן שום כוונה כזו או אחרת חס וחלילה להתלונן או "לפתוח עיניים" על שכר הרופאים והאחיות. האנשים האלה עושים עבודת קודש ולא מתוגמלים בצורה הראויה.

לא, הרי זה ברור שיורידו כספים מבעלי הרכב שגם ככה משלמים מחירים מצחיקים על רכבים חדשים :(

ייתנו כסף לעצלנים שלא רוצים לעבוד

והשרים גם כן יכניסו חצי לכיס שלהם...

אבל בגדול כן, הכל יחסי

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמסתכל על תנודות מחירי הנפט לאורך שנים רואה שמחירי הנפט בעליה קלה, בגלל העליה הכללית בביקוש והירידה בהיצע.

מבט קצת יותר ממוקד מגלה גם תנודות קבועות במשך מחזוריות של שנה שם רואים שבאופן מסורתי המחירים עולים בחודשים הראשונים של השנה, אחר כך יורדים, עולים שוב סביב יולי אוגוסט ואז שוב יורדים. זה נכון בחמש השנים האחרונות, למעט 2008 וסביבתה שם השוק היה מטורף עקב המשבר הכלכלי.

אין כל קשר בין הבחירות לבין התנודות העונתיות האלה במחירי הנפט. כל עוד לא השתנה הבלו, הנוסחא נשמרת.

התחזית על שנוי המחיר למרץ היא מה שהיא, תחזית. המחיר יקבע לפי המחיר בפועל ובשער הדולר ב5 ימי המסחר האחרונים בפברואר שהתחילו לפי החישוב שלי ביום שישי האחרון.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה, אני כבר מחכה לשרשור החדש שיפתח עוד שבועיים בכותרת המקורית "שוב הדלק עולה"...

מעניין על מה ידברו שם הפעם - זה בטוח לא יהיה כמו כל השרשורים של כל החודשים האחרונים, הפעם זה יהיה שונה! הפעם יהיה לזה תוכן! הפעם תהיה לזה תכלית!:roll:

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
מי שמסתכל על תנודות מחירי הנפט לאורך שנים רואה שמחירי הנפט בעליה קלה, בגלל העליה הכללית בביקוש והירידה בהיצע.

מבט קצת יותר ממוקד מגלה גם תנודות קבועות במשך מחזוריות של שנה שם רואים שבאופן מסורתי המחירים עולים בחודשים הראשונים של השנה, אחר כך יורדים, עולים שוב סביב יולי אוגוסט ואז שוב יורדים. זה נכון בחמש השנים האחרונות, למעט 2008 וסביבתה שם השוק היה מטורף עקב המשבר הכלכלי.

אין כל קשר בין הבחירות לבין התנודות העונתיות האלה במחירי הנפט. כל עוד לא השתנה הבלו, הנוסחא נשמרת.

התחזית על שנוי המחיר למרץ היא מה שהיא, תחזית. המחיר יקבע לפי המחיר בפועל ובשער הדולר ב5 ימי המסחר האחרונים בפברואר שהתחילו לפי החישוב שלי ביום שישי האחרון.

אתה יודע למה זה? הביקוש בקיץ ידוע. בחודשים הראשונים של השנה זה בגלל הדרישה לאנרגיה עקב החורף בארצות בעולם שגם מגביר את הדרישה לדלקים.

לא, הרי זה ברור שיורידו כספים מבעלי הרכב שגם ככה משלמים מחירים מצחיקים על רכבים חדשים :(

ייתנו כסף לעצלנים שלא רוצים לעבוד

והשרים גם כן יכניסו חצי לכיס שלהם...

אבל בגדול כן, הכל יחסי

עכשיו שגברת סתיו שפיר הפכה לחברת כנסת והיא מדברת על צדק חברתי אולי היא יכולה להוות דוגמה למופת ולקצץ את שכרה מכמעט 40 אלף ש"ח לחודש ל 20 אלף ש"ח? חברי כנסת במדינה הזו שכחו שהם השליחים של הציבור. עבודה בממשלה צריכה להיעשות מתוך תחושת שליחות ולא מתוך תחושה של לעשות קופה. אם רופא שמציל חיים משתכר פחות מ 20 אלף ש"ח למה ששליח ציבור יקבל קרוב ל 40 אלף שקל בחודש? פאק, אחרי קדנציה של 4 שנים היא יכולה לקנות בית. קצת אירוני שגברת צדק חברתי נכנסה כשותפה לאותה מערכת שעושקת את האזרח הקטן.

שלחתי לחברת הכנסת שלנו את ההצעה הזו. נראה מה תהיה תשובתה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אם ככה, אני כבר מחכה לשרשור החדש שיפתח עוד שבועיים בכותרת המקורית "שוב הדלק עולה"...

מעניין על מה ידברו שם הפעם - זה בטוח לא יהיה כמו כל השרשורים של כל החודשים האחרונים, הפעם זה יהיה שונה! הפעם יהיה לזה תוכן! הפעם תהיה לזה תכלית!:roll:

אתה יודע מה, הרבה פעמים אני יודע על התכנון להעלות את מחיר הדלק רק בזכות השירשורים האלה.

אז טיפה פחות מפריע לי...

1 כח סוס = 131.2 כח ברווז!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

"An empty vessel makes the most noise".

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשגברת סתיו שפיר הפכה לחברת כנסת והיא מדברת על צדק חברתי אולי היא יכולה להוות דוגמה למופת ולקצץ את שכרה מכמעט 40 אלף ש"ח לחודש ל 20 אלף ש"ח? חברי כנסת במדינה הזו שכחו שהם השליחים של הציבור. עבודה בממשלה צריכה להיעשות מתוך תחושת שליחות ולא מתוך תחושה של לעשות קופה. אם רופא שמציל חיים משתכר פחות מ 20 אלף ש"ח למה ששליח ציבור יקבל קרוב ל 40 אלף שקל בחודש? פאק, אחרי קדנציה של 4 שנים היא יכולה לקנות בית. קצת אירוני שגברת צדק חברתי נכנסה כשותפה לאותה מערכת שעושקת את האזרח הקטן.

שלחתי לחברת הכנסת שלנו את ההצעה הזו. נראה מה תהיה תשובתה.

36 אש"ח בחודש. מהגבוהים במערב. אני לגמרי איתך בעניין הזה. עדכן אותנו בבקשה!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ואעדכן אותך במשהו אחר - בשכרם המנופח. 38,250 ש"ח ליתר דיוק.

http://www.themarker.com/news/politics/1.1912009

וזו רק טיפה בים.

Twincharger Stratified Injection

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
36 אש"ח בחודש. מהגבוהים במערב. אני לגמרי איתך בעניין הזה. עדכן אותנו בבקשה!

לא כולל כל מיני הטבות כאלה ואחרות.

זוהי ההודעה ששלחתי לה בפייסבוק אתמול כאשר רשמתי את ההודעה כאן. אני מצטט.

"גברתי, עכשיו שאת חברת כנסת מה דעתך על הרעיון הבא לצדק חברתי? אולי לאות הזדהות עם העם והצדק החברתי כל חבר כנסת יתנדב לקצץ את שכרו מכמעט 40 אלף שקל ל 20 אלף שקל? זה יהיה נחמד מצידך אם תעלי את היוזמה הזו ותהווי דוגמא לכולם. להיות שליח של העם בכנסת זה צריך להיעשות מתוך שליחות. כמו שרופא בישראל לעולם לא ישתכר ביחס ישר ולא יתוגמל בהתאם להשקעה שלו אז מדוע ששליח של העם יקבל יותר"?

אתם רשאים גם לפנות אלייה כאן.

https://www.facebook.com/stavshaffir

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רק תבדוק מדי פעם שלא מחקו שם את התגובה שלך. אתה יודע, לקבל 38K בחודש ולא לעבוד קשה נשמע יותר אטרקטיבי מאשר "רק" 20K ולעשות משהו.

.Volvo 740. It's hip to be square

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לא כולל כל מיני הטבות כאלה ואחרות.

זוהי ההודעה ששלחתי לה בפייסבוק אתמול כאשר רשמתי את ההודעה כאן. אני מצטט.

"גברתי, עכשיו שאת חברת כנסת מה דעתך על הרעיון הבא לצדק חברתי? אולי לאות הזדהות עם העם והצדק החברתי כל חבר כנסת יתנדב לקצץ את שכרו מכמעט 40 אלף שקל ל 20 אלף שקל? זה יהיה נחמד מצידך אם תעלי את היוזמה הזו ותהווי דוגמא לכולם. להיות שליח של העם בכנסת זה צריך להיעשות מתוך שליחות. כמו שרופא בישראל לעולם לא ישתכר ביחס ישר ולא יתוגמל בהתאם להשקעה שלו אז מדוע ששליח של העם יקבל יותר"?

אתם רשאים גם לפנות אלייה כאן.

https://www.facebook.com/stavshaffir

שלחת לה הודעה או שפירסמת זאת על הקיר שלה? פשוט לא הצלחתי למצוא את זה בעמוד הפייסבוק שלה.

אגב, בתנאים הללו אולי באמת כדאי להוביל איזו מחאת אוהלים הקיץ ולהכנס לכנסת בבחירות הבאות.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לה הודעה פרטית. לא יכולתי לפרסם את זה על הקיר שלה כי יש לה פרופיל פרטי ורק חברים יכולים לפרסם על הקיר שלה.

רק כדרך אגב, ראש עיריית ניו יורק, מייקל בלומברג מקבל דולר אחד בשנה או בחודש בתור שכר על היותו ראש עיריית ניו יורק.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זו אחלה דרך לברור את הראויים לתפקיד מאלה שסתם שחקנים טובים שיודעים לספר לאנשים מה שהם רוצים לשמוע.

.Volvo 740. It's hip to be square

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעזור כמה נתעצבן או נעשה מחאות, מחיר הדלק לא ירד מתחת ל 7 שקל עוד בחיים!

גולף 1.8 שנת 99 ידני לא צריך יותר מזה!!!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 2686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...