Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אותי מעניין אם מתחילים חזק ולאט לאט מגבירים את הקצב ויהיו תותחים יותר כבדים בהמשך.

אני לא מרוצה מהעדים שיש עכשיו, יש משהו אחר? יש כיוון לעדים יותר טובים?

לפני 1 דקה, farkash7 כתב:

היה שווה...

ככה זה יהודים בסוף הורסים הכל..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4597

• SlowRide

4419

• פינדר

3470

• m3x7r3m3

2926

אתה מדבר על המשפט?

זה רק חימום בשביל להשלים את התמונה הכללית. בשביל לקבע את התמונה יש עדי מדינה...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, farkash7 כתב:

אתה מדבר על המשפט?

כן, 333 עדים זה המון, יש המלצה לעקוב אחרי עד כלשהוא?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ממליץ לך לא לעקוב אחרי כלום ורק לשמוע בסוף את גזר הדין.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, DareDevil כתב:

אין הרבה עדי מדינה... לא קשה להבין אחרי מי צריך לעקוב.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, עדי-אל כתב:

ומה נאצי בנועם?

זה טקסט שכתב מס' 3 בנעם.

על נכים שבגללם נמנע מהבנים לממש את גבריותם ועוצמתם כחיילים אמיצים לתפארת מדינת ישראל.

טקסט נאצי לכל דבר.

image.png.08159613fee4fdee9773d6a0ee598291.png

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, farkash7 כתב:

יש מצב שאם היהודים שהנהיגו את המרד ברומאים בזמנו היו פחות פנאטים ופשוט יושבים קצת בשקט אז לא הייתה גלות וגם לא היו מיסים על רכב כי היינו מדינה מאוד מתקדמת וכל אחד בפורום עם מעט רצון היה מחזיק BMW M2 בחניה ועם קצת יותר רצון בוקסטר.

פנאטים לא הובילו אף פעם למשהו טוב...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, פינדר כתב:

זה טקסט שכתב מס' 3 בנעם.

על נכים שבגללם נמנע מהבנים לממש את גבריותם ועוצמתם כחיילים אמיצים לתפארת מדינת ישראל.

טקסט נאצי לכל דבר.

אבל למה לשים לנו את הגועל הזה על הבוקר?! קצת התחשבות...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, פינדר כתב:

הצבעת לציונות הדתית?

כן פיספסת את מה שהלך פה ביום לפני הבחירות

בתאריך 23.3.2021 בשעה 12:12, m3x7r3m3 כתב:

במעבר חד, עברתי בקלפי ושמתי ט', הסיבה העיקרית היא סגירת התיק נגד אפי נווה, ירים יד בבקשה מי שחושב שאין בסיפור הזה שחיתות שלטונית מצד הפרקליטות

לפני 14 שעות, פינדר כתב:

גם התזמון שלו מעולה. לכתוב פוסט פאשיסטי בערב יום השואה.

מתחבר טוב עם הנאציזם של מפלגת נעם.

אתה צריך לחזור על ההגדרות לפאשיזם, נאציזם, הפוסט של סמוטריץ' והמצע של נעם.

אם עדיין יש שאלות אשמח לענות.

לפני 12 שעות, MiniMiz3r כתב:

לא. 

או במילים אחרות זלא"ד, כי הפוזיציה מכתיבה את התפיסה שלך.

אתה ממש לא רוצה את ביבי, למרות שאתה לא מצביע ליכוד, אז אין לך Say מי ינהיג את הליכוד, ולכן כל הדרכים כשרות מבחינתך.

שזה סבבה, אבל בוא נשים את זה על השולחן ולא ננסה לעטוף את זה ב"הוא נכשל X פעמים [למרות שהמספר שלך לא נכון] ולכן הוא צריך ללכת הביתה".

לפני 11 שעות, יבגניפ כתב:

כן, הם סתם פנטים דתיים וגזענים ,שיכולים להתחרות בחברים מאיראן בקיצוניות שלהם, ושמה שמעסיק אותם זה איך למנוע ממני לצאת "לקנות מילקי בשבת בבוקר", כי "מסורת של 3300 שנה"

יותר טוב?

כן זה הרבה יותר טוב 👍

חוצמזה שמצעקות "נאצים" למי שלא באמת נאצים (כלומר מי ששונאים יהודים כי הם יהודים, ורוצים להשמיד את היהודים, יענו בל"ד כזה) אף פעם לא יצא כלום.

לא למפגינים חרדים שצעקו את זה לשוטרים ולא למי שקורא לימניים נאצים.

לפני 9 שעות, korola כתב:

השאלה האמיתית היא אם המורדים ברומאים היו פחות פנאטים , עד כדי כך שהם היו פשוט מתנצרים וזהו, או לא מתנצרים אבל פשוט נוטשים את הדת.

אני דיי בטוח שהנצרות הפכה לדת השלטת באימפריה הרומאית כמה מאות מאוחר יותר...

לפני 8 שעות, DareDevil כתב:

אם יהיה משהו מעניין נגד ביבי זה יבוא ככה"נ מארי הרו וניר חפץ.

99% מהעדים לדעתי מעולם לא פגשו או דיברו עם ביבי בכלל.

לפני 34 דקות, פינדר כתב:

זה טקסט שכתב מס' 3 בנעם.

טקסט נאצי לכל דבר.

שוב, זה לא נאצי בהגדרתו.

אתה יודע, יש מנעד (דיי רחב) בין השמדת נכים (כמו הנאצים) ובין שימוש בהם כדוגמא.

הוא טוען לטענה מעניינת, שלא נשמעת לי מחוברת כל כך למציאות (ומודה שלא בדקתי לעומק), אבל מפה ועד נאציות?

זה כמו הטענה שלא כדאי לשתות מים כי גם הנאצים שתו מים.

• אהבתי 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, פינדר כתב:

זה טקסט שכתב מס' 3 בנעם.

טקסט נאצי לכל דבר.

זה התהליך הלוגי הכי מפגר שנתקלתי בו בחיים שלי. 

...

אני מאוד אוהב את הדיאלוג הפנימי שמנהלים שמרנים ימניים עם הפוסט מודרניזם. זה מאוד אירוני ועצוב, כי אפשר להעביר קו ישר לחלוטין בין זה לבין טענות דומות נגד היהדות שהועלו רק לפני כמה עשורים, על העדפת האוניברסלי על פני הלאומי. אפשר לעצור גם באמצע ולהזכר בתנועת ״אם תרצו״ שבית המשפט בישראל קבע שיש לה מאפיינים פשיסטיים. 

יום השואה היום, אז זה עוד יותר עצוב. אבל באמת שאני כנראה בחיים לא אצליח להבין מה גורם ליהודים לאמץ שיח כזה. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

ולהזכר בתנועת ״אם תרצו״ שבית המשפט בישראל קבע שיש לה מאפיינים פשיסטיים. 

למיטב זכרוני זה לא בדיוק מה שקרה שם.

ציטוט

בעקבות הקמתה של קבוצת פייסבוק בשם "אם תרצו תנועה פשיסטית (אז יש)" דרשה תנועת "אם תרצו" את סגירת הקבוצה, ומשלא נענתה בחיוב הגישה בבית המשפט המחוזי בירושלים תביעת דיבה בסך 2.6 מיליון ש"ח נגד מייסדי הקבוצה, בטענה ששם הקבוצה מהווה לשון הרע[128]. בתצהיר שהגיש לבית המשפט כתב רונן שובל: "אנו נאלצים פעם אחר פעם להתמודד מול מתקפות אלימות וחסרות רסן של סטודנטים, אנשי אקדמיה, אנשי תקשורת ואליטה מוסתים. לא פעם סטודנטים באוניברסיטאות מצדיעים לעבר פעילינו במועל יד ואף יורקים לעברם."[129]

"אם תרצו" הוסיפה לתביעה שני פרסומים נוספים שנערכו בקבוצה, כך שהתביעה נסבה על שלושה פרסומים:

שם הקבוצה: "אם תרצו תנועה פשיסטית (אז יש)".

פרסום סטטוס שבו הועלתה השאלה האם מי שסבו של אביו אינו יהודי טהור יוכל לצעוד עם 'אם תרצו' במצעד זכויות אדם בו השתתפה.

פרסום המשווה קריקטורות שפרסמה התנועה נגד נעמי חזן לפרסומים ב"דר שטירמר", ושלפיו הקמפיין נגדה ונגד הקרן החדשה לישראל היה מורכב משקרים.

ב־2 בספטמבר 2013 נתן השופט רפאל יעקובי פסק דין חלקי בתביעה. הוא דחה את התביעה לגבי הפרסומים הראשון והשלישי, אך קיבל את התביעה לגבי הפרסום השני (כלפי הנתבע שפרסם אותו). בית המשפט קבע שהפרסום הראשון והפרסום השלישי חוסים תחת ההגנות של הבעת דעה וביקורת בתום לב, וכן תחת ההגנה של "אמת בפרסום", שכן יש לראות אותם רק כמצביעים על קווי דמיון מסוימים לפאשיזם[130]. עם זאת, נקבע בפסק הדין שהפרסום השני מייחס לאם תרצו דגילה בתורת הגזע הנאצית, וכן שאינו בתום לב והוא שקרי, ולכן אינו חוסה תחת ההגנות האלה[131].

שני הצדדים ערערו על פסק הדין לבית המשפט העליון. בהמלצת בית המשפט הגיעו שני הצדדים להסכמה כי "בית המשפט אינו הזירה המתאימה להתגוששות אידאולוגית-פוליטית", ופסק הדין של בית המשפט המחוזי יבוטל. כמו כן, "אם תרצו" תתרום 30 אלף ש"ח לאגודת "תנו לחיות לחיות". ההסכמה קיבלה תוקף של פסק דין ביולי 2015. בית המשפט העיר כי ראוי שתביעת "אם תרצו" לא הייתה מוגשת מלכתחילה[132][133][134].

כלומר זה לא שבית המשפט אמר שיש ב"אם תרצו" קווי דמיון לפאשיזם, אלא שהטענה של ההגנה הייתה שהם טענו רק לקווי דמיון לפאשיזם, ולא פאשיזם ממש.

וזו הסיבה שהתביעה בערכאה הזו נדחתה (יענו הם טענו במילים אחרות "לא אמרתי שאתה פשיסט אלא שאתה קצת דומה לפשיסט").

אגב בעליון כל פסק הדין הזה בוטל, כולל ההערה על קווי הדמיון, ולכן כל הטענה שלך בנושא אם תרצו היא בכלל שגויה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 39 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הוא טוען לטענה מעניינת, שלא נשמעת לי מחוברת כל כך למציאות (ומודה שלא בדקתי לעומק), אבל מפה ועד נאציות?

זה כמו הטענה שלא כדאי לשתות מים כי גם הנאצים שתו מים

לא יודע נאצי או לא, אבל הטענה שמימון פעילויות לנכים גורמת לפגיעה בגבריות של הנוער ושזה "נוצרי" היא פשוט מטומטמת. 

לא חושב שזה צריך בכלל הסבר למה.

אפשר להתווכח על מקורות המימון ועל אחריות המדינה לדברים כאלה אבל מה עכשיו הקשר להחלשת גבריות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציטטת, לא נשמעת לי מחוברת כל כך למציאות.

אבל מפה ועד נאציות?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כל הטענה שלך בנושא אם תרצו היא בכלל שגויה.

סבבה, אז בית המשפט נתן להם לריב בכיף לבד. לא עקבתי בזמנו אחרי כל הסיפור אחרי הפס"ד הראשון וזו לא הפואנטה.

הפואנטה היא שלא צריך לחפש דווקא את שנות ה-30 בגרמניה בכל דבר. בכל זאת, קשה לדמיין גם את היהודי הכי ימני בעולם מאמץ את היטלר כמודל לחיקוי (למרות שברוסיה לא מעט עושים את זה, וזה כל פעם מפתיע אותי - הרי הוא ראה בהם עבדים. אבל זו הערה צידית). אבל כן צריך להבין שגם בישראל יש לך אידיאולוגים ימנים שלא הושפעו אולי מהנאצים, אבל הושפעו ממי שהנאצים למדו ממנו. אני מבין את הקושי להודות בזה. זה כאילו בלתי נתפס. אבל זה שם וקיים. ובהחלט יש בארץ בלילה אידיאולוגית מפחידה, שמשלבת בין דת לבין לאומיות - לאומנות שוביניסטית קיצונית, ממצבת את האומה לפני כל דבר אחר, ומציע רגרסיה חברתית לכולנו בשם זה. 

וזה לא מקרי שפוסט מודרניזם מפחיד כל כך את החבר מהתמונה שפינדר צירף. כי זה שם קוד החדש - והוא כותב את זה בצורה מאוד מפורשת - למי נתפס בצד של הרעים אצל החבר'ה האלו, כי הוא לא לאומן מספיק או בכלל. תלך קצת יותר למרכז ותמצא טענה זהה כמעט אצל האינטלקטואל הכי אהוב עלי בעולם חוץ מלפיד - גדי טאוב. תלך 70 שנה אחורה ותמצא אותה אפילו לא בגרמניה, אלא אצל סטלין, שעודד לאומיות כזו בעצמו, ונלחם בשנותיו האחרונות בקוסמופוליטים - שם קוד מכובס ליהודים, שהואשמו שם בדיוק במה הלאומנים בישראל היום מאשימים את השמאל. ותלך עוד כמה עשורים אחורה ותגלה שחוץ מתורת הגזע, האנטישמיות הגרמנית התבססה מאוד חזק בדיוק על זה; על אופוזיציות בינריות של פטריות גרמנית נוצרית אל מול קוסמופליטיות יהודית סוציאליסטית ו\או חסרת שורשים לאומים. 

אז כן, לא הכל זה "נאציזם", ברור (באמת). קרא לזה "קוקומוקו". משנה משהו?

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...