Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

אבל אולי בכל זאת אחד מהמצביעים מאחורי 30 המנדטים שלו ישתכנע שצריך להחליף את המלך כי הוא רב עם יותר מדי ילדים אחרים בגנון גם משהו

אם עושים חרם על ילד/ה בגן צריך להגיד לו/לה להפסיק לבוא לגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4417

• פינדר

3468

• m3x7r3m3

2926

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

בסדר, בוא לא נקצין. להגיד מהצד ״ביבי תפרוש״ לא שונה מכל התטבאות פוליטית אחרת במסגרת שיח לגיטימי. הוא לא יפרוש מימלא כי אנחנו אומרים את זה. הוא לא יפרוש מימלא אלא אם יגיע למצב של חוסר ברירה או ימאס לו. אבל אולי בכל זאת אחד מהמצביעים מאחורי 30 המנדטים שלו ישתכנע שצריך להחליף את המלך כי הוא רב עם יותר מדי ילדים אחרים בגנון גם משהו.

ברור שהוא לא יפרוש כי אני או אתה או מינימייזר (עם כל הכבוד לו) אומרים את זה, כי הוא לא דביל.

כמו שאתה תשב ביציע ותעשה לי קוד רוויו, בשפה שאתה לא מכיר, במערכת שאתה לא מכיר, בחברה שאתה לא עובד בה.

אני אגיד לך "סבבה אחי" ואשלח אותך לחפש את החברים שלך 😂

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

במעבר חד, ״אהבתי״ שסמוטריץ׳ מבטיח לדאוג לטרנספר לערבים שלא מקבלים את זה שהארץ שייכת ליהודים. הוא מתכוון להשלים 3 שנות שירות בדרך לשם?

למה לא, אני מוכן שזה אפילו ייחשב לו כשירות צבאי מלא 😁

אני "אהבתי" בימים האחרונים את ההשבעה של חד"ש ובל"ד, סטו "קצת" מהנוסח הקבוע.

מה שיותר אהבתי זה שבן גביר פנה ליו"ר הכנסת, זה החליט שהוא לא מקבל את הנוסח, ושהם לא ח"כים מהמניין, ללא זכות הצבעה, כניסה למליאה, לוועדות, עוזרים פרלמנטריים... ומשכורת.

עכשיו פתאום בדיעבד השבועה שלהם הייתה "מחאה" ועוד נגד בן גביר, רק מה הקשר בין נוסח השבועה שלהם לבין מחאה נגד בן גביר? קדחת.

אבל איימו עליהם שלא יקבלו משכורת, אז פתאום הם רוצים ממש עכשיו להישבע מחדש לפי הנוסח הקבוע.

הכי הכי מצחיק אותה בכל הסיפור הזה, שיש תקדים, עירערו עליו לבג"צ שאישר שמי שלא נשבע לפי הנוסח אינו ח"כ מהמניין, מי זוכר את הח"כ שבשבילו עשו את התקדים? ח"כ כהנא, לא זה מימינה הטייס לשעבר, אלא הרב, המורה הרוחני של בן גביר!

אני שלם עם ההצבעה שלי, גם ההצעה לטרנספר אותם וגם הטרולינג המוצלח שבן גביר עשה.

אם כבר בחירות מספר 5, לפחות נהנה מהדרך לשם.

10/10 Would do it again

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, eitanuch כתב:

אם עושים חרם על ילד/ה בגן צריך להגיד לו/לה להפסיק לבוא לגן?

אם הילד רב עם כל שאר הילדים, כדאי לטפל בזה אני מניח, כן. איך אני לא יודע. אני לא גננת ולא פסיכולוג.

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

10/10 Would do it again

תהייה לך הזדמנות בקרוב 🤷‍♂️

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן, רק בוא נהנה מהדרך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אני שלם עם ההצבעה שלי, גם ההצעה לטרנספר אותם וגם הטרולינג המוצלח שבן גביר עשה.

הצבעת לציונות הדתית?

לפני שעה, יבגניפ כתב:

״אהבתי״ שסמוטריץ׳ מבטיח לדאוג לטרנספר לערבים שלא מקבלים את זה שהארץ שייכת ליהודים.

גם התזמון שלו מעולה. לכתוב פוסט פאשיסטי בערב יום השואה.

מתחבר טוב עם הנאציזם של מפלגת נעם.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

10/10 Would do it again

19-59-18-300px-I'll_Fuckin_Do_It_Again.jpg

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

גם התזמון שלו מעולה. לכתוב פוסט פאשיסטי בערב. זיום השואה.

מתחבר טוב עם הנאציזם של מפלגת נעם.

די. זה קשקוש

מה פאשיסטי בפוסט הזה? ומה נאצי בנועם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, עדי-אל כתב:

ומה נאצי בנועם?

כן, הם סתם פנטים דתיים וגזענים ,שיכולים להתחרות בחברים מאיראן בקיצוניות שלהם, ושמה שמעסיק אותם זה איך למנוע ממני לצאת "לקנות מילקי בשבת בבוקר", כי "מסורת של 3300 שנה"

יותר טוב?

...

אין לי כח אפילו להסביר בפעם המאה שאם לא היו קמים יהודים פחות גלותיים מהם, ולא היו מבינים שלפעמים צריך לשנות מסורת של 3300 שנה כדי להתקדם, אז הפורום הזה לא היה קיים כי לא היתה ציונות ולא היתה מדינה. אה שיט. הנה הסברתי.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאם היהודים שהנהיגו את המרד ברומאים בזמנו היו פחות פנאטים ופשוט יושבים קצת בשקט אז לא הייתה גלות וגם לא היו מיסים על רכב כי היינו מדינה מאוד מתקדמת וכל אחד בפורום עם מעט רצון היה מחזיק BMW M2 בחניה ועם קצת יותר רצון בוקסטר.

פנאטים לא הובילו אף פעם למשהו טוב...

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

אם לא היו קמים יהודים פחות גלותיים מהם, ולא היו מבינים שלפעמים צריך לשנות מסורת של 3300 שנה כדי להתקדם

אמרתי את זה כבר, אבל היהדות תמיד התשנתה. הראיה של היהדות את עצמה כמשהו שירד מן השמיים כמוצר מוגמר לחלוטין אינה תואמת את העובדות, אפילו רק מלקרוא את הספרות ההלכתית עצמה.

אם יש תהליך של פסיקת הלכה, ויש פסיקות חדשות ושונות בכל דור ודור, אז בהגדרה הדת מתפתחת ומשתנה; והרבה מהשינוי הזה הוא לחלוטין תולדה של הסתגלות לנסיבות חיצוניות ול"צו השעה."

העובדה הזו היא גם תעודת עניות להסתכלות הזו על היהדות עצמה (הסתכלות שמנציחה שמרנות, למשל בציבור החרדי) אבל גם אזהרה לציבור החילוני שלא להסתכל על היהדות בכללותה או בבסיסה כתופעה מאובנת: היא לא. תופעה חברתית שלא מסתגלת לנסיבות משתנות, סופה להיכחד.

כנ"ל כל הדתות, או כל חברה. אני זוכר שהיה לי ויכוח עם מרצה (פופולרי, לא אקדמי) שהציג את העובדה שבהלכה האסלאמית יש התנגדות אוטומטית לחידושים (בדעה) כאמצעי לנגח את האסלאם כאמונה מקובעת וקנאית. השתקתי אותו מול קהל הצופים שלו כשציינתי שיש מושג של "חידוש לטובה" (בדעה חסנה).

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, farkash7 כתב:

כל אחד בפורום עם מעט רצון היה מחזיק BMW M2 בחניה ועם קצת יותר רצון בוקסטר.

הרי ידוע שפנאטים אוהבים סוסיתא, לכן פנאטים=קומוניזם.

ציטוט

בְּכוּר הַקְּרָבוֹת נִצְרְפוּ צִבְאוֹתֵינוּ
נַשְׁמִיד מִנִּי אֶרֶץ פּוֹלְשִׁים בְּנֵי-עַוְלָה
גּוֹרָל שֶׁל דּוֹרוֹת תַּחְרֹץ מִלְחַמְתֵּנוּ
נַנְחִיל לְאַרְצֵנוּ כָּבוֹד וּתְהִלָּה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, farkash7 כתב:

יש מצב שאם היהודים שהנהיגו את המרד ברומאים בזמנו היו פחות פנאטים ופשוט יושבים קצת בשקט אז לא הייתה גלות וגם לא היו מיסים על רכב כי היינו מדינה מאוד מתקדמת וכל אחד בפורום עם מעט רצון היה מחזיק BMW M2 בחניה ועם קצת יותר רצון בוקסטר.

פנאטים לא הובילו אף פעם למשהו טוב...

השאלה האמיתית היא אם המורדים ברומאים היו פחות פנאטים , עד כדי כך שהם היו פשוט מתנצרים וזהו, או לא מתנצרים אבל פשוט נוטשים את הדת.

אז אולי לא הייתה שואה כלל.. כי לא היו בכלל יהודים בגרמניה בשנות השלושים .. בכלל לא היו יהודים בשום מקום. 

ואז לא היינו תקועים פה בפורום הזה כי הוא לא היה קיים,  היינו יושבים עם בנצי עכשיו באמריקה .. עם קורבט בחנייה או סתם רכב אחר.

בלי מיסים מטורפים על חלקי חילוף.

סתם בגלל שסבא שלי סירב לעלות לאמריקה ... והמשיך ללכת לבית כנסת כל שבת והחליט לעלות לארץ ישראל.. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ביקש מהם להתנצר. יכלו לאכול את הגלולה שהם לא שולטים בארץ הקודש ולשבת קצת בשקט. לתת לרומאים להשקיע פה כסף ומשאבים ולפתח את הארץ.
כן תוך כדי ידרכו עליהם קצת הרומאים וגם היהודים המקושרים, אבל זה יעבור.
במקום זה יצאו למרד חסר סיכוי וגרמו לאבדות של מאות אלפים, הרס בית המקדש והישוב היהודי וגלות.

היה שווה...

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...