Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

היום חזרתי הביתה.

נכנסתי לחניה.

שמתי ב-P.

ולחצתי על הבלם יד.

שניה לפני שכיביתי את הרכב, ברדיו אמרו את המילים הבאות: "כל אחד המליץ על עצמו".

כיביתי את הרכב והתחלתי לצחוק.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

אם זה לא היה נכון , אז זה באמת היה מצחיק. 

אבל צריך להגיד כל הכבוד לסער ולביטון,  הם התגברו על הדחף הפנימי שלהם.

לא התפצלו ל-2 סיעות. 

וביטון ממש יפה לה.. 

התחילה עם כחלון.. 

עברה לביבי 

משם ישר לסער

ועכשיו היא כבר השתכללה - לפיד & בנט ביחד ..

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סער סתם מפחד להגיד את המילה האחרונה שלו כי הוא לא יודע מה יהיו ההשלכות מתמיכה בלפיד.

יאללה, אם יהיו בחירות נוספות הוא יהיה בדיוק באותה הסיטואציה, אז מה לעזאזל הוא רוצה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא רוצה לרוץ לראשות ממשלה אז קודם כל שיגדל עמוד שידרה.

מה זה ההתנהגות הילדותית לבוא לנשיא ולהיתפתל ולהיתחמק מלהגיד שהם ממליצים על לפיד, הרי זה הכיוון שלהם, או שאולי הם עדיין עומדים למכירה ויסכימו לשבת עם ביבי תמורת המחיר הנכון?

באים ואומרים שהם רואים שלבנט ולפיד יש סיכוי להקים ממשלה והם ימליצו על השילוב שלהם, אבל לא רוצים להמליץ על לפיד כדי לא ליפגוע בסיכוי של זה, ומה עושים בפועל? שמים פתק לבן שכל ילד יכול ליספור ולהבין שזה מעביר את המנדט לנתניהו, איך הם עוזרים להסכם בין בנט ולפיד ככה?

נ.ב: מה דעתכם על הנאום של לפיד? מה עוד בנט ציפה לקבל בתמורה ל7 מנדטים שלו מעבר לחצי המלכות, להיות ראש ממשלה הראשון ברוטציה? שיגיד תודה שקיבל הצעה כזו עם כמות המנדטים שלו.

מבאס ששוב בחירות ושוב טינופת מימין ושמאל ושוב חזור וחזור, אשכרה כמו הסרטים שבו כל בוקר חוזרים חזרה בזמן לאותו המקום חח.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 3

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבחירות הבאות בנט ישלם מחיר פוליטי כבד על המעשים שלו, ובצדק. הוא אשכרה חושב שהוא יהיה ראש ממשלה עם 7 מנדטים ועוד עם רשימת דרישות כלכך מנופחת ומנותקת מהמציאות.. איזה ליצן.

עריכה אחרונה על ידי motek
  • אהבתי 2
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי גם בנט וגם סער יחטפו חזק אם יהיו בחירות נוספות. 

אף אחד שרוצה שינוי לא יצביע להם יותר, וגם אף אחד שרוצה ממשלת ימין לא יצביע להם.

ישארו איתם רק השבורים ..  אלו שרוצים עוד בחירות ועוד בחירות.

בעצם... לליברמן זה מבטיח כל סבב 7 מנדטים , אז אולי גם להם זה יעבוד ?

מה עם גנץ?  כמה הוא יקבל בסבב הבא?  הסבב הבא הוא הסבב שלו..  

בסבב הבא גנץ יכול לבקש מה שהוא רוצה ממי שהוא רוצה .. גם עם 4 מנדטים.

הרי בסבב הבא לגנץ יהיה ג'וקר ..  הוא מתמנה אוטמטית לראש ממשלה אם אין הכרעה בסבב הבא .

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ככה?

תודה שזה מעניין , בכל סבב יש משהו חדש. 

היחידים שלא קורה אצלהם כלום זה החרדים,  שם זה תמיד סביב 15 המנדטים ואין להם יותר מידי מה לעשות איתם. 

וגם המשותפת שהתפצלה .. נוצרים תהליכים מעניינים בחברה הישראלית כתוצאה מהסבבים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, hwgeek כתב:

מבאס ששוב בחירות ושוב טינופת מימין ושמאל ושוב חזור וחזור, אשכרה כמו הסרטים שבו כל בוקר חוזרים חזרה בזמן לאותו המקום חח.

Groundhog Day

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היום שום משמעות לימין או שמאל

תהליך השלום? לא נראה באופק

גישה כלכלית שונה? הקורונה טרפה את הקלפים ובכל מקרה יצטרכו פה תוכנית הבראה יסודית

יש רק איבה לאיש אחד שקוראים לו בנימין נתניהו (ואני לא נכנס לשאלה מי צודק)

ויש איבה עמוקה בין ליברמן לחרדים

כל השאר - יכולים להסתדר בכיף אם הם מורידים טיפה אגו 

• רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בחירות הבאות לפיד יתחזק, יש עתיד והליכוד הם המפלגות הגדולות היחידות באמת, כל השאר כמו תקווה חדשה /ימינה וכו' סתם באו לעשות רעש ולבזבז את הקולות של הבוחרים שלהם.

אם לפיד בחר לוותר על האגו ולתת לבנט ליהיות ראש ממשלה ראשון ברוטציה, זה מראה משהו, להבדיל מהתנהגות ימינה שממליצה על עצמה ותקווה חדשה שנימנעת כי לא רוצה "להיתלכלך" עם תמיכה בלפיד.

זה ממש לא רציני התנהגות כזו, ממש ילדותי ומטופש בימים שכאלה אחרי 4 מערכות בחירות בשנתיים ללא תקציב ומגיפה עולמית.

הבחירות יהיו ביבי מול לפיד והייתי מקווה שתקום ממשלת אחדות רחבה שלפחות בשנתיים הראשונות שלה קודם כל תטפל בנושאים החיוניים בלי להיכנס לימין ושמאל - יש מספיק דברים לטפל בהם.

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, avargel כתב:

גישה כלכלית שונה? הקורונה טרפה את הקלפים ובכל מקרה יצטרכו פה תוכנית הבראה יסודית

השאלה היא מה זה תוכנית ההבראה הזו.

אם תשאל את מר"צ או העבודה ואת בנט או את סמוטריץ', לא תקבל את אותה תשובה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סער תקע את עצמו באיזו פינה לא הגיונית, ונראה שהוא סובל מאותו הסנדרום שהנזל וגרטל סבלו ממנו: חיים בסרט. 

הסיכוי שלו (והאמת גם של בנט, אלא אם לפיד יגיש לו את זה איכשהו) גם להחליף את ביבי וגם להקים ממשלה ימנית הוא 0 מוחלט. ואני לא מבין את ההתעקשות הטהרנית הזו. במקרה של הנזל וגרטל הם כבר מנעו פעם אחת את החלפתו של נתניהו וזה מפגר לחלוטין בשביל מפלגות שזו המטרה היחידה מאחורי הקמתן. אם נתניהו יכול להכשיר את התנועה האסלמית או את הכהניסטים כשתופים פוטנציאלים - אני בטוח שגם סער יכול למצוא הסבר מאוד משכנע שיגרום לו להשמע ימני ימני על מלא מלא ועדיין לקחת חלק בממשלה שנוטה למרכז.

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

השאלה היא מה זה תוכנית ההבראה הזו.

זה לא משנה את מי תשאל, כי התוצאה לא באמת תהייה שונה. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שכן, אם אצל בנט כמדומני דובר על תוכנית שמקצצת הרבה משרדים מיותרים (= עובדי מדינה), אצל העבודה מדברים על מס עושר ומס ירושה והעלאת הקצבאות ושכר המינימום וכו'.

התעלמות מההבדל הזה היא סתם טמינת הראש בחול

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

הסיכוי שלו (והאמת גם של בנט, אלא אם לפיד יגיש לו את זה איכשהו) גם להחליף את ביבי וגם להקים ממשלה ימנית הוא 0 מוחלט.

אני חושב שיש סיכוי, שבנט וסער המליצו כמו שהמליצו, כדי שביבי יקבל הזדמנות להרכיב ראשון ממשלה.

אחרי שביבי יכשל (אי"ה) יהיה להם יותר קל "להתפשר" על העקרונות שלהם וללכת עם לפיד, כדי להציל את העם מבחירות חמישיות.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...