Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 30 דקות, yd b-4 כתב:

אתה משווה בין חברה אלימה- לא בהפגנות וצעקות שיקצע אשכרה ברצח!!! על "כבוד משפחה" 

בזכות אנשים כמוך שמנותקים מהמציאות מתי שהם רוצים 

בנוגע לשורה הראשונה- הציבור הערבי "קצת" יותר גדול מזה החרדי ודי מפולג. עד כמה מדובר בחברה אלימה באופן כללי? זו שאלה טובה. החלקים ממנה שמעורים בערים הגדולות יותר ובאיזורים מעורבים כנראה שלא יותר משאר האוכלוסיה שמסביבם.

בנוגע לציבור החרדי ואלימות- חיתולים, שריפת צמיגים, טלטול מכוניות ושבירת שמשות, ובוא לא נשכח- אלופי עולם בשריפת חנויות ומסעדות שמוכרות דברים לא כשרים/אין להם תעודת כשרות,  ובהטרדה ופגיעה במי שהמסעדה או העסק שלו בגזרת המזון לא מעוניין בתעודת כשרות.

ניפוץ הזכוכיות בחזית הוא דבר שבשגרה בירושלים כמעט בכל מקום שמעז להיות לא כשר.

כמובן שאלו  לא כולם, אבל היי, אם כבר פתחת את הטרנד של להכליל כמקשה אחת....

אז סלח לי, מי זה שמנותק מהמציאות?

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4608

• SlowRide

4427

• פינדר

3484

• m3x7r3m3

2926

לקחת את ירושלים ואני אוסיף בשבילך את בית שמש "בירות הקיצוניים"  שבערך רק שם קורה את מה שאתה אומר כדוגמא. 

אגב גם שם הם אפילו לא מתקרבים להיות רוב ואפילו לא מיעוט משמעותי. 

אבל ויכוחים כאלו קל לגמור עם דוגמאות אם אתה כנה תענה לעצמך. היכן אתה מעדיף שאשתך/הבת שלך תתקע עם הרכב/תטעה בניווט באמצע הלילה עם דגל ישראל גאה על הרכב. 

אום אל פאחם/רהט/ירושלים/בית שמש.

אפשר גם לחלק את זה יותר יש הבדל אדיר אם היא תיתקע בגילה שיש שם הרבה חרדים או גבעת שאול לבין מאה שערים.

אבל בוא נקצין מאה שערים או אום אל פאחם. 

עוד קצת נקצין לא אום אל פאחם סתם שכונה עם אחוז גבוה ביפו.....

יבגני גם אתה מוזמן לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, yd b-4 כתב:

בוא את החברה החרדית אני מכיר טוב ממך 95.9%

כמובן, כמובן. מדובר במיעוט. שהרס את ערד, את בית שמש, אפילו את בני ברק - שפעם לא היתה חרדית.

לפני 4 דקות, yd b-4 כתב:

ואגב כל  ראשי הערים בארץ רודפים אחרי ערבי

הם לא. אז מה? איך זה סותר את זה שהם לא רוצים חרדים?

לפני 4 דקות, yd b-4 כתב:

אבל לראות בנאדם שמחשיב את עצמו כחכם מעדיף כשותף  אופציה גרועה מאוד על אופציה שהיא "רק" גרועה (מבחינתו) . 

היא לא "רק גרועה מבחינתו של יבגני". אפשר לא לחשוב שהיא גרועה רק אם אתה לא מבין מה זה "כסף", או חושב שהוא גדל על העץ. ואתה, שוב, יכול לענות לעצמך - לא לי - למה אלי ישי הסביר איך עיר חרדית לא יכולה להתקיים, או למה ראשי ערים מתנגדים לשכונות חרדיות כל כך. האמן לי שזה לא בגללי. ואני לא "מעדיף אופציה פחות גרועה". אני אומר שמה שיש עם החרדים לא עובד. ושזה עצוב שכל הזמן מתייחסים לשותפות שלהם בשלטון כ"רצון העם", כי הם לא חלק מהעם. הם בסך הכל קבוצה שחולקת עם הרוב כאן את הדת. וזה, מה לעשות, לא תנאי מספיק לקיומה של אומה. 

לפני 9 דקות, yd b-4 כתב:

אבל היי העיקר "גילית את האור" בחסות הקורונה.

הצעתי לך לחזור ל-2014 ולראות מה כתבתי שם. זה שאנחנו ואתם לא שייכים לאותו העם זה לא חדש לי. זה טריוויאלי. הסברתי גם באריכות למה. עם תשתית תאורתית לא רעה. שוב, המלצה על ספרים אני יכול לתת לך, אם בא לך.

לפני 3 דקות, yd b-4 כתב:

אבל בוא נקצין מאה שערים או אום אל פאחם. 

סיפורים על חיילים שמותקפים במובלעות חרדיות בירושלים לא חסרים.

אני לא יודע מה יקרה אם בטעות אני אכנס עם הרכב לשכונה כזו בשבת בירושלים, אבל מעדיף לא לגלות.

אבל עזוב, זה דיון לא רציני. הרסתם 3-4 ערים בישראל, כולל עיר הבירה שלה. שזה בעצם כל הערים שחרדים בחרו להשתלט עליהן. ל"אלימות" יש כל מיני צורות. למרר את החיים לבעלי המסעדה היחידה בערך שפתוחה בשבת בערד זו גם אלימות. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שגם מבחינת "כסף" החברה הערבית לא טובה יותר ושם הילודה לא ממש נמוכה. נדמה לי שאין רשות אחת ערבית שמחזיקה את עצמה גם עם מענקי איזון.

יודע מה לפחות חרדים משלמים על משהו מיסים עקיפים וישירים על בתים . הם גם את זה לא משלמים. קרקע - על חשבון הברון.....יבגני כמובן.

עדיין לא הבנתי מה הרווחת מלנסות לחבור לאופציה גרועה יותר בכל פרמטר מדיד. ואם יש כזה אשמח שתאיר את עיני

ושוב אתה ממחזר שגיאות לוגיות ערבים פחות מבוקשים מחרדים בכל עיר ושכונה בארץ אני מוכן לחתום על זה.

המלצות לספרים יתקבלו בברכה. וקראתי לא מעט בסוגיא הזו.

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, yd b-4 כתב:

לקחת את ירושלים ואני אוסיף בשבילך את בית שמש "בירות הקיצוניים"  שבערך רק שם קורה את מה שאתה אומר כדוגמא. 

נו, מנותק מהמציאות, אמרתי או לא אמרתי?

בני ברק+ציר ז'בוטינסקי לתוך ר"ג, מגדל העמק, אשדוד, איומים וזגוגיות רכבים מנופצות בחריש. 

"רק  ירושלים ובית שמש", אה? וללא ספק יש עוד מקומות שאני לא מודע עליהם. במקומות הנ"ל מדובר לא בדוגמה בודדת אלא בשגרה לאורך זמן. דוגמאות בודדות לפה ולשם לא מעניינות אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, yd b-4 כתב:

ושוב אתה ממחזר שגיאות לוגיות ערבים פחות מבוקשים מחרדים בכל עיר ושכונה בארץ אני מוכן לחתום על זה.

זו לא שגיאה לוגית. אתה מפספס את הנקודה. ואתה מתעצבן שאני בכלל מעז להשוות, אבל תראה מה הטעון שלך - "הערבים מבוקשים פחות מהחרדים". בהחלט הישג מרשים לחרדים.

עדיין לא הבנתי מה הרווחת מלנסות לחבור לאופציה גרועה יותר בכל פרמטר מדיד. ואם יש כזה אשמח שתאיר את עיני

הנה הסבר אחד עקרוני: האם לערבים יש התנגדות ללימודי ליבה או לימודים גבוהים באוניבריסטה? בהנתן מצב היפותטי בו כל הדתלות פתוחת ויש שוויון הזדמנויות מוחלט - מי אתה חושב שיגיע רחוק יותר כלכלית - ילד ערבי שאולי ילמד לתכנת מגיל 10 או ילד חרדי שיצטיין בתורה בזמן הזה, ולא תהייה לו תעודת בגרות?

מעבר לזה, הילודה אצל הערבים, לפחות לפי מה שאני זוכר שקראתי, בירידה מסוימת. ואצל החרדים לא.

מעבר למעבר, אני לא אמרתי בשום שלב שאם קמים מחר בבוקר ומחליפים את החרדים בערבים בשלטון הכל נפתר. אמרתי שצריך לנסות לעבוד על אינטגרציה עם מי שזה אפשרי איתו. ושבכל מקרה, גם שלטון ימני ללא חרדים עדיף על שלטון ימני עם חרדים. ובכל מקרה, בכל מקרה, כשההיבריס יעבור, תבלו כמה שנים באופוזיציה, תתרגלו לרעיון שלא הכל מגיע לכם - אאולי גם איתכם יהיה יותר קל. אבל היום אנחנו לא שם - מה לעשות.

המלצות לספרים יתקבלו בברכה. וקראתי לא מעט בסוגיא הזו.

אתה מוזמן להתחיל בבנדיקט אנדרסון (קהילות מדומינות), אם לא קראת. כמובן, זה לא מדע מדויק. זה תאוריה במדעי החברה. אבל יש לה הרבה אחיזה במציאות. ראה בפרט את ההתייחסות למוכנות להקרבה בשם הקהילה הלאומית. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Yb4

אתה מתגאה בזה שהחרדים פחות אלימים מהערבים.

בוא לא נשכח שיש לחרדים הרבה פחות סיבות להיות אלימים.

הם מקבלים כל מה שהם רוצים.

חינוך, קיצבאות, פטורים.

רשות ועדת הכספים רשומה עליהם בטאבו.

הם גם כופים עלי, סוג של אלימות שאתה לא סופר, נישואים דתיים, מניעה של תחבצ בשבת ועוד.

לעומתם הערבים נמצאים בתחתית מבחינת השקעות בתשתיות, בחינוך ועוד.

כתבתי קודם שהחברה הערבית קיצונית ואלימה, אז למדינה יש חלק לא קטן בזה.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו יש איפה להחנות את הקול שלי, כמובן תלוי נבחרת וקמפיין - גדעון סער.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

Yb4

חינוך, קיצבאות, פטורים.

הם גם כופים עלי, סוג של אלימות שאתה לא סופר, נישואים דתיים, מניעה של תחבצ בשבת ועוד.

העלתי גרפים מתוך אתר משרד החינוך לא נראה לי החרדים מקבלים יותר

שקיפות בחינוך (education.gov.il)

גם קיצבאות ופטורים לא מקבלים יותר מהחברה הערבית (לא שזה גאווה כ"כ גדולה לחיות על חשבון אחרים)

החברה המוסלמית קיצונית ואלימה בכל מקום בעולם, אין שום קשר למדינת ישראל (חוץ מזה שהיא קיימת וזה נורא מעצבן אותם)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין את החרדים שברגע שמעמתים אותם עם נתונים לא נעימים על המגזר שלהם ישר עונים "כן, אבל הערבים.."

שירי שבת וצופר שבת - מואזין

קוד לבוש וצניעות - ערבים ורצח על כבוד המשפחה

צבא - ערבים

מסים - ערבים

ילודה - ערבים

חנות לא כשרה - אתה יודע מה קורה למי שמוכר חזיר בכפר? 

קורונה - כן, ואתה יודע מה קורה בכפרים?

וכו' וכו'

אתם באמת לא מבינים שאתם חושפים את כל הדברים הגרועים לשני המגזרים? 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, MiniMiz3r כתב:

נגד ביבי יש הקלטות שלו מסכים לקבל שוחד מנוני מוזס, נגד לפיד לא. באמת מוזר שלא הגישו כתב אישום נגד לפיד... 

מישהו חיפש מה קיבל לפיד? מישהו בדק כמה עלתה המסיבת פרידה שלו? (מקור1 מקור2) שהרי מבחינה משפטית זה "דבר מה" לצרכי הוכחת שוחד, ורגע רגע, במסגרת הפס"ד נגד דרעי היה גם הנושא של "שלח לחמך", התמורה לא חייבת להתקבל באופן מיידי, אז לכאורה נוני מימן מסיבת פרידה במלון קראון פלזה, ב-05.01.2013, ושנה וקצת לאחר מכן ב-19.03.2014 הוגשה הצעת החוק נגד ישראל היום.

אפילו בשלב מסוים קבעה המשנה ליועמ"ש שיאיר לפיד לא ישתתף בהצבעה על החוק (מקור1 מקור2), מה עם שאר 18 האצבעות של יש עתיד בכנסת? או שאר ארבעת הקולות של יש עתיד בממשלה? אנחנו יודעים שביש עתיד הצבעות בניגוד לדעתו של לפיד לא מתקבלות יפה.

אבל אל תתן לזה לבלבל אותך, כאן לא היו צריכים בכלל הקלטות, המסיבה לא הייתה סודית, והייתה צמודה לבחירות, גם הצעת החוק לא הייתה סודית.

אגב אם יפתחו את נושא הצעת החוק נגד ישראל היום עוד דמויות פוליטיות יכולות להיות מורשעות בשוחד לכאורה, כשה"דבר מה" הוא סיקור חיובי, ציפי לבני (שגם השתמשה בייעוץ משפטי של ידיעות אחרונות כדי להצדיק את החוק!), איתן כבל, איילת שקד ועוד.

אז כן, דיי מוזר שלא הגישו כתב אישום נגד לפיד.

לפני 16 שעות, MiniMiz3r כתב:

לבד, לא. אם השכל, קיש (?), האוזר והנדל יצטרפו אליו, יש לו סיכוי. 

גם לבד יש לו סיכוי, השאלה כמה זה הסיכוי הזה.

לפני 15 שעות, Gosser1860 כתב:

@David32 ואני בכלל נתקעתי על השאלה, המשתנה הזה, הוא member? סטאטי? גלובאלי? 

וגם, הערבוב עם העברית בכלל בלבל אותי. איך זה עובר review בכלל. ולמה בכלל יש קוד בקארספורום. 

נראה לי אני צריך הפסקה מהעבודה קצת :(

Volatile

לפני 14 שעות, פינדר כתב:

Yb4

חינוך, קיצבאות, פטורים.

הערבים אלימים לא בגלל שיש להם סיבות להיות אלימים.

זה איזה טעות שבאה מהתפיסה של "אין ילד רע יש ילד שרע לו", "אין ערבי רע יש ערבי שרע לו" וכו'.

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

מה ימני בגדעון סער?

הוא חומר ליכודניקי על מלא.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז כן, דיי מוזר שלא הגישו כתב אישום נגד לפיד.

לא, זה בכלל לא מוזר שלא הגישו כתב אישום נגד אדם שאין ראיה שביצע עבירה כלשהי. 

הטענה שלך שהשוחד היה בצורת מסיבת פרידה שמקום העבודה שלו ערך לו, היא פשוט מגוחכת, תיאורית קונספירציה ללא שום בסיס עובדתי מהסוג שמתאים ליעקב ברדוגו להקיא בגל"צ. 

השורה התחתונה היא מאוד פשוטה - יש הקלטות של נתניהו מקבל שוחד מנוני מוזס. אין הקלטות של יאיר לפיד, גילה גמליאל, בני גנץ, ברק אובמה או כל אדם אחר מלבד נתניהו מקבל שוחד מנוני מוזס. 

ככל שיהיו לך הקלטות כאלו, אתה מוזמן להגיש אותן למשטרה. 

מיותר לציין שמוזס יכול היה להינצל מהגשת כתב האישום נגדו (שקשה לראות לו סיום אחר מלבד כלא) אם היה הופך לעד מדינה ומסגיר את שאר האנשים שהוא שיחד, משום מה הוא לא עושה את זה ואני מניח שזה לא מחיבה יתרה ליאיר לפיד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, MiniMiz3r כתב:

לא, זה בכלל לא מוזר שלא הגישו כתב אישום נגד אדם שאין ראיה שביצע עבירה כלשהי. 

הטענה שלך שהשוחד היה בצורת מסיבת פרידה שמקום העבודה שלו ערך לו, היא פשוט מגוחכת, תיאורית קונספירציה ללא שום בסיס עובדתי מהסוג שמתאים ליעקב ברדוגו להקיא בגל"צ. 

שוב, "דבר מה" לפי פירושי היועמ"ש ובג"צ לאורך השנים יש? יש. "שלח לחמך" יש? יש, תמורה יש? יש.

לפני 1 דקה, MiniMiz3r כתב:

השורה התחתונה היא מאוד פשוטה - יש הקלטות של נתניהו מקבל שוחד מנוני מוזס. אין הקלטות של יאיר לפיד, גילה גמליאל, בני גנץ, ברק אובמה או כל אדם אחר מלבד נתניהו מקבל שוחד מנוני מוזס. 

ככל שיהיו לך הקלטות כאלו, אתה מוזמן להגיש אותן למשטרה. 

אוי ואבוי מה עשינו לפי שהיו הקלטות?

רגע גם בתיק 1000 היו הקלטות? הקלטות זו העדות היחידה שאפשר להוכיח בעזרתה שוחד? אצל אריה דרעי היו הקלטות?!

לפני 2 דקות, MiniMiz3r כתב:

מיותר לציין שמוזס יכול היה להינצל מהגשת כתב האישום נגדו (שקשה לראות לו סיום אחר מלבד כלא) אם היה הופך לעד מדינה ומסגיר את שאר האנשים שהוא שיחד, משום מה הוא לא עושה את זה ואני מניח שזה לא מחיבה יתרה ליאיר לפיד. 

או שאם היה חושף את מה שבידו היה דווקא הדג השמן בתיק הזה...

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

להצביע לסער זה כמו להצביע לביבי.

ביבי פוחד שבנט יקח לו קולות אז הוא משתמש בסער, שאין לו אג'נדה משלו ויעשה כל מה שביבי אומר, כדי שהקולות לא ילכו לבנט שהוא הרבה יותר ימין מביבי וחבריו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...