Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

כשיגיע זמן האמת לבנט יהיה הרבה יותר קל להתחבר לביבי וחרדים ולסגור ממשלה (אם זה אכן יגיע ל-61) אפילו אם זה יכלול את רע"מ, מאשר להתחבר ללפיד, גנץ, פירורי מר"צ והעבודה והמשותפת כולל בל"ד.

בנט הבין שאם הוא יגיד שהם יאגפו את ביבי מימין או יחשקו אותו, וכאלה, הוא לא יביא הרבה מנדטים, בטח לא מכל המנדטים שכרגע על הרצפה (לא ביבי, מאוכזבי גנץ)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4313

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

קשה להאמין שמישהו ממאוכזבי גנץ ישקול להצביע לבנט. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לפי הסקרים זה בדיוק מה שקורה, ה-20-22 מנדטים שחונים אצל בנט זה לא הליברלים של ימינה או האלקטורט של האיחוד הלאומי והבית היהודי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר המנדטים יתאדו ממנו

לפני 11 שעות, colauti 9 כתב:

הבעיה של חלקים גדולים בציבור במקומות מסויימים (לרוב פריפריה) היא שעל אף העובדה,שמאחזים להם את העיניים הם ממשיכים ליפול בפח ורק קטסטרופה שתקרה חלילה אצלם במגרש הפרטי בלבד (ולא במכלול הארצי) אולי תרפא את העיוורון שלהם.

לא. זה ממש לא רק בפריפריה זה בכל הארץ ובכל המגזרים מחילונים עד חרדים משמאל ועד ימין מיהודים ועד ערבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו, אז עוד מפלגה...

• לא הבנתי... 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.12.2020 בשעה 12:59, SlowRide כתב:

קשה להאמין שמישהו ממאוכזבי גנץ ישקול להצביע לבנט. 

נכון מצד אחד אבל מצד שני, למפלגת מרכז החדשה העתידית לקום /ליאיר לפיד דווקא כן.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואז זה יהיה בדיוק אותו הדבר עם מפלגת 'רק לא ביבי' חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים בחדשות שמקימים עכשיו את מפלגת המקצוענים עם בר סימן טוב.

איפה טרנספורטר? מעריץ שלו לא?

• מצחיק 1
  • מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את העקיצות אחד כלפי השני כאן בפורום- אנשים רבים במדינה איבדו עקב המגפה הארורה את מטה לחמם- שכירים ועצמאים בשל התנהלות בריאותית-כלכלית כושלת (בטח ב"ניהול" הגל השני של המגפה) וחוסר מנהיגות,שזהו תהליך בו אנו נמצאים כמעט שנתיים עם מערכת בחירות רביעית על הסף- נוצר מצב של חוסר אמון בין העם לנציגיו וכן נוצר סדק באמונת חלק לא קטן מהציבור (אם זה 30% המצב טוב),האם ביכולת ההנהגה הנוכחית לשנות משהו ?

מעבר לכל מה שנאמר,יש כאלו כנראה שחושבים שמילת הקסם "בחירות " היא תמימה.

אז למי שלא יודע -בחירות עולות כמה מיליארדים טובים ואנחנו גם כך מדינה במצב כלכלי לא מי יודע מה ועם תשלום של מיליארדים דמי אבטלה למובטלים גם כך מנהלים תקציב לא מאוזן/לא שקול,לא אחראי /לא נסמך על כלום ושום דבר- כל זה בסופו של דבר יעלה לנו (האזרח הקטן) בהטלת מיסים ממיסים שונים כדי לכסות על הגרעון העצום הקיים בתקציב המדינה הזמני של הזמני של הזמני שאושר עוד ב 2019.

לסיכום:עניין מערכת הבחירות הנוכחי יתמקד בתפקוד או יותר נכון חוסר התפקוד וחוסר ההצלחה של נתניהו להרכיב ממשלה נורמלית יציבה שתתן לעם בישראל יציבות-כלכלית,חברתית ולאחר כל אלו גם אפשר יהיה לפתח את היציבות המדינית.

הגיע הזמן שנתעורר,נתחיל לחשוב מהראש והשכל הישר ולא ממקומות אחרים ונצביע באופן שיקדם אותנו כאזרחים ויגרום ל 120 חברי הכנסת ולחברי הממשלה שתוקם לייצג אותנו ואת רצונותינו סופסוף בצורה הולמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, colauti 9 כתב:

ונצביע באופן שיקדם אותנו כאזרחים ויגרום ל 120 חברי הכנסת ולחברי הממשלה שתוקם לייצג אותנו ואת רצונותינו סופסוף בצורה הולמת.

ואיך אתה מציע לעשות את זה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, David32 כתב:

ואיך אתה מציע לעשות את זה?

להצביע באופן שונה מ 3 הפעמים הקודמות (בציבור הכללי) וזה לאחר שיריבותיו למערכת הבחירות לא יתקפו את ביבי כאדם, אלא את מחדליו וחוסר היכולת שלו לממש מדיניות ולקבל החלטות חשוהות ומכריעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כולם מדברים כל הזמן על ביבי אבל אתה חושב שבאמת רק בגללו כל המחדלים וחוסר התפקוד במשבר הזה? אם היה במקומו איזה גדעון סער או מישהו דומה היינו עכשיו כמו ניו זילנד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

כולם מדברים כל הזמן על ביבי אבל אתה חושב שבאמת רק בגללו כל המחדלים וחוסר התפקוד במשבר הזה? אם היה במקומו איזה גדעון סער או מישהו דומה היינו עכשיו כמו ניו זילנד?

לא יודע לומר בוודאות.

אישית איני מצביע לביבי או לגוש הזה של המפה וקיוויתי שגנץ ישנה משהו בדפוס ההתנהלות הקלוקל הזה שהוביל אותנו עד הבחירות השלישיות (האחרונות שהיו אי שם לפני סגר א' ככל שזכורני).

כיום,יש בליכוד מספיק אנשים טובים,שיכולים לחלץ את העגלה מהבוץ (לא מירי רגב) אבל כן:גדעון סער,גלעד ארדן, יולי אדלשטיין וצחי הנגבי.

לטעמי,הבעיה הגדולה של הממשלה הנוכחית היא,שגנץ בתמימותו כאשר נכנס לממשלה לא הבין כי המבטיח הבטחות שנוטה לא לקיימן לא שינה את עורו " היהפוך כושי את עורו ונמר את חברבורותיו "? 

לא במקרה של ביבי ואם נגדיר זאת טוב יותר אז: "עץ עקום לעולם לא מתיישר".

וכך,ממפלגה שהיה לה פוטנציאל להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות היא נקרעה כבר בעת הצטרפותו של גנץ לממשלה-והוא לא הפסיד רק את הרוטציה,אלא חצי מבוחריו שהאמינו,שיש לו את היכולת שדיברתי עליה למעלה אך למרבה הצער,השפעתו היתה בין אפסית לנמוכה וברוב ה 7 חודשים של הממשלה הזו הוא הרגיש יותר כמו הצל/רוח הרפאים של ביבי מאשר אדם,שבא מעמדת כח/השפעה.

ברור שבנושאים הבעייתיים עדיף לומר את האמת בפנים ואם היה נאמר משפט:" אנו עושים ככל יכולתנו לעזור לעסקים לצלוח את המשבר" ובמקביל מפצים אותם על ההפסדים העצומים שספגו אז אולי היה נוצר אמון בין העם למנהיגות כאשר בפועל קרה ההפך- האזרחים איבדו אמון במנהיגות וחלק גדול מההפרות של התקנות ואווירת האס"ק בציבור זה פשוט רק בגלל זה.

לא יודע מי יבחר לראשות הממשלה ואם יצליח/לא יצליח להרכיב ממשלה אבל, זה זועק לשמיים,שאנחנו זקוקים למנהיגות אחרת- כזו שיודעת לקבל החלטות ,לעמוד מאחוריהן,לא לחיצה ולא סחיטה מצד אחד אבל,כזו שמישירה מבט לעם אומרת את האמת ועושה ככל יכולתה לסיעע לאזריה ובטח לא כזו שגוררת רגליים- בטח לא בתקופה כזו מאתגרת של משבר בריאותי-כלכלי-חברתי כזה שאנו עדים לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, SlowRide כתב:

אי אפשר לדעת בוודאות, אבל אני מקווה שאין ויכוח על זה שהממשלה בראשות בנימין נתניהו נכשלה באופן מחפיר בניהול המשבר והוכיחה שמדינת ישראל יודעת לאכוף את החוק רק כלפי יהודים חילונים.

אני חושב שאם ראש הממשלה לא היה תלוי לחלוטין במפלגות החרדיות, ניהול המשבר היה נראה אחרת וההמלצות המקצועיות של מה שקרוי "הפקידים" היו מתקבלות ומבוצעות, ולא מתמסמות בדיונים פוליטיים שאין בינם לבין טובת הציבור שום דבר, ושר האוצר, שהשכלתו מסתכמת בתואר במדעי המדינה, לא היה מעז לקרוא לד"ר עם התמחות במחלות זיהומיות "פקידה".

וזה בלי להכנס לכל שאר הבעיות של נתניהו.

בתאריך 3.12.2020 בשעה 12:56, m3x7r3m3 כתב:

כשיגיע זמן האמת לבנט יהיה הרבה יותר קל להתחבר לביבי וחרדים ולסגור ממשלה (אם זה אכן יגיע ל-61) אפילו אם זה יכלול את רע"מ, מאשר להתחבר ללפיד, גנץ, פירורי מר"צ והעבודה והמשותפת כולל בל"ד.

בנט הבין שאם הוא יגיד שהם יאגפו את ביבי מימין או יחשקו אותו, וכאלה, הוא לא יביא הרבה מנדטים, בטח לא מכל המנדטים שכרגע על הרצפה (לא ביבי, מאוכזבי גנץ)

בנט צעיר יחסית, הוא יכול להרשות לעצמו לשחק את ה-long game. הקולות שיוצאים מהכיוון שלו בזמן האחרון מדברים דה פקטו על זניחה "זמנית" של כל עקרונות "הימין" - לא סיפוח, לא רפורמה במערכת המשפט - לטובת ממשלה שקודם כל תטפל בקורונה ובמשבר הכלכלי.

תחת הטיקט הזה יהיה לו יותר קל למכור את עצמו לגורמים מהמרכז-שמאל (גנץ, תל"מ, העבודה, אולי לפיד למרות שהוא מספיק טיפש כדי לסרב), אני רק לא בטוח שזה יספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...