Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 51 דקות, פינדר כתב:

החרדים ה"לא קיצונים" גם הם לא ציונים

הטענה היא שהם א-ציונים - כמו עבדך הנאמן - לא אנטי-ציונים. יש הבדל.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
  • רעיון טוב! 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4566

• SlowRide

4315

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

א-ציונים, או אדישים לציונות כמו שקרא להם m3, זה משהו אחד.

החרדים ה"רגילים" הם לא אנטי ציונים במופגן כמו נטורי קרתא, אבל הם גם לא אדישים לציונות ומכאן מגיעים מעשים בפועל, כמו התנגדות לכהן כשר, התנגדות לשירות צבאי וכו'.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את התגובות של מ3מ3מ3, מעבר למה שאתם מצטטים, אבל עושה רושם שאתם נגררים שוב לויכוח סביב כלום.

חן ג, אף אחד לא חייב להיות פטריוט גדול, לפנטז בלילות על מוות למען המולדת, או לקרוא ספרים של ליהיא לפיד איך זה להיות אמא של חייל (ישראלי) ולבכות על זה.

אנחנו כחברה צריכים שותפים לדרך, בשביל שהמדינה תתקיים, בשביל שתוכל לספק שירותים לאזרחים, בשביל שיהיו אנשים שישרתו בכוחות הבטחון. החרדים הם לא שותפים לדרך. לא רק זה - הבחירות שלהם, ככל שלבני אדם יש בחירה חופשית, ידה, ידה, מזיקות באופן אקטיבי למדינת ישראל לא פחות, ואולי אף יותר מאיומיים צבאים מהצד השני של הגבול. וזה הרבה, הרבה, הרבה יותר חשוב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא רואה את התגובות של מ3מ3מ3, מעבר למה שאתם מצטטים, אבל עושה רושם שאתם נגררים שוב לויכוח סביב כלום.

אתה מרכיב משקפים עם מסנן m3x7r3m3 ? לא הבנתי מה הבעיה לקרוא את ההודעות שלו ? יש באג בפורום ?

אני כן רואה את ההודעות שלו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

א-ציונים, או אדישים לציונות כמו שקרא להם m3, זה משהו אחד.

החרדים ה"רגילים" הם לא אנטי ציונים במופגן כמו נטורי קרתא, אבל הם גם לא אדישים לציונות ומכאן מגיעים מעשים בפועל, כמו התנגדות לכהן כשר, התנגדות לשירות צבאי וכו'.

החרדים הרגילים הם אפילו לא ליצמן.

בחלוקה לחסידויות (או כתות) יש כאלה ויש כאלה, יש כאלה שהם ציונים, יש כאלה שהם אדישים לציונות, יש כאלה שהם לא ציונים ויש כאלה שהם אנטי ציונים

אולי יש גם עוד דרגות בדרך, אלה לפחות ממה שאני מכיר בעצמי.

לפני כשעה, מרק10 כתב:

אתה מרכיב משקפים עם מסנן m3x7r3m3 ? לא הבנתי מה הבעיה לקרוא את ההודעות שלו ? יש באג בפורום ?

אני כן רואה את ההודעות שלו.

לא הבנת את הקונספט? שחס וחלילה הוא לא יקרא משהו שסותר את השקפת העולם שלו בצורה מנומקת עם לינקים והוכחות הוא מתעלם מקיומם של אנשים 🤣

אל תדאג, את מה שלא ילמד ממני ילמד מהמציאות בדרך כזו או אחרת.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריך לבטל את האפשרות של חסימת אנשים. אני נתקל בתופעה הזו הרבה בפייסבוק שאנשים חוסמים אחד את השני וגם מוחקים הודעות של עצמם לאחר שקיבלו מענה או בגלל שקיבלו מענה בפרטי.

בדף הפייסבוק של חובבי הרדיו בישראל קיים משתמש מסויים שהצליח לחסום 80 אחוז מחובבי הרדיו בגלל שהם לא מסכימים עם הדברים שהוא כותב. מה קרה אחרי זמו מה ? הוא מתכתב עם עצמו בפייסבוק.

אני גם מציע לבטל את האפשרות לתקשורת בעזרת הודעות פרטיות למשתמשים חדשים אלא רק לאחר שנה לפתוח להם את האפשרות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשוח אתה.

למה צריך לבטל?

אני חוסם מעט מאוד. בכל השנים בפייסבוק חסמתי ארבעה אנשים. בפורום אני גם כמעט עשור. חסמתי שלושה אנשים. 

אנחנו נמצאים ברשתות חברתיות ופורומים בשביל לייצר תקשורת, מן הסתם. לעצמי אני יכול לכתוב גם בלוג.

אבל לא תמיד התקשורת עובדת. אז למה להמשיך בכח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, מרק10 כתב:

לדעתי צריך לבטל את האפשרות של חסימת אנשים. אני נתקל בתופעה הזו הרבה בפייסבוק שאנשים חוסמים אחד את השני וגם מוחקים הודעות של עצמם לאחר שקיבלו מענה או בגלל שקיבלו מענה בפרטי.

בדף הפייסבוק של חובבי הרדיו בישראל קיים משתמש מסויים שהצליח לחסום 80 אחוז מחובבי הרדיו בגלל שהם לא מסכימים עם הדברים שהוא כותב. מה קרה אחרי זמו מה ? הוא מתכתב עם עצמו בפייסבוק.

אני גם מציע לבטל את האפשרות לתקשורת בעזרת הודעות פרטיות למשתמשים חדשים אלא רק לאחר שנה לפתוח להם את האפשרות.

מיותר, תן להם ללמוד בדרך הקשה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ביבס הבטיח לחרדים הנצחה של פטור מגיוס של חרדים. בעיני זו הנצחה של הרס הרעיון של מדינת ישראל כפי שאני מכיר או בעצם - כפי שהייתי רוצה שהיא תהיה, אך אני מקבל שהמדינה הולכת לכיוון אחר. זה משהו שרק חוקים לא יעזרו לו - ה"עולם" החרדי צריך להשתנות מן הקצה אל הקצה.

לחרדים שבפורום אומר מראש - כל עוד אתם בסדר עם זה שחלק מהאוכלוסיה מחוייב בחוק למסור את כל כולו - כולל החיים שלו - בעוד חלק מהאוכלוסיה יושב ולומד תורה במקום - אין לנו שום דבר משותף. כלום. אנו לא "אחים" או שום דבר אחר. זרים באותה מדינה.

טיעוני נגד נא לשלוח לאחי, שכמעט ומת להגן עליכם.

• רעיון טוב! 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף לזה גם את הדרישה לשמר את הסטטוס קוו, למרות שהחרדים גם בזמן האחרון אוהבים לשקר שהם לא עוסקים בכפייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, MadCat_LE כתב:

אז ביבס הבטיח לחרדים הנצחה של פטור מגיוס של חרדים. בעיני זו הנצחה של הרס הרעיון של מדינת ישראל כפי שאני מכיר או בעצם - כפי שהייתי רוצה שהיא תהיה, אך אני מקבל שהמדינה הולכת לכיוון אחר. זה משהו שרק חוקים לא יעזרו לו - ה"עולם" החרדי צריך להשתנות מן הקצה אל הקצה.

הדבר היחיד שיעזור נגד זה הוא שינוי שיטת המשטר ככה שהחרדים לא יהיו לשון מאזניים.

כל עוד הם יהיו לשון מאזניים גם הימין וגם השמאל יתחרו מי דוחף את הלשון שלו עמוק יותר לישבן של מנהיגי החרדים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, MadCat_LE כתב:

לחרדים שבפורום אומר מראש - כל עוד אתם בסדר עם זה שחלק מהאוכלוסיה מחוייב בחוק למסור את כל כולו - כולל החיים שלו - בעוד חלק מהאוכלוסיה יושב ולומד תורה במקום - אין לנו שום דבר משותף. כלום. אנו לא "אחים" או שום דבר אחר. זרים באותה מדינה.

טיעוני נגד נא לשלוח לאחי, שכמעט ומת להגן עליכם.

אתה טועה אם אתה חושב שגיוס חרדים יעזור למישהו. זו אוכלוסיה שאין לה שום יכולת לתרום לצבא, היא רק יכולה לפגוע בו. צה"ל צריך להמצא תמיד באחד משני מצבים - מלחמה, או התכוננות למלחמה. גיוס חרדים (ועוד שלל אוכלוסיות בעייתיות) רק פוגע בכשירות הצבא.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גם תפיסת "צה"ל ככור היתוך" ו"צה"ל כמחנך" שמושרשות עמוק עמוק פוגעות בכשירות הצבא

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בגלל זה גיוס חובה רק לאוכלוסיות מסויימות כבר לא רלוונטי לתקופה שלנו. צריך צבא מקצועי.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...