Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, MiniMiz3r כתב:

תיקנתי לך.

כן, כן, כמובן. הפרשנות הנכונה לחוק היא זו שמביאה לו זיכוי מוחלט מכתבי האישום.

זה שהוא מואשם מלכתחילה, זה רק כי דיפ סטייט, פרקליטות בתוך פרקליטות, שי ניצן שונא אותו, וכל שופטי בגצ הם אנשי מרצ.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4430

• פינדר

3490

• m3x7r3m3

2926

לפני 15 שעות, pooh-bear כתב:

אגב - מצחיק איך מצד אחד אנשים לא הצביעו לביבי, מה פתאום, הם הצביעו ליכוד, מצד שני אם ביבי לא ירוץ בראשות הליכוד כל המפלגה תקרוס (ראה הודעות של M3 מקודם) עד כדי סכנה ממשית לממשלת שמאל רחמנא ליצלן בראשות ניצן הורביץ ומירב מיכאלי, עם איימן עודה בתור שר חוץ וטיבי שר ביטחון. תחליטו בבקשה אם זו דמוקרטיה פלרמנטרית, או מפלגה של איש אחד. לפחות כל עוד יש פה דמוקרטיה, כמובן.

לאו דווקא, אני התרכזתי בעובדות, כלומר ניתוח של המצב העכשווי, ולא התעסקתי ב-What if.

זאת אומרת שאכן ביבי מנע צמיחת מנהיגות אלטרנטיבית לידו, אבל הטבע הוא שאין ריק, אם ביבי לא יהיה או שהליכוד ייפול (ומישהו אחר יעלה), או שמישהו מתוך הליכוד יבצע קפיצה.

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

מי מנע? הקורונה. אין לו סמכות להורות על הפסקת המשפט. יש לו כלים לדחות את המשפט לנצח. נגיד לטעון שיש עוד התפרצות חמורה. גם בסבב הנוכחי הוא לא ממש נתן ודין וחשבון על החלטות הממשלה. לדקלם מול המסך איזה גבר הוא, איך הוא היה הראשון לזהות וכו' זה לא לתת דין וחשבון.

רק מזכיר - מי שביקש להכניס את מערכת המשפט למצב חירום הייתה נשיאת בית המשפט העליון.

Boomer Remover Virus אם יגיע לבית המשפט העליון, אז בוא נאמר שלשר המשפטים הבא יהיה הרבה עבודה בוועדה לבחירת שופטים.

לפני 11 שעות, pooh-bear כתב:

כשצה"ל בחזית, העורף במקלט, והפטריוטיות בשיא, מי יבוא להוציא אותו ממשרד ראש הממשלה? משמר בתי המשפט?

אפילו את זה לא צריך, משמר בתי המשפט בא לפתוח את ישיבת הכנסת אחרי פרישת אדלשטיין?

הם טובים כשומרי ראש, זה תפקידם, הם לא יבואו להוציא ראש ממשלה מהמשרד.

לזה בדיוק כיוונתי כשאמרתי שלמערכת המשפט אין אוגדות חי"ר שיעשו את העבודה, אין להם כלום חוץ מאמון הציבור.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

ומי אנחנו בכלל בשביל לקבוע מי ראוי להיות ראש ממשלה?

אזרח עם קול אחד, את הקביעה אתה עושה בקלפי

לפני 52 דקות, pooh-bear כתב:

אין לך מה להיות מופתע: זו רטוריקה שמכינה את ההפיכה. בדיוק כמו "שלטון מחליפים בקלפי". כשחוזרים על משהו מספיק פעמים, הוא הופך למציאות.

יש עוד כמה דרכים להחליף שלטון חוץ מקלפי, אתה בטוח שאתה רוצה להתנסות בהן?

אפשר ללמוד קצת מכמה מדינות אפריקאיות, מדינות ערב, דרום אמריקה וכו'.

ההיסטוריה מתועדת דיי טוב במאה האחרונה, יש מלא רעיונות.

לפני 50 דקות, יבגניפ כתב:

דיפ סטייט

ד"ש מדינה זילבר

לפני 52 דקות, יבגניפ כתב:

פרקליטות בתוך פרקליטות

נניח מינוי אורלי בן-ארי או דן אלדד

לפני 54 דקות, יבגניפ כתב:

כל שופטי בגצ הם אנשי מרצ.

כבר נאמר שאם הבחירות היו רק בבית המשפט העליון הבחירה הייתה בין מר"צ למשותפת, שאר הפתקים היו שם ללא שימוש.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

הפרשנות הנכונה לחוק היא זו שמביאה לו זיכוי מוחלט מכתבי האישום.

הפרשנות הנכונה לחוק היא שראש ממשלה חייב להתפטר מתפקידו כאשר הוא מורשע בפסק דין חלוט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי ו...?

לא על זה הדיון. הדיון הוא האם אנשים ימשיכו להחזיק בדיעה שנתניהו הוא (הכי) ראוי להיות ראש ממשלה גם אם יורשע.

וזה מעניין, כי אתה כותב ש״כול להיות שהיא תשתנה כתוצאה מדברים שיעלו תוך המשפט. נכון להיום, בהנתן המידע שידוע על כתבי האישום, כתבתי את דעתי.״. כלומר אתה משאיר מקום ברור מאוד לספק, ופסק דין כשלעצמו לא נתפס בעינך כפקטור לשנות את דעתך בנושא.

אבל כשמישהו לא מהמחנה שלך מתאר במילים אחרות בדיוק את הלך הרוח הזה?

מה? מה פתאום?

שמע, באמת, הייתי שמח לראות פעם אחת מכונת מצבים סדורה של מצביע ליכוד או סתם תומך ביבי, שסמבירה האם מצב ״ביצע עבירה, מורשע, מסיים את התפקיד״ הוא בכלל הגיוני בעולמכם, או שתמיד זה נקטע הרבה לפני. עושה רושם שהיכולת להכיל את התסריט הזה לא קיימת.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, MiniMiz3r כתב:

הפרשנות הנכונה לחוק היא שראש ממשלה חייב להתפטר מתפקידו כאשר הוא מורשע בפסק דין חלוט. 

למעשה גם זה לא מה שכתוב:

סעיף 18 לחוק יסוד הממשלה מתאר כך:

ציטוט

הפסקת כהונה של ראש הממשלה מחמת עבירה

18.    (א)  הכנסת רשאית, בהחלטה ברוב חבריה, להעביר מכהונתו את ראש הממשלה שהורשע בעבירה ובית המשפט קבע בפסק דינו שיש עמה משום קלון; החליטה הכנסת כאמור, יראו את הממשלה כאילו התפטרה עם קבלת ההחלטה.

(ב)  בתוך 30 ימים מיום מתן פסק הדין כאמור בסעיף קטן (א), תחליט ועדת הכנסת של הכנסת בדבר המלצתה לענין העברת ראש הממשלה מכהונתו ותביא את המלצתה בפני מליאת הכנסת; לא הביאה ועדת הכנסת את המלצתה בתוך המועד האמור, יעלה יושב ראש הכנסת את הענין לדיון במליאת הכנסת.

(ג)   ועדת הכנסת והכנסת לא יחליטו בדבר העברת ראש הממשלה מכהונתו אלא לאחר שניתנה לו הזדמנות לטעון את טענותיו לפניהן.

(ד)  לא הועבר ראש הממשלה מכהונתו לפי סעיף זה ופסק הדין כאמור בסעיף קטן (א) נעשה סופי, תיפסק כהונתו של ראש הממשלה ויראו את הממשלה כאילו התפטרה ביום שבו פסק הדין נעשה סופי.

ככה או ככה ראש הממשלה לא מתפטר מתפקידו, אלא הממשלה מתפטרת (כלומר כולה).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, יחד עם כל הממשלה, ויש להקים ממשלה חדשה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

שמע, באמת, הייתי שמח לראות פעם אחת מכונת מצבים סדורה של מצביע ליכוד או סתם תומך ביבי, שסמבירה האם מצב ״ביצע עבירה, מורשע, מסיים את התפקיד״ הוא בכלל הגיוני בעולמכם, או שתמיד זה נקטע הרבה לפני. עושה רושם שהיכולת להכיל את התסריט הזה לא קיימת.

כשתמצא אחד כזה, תשאל אותו. אני לא מצביע ליכוד ולא תומך ביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MiniMiz3r כתב:

הוא לא יתפטר ואף אחד לא יזיז אותו מהכיסא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הנקודה, הוא לא צריך להתפטר, באופן אוטומטי כל הממשלה מתפטרת באותו רגע.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, MiniMiz3r כתב:

אני מעדיף אותו על האלטרנטיבות כי אני חושב שהוא יכול לתפקד טוב יותר כראש ממשלה לעומת האלטרנטיבות,

🤷‍♂️

אז אתה לא תומך ביבי, אבל חושב שהוא עדיף על האלטרנטיבות, כתבי האישום לא שינו את דעתך בנושא ויכול להיות שמשהו שיעלה במשפט כן ישנה.

אבל אתה לא מבין למה אנחנו מרשים לעצמנו להניח שמי שכן תומך ביבי ישאר תומך ביבי, יחשוב שהוא עדיף על האלטנרטיבות למרות כתבי האישום ואולי גם למרות ההרשעה.

סכמתי נכון?

רק להבהיר: זה שאלה מקבילה למה יקרה בתכלס אחרי פסק הדין. אותי מעציב שגם אם הוא ילך לכלא, הוא עדיין יתפס באתוס כקורבן המערכת. כמו חבר טוב שלו ממפלגת ש״ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hate the game, not the players

המבנה הקואליציוני יחד עם אחוז החרדים מתוך האוכלוסיה, יחד עם אחוז ההצבעה שלהם מכתיב את המשחק הזה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, m3x7r3m3 כתב:

Hate the game, not the players

המבנה הקואליציוני יחד עם אחוז החרדים מתוך האוכלוסיה, יחד עם אחוז ההצבעה שלהם מכתיב את המשחק הזה

ברור לי ואני מסכים. פשוט מעצבן לראות כסף שהולך לכלום ושום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו (משלמי המיסים הגבוהים הכוונה) נמשיך לראות את הכסף שלנו נשפך בגלל כל מיני סיבות, הסכמים קואליציוניים אחד מהם.

אפשר להתעצבן, ניסיתי את זה, לא עזר לי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...