Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

roee

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

Recommended Posts

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

או לפחות מישהו כאן מקשיב לשיעורי אזרחות שאני מעביר בדיון 👍

אגב אם בחירת השופטים הייתה כמו במדינות מתוקנות לא היה ניתן לקרוא להם פקידים, כי הם נבחרו או אושרו ישירות על ידי נבחרי ציבור, מה שהיה שם אותם בשורה אחת יחד עם חברי הממשלה (שנבחרים גם הם ישירות על ידי נבחרי הציבור, ולפעמים הם בעצמם נבחרי הציבור).

בגדול האחראים לתמיכה (או חוסר בה) של העם ב"שלטון החוק" (או כנופיית שלטון החוק ליתר דיוק) יושבים בבית המשפט העליון ובפרקליטות הראשית.

הם אלו שבמשך שנים ישבו עם מקוש ופטיש ופיררו את האבנים שעליהם הם יושבים.

בצדק במקרה הזה, בפסק דין אחד שופטי העליון שברו עוד לבנה שלמה שעליה הם יושבים.

אחר כך מתלוננים שאין להם תמיכה בקרב האזרחים.

את אמון הציבור מרוויחים, לא מקבלים

מערכת המשפט, לפחות לדעתי, לא צריכה (ולא יכולה) להתנהל כמו תוכנית ריאליטי. אם שופטים יבחרו לפי פופולריות, במקום חיות תקבל את בר רפאלי. לפעמים הם צריכים לקבל החלטות לא פופולריות.

כמו שכבר ציינתי, הידע המשפטי שלי לא מאפשר לי לנהל דיון מקצועי מעבר לזה. יכול להיות שאם הייתי מבין יותר, אפילו הייתי מסכים לחלק מהנקודות שהעלת.

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

בקיצור מפריע לך שהכוח של הדבילים האלה משדרות ומדימונה זהה לכוח שלך בקלפי.

לא.

הכי קל לרדד את הדיון לסמולנים הייטקיסטים תל-אביביים מתנשאים. גם נורא צודק.

מה שמפריע לי זה שרוב מי שמצביע היום לביבי כי זה עדיין לגמרי בסדר והוא עדיין לא הורשע, עשוי להמשיך לתמוך בביבי גם אחרי ש(אם) יורשע. היום זה נראה רחוק, מחר זו המציאות. מה יקרה כשהיום הזה יגיע? אין לדעת. אבל אני לא מבין איך אתם מצליחים להתעלם בצורה כל כך בוטה מהעובדה שכללי המשחק הדמוקרטיים הם לא בדיוק נר לרגליהם של תומכי ביבי, וביבי עצמו. לא נראה שלמישהו שם אכפת לשבור אותם, או לכופף אותם טיפה אם תגיע השעה הנכונה.

כשאומרים מדרון חלקלק, אז אנחנו כבר קצת אחרי המעקה. לפחות איך שאני רואה את זה.טיפה רוח גבית, ואנחנו בדרך הנכונה למטה.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, חוקה אמורה לגדר חוקי משחק.

והיא כשלעצמה גם לא מבטיחה ״טוב״ או ״לא טוב״.

אבל הנוקדה היא שאפשר לפחות לדבר על חוקי המשחק ולמה הם נועדו. ולמה מי שהמציא את הרעיון של חוקה ביקש להקשות על שינוי כללי המשחק.

כי הרי גם פה, אפשר להגיד ״אבל הרוב עכשיו רוצה לשנות״.

וזה אומר שגם את החלטות הרוב אפשר לבקר ורעיונית לעשות עליהן double checking כלשהו, לא?

לפני 53 דקות, falou כתב:

ומי מחליט אם היא טובה או רעה, או באיזו מידה היא טובה או רעה?

אפילו על זה אין הסכמה.

ולכן, היכן שאין הסכמה, מקימים מנגנונים שמאפשרים להגיע להסכמות, מתוך הנחה שלכולם יש זכות להשתתף.

זו מהות הדמוקרטיה.

לדעתי דמוקרטיה היא לא תחליף לקביעת חוקי משחק. בכל זאת, דמוקרטיות לא נוצרו מתוך ריק אידאולוגי. האם אפשר להחליט בהצבעה מדוקרטית שעבריין מורשע יכול במקום ללכת לכלא להשאר ולעמוד בראש המדינה? כן, אבל זה מסוג ההחלטות שצעד אחר צעד מכרסמות בעקרונות שמאחורי הדמוקרטיה.

• תודה 1

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 14 דקות, pooh-bear כתב:

מערכת המשפט, לפחות לדעתי, לא צריכה (ולא יכולה) להתנהל כמו תוכנית ריאליטי. אם שופטים יבחרו לפי פופולריות, במקום חיות תקבל את בר רפאלי. לפעמים הם צריכים לקבל החלטות לא פופולריות.

כמו שכבר ציינתי, הידע המשפטי שלי לא מאפשר לי לנהל דיון מקצועי מעבר לזה. יכול להיות שאם הייתי מבין יותר, אפילו הייתי מסכים לחלק מהנקודות שהעלת.

היא לא צריכה להתנהל כמו תוכנית ריאליטי.

אבל אי אפשר לשלוח את האזרח להצביע, הוא בוחר נציגים, אלה רוצים לחוקק, והשופטים מחרבנים על הבחירה של האזרחים.

למשל לא מתקבל על הדעת לפסול חוק 3 פעמים, כי הוא לא מתאים לאג'נדה.

למשל לא מתאים ששופט יכתוב שלמסתנן יש זכות למצוא זוגיות וישלח את האזרח להזד**ן.

למערכת המשפט אין אוגדות חי"ר, יש להם את אמון הציבור, זה מכתיב שיש להם יכולת לקבל החלטות לא פופולריות בתמהיל מסוים, אחוז גבוה מדי יגרום לאובדן אמון הציבור, משם הדרך קצרה ל"אז כתב, אז מה?"

זה בידיים שלהם, רק שלהם, לא של אף אחד אחר.

אם מערכת המשפט טובעת בהחלטות לא פופולריות, היא כבר אינה ייצוג הולם של העם (או לפחות של רובו), ומכיוון שכך היא מייתרת את עצמה לחלוטין.

לפני 19 דקות, pooh-bear כתב:

לא.

עזוב לרדד, זה בערך מה שכתבת בציטוט, הציטוט הבא למשל הרבה יותר מפורט ואני לא ארדד אותו

לפני 19 דקות, pooh-bear כתב:

מה שמפריע לי זה שרוב מי שמצביע היום לביבי כי זה עדיין לגמרי בסדר והוא עדיין לא הורשע, עשוי להמשיך לתמוך בביבי גם אחרי ש(אם) יורשע. היום זה נראה רחוק, מחר זו המציאות. מה יקרה כשהיום הזה יגיע? אין לדעת. אבל אני לא מבין איך אתם מצליחים להתעלם בצורה כל כך בוטה מהעובדה שכללי המשחק הדמוקטיים הם לא בדיוק נר לרגליהם של תומכי ביבי, וביבי עצמו. לא נראה שלמישהו שם אכפת לשבור אותם, או לכופף אותם טיפה אם תגיע השעה הנכונה.

כשאומרים מדרון חלקלק, אז אנחנו כבר קצת אחרי המעקה. לפחות איך שאני רואה את זה.טיפה רוח גבית, ואנחנו בדרך הנכונה למטה.

ואם יצביעו לביבי אחרי שיורשע בערכאה ראשונה? אז מה? מה זה אומר? 2 דברים:

1. אובדן האמון במערכת המשפט מספיק חמור כדי שהם יתכנסו לתוך עצמם ויעשו חשבון נפש עמוק. כי זה לא רק מעשי ביבי אובדן האמון הזה.

2. שהמצביע מעדיף את ביבי עם הרשעה על פני מועמד אחר בלי הרשעה. אז המחנה השני צריך לנסות להצמיח לו מנהיגים אלטרנטיביים או דרך אלטרנטיבית, גם סוג של חשבון נפש.

אולי אפשר לשים קוף בראשות הליכוד ועדיין יבחרו בו כי הדרך של השמאל לא מוכרת, אין קונים? זו שאלה.

אז מה עושים? קוברים את הראש בחול ואומרים יאללה נרשיע אותו ואז נעלה לשלטון?

או שאומרים רגע, אולי ההמונים הללו צודקים במשהו ולדרך שלנו אין קונים, אולי אנחנו טועים במשהו?

אגב כללי המשחק הדמוקרטיים לא נר לרגלי אף אחד במערכת הפוליטית, ומעולם לא הייתה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל כך לא ברור? ראש ממשלה שהורשע גם בערעור ועומד כנגדו פסק דין חלוט (לצורך העניין נקרא לו ביבי, אבל זה לא משנה), שארגן לעצמו בחירות אוהדות חודש לפני פסק הדין בערעור, עומד ומכריז כי "לא נעשה לו משפט צדק", וכי "בגלל גודל השעה" הוא לא מקבל את פסק הדין, ובכלל "רוב אזרחי ישראל תומכים בו, ומתבצעת כאן הפיכה משפטית" והוא לא מתכוון להתפטר.

מה אז?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול כמובן שזה לא תקין.

אבל זה שאתה חושב שזה אפשרי זה אינדיקציה למצבה הרעוע של מערכת המשפט.

אם ניקח לדוגמה את יעקב נאמן ז"ל, כשאותו נתניהו רצה למנותו לשר משפטים בקדנציה הראשונה שלו, הספיק שכתבו שיש נגדו תיק. כולם ניתקו מגע, המינוי שלו לא יצא לפועל.

רק אחרי שנים התברר שזה תיק תפור ואין כלום מאחוריו. המכה לנאמן הייתה קשה, למערכת המשפט (ככלל, בתי המשפט והפרקליטות) קשה יותר.

אבל גם בשנים האחרונות ממש, למשל כל ההתנהלות של שי ניצן, כל ההתנהלות של מנדלבליט.

חוק המסתננים שנפסל שוב ושוב ושוב, עם נימוקים מגוחכים עד כדי אבסורדיים, אי אכיפה של כל מיני חוקים לפי הקשר פוליטי (תעאיוש לדוגמה).

כל אלה הם התשתית שתאפשר לביבי להכריז דבר כזה.

במערכת המשפטית מטרת העל של כל נאשם היא לא לשלם. זה עד כדי כך פשוט, לא במאסר ולא בקנס.

הציפיה שנאשם יתנהג אחרת היא ילדותית במידה רבה. כל אחד דואג לתחת של עצמו

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אולי אפשר לשים קוף בראשות הליכוד ועדיין יבחרו בו כי הדרך של השמאל לא מוכרת, אין קונים? זו שאלה.

ניסוח משעשע משהו, אבל השאלה מאוד רצינית.

ב-1992 לא היו קונים לסחורה על הליכוד, סתם לשם דוגמה. הגיעו הפיגועים, הגלגל הסתובב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 40 דקות, pooh-bear כתב:

אתה מבזבז את הזמן. לא משנה כמה פעמים תסביר את עצמך, תמיד זה יחזור ל״אתם לא מבינים. אתם מנותקים מהעם. אין לכם מה למכור לו. אנשים יודעים מה טוב להם״.

ההסקה הזו, כאילו אם משהו נבחר אזי הוא טוב, היא כ״כ נאיבית שאני לא מאמין שחצי מהדיונים הפוליטיים בין ימין לשמאל הולכים סביב זה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בגדול כמובן שזה לא תקין.

אבל זה שאתה חושב שזה אפשרי זה אינדיקציה למצבה הרעוע של מערכת המשפט.

אם ניקח לדוגמה את יעקב נאמן ז"ל, כשאותו נתניהו רצה למנותו לשר משפטים בקדנציה הראשונה שלו, הספיק שכתבו שיש נגדו תיק. כולם ניתקו מגע, המינוי שלו לא יצא לפועל.

רק אחרי שנים התברר שזה תיק תפור ואין כלום מאחוריו. המכה לנאמן הייתה קשה, למערכת המשפט (ככלל, בתי המשפט והפרקליטות) קשה יותר.

אבל גם בשנים האחרונות ממש, למשל כל ההתנהלות של שי ניצן, כל ההתנהלות של מנדלבליט.

חוק המסתננים שנפסל שוב ושוב ושוב, עם נימוקים מגוחכים עד כדי אבסורדיים, אי אכיפה של כל מיני חוקים לפי הקשר פוליטי (תעאיוש לדוגמה).

כל אלה הם התשתית שתאפשר לביבי להכריז דבר כזה.

אוקי, ועכשיו כשיש תשתית, מה לדעתך צריך לעשות, לחכות להכתרה של המלך ביבי הראשון? אולי פשוט לזכות אותו כי זה רצון העם? לאן האשמות האלו מובילות אותנו?

ועוד שאלה, יכול להיות שלמלך העתידי שלנו יש חלק במצבה הרעוע של המערכת?

לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

במערכת המשפטית מטרת העל של כל נאשם היא לא לשלם. זה עד כדי כך פשוט, לא במאסר ולא בקנס.

הציפיה שנאשם יתנהג אחרת היא ילדותית במידה רבה. כל אחד דואג לתחת של עצמו

אז באותה רמה של ציפיה, אתה מצפה שכל המתגייסים ישאפו להיות ג'ובניקים? ושחיילים קרביים לעולם לא יצאו ממש להלחם כי הם עלולים לשלם בחייהם?

אנשים לפעמים מוכנים להקריב את טובתם האישית למען אינטרס גדול יותר. בטח כשהאינטרס הזה הוא משטר דמוקרטי. משהו שלדעתי אפשר וראוי לצפות מראש ממשלה. היי, זה אפילו קרה בעבר!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 37 דקות, hans כתב:

ניסוח משעשע משהו, אבל השאלה מאוד רצינית.

ב-1992 לא היו קונים לסחורה על הליכוד, סתם לשם דוגמה. הגיעו הפיגועים, הגלגל הסתובב.

אכן שאלה רצינית, אין לי תשובה חד משמעית, אבל חשד כבד שזה אכן המצב.

לפני 37 דקות, יבגניפ כתב:

אתה מבזבז את הזמן. לא משנה כמה פעמים תסביר את עצמך, תמיד זה יחזור ל״אתם לא מבינים. אתם מנותקים מהעם. אין לכם מה למכור לו. אנשים יודעים מה טוב להם״.

ההסקה הזו, כאילו אם משהו נבחר אזי הוא טוב, היא כ״כ נאיבית שאני לא מאמין שחצי מהדיונים הפוליטיים בין ימין לשמאל הולכים סביב זה.

בהתחשב בכך שפוליטיקה היא בחירה באופציה הפחות גרועה, אז בהתאם אם משהו נבחר אינו אומר שהוא טוב, אלא שהוא הכי פחות גרוע.

לפני 2 דקות, pooh-bear כתב:

אוקי, ועכשיו כשיש תשתית, מה לדעתך צריך לעשות, לחכות להכתרה של המלך ביבי הראשון? אולי פשוט לזכות אותו כי זה רצון העם? לאן האשמות האלו מובילות אותנו?

ועוד שאלה, יכול להיות שלמלך העתידי שלנו יש חלק במצבה הרעוע של המערכת?

שידור לייב של המשפט זה צעד אחד בכיוון הנכון.

מה עוד צריך לעשות? לרוקן את וועדת בחירת השופטים מתוכן וסמכות, קביעת אפשרות להדחת שופטים שסרחו (בדומה לשר), בחירת נשיא ביהמ"ש העליון בבחירות או לכל הפחות בבחירה של חברי הכנסת.

אפשרות להדחת שופט ששופט בניגוד לחוק או חוק יסוד, סגירת כל הלשכות של שופטי העבר שנמצאות עדיין בבניין בית המשפט.

הפרדה מוחלטת בין הכנסת לממשלה למשל, שר לא יוכל להיות ח"כ. הפרדה קשיחה בין מוסד היועמ"ש ובין התביעה, החזרת היועמ"שים לתפקיד יועצים בלבד.

הדרך ארוכה ומפותלת, זה לא זבנג וגמרנו, בכל הנוגע לתיקי נתניהו עצמו המצב ככל הנראה דיי אבוד, אף אחד לא ישכח שהתיקים הללו נולדו עם מערכת משפט לעומתית, והאמון בתיקים הוא נגזרת של האמון במערכת המשפט בנקודת הזמן שבה הם נולדו והתנהלו.

בוודאי שלכבוד מלכותו יש חלק במצבה הרעוע של המערכת, עד שזה לא בא לנשוך אותו בתחת הוא הגן על זכותה של המערכת הזו לעשות כאוות נפשה ולכרסם ביסודות הדמוקרטיה.

פתאום כשהוא על המוקד אכפת לו ממצב המערכת המשפטית, לא קונה את זה.

לפני 11 דקות, pooh-bear כתב:

אז באותה רמה של ציפיה, אתה מצפה שכל המתגייסים ישאפו להיות ג'ובניקים? ושחיילים קרביים לעולם לא יצאו ממש להלחם כי הם עלולים לשלם בחייהם?

אני מצפה שכל אחד דואג לתחת של עצמו, מי שהולך לקרבי חושב גם על עצמו, אולי קודם על עצמו.

לא סתם מדברים על הדור של היום כדור ה"אמילי" - אני מה יוצא לי (מזה). השורשים של זה כמובן מתחילים ממודלים לחיקוי בשנים קודמות יותר.

לפני 11 דקות, pooh-bear כתב:

אנשים לפעמים מוכנים להקריב את טובתם האישית למען אינטרס גדול יותר. בטח כשהאינטרס הזה הוא משטר דמוקרטי. משהו שלדעתי אפשר וראוי לצפות מראש ממשלה. היי, זה אפילו קרה בעבר!

כמו למשל? רוצה לדעת מה הציעו לעשות כשבגין זכה בבחירות 77?

ליאור

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא אחר מביבי חביבי, הדרישה של משרד האוצר שמורים וגננות יעבדו בל"ג בעומר החינם הזויה ובזויה.

אני לא מבין, לפקידים במשרד האוצר אין ילדים? הם לא בקשר עם מורים ורואים מה קורה במציאות? הם אשכרה חושבים שמורים צריכים להיות עבדים ללא שכר?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתם זו הזדמנות פז לשנות את המשוואה של ימי החופש של המורים.

בכל שנה אחרת היינו עדים למלחמת עולם שלישית על כל שינוי של מספר ימי החופש למורים.

ליאור

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, MadCat_LE כתב:

הם אשכרה חושבים שמורים צריכים להיות עבדים ללא שכר?

כן.

לפני 3 שעות, pooh-bear כתב:

מה שמפריע לי זה שרוב מי שמצביע היום לביבי כי זה עדיין לגמרי בסדר והוא עדיין לא הורשע, עשוי להמשיך לתמוך בביבי גם אחרי ש(אם) יורשע. היום זה נראה רחוק, מחר זו המציאות.

על סמך מה אתה קובע את זה? עשית סקר בקרב מצביעי הליכוד ושאלת אותם האם לדעתם נתניהו צריך לכבד פסק דין? למה לא מפריע לך שעומד מאחוריך ברגע זה ממש חד קרן עם חוטיני? נכון שאין לך מושג אם הוא באמת שם, אבל הוא עשוי להיות!

אני מבין שהחוק לא מעניין אותך, כבר הבהרת את זה כמה פעמים. אני גם מבין שאתה חושב שאמות המידה המוסריות שלך הן טובות יותר משל אנשים אחרים במדינה (אחרת לא הייתה לך שום סיבה לדרוש שראש הממשלה יפעל דווקא לפי אמות המידה שלך ולא של אחרים). 

אבל פה אתה כבר טוען שמפריע לך דבר דמיוני לחלוטין שאין לו שום תקדים ואין לו שום התכנות. אם נתניהו יורשע, וייגזר עליו עונש מאסר, הוא יילך לכלא. הנסיון שלך לטעון שרוב מי שהצביע לביבי (יש מפלגה כזאת, "ביבי"? או שהתכוונת לכל מי שהצביע לליכוד? או כל מי שהצביע לכל מה שנמצא מימין לכחול לבן?) יתמוך בהפיכת ישראל לדיקטטורה או מונרכיה הוא פתטי ומעיד על הדמוניזציה המוצלחת שהתקשורת עשתה לנתניהו בשנים האחרונות.

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, הדרך היחידה לראות מי צודק תהיה לחכות ולראות.

אני מאוד מקווה שאתה צודק (אבל אם לא, תרשום לעצמך בבקשה שאתה חייב לי חד קרן עם חוטיני - שלפחות יהיה משהו מעניין לעשות אם וכאשר).

אגב - מצחיק איך מצד אחד אנשים לא הצביעו לביבי, מה פתאום, הם הצביעו ליכוד, מצד שני אם ביבי לא ירוץ בראשות הליכוד כל המפלגה תקרוס (ראה הודעות של M3 מקודם) עד כדי סכנה ממשית לממשלת שמאל רחמנא ליצלן בראשות ניצן הורביץ ומירב מיכאלי, עם איימן עודה בתור שר חוץ וטיבי שר ביטחון. תחליטו בבקשה אם זו דמוקרטיה פלרמנטרית, או מפלגה של איש אחד. לפחות כל עוד יש פה דמוקרטיה, כמובן.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שמצביעים לליכוד רק בגלל נתניהו, ויש אנשים שמצביעים לליכוד למרות נתניהו. אני הצבעתי פעם אחת בחיי לליכוד - בשנת 2009. ולמרות שאני לא חסיד גדול של נתניהו (בשפת המעטה), אני:

א) מעדיף אותו על האלטרנטיבות שהועמדו מולו בעשור האחרון, גם לפני וגם אחרי כתבי האישום

ב) לא רואה שום תרחיש הגיוני שבו הוא לא יכבד פסק דין של בית משפט

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש מפלגת ביבי.

הסיסמה לא היתה "אנחנו נקבע - דווקא הליכוד". 

ואת הטעונים שלך אני בכלל לא מבין.

פו הדב כתב שאנשים ימשיכו לתמוך בנתניהו גם אם יורשע. אתה כותב שאתה מעדיף אותו על האלטרנטיבות למרות כתבי האישום. למה? כי אולי יצא זכאי?

אתה לא רואה תרחיש שלא יכבד פסק דין של בית משפט? אני יכול לחשוב על כמה תרחישים בהם לא יהיה משפט מלכתחילה. בוא, שקודם יתצייב למשפט בכלל, ולא נגלה שיש פתאום 20 מיליון מתים צפוים מהקורונה תוך יומיים.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...