Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

הם מתקיימים משירותים סוציאליים שעולים למדינה כסף, שרובו לא מגיע מהמיסים שהם בקושי משלמים. כבר הוזכרה פה כמה פעמים האמירה של אחד השרים החרדים שעיר חרדית ללא חילונים שישלמו מיסים לא מסוגלת להתקיים. 

לא הבנתי מה הקשר לסיוע שישראל מקבלת מארה"ב. אנחנו מפתחים להם נשק וגם קונים מהם נשק. הם לא תורמים לנו כסף כדי שנשב ונלמד תורה כל היום. מעבר לזה, יש גם ביקורת על הסיוע הזה וכמה באמת הוא נחוץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4433

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 שעות, avi 1234 כתב:

נכון. מ ה500 שקל שהמדינה נותנת להם מזה הם מתקימים

זה פסיכי לחשוב ככה

כמה עמודים אחורה נתתי לך ניתוח די מעמיק של כמה משפחה חרדית עולה למדינה, עם משהו כמו 7-8 לינקים לגבות מה שאני אומר, כולל דו"ח של  מעל 50 עמודים די עדכני (מ 2018)

סך הקצבאות שאברך שאינו מועסק רשמית עם 5-6 ילדים מקבל מהמדינה מסתכם ב 2000-4500 ש"ח לחודש בהתאם לכל מיני גורמים, ממש לא ב 500 ש"ח לחודש. וזה בלי לקחת בחשבון הנחות בארנונה, הפסדים של המדינה כתוצאה מאי תשלום מיסים ישירים וכדומה.

אז כן, בהחלט בזכותנו הוא קונה פלאפל. לפחות 40% מהפלאפל הזה, בממוצע.

המדינה יכולה להתקיים נפלא בלי שום תרומה מארה"ב. צה"ל היה, התקצוב מארה"ב הוא אך ורק לקניית נשק מארה"ב, ואתה יכול להיות בטוח שהם לא נותנים לנו כסף כי בא להם להיות נחמדים. יש הדדיות במערכת היחסים הזו, ויש להם אינטרס מאוד חזק להישאר כרגע ה daddy של ישראל. ברגע שהם לא יראו בזה תועלת, אתה יכול להיות בטוח שלא תישלח לכאן אגורה שחוקה.

אפשר לדעת למה אתה מתעלם מהמציאות ובוחר פשוט לשקר במצח נחושה לגבי המצב?

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Pika007 כתב:

המדינה יכולה להתקיים נפלא בלי שום תרומה מארה"ב. צה"ל היה, התקצוב מארה"ב הוא אך ורק לקניית נשק מארה"ב,

אכן. זה סוג של תלוש, ואנחנו אפילו לא היחידים שמקבלים כזה.

אבל יש כאן עניין מהותי יותר. @avi 1234 עדיין תקוע בסיקסטיז אם הוא חושב שישראל עדיין חייה על חרבה עד כדי כך ששנה בלי סיוע צבאי אמריקני ואנחנו "טובעים בים."

אני מבין שזה מאוד רומנטי לחשוב על ישראל בתור אי בים של אויבים; אבל המציאות מורכבת יותר. בינתיים, וירוס הקורונה מוכיח את עצמו כצרה הרבה יותר גדולה מכל השכנים שלנו כאחד.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, יבגניפ כתב:

אין שום דבר "ציוני" יותר בגפני או ליצמן מאשר ברשימה המשותפת.

אתה צוחק נכון?

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי (וכנראה בעיני רוב הציבור) יש הבדל בין מי שאינו ציוני (המדינה מעניינת לו את ה...) ובין אנטי ציוני

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה ששניהם לא ציונים זו אבחנה נכונה.

הוא לא התייחס לזה שאחד מעוניין במוות של ציונים והשני מעוניין למוטט להם את הכלכלה וכשהם יעלמו לעבור לגוף המארח הבא.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מעוניין במוות של יהודים (עמדתם לגבי הציונות לא רלוונטית בעיניו), השני אדיש לאפשרות של עומס כלכלי ובטח לא שואף לשם, אלא לכל היותר אדיש לתופעת לוואי כזו מבחינתו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא סותר את העובדה ששניהם רחוקים מלהיות ציונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בעיניי (וכנראה בעיני רוב הציבור) יש הבדל בין מי שאינו ציוני (המדינה מעניינת לו את ה...) ובין אנטי ציוני

כבר דיברנו על זה לפני כמה עמודים. זה לכל היותר סמנטיקה. הפעולות שלהם אנטי ציוניים באופן מובהק.

מצד שני אפשר להגיד שהמדינה קמה, ומה צריך עוד את הציוניים האלה? 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בעיניך זה סמנטיקה, אבל עובדה שבעיני רוב הציבור לא. אחרת גנץ היה חותם עם המשותפת

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

זה לא סותר את העובדה ששניהם רחוקים מלהיות ציונים.

מסכים איתך לחלוטין.

ההבדל הוא לא במרחק מהציונות, אלא בפעולות האקטיביות כנגד אותה ציונות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג"ץ דוחה את העתירה נגד נתניהו, בינתיים קראתי כחצי מפסק הדין, יש דברים מעניינים שם, התחושה בינתיים היא שהם פסקו כך בלית ברירה, וגם כשהשורה התחתונה היא שמרנית, הנימוקים הם סופר אקטיביסטיים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בג"ץ דוחה את העתירה נגד נתניהו, בינתיים קראתי כחצי מפסק הדין, יש דברים מעניינים שם, התחושה בינתיים היא שהם פסקו כך בלית ברירה, וגם כשהשורה התחתונה היא שמרנית, הנימוקים הם סופר אקטיביסטיים.

אמרו שלעת כזו אין מקום להתערב...

הם ידונו עוד בחקיקת הרוטציה

קבעו שהלכת דרעי פנחסי עדיין קיימת.

לא שוללים התערבות  בוועדה לבחירת שופטים .

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשו בשכל שהחליטו לא להתערב.

אם כבר נתניהו יעלם מהזירה הציבורית בעזרת בתי המשפט, אז עדיף שזה יהיה דרך שלושה התיקים שיש לו, ואני מקווה שהתפרצות נוספת של קורונה לא תמנע ממנו להשפט עליהם.

כשאני קורא מה שמפרסמים חבריי, מצביעי כחול לבן ושמאלה מזה, בפייסבוק, יש תחושה כאילו יש להם איזו ציפיה שיבוא מבוגר אחראי כלשהו, יגיד "נו נו נו" לביבי, יעשה כאן סדר וכולם יקבלו את זה ויהיו מרוצים.

אבל האמת המרה היא שלרבים וטובים מהמצביעים מאחורי 60 המנדטים של הימין, וכנראה גם לדי הרבה מהמנדטים של גנץ, מעניין בערך את האשך הרביעי אם ההנהגה מושחתת, כמו שלא מעניינים אותם הרבה דברים אחרים, שמעידים על מנהל תקין של מדינה, כי זה לא מפריע לנציגים שלהם בכנסת לעשות מה שהם רוצים. נתניהו וחבריו הצליחו לייצר מציאות בה זה כבר לא מעניין, כי "פרקליטות בתוך פרקליטות", "דיפ סטייט", "צריך להרוס את בגצ עם בולדוזר" - שילוב מנצח של אידיאולוגיה דתית חסרת רסן ונבחרי ציבור, חלקם כבר עם עבר פלילי, שלא מבינים שלא בשביל זה הם נבחרים. ועם כל הרצון הטוב, חקיקה ונורמות מה מותר ומה אסור אמורות לתת ביטוי להסכמה חברתית כלשהי, שאמורה להיות הבסיס והתשתית למדינת חוק. אם ההסכמה הזו לא קיימת - אי אפשר לכפות אותה דרך בגצ.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...