Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי! את/ה שם!
    אנחנו מבינים אותך, אתר חדש, מתביישים, לא נעים... 

א-ב-ל, כדאי מאוד להירשם ולהצטרף למשפחה. 

לא רק שתוכלו לפתוח שרשורים ולהשתתף בדיונים, ככה גם תהיו חלק מקהילת הרכב הכי משפחתית, מגניבה ושרוטה בכל האינטרנטים!

אז קדימה! למה אתם מחכים? הירשמו לפורום והצטרפו למשפחה.

• המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
roee

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

Recommended Posts

אני יודע שברמת העיקרון זה אנחנו מביאים כמועמדים.

אבל איך בתכלס אני קשור לזה?

למי הצבעת, לאנשים שאתה באמת רוצה לראות בכנסת או לאנשים שאתה מסכים בערך עם רק 10% מהאג'נדה שלהם אבל הם לא בז'אנר "לזרוק את הקול לפח"?

.Volvo 740. It's hip to be square

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נתן אשל וההקלטות, האיש לא לומד.

https://www.maariv.co.il/elections2020/news/Article-751137

אותי זה הצחיק לשמוע איך הוא התייחס למירי רגב.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000 AMP: NAKAMICHI PA1004 SUB: ROCKFORD FOSGATE FRONT: RAINBOW CS 3/160

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, he's not wrong....

רק שבתור אדם המחזיק בתפקידים שהוא מחזיק בהם, צריך להיות אידיוט רציני כדי להתבטא ככה בכל מסגרת אפילו חצי-מקצועית.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כנראה צודק, אם מאמינים לסקרים.

לבוחרי הליכוד אני רוצה להזכיר שמדובר בעסקת חבילה. הקיסר הנכבד מגיע עם פסי-כו-לו-גית ובן שמראה שהוא חלאה פעם אחר פעם.

אני עדיין חושב שהמשפחה הזו כולה נמצאת בשלטון יותר מידי זמן עד כדי הפיכה מגיבור לנבל בסיפור והליכוד צריך מנהיגות חדשה לפני שישראל, או הרעיונות מאחוריה, הולכים לפח במלחמות השנאה הפנימיות.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה, מה פתאום?

https://www.maariv.co.il/elections2020/news/Article-751373

כמה לא מפתיע שביבי שיקר גם בזה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000 AMP: NAKAMICHI PA1004 SUB: ROCKFORD FOSGATE FRONT: RAINBOW CS 3/160

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

[הכנס משפט הכולל "0מולנים" בצורה כלשהי כאן]

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור למי צריך להצביע בשביל להגדיל את הסיכוי למערכת בחירות רביעית?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מפלגת הפיראטים

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ליברמן.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הפעם לא מתכוון להצביע, לא מרגיש בטוח מספיק וממש לא רוצה להיסתכן בהכנסת הווירוס הביתה רק בשביל בחירות רביעיות :-(.

*גם אני התכוונתי להצביע ליברמן בפעם השניה כבר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ליברמן באמת יספק לנו עוד בחירות. יום חופש על חשבון הברון זה נחמד מאד אבל כל הכסף הזה צריך להגיע מאיפשהו.

אני כנראה אלך לזרוק את הקול לפח ולשים ז' בקלפי.

.Volvo 740. It's hip to be square

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

SlowRide, אל תשכח שעקב ממשלת מעבר אנחנו בעצם בעודף גבייה ומקטינים את הגירעון. במצב בו הממשלה בדכ פועלת בצורה פופוליסטית אולי עדיף את הגישה השמרנית שבה לא מעבירים עוד רפורמות ומגדילים את ההוצאות.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ליברמן באמת יספק לנו עוד בחירות. יום חופש על חשבון הברון זה נחמד מאד אבל כל הכסף הזה צריך להגיע מאיפשהו.

אני כנראה אלך לזרוק את הקול לפח ולשים ז' בקלפי.

אל תדאג ימצאו כסף.

אין לי בעיה גם למערכת בחירות 5-6-7-8 עד שהעם הזה יתעורר או שהמדינה תישרף המוקדם מבין השניים.

מחנה א' - רק לא ביבי

מחנה ב' - דווקא ביבי

מודה אני שייך למחנה א'. לא מתלהב מגנץ. לא מתלהב מהאידיוט הזה לפיד. מה נשאר לי לעשות? להמשיך להצביע לגרסה ההיברידית של פוטין ומאו-דזה דונג? ראש ממשלה עם 3 כתבי אישום שצריך להתייצב בבית משפט שבועיים אחרי הבחירות. רפובליקת בננות ים תיכונית.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם שהבן שלו מראה בידיוק איך המשפחה הזו מרגישה וחושבת- שהם אשכרה בני המלוכה כאן ומותר להם הכל.

אין מה לעשות- יש סיבה מדוע במדינות מתוקנות יש הגבלה של 2 קדנציות, לא משנה כמה טוב המנהיג היה בשנים הראשונות- כאשר הוא ממשיך לימלוך מעל עשור ללא מפריע- הדברים מתחילים להישתנות לרעה, גם אם רוצה או לא רוצה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפילו בפאקינג סין הגיעו למסקנה שחייבים להגביל את הכהונה אחרי מאו דזה דונג אז הגיע הזמן שגם בישראל יפול האסימון.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...