Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

הסכם שלום לא צריך להיות קללה, אבל זה לא צריך להיות מושא לסגידה.

אז ביבי לא מדבר על נסיגה אבל לא מדבר על קידום עקרונות ימניים לאומיים, משמע הוא מעין מרכז כזה עם ימין כלכלי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4430

• פינדר

3492

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

אבל איך הוא ימין כלכלי? אולי בעבר כשהיה שר אוצר הוא קידם מהלכים קפיטליסטיים אבל בשנים האחרונות מה הוא עשה בכיוון הזה, חוץ מלכתוב סטטוסים בפייסבוק נגד השביתות ברכבת?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכם שלום לא צריך להיות קללה, אבל זה לא צריך להיות מושא לסגידה.

אז ביבי לא מדבר על נסיגה אבל לא מדבר על קידום עקרונות ימניים לאומיים, משמע הוא מעין מרכז כזה עם ימין כלכלי

בשבילי זה לא קללה ואני לא סוגד לקונספט.

ימין לא חייב גם להיות בעד ארץ ישראל השלמה.

לא יודע אם כרגע יש לנו איך לשפוט, אבל יכול להיות שבזמן שלטונו של נתניהו מת סופית רעיון שתי מדינות לשני עמים.

אני לא נכנס בכלל למה אני חושב שטוב (אוקיי אני כן, אני חושב שזה חרא, אבל זה באמת לא משנה), אבל זו מדיניות ימנית. אף אחד הרי לא מונע מביבי להפגש עם אבו מאזן או מנהיגי החמאס, נכון?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל איך הוא ימין כלכלי? אולי בעבר כשהיה שר אוצר הוא קידם מהלכים קפיטליסטיים אבל בשנים האחרונות מה הוא עשה בכיוון הזה, חוץ מלכתוב סטטוסים בפייסבוק נגד השביתות ברכבת?

מה המשמעות של תפיסה כלכלית של ראש ממשלה כשהשר אוצר ממפלגה אחרת? איך אפשר לבחון את התפיסה הכלכלית שלו בכלל בסיטואציה כזו?

בשבילי זה לא קללה ואני לא סוגד לקונספט.

ימין לא חייב גם להיות בעד ארץ ישראל השלמה.

לא יודע אם כרגע יש לנו איך לשפוט, אבל יכול להיות שבזמן שלטונו של נתניהו מת סופית רעיון שתי מדינות לשני עמים.

אני לא נכנס בכלל למה אני חושב שטוב (אוקיי אני כן, אני חושב שזה חרא, אבל זה באמת לא משנה), אבל זו מדיניות ימנית. אף אחד הרי לא מונע מביבי להפגש עם אבו מאזן או מנהיגי החמאס, נכון?

ימין לא חייב להיות בעד ארץ ישראל השלמה, אבל אם תגיד לי שאתה ימני ומאמין שצריך לפנות את מעלה אדומים או אריאל, אני קצת אפקפק בזה שאתה ימני.

אני לא בטוח שרעיון שתי מדינות (לא בדיוק לשני עמים, הרי לא ראיתי תוכנית אחת של מי שצעק שתי מדינות לשני עמים וכלל בזה פינוי אזרחים ערבים מישראל לפלשתין המוצעת, כלומר מדינה אחת יודן ריין בה יהודים לא יורשו לגור ואולי אפילו להיכנס, ומדינה אחת שבה יישארו מעל מיליון ערבים) מת בגלל נתניהו, יכול להיות אולי שאפילו ביקום מקביל בו ציפי לבני ראשת ממשלה ב-2009 הרעיון מת מהר יותר, כי החלום התנגש בקרקע המציאות מהר יותר.

ומי שמונע מביבי להיפגש עם אבו מאזן זה בעיקר אבו מאזן, בטח בתקופת אובמה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ביבי איבד את זה לגמרי.

למי אכפת שהממשלה לא מתפקדת כבר שנה, בתי החולים קורסים, ביזבזנו מליארדים על בחירות ועדיין יורים טילים על הדרום מתי שרוצים.

ביבי עלול לא להיות ראש ממשלה אז זה הזמן לכנס חירום לאומי.

הבן אדם הזה פשוט נהיה מסוכן לשלומה ואחדותה של המדינה, ללא טיפה של ציניות.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבוע שעבר בכחול לבן ממשיכים לדבר עם הרשימה הערבית על תמיכה מבחוץ וביבי איבד את זה?

אוי לה למדינה שלא יכולה להילחם בג'יהאד האיסלאמי או לפוצץ בכיר ב"זרוע הצבאית" של אותו ג'יהאד איסלאמי, בגלל שאלה שתומכים בממשלה שלה מתנגדים לחיסול מחבלים.

במקרה כזה אפשר לסגור את הבאסטה ושהאחרון יכבה את האור, אחדות המדינה לא תהיה רלוונטית פשוט.

ולידע הכללי - מדינת ישראל מעולם לא הייתה מאוחדת, ההבדל היחיד הוא שלפני פייסבוק וטוויטר (וישראל היום, וערוץ 7) היה קל להשתיק כל מי שחשב אחרת, ואז פתאום נראה כאילו יש אחדות, אבל היא אחדות בברנז'ה מסוימת.

ככה פתאום הופתעו ב-77 עם המהפך. מי חשב שהמקופחים האלה שדאגנו לא להשמיע את הקול שלהם בתקשורת יקומו עלינו ויחליפו את השלטון כאילו זו מדינה דמוקרטית?

מי שהיום מתגעגעים לבגין קראו לו אז פשיסט.

כשיבוא הבא בתור להנהיג את הימין יתגעגעו לביבי - זו דרכו של עולם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שביבי טוען שישיבה עם הערבים או הסתמכות עליהם היא מסוכנת לישראל, הרי הוא יכול למנוע את זה במו ידיו.

שיואיל להיפרד מה"גוש" וישב עם כחול לבן. כחול לבן חוזרים ואומרים שישבו עם הליכוד בלי הגוש.

מה מונע ממנו לעשות זאת?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבוע שעבר בכחול לבן ממשיכים לדבר עם הרשימה הערבית על תמיכה מבחוץ וביבי איבד את זה?

כן הוא איבד את זה, כי דווקא בתקופת שלטונו יש הרבה דברים שהשתפרו ביחסים בין המדינה לאזרחים הערבים, והוא שורף את זה כדי לשרוד פוליטית.

למי הצווחות שלו מכוונות בכלל? בחיי, לא יודע איך אנשים שמכבדים את עצמם יכולים לראות בו מנהיג ראוי אחרי כל הקרקס של חצי שנה האחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת: מקיאווליאניזם.

זה בכלל לא ״איבד את זה״. ההפך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שביבי טוען שישיבה עם הערבים או הסתמכות עליהם היא מסוכנת לישראל, הרי הוא יכול למנוע את זה במו ידיו.

שיואיל להיפרד מה"גוש" וישב עם כחול לבן. כחול לבן חוזרים ואומרים שישבו עם הליכוד בלי הגוש.

מה מונע ממנו לעשות זאת?

אפשר גם לומר הפוך, למה כחול לבן מתעקשים שייפרד מהגוש?

כמו שעד לפני שבועיים הם התעקשו שהליכוד ייפרד מביבי ואמרו שישבו עם הליכוד בלי ביבי.

גם אז הם צעקו שמה ביבי מתעקש? אם הוא רק יילך הביתה תהיה ממשלה.

בכחול לבן לא יודעים לנהל מו"מ, הם מתעקשים לנסות לקבוע לצד השני במו"מ עם מה ייכנס למו"מ ועם מה ייצא.

בדרך כזו לא מנהלים מו"מ.

חבורת ילדים שלא מסוגלת לנהל מו"מ רוצה לנהל מדינה :lol:

וכמו שאתם יודעים, אני לא בדיוק חובב ביבי.

כן הוא איבד את זה, כי דווקא בתקופת שלטונו יש הרבה דברים שהשתפרו ביחסים בין המדינה לאזרחים הערבים, והוא שורף את זה כדי לשרוד פוליטית.

או שאתה עושה את עצמך או שאתה מטריל כי אתה יודע שאין לך תשובה טובה.

הרי מה הקשר בין הצווחות והעמידה האוטומטית של נבחרת ח"כי המשותפת (כולל כסיף) ומר"צ לצד הג'יהאד האיסלאמי, ובין האזרחים הערבים?

הטענה שהנבחרים הערבים מייצגים נאמנה את הלך הרוח בחברה הערבית היא טענה ימנית שמובילה לכך שהאזרח הערבי אינו שווה לאזרח לא ערבי בגלל שהאזרח הערבי אינו רוצה בקיום מדינת ישראל כלל.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגוש נוצר אחרי הבחירות ולא לפניהם.

חיבור המפלגות בכחול לבן נוצר לפני.

איזה הצדקה יש לביבי ללכת עם הגוש? אם הצבעתי ליכוד אז אני בהכרח רוצה את יהדות התורה?

מה ההסבר לההיאחזות ההיסטרית הזאת בגוש? איך זה משרת את הליכוד ואת מצביעי הליכוד? איך זה משרת את ישראל?

ממה שאני רואה הגוש משרת רק את ביבי.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה עושה את עצמך או שאתה מטריל כי אתה יודע שאין לך תשובה טובה.

הרי מה הקשר בין הצווחות והעמידה האוטומטית של נבחרת ח"כי המשותפת (כולל כסיף) ומר"צ לצד הג'יהאד האיסלאמי, ובין האזרחים הערבים?

הטענה שהנבחרים הערבים מייצגים נאמנה את הלך הרוח בחברה הערבית היא טענה ימנית שמובילה לכך שהאזרח הערבי אינו שווה לאזרח לא ערבי בגלל שהאזרח הערבי אינו רוצה בקיום מדינת ישראל כלל.

מרצ עומדת לצד הג׳יהאד האסלאמי? טוב נו..

לא הבנתי כמעט שום דבר ממה שכתבת, האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לחיבור המפלגות שמרכיבות את כחול לבן? לא דיברתי עליהן בכלל

הגוש לא שונה מממשלת המעבר ומממשלת המעבר הקודמת ומהממשלה שהייתה קודם.

ההסבר ל"היאחזות" בגוש היא שאם אתה יכול לבוא למו"מ כשיש לך 55 מנדטים למה לך לבוא כשיש לך 32? זה "כוח הקנייה" שלך

זה כמו שאתה תבוא לקנות גבינה צהובה שעולה 20 שקל, אבל תתעקש לשלם עליה 50.

או שיציעו לך בחברה מסוימת משכורת של 10 אלף שקל לחודש ותגיד "אני רוצה רק 8 אלף".

מרצ עומדת לצד הג׳יהאד האסלאמי? טוב נו..

לא הבנתי כמעט שום דבר ממה שכתבת, האמת.

אני לא רואה דרך אחרת לפרש את ההתנהלות שלהם בשבוע שעבר.

וכמובן שלא הבנת.

שאלה קלה - האם בגלל שטיבי תומך בג'יהאד האיסלאמי אז אוטומטית גם הבוחרים שלו תומכים בג'יהאד האיסלאמי?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...