Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

זוכר, אבל לא זוכר שקראו לבנט או סמוטריץ׳ פחדנים.

כן, ברור, הקצנתי בשביל הנשמה. אפשר לממש רעיונות ימניים. ,,,, בגדול כתבתי לך את דעתי בעבר:

המדיניות הימנית מהסוג שאתה דוגל בה היא - אל תעלב, זו דעה - פנטזיה פרועה שמקומה בפח ,,,,

,,, ללכת ולהכות בפלסטינאים כמו שאיילת שקד רצתה פעם (והתחרטה, אם אתה זוכר את הסיפור) זה לא ריאלי.

לעבור בית בית ולנסות לגרש זה לא ריאלי. לספח את יו״ש זה אולי ריאלי רק אם באמת חושבים שהמשיח בדרך.

ראה פנטזיה מתממשת - האם הטורקים ימניים או שמאלניים כלפי הכורדים בסוריה -

טורקיה פלשה לסוריה, ומנקה די יפה את השטח -

האם לישראל זה יהיה מותר או אסור.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

היות וימנואידים של הצל תקפו אישה בהריון ואז האשימו אותה בכך שהיא פרובוקטיבית, כל שנותר זה להמתין שהם יבעטו בפרצוף של תינוק קטן ויאשימו אותו בכך שהוא בכיין מרעיש, ואז יפורסם פוסט של הצל שמסביר שהוא תינוק סמולני אפס וכולם יחליקו את זה כי צריך לגמור אותם מוקדם או משהו.

וביום כיפור הם ילכו לבית הכנסת ויבקשו סליחה על הפעם ההיא שהם טעמו מהסטייק של החבר אבל לא ידעו שהוא נצרב עם חמאה [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] זה קרה בטעות אדושם הם לא ידעוווווו הם לא ידעו!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156839434747965&id=572157964

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156838312612965&id=572157964

אדם חייב לשאול את עצמו, אם כבר הם חצו את הקו האדום של לא להרביץ לנשים בהריון, איפה בעצם הקו האדום החדש?

חדי קרן עטופים בתפילין?

לאן ממשיכים מכאן??? [emoji23]

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר, אבל לא זוכר שקראו לבנט או סמוטריץ׳ פחדנים.

כן, ברור, הקצנתי בשביל הנשמה. אפשר לממש רעיונות ימניים. אפשר לספח את בקעת הירדן, ואפשר לחסל את מנהיגי החמאס ואפשר לכבוש את עזה מחדש. אבל בגדול כתבתי לך את דעתי בעבר: המדיניות הימנית מהסוג שאתה דוגל בה היא - אל תעלב, זו דעה - פנטזיה פרועה שמקומה בפח קצת מעל או קצת מתחת לפנטזיות על קומונוזים מבית היוצר של חד״ש וחבריהם. ללכת ולהכות בפלסטינאים כמו שאיילת שקד רצתה פעם (והתחרטה, אם אתה זוכר את הסיפור) זה לא ריאלי. לעבור בית בית ולנסות לגרש זה לא ריאלי. לספח את יו״ש זה אולי ריאלי רק אם באמת חושבים שהמשיח בדרך.

רק תקפו את בנט אם הוא לא מאריך כהונה של איזה מפקחת מקצוע כלשהי במשרד החינוך.

לסמוטריץ' עד לפני חודשיים לא היה כוח ביצועי כלשהו, תן לזה זמן.

תשמע אם הצליחו לממש מדיניות שמאלנית מסוג ההתנתקות, הכל אפשרי, רק צריך רצון.

אבל זה עניין לתפיסה אישית. הייתי אפילו מוכן לקבל אם היו אומרים לי בפנים שזה לא אפשרי ומנמקים.

אני רק לא מוכן לקבל שאומרים לי בפנים שזה אפשרי ואחר כך ממציאים תירוצים למה לא, או לא היום, או לא מחר, או בשנה הבאה, אם הכוכבים יסתדרו בשורה וחדי קרן יקפצו לביקור.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לישראל זה יהיה מותר או אסור.

מה זה ״מותר״ או ״אסור״? אם יהיו לזה השלכות? אני מאמין שכן. אתה מאמין שלא, ואתה בעד הגישה הזו? מצוין, אתה מוזמן להצביע לפי אלף יותר עוצמה לישראל.

אבל זה עניין לתפיסה אישית. הייתי אפילו מוכן לקבל אם היו אומרים לי בפנים שזה לא אפשרי ומנמקים.

ב״זה״ אתה מתכוון למדיניות ימנית יותר?

שמע, גם קומוניזם לא אפשרי ועדיין משווקים אותו.

אתה צריך לחשוב עם עצמך מה לדעתך ריאלי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני "לא מאמין" .. אני בעד לפעול בהתאם לנסיבות..

ראה כאן מאמר מעניין -

המכון למחקרי ביטחון לאומי - אוניברסיטת ת"א.

על מה נלחמים בעולם? - שלושים שנים ל "קץ ההיסטוריה"

https://www.inss.org.il/he/publication/%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%94-%D7%A0%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A7%D7%A5-%D7%94%D7%94%D7%99/

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני (כמעט כרגיל) לא מבין מה אתה רוצה. אתה רוצה לפעול בהתאם לנסיבות? סבבה. תצביע למי שאתה חושב שפועל כמו שאתה רוצה לפעול בהתאם לנסיבות.

מה הקשר למאמר אני גם לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאל אם אתה בעד לעשות רצח עם כמו שהטורקים עושים לכורדים (לא פעם ראשונה של הטורקים, אבל מי סופר את הארמנים האלה)

אז לא ליינמן, זה לא לגיטימי.

"לנקות את השטח", ועוד במדינה שהיא לא שלך.

גם היטלר "ניקה את השטח."

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב״זה״ אתה מתכוון למדיניות ימנית יותר?

שמע, גם קומוניזם לא אפשרי ועדיין משווקים אותו.

אתה צריך לחשוב עם עצמך מה לדעתך ריאלי.

כן אני מתכוון למדיניות ימנית יותר.

אני יודע עם עצמי מה אני חושב שריאלי, בינתיים בבחירות סבב א' הקול שלי הלך לפח יחד עם עוד 100 אלף.

אני כן חושב שזה בזוי גם לשווק קומוניזם ואז להגיע לעמדת כוח ולהגיד "אבל בעצם לא מתאים קומוניזם, מה שרואים מכאן לא רואים משם"

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שאל אם אתה בעד לעשות רצח עם כמו שהטורקים עושים לכורדים (לא פעם ראשונה של הטורקים, אבל מי סופר את הארמנים האלה)

אז לא ליינמן, זה לא לגיטימי.

"לנקות את השטח", ועוד במדינה שהיא לא שלך.

גם היטלר "ניקה את השטח."

העניין הוא שגם ליינמן עצמו מצביע ליאיר לפיד וחבריו, ולא לפי אלף יותר עוצמה לישראל באמת.

אבל כל הטענות האלו ברמה של "הנה, תראה את הטורקים" הן בעיקר מייגעות. גם כי אני לא רוצה להיות טורקיה וגם כי הטעונים הרגילים של "אבל יש מדינות בעולם שעושות ככה וככה ואף אחד לא אומר להן נונונו" הן או לא נכונות (פעם היו שואלים למה לסורים "מותר", כאילו לא היו על סוריה סנקציות) או חסרות תכלית. יכול ליימן לבקש להצטרף למנהיג הגונח שלו ולטוס יחד איתו סביב העולם ולשכנע שבשם אהבת יזרעאל יאפשרו לנו לעשות מה שאפילו לא מביא קולות בבחירות הפנימיות כאן. הצלחה מובטחת, אני בטוח.

אני יודע עם עצמי מה אני חושב שריאלי, בינתיים בבחירות סבב א' הקול שלי הלך לפח יחד עם עוד 100 אלף.

הנה לך הסיבה הראשונה למה מה שאתה חושב הוא לא ריאלי: בלי לשפוט את הגישה שלך מוסרית, כי זה לא הפואנטה, פשוט אין לה ביקוש. אתה יכול לשאול את עצמך גם למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לא לאהוב את טראמפ או את ג'ונסון נניח.

ג'ונסון נבחר על הטיקט של הברקזיט, לא מיסמס את זה, לא מחפש משאל עם נוסף.

אני מציע שתתעמק קצת יותר במה שקורה בלונדון בימים האחרונים, זה דיי להפך ממה שאתה מתאר, אבל זה לא השרשור הנכון...

מה שכן, זה גורם לפוליטיקאים שלנו להראות פחות גרוע.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה לך הסיבה הראשונה למה מה שאתה חושב הוא לא ריאלי: בלי לשפוט את הגישה שלך מוסרית, כי זה לא הפואנטה, פשוט אין לה ביקוש. אתה יכול לשאול את עצמך גם למה.

אין קשר בין ריאלי לביקוש, פשוט אין. Mutually Exclusive לחלוטין.

לא חסר דברים ריאליים ללא ביקוש, דברים ריאליים עם ביקוש, דברים לא ריאליים עם ביקוש ודברים לא ריאליים בלי ביקוש.

ואני יודע שאין לגישה שלי ביקוש כרגע, מהרבה סיבות, מודעות היא גם אחת מהן.

כבר אמרו שאבן שטיפש אחד זרק לבאר וגו', אנחנו מעל ל-30 שנים חיים בקונספציה מסוימת, הגישה שלי שוברת את הקונספציה.

אני מציע שתתעמק קצת יותר במה שקורה בלונדון בימים האחרונים, זה דיי להפך ממה שאתה מתאר, אבל זה לא השרשור הנכון...

מה שכן, זה גורם לפוליטיקאים שלנו להראות פחות גרוע.

אני מספיק עמוק כדי להבין שהדבר האחרון שג'ונסון מנסה לעשות זה למסמס את התוצאה של משאל הברקזיט.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין ריאלי לביקוש, פשוט אין. Mutually Exclusive לחלוטין.

אל תהייה כ״כ נחרץ.

אתה כתבת בזמנו שאין לך בעיה לעבור מבית לבית ולהגיד לאנשים ללכת, יכול להיות? סורי אם אני מייחס לך עמדה קיצונית. אם אני ממציא, אז שכח מזה. אבל יכול להיות שאין ביקוש לגישה המאוד ימנית שלך כי הרוב לא כ״כ קיצוניים בדיעה שלהם? וזו פשוט עוד סיבה לכך שזה לא ריאלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחרץ לגמרי, אם תרצה דוגמאות עד כמה זה Mutually Exclusive אני אספק.

לי אין בעיה לעבור מבית לבית ולגרש ערבים, לגמרי לא, אבל אפילו הצבעה לפייגלין או עוצמה לישראל לא דורשת דבר כזה.

אז אין לזה קשר לעניין שאנחנו מדברים עליו.

אני חושב שמפחדים לעשות סקרים כמה בעד גירוש ערבים, בטח ובטח אחרי שאכלו לנו את הראש שבועיים על האלימות במגזר הערבי ובטעות חשפו עד כמה האוכלוסיה הערבית אלימה בהרבה ממשקלה באוכלוסיה למרות תת-אכיפה ברורה.

אם יעשו כזה פתאום אפילו ביבי יצטרך לשנות דיסקט (הוא עדיין מהתקופה הזו) ולדבר על גירוש.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שואל שוב: איך יכול להיות שרק מאה אלף אנשים הצביעו למפלגה שאתה הצבעת לה?

זה שאתה מספר שאין לך בעיה לעשות משהו מעיד רק עליך, כן?

אבל אני חוושב שאולי אנחנו מדברים במונחים שונים, או שאני לא מצליח להסביר את עצמי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל אוסף של סיבות, אבל לדעתי העיקרית שבהן היא שבירת הקונספציה.

תרד מנושא ה"מה אני מוכן לעשות" כי זה לא רלוונטי לעניין.

לצורך העניין כנראה שהרוב רוצים נניח תחבורה ציבורית בשבת, אבל לא מוכנים להיות הנהגים, בפרט בשבת.

אז הדרישה שלהם לתחבורה ציבורית בשבת לא לגיטימית? ברור שכן

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...