Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אני לא רואה את חברי העבודה והמחנה הדמוקרטי מתנגדים לזה שעודה יהיה יו"ר האופוזיציה, אז ממש לא בטוח שבאופוזיציה יצליחו להגיע להחלטה שתדיח אותו.

הוא מבחינתו כבר הודיע שהוא מעוניין בתפקיד:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001301113

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4608

• SlowRide

4427

• פינדר

3484

• m3x7r3m3

2926

אתה רואה את איציק שמולי ומירב מיכאלי יושבים עם ביבי? ובלעדייהם (לפי המספרים פה) עדיין אין לו קואליציה...

Stranger Things Have Happened

:-Pלא יודע לגבי מיכאלי, אבל שמולי די "פריך" בגבולות הגזרה שלו, כשזה משתלם. עוד מימיו בהתאחדות הסטודנטים

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת ליאור,כמה זמן לקח לך לכתוב את המגילה בעמוד הקודם? :)

חייב להיות ממחשב,בסמארטפון לפחות שעה+,במחשב משהו כמו 20דק להערכתי.

שקלת קריירה כקלדן? :p

אני מהמר על סבב ג' של בחירות,יש לנו כנסת של ילדים קטנים - זה לא רוצה את זה,וזה לא יורד מדרישות כאלה וכאלה

מכפת להם,כמה עעלו הבחירות? 3-4 מיליארד? גרושים..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מועדים אפשר לעשות? עד ת'?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגת אותנו, הבחירות נגמרו, יותר מעניין :p

ולגבי הספר - כמו עם כל ספר בעולם, אתה לא חייב להסכים עם המסקנות, ברוב המקרים מימלא אף ספר לא פוגע ב-100% כי זה בלתי אפשרי.

הבחירות לא כזה מעניינות, עובדה שאחרי עוד 2.5 מיליארד שקל, 5 חודשים, אכילת ראש נונ-סטופ, וסיימנו פחות-או-יותר באותו מצב שהיינו.

היחידים שהרוויחו כאן זה ליברמן (אבל לא השקעה שהוא יכול לקחת לבנק), בל"ד (כנ"ל), וערוצי התקשורת (לגמרי השקעה לקחת לבנק).

הדמוקרטיה בליכוד כרגע היא על הנייר. בית הדין של הליכוד שאמור לאכוף אותה הוא כלבלב של ביבי. בית משפט חיצוני לא מתערב בהחלטות בית הדין של הליכוד. כלומר דה פקטו, ביבי עושה בליכוד מה שהוא רוצה.

ראה הדחת מתפקדים של הליכודניקים החדשים ואחרים, ההסכמים עם כחלון ופייגלין ועוד.

יש מתפקדים, יש חברי מרכז, יש חוקה, יש הצבעות.

זה יותר דמוקרטיה מאשר אצל גנץ, לפיד, ש"ס, יהדות התורה וליברמן כולם ביחד.

ושוב אני לא מאמין שגרמתם לי להגן על ביבי.

אני לא רואה את חברי העבודה והמחנה הדמוקרטי מתנגדים לזה שעודה יהיה יו"ר האופוזיציה, אז ממש לא בטוח שבאופוזיציה יצליחו להגיע להחלטה שתדיח אותו.

הוא מבחינתו כבר הודיע שהוא מעוניין בתפקיד:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001301113

ברור שהוא מעוניין, מבחינתו זה זהב טהור, אני לגמרי רואה את חברי העבודה מתנגדים אליו, המחנה הדמוקרטי כנראה יהיה מפוצל בנושא.

אבל גם אם לוקחים את החרדים וימינה זה כבר 24, תוסיף את העבודה זה 30.

בחייאת ליאור,כמה זמן לקח לך לכתוב את המגילה בעמוד הקודם? :)

חייב להיות ממחשב,בסמארטפון לפחות שעה+,במחשב משהו כמו 20דק להערכתי.

שקלת קריירה כקלדן? :p

זה לא משהו שאני עושה dedicated, אלא במקביל לעבודה, זה מה שקורה כשיש לך זמן קומפילציה של 15-20 דקות כל סבב (לכל הפחות).

ולא שקלתי קריירה כקלדן, למרות שאחותי קלדנית, השכר שלי כרגע יותר טוב.

אני מהמר על סבב ג' של בחירות,יש לנו כנסת של ילדים קטנים - זה לא רוצה את זה,וזה לא יורד מדרישות כאלה וכאלה

מכפת להם,כמה עעלו הבחירות? 3-4 מיליארד? גרושים..

ומה יהיה שונה הפעם?

איינשטיין כתב משהו כבר על מי שעושה את אותו דבר ומצפה לתוצאה שונה.

זו הקונסטלציה הנוכחית, עוד בחירות רק יגרמו לכולם להתבצר בהצבעות הקודמות שלהם.

אני רואה 3 וחצי תרחישים:

1. ממשלת אחדות עם ליברמן בתור המתווך, השושבין, ומקבל בתמורה תיק החוץ ועוד איזה 2 תיקים קטנים או משהו.

1.5. מבינים שב-1 לא באמת צריך את ליברמן וזורקים אותו (כבר סימנים ראשונים על גישוש כפול), ימצאו איזה ניסוחים שיורידו את כולם מהעצים.

2. יעלה בידי הליכוד למשוך את העבודה לממשלת 62 כזו.

3. יעלה בידי הליכוד או כחול לבן לפצל את הסיעה שממול ולעשות קואליציה צרה עם "מורדים"

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר שוב, גוש חוסם לא מקדם הקמת ממשלה, הוא רק מונע מהצד השני להקים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצהרה הזו שווה בערך כמו "הצהרת הנאמנות" בליכוד לא מכבר.

אם יציעו לדרעי לדוגמה מה שהוא רוצה או חלק מזה, תראו איך חיש מהר הוא ימצא פתאום עמק שווה עם לפיד.

שיגיעו כבר קולות החיילים, יהיו תוצאות סופיות, ויהיה אפשר לצאת מהקרקס הבלתי נסבל הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר שוב, גוש חוסם לא מקדם הקמת ממשלה, הוא רק מונע מהצד השני להקים

שלום,

הגוש החוסם, מכשיל שוב את מערכת הבחירות השנייה, ולא מקדם הקמת ממשלה.

כמו שזה נראה, ביבי איבד את הבלמים, ולקח מדינה שלמה כבת ערובה.

הפקרות בזויה שכזו, מעולם לא ראיתי.

לראות את שותפיו ה"טבעיים", ולהתפלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצהרה הזו שווה בערך כמו "הצהרת הנאמנות" בליכוד לא מכבר.

אם יציעו לדרעי לדוגמה מה שהוא רוצה או חלק מזה, תראו איך חיש מהר הוא ימצא פתאום עמק שווה עם לפיד.

שיגיעו כבר קולות החיילים, יהיו תוצאות סופיות, ויהיה אפשר לצאת מהקרקס הבלתי נסבל הזה.

אני חושב שארבעת הצדדים במקרה הזה לא מעוניינים למצוא עמק שווה, לא לפיד, לא ליברמן, לא דרעי ולא ליצמן.

בגלל זה בבחירות הקודמות מי שאמר על הדף עם שליש דרישות ושני שליש לתת לחרדים למלא היה גנץ, אם לפיד היה אומר את זה it wouldn't fly.

לאף אחד מהם אין פרצוף לבוא לבוחרים שלהם (אולי בעוד 4 חודשים שוב) אחרי קריסה כזו.

שלום,

מזכיר שאף צד לא חף מזה, עוד לפני הבחירות גם בכחול לבן דיברו על גוש חוסם.

וזה אכן תוקע את כולנו.

אגב הקמת גוש חוסם לדעתי תקרב את אחד מהפתרונות שסימנתי ב-2 או 3, ל-1 או 1.5 לא צריך גוש חוסם.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים לראות את הליכודניקים שתומכים ב״לא לממשלת אחדות״, מה שמוכיח מעל כל צל של ספק מהו סדר העדיפויות - רק ביבי, לא אג׳נדה ולא בטיח.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שארבעת הצדדים במקרה הזה לא מעוניינים למצוא עמק שווה, לא לפיד, לא ליברמן, לא דרעי ולא ליצמן.

ליצמן פנאט מטורלל הרבה יותר מדרעי, הוא כנראה מאמין בכל לבו שלפיד הוא אכן האנטימויזס או משהו כזה ונשלח לפה להביא חורבן על עמישראל.

דרעי, מצד שני, הוא יצור של אינטרסים. לא הייתי מתפלא אם כל ערב בבית הוא מקלף בשושו את הכיפה והזקן, מחליק לוואנזי של פיקאצ'ו ונכנס לקרוא בטמקא כמו כולם, לא ב "כיכר השבת". כמובן שסתם הגזמתי לצורך העברת הנקודה, אבל אם הבחירה היא בין להישאר בחוץ ללהתקפל מול לפיד, הוא יתקפל בהחלט.

ללפיד יש קוים אדומים (וזה אחד הדברים שאני מעריך אצלו, הם לא זזו יותר מדי בתקופה הקצרה שלו בפוליטיקה), כל עוד אתה לא חוצה אותם- הוא יודע להיות גמיש כמו מדריכת יוגה אסייתית.

אגב, למי שפספס אתמול את השידורים ההיסטריים של נתניהו בערוץ הפייסבוק, מסתבר שהוא ראש מפלגת הלפיד/ליפיד, דברים מהעבר "מסבירים" לו דברים במקום מזכירים, ובקיצור- במשדר אחד הוא השווה במה מול גנץ בענייני גמגומים ובלבולים.

האמת, לדעתי זה לא שווה בכלל אזכור. אבל לנוכח העובדה שנתניהו בנה על זה חצי מהקמפיין שלו של הכפשת הצד השני, זה אירוני להפליא.

שיתנחם בזה שבסביבתו שומרים על נתניהו מאוחדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לראות את שותפיו ה"טבעיים", ולהתפלץ.

א) למה אתה לא טוען אותו דבר לגבי כחול לבן / עבודה / מרץ שפוסלים את נתניהו אישית? אילולא היו פוסלים אותו אישית, לא היינו צריכים ללכת לסיבוב בחירות שני מלכתחילה. כחול לבן, בסירובם להצטרף לממשלה בראשות נתניהו, במו ידיהם הביאו למערכת בחירות שניה ואם ימשיכו בעקשנות (חסרת כל ההגיון, אין להם סיכוי להרכיב ממשלה והם יודעים את זה) הזאת, יביאו למערכת בחירות שלישית.

ב) הגוש החוסם הזה לא פוסל שום דבר. יש נתיב די ברור לממשלת ליכוד + ימינה + חרדים + עוצמה לישראל. ליברמן / תל"ם / יש עתיד באופוזיציה.

מדהים לראות את הליכודניקים שתומכים ב״לא לממשלת אחדות״, מה שמוכיח מעל כל צל של ספק מהו סדר העדיפויות -

רק ביבי

, לא אג׳נדה ולא בטיח.

עשית סקר בקרב כל מצביעי הליכוד (או אפילו רק בקרב המתפקדים) לפני שיצאת בהצהרה המכלילה והמביכה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...