Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Pika007 כתב:

טבריה מס' 2.

טבריה יושבת במיקום נדיר מאין כמותו, על מורדות הר ישירות מול אגם, נוף מפה ועד אינסוף, תנאי אקלים נוחים למדי, אתרים היסטוריים ליד, תנאים מיוחדים לפעילויות יוצאות דופן (יש לכם מושג איזה מצנחי רחיפה/דאיה אפשר להעיף בטבריה בגלל הטופולוגיה של האיזור? נקודה נדירה), אחד מהמקורות היחידים של מעיינות חמים טבעיים בישראל, קרבה לשבילי טבע למכביר ולא חסור מקום לפעילות מסחרית.

על הנייר, מדובר בפנינה בל תתואר שאמורה להיות מרכז התיירות מס' 1 של ישראל ולמשוך אנשים מכל חור בעולם, אפשר לעשות מהמקום הזה מונקו.

במקום זה מרגע שהחלה העליה החרדית מדובר במקום מוזנח עצוב ונרקב שבלא מעט מקומות בו הזבל מתחיל להיערם ו "התחדשות עירונית" זו מילה גסה.

החילונים בורחים החוצה, המסכנים נהיים עוד יותר מסכנים, ורמת השירותים העירוניים ממשיכה להידרדר.

ממש קשה לי ברמה האישית עם הסיפור הזה, ועם זה שמדינת ישראל אפשרה לו להתרחש.

אני כבר שנים נמנע מלעבור ליד טבריה, כי בא לי לבכות ממה שנהיה ממנה. יכולה להיות סירמיונה, במקום זה...

אגב, לגבי פעילות רחיפה/דאיית צוקים - זה יותר בצד השני, במבוא חמה. בצד של טבריה זה אפשרי רק ברוחות מזרחיות, וזה לא קורה הרבה ימים בשנה.

לפני 52 דקות, עדי-אל כתב:

מבחינה בטחונית נראה לא פשוט 

?

במבוא חמה יש אתר מצנחי רחיפה פעיל כבר הרבה שנים. כמובן במצב הבטחוני הנוכחי פעילות תעופה ספורטיבית למיניה מוגבלת מאוד בכל הארץ.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4594

• SlowRide

4410

• פינדר

3455

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 שעות, Night Driver כתב:

כשמתקטננים איתי ומכריזים עליי מלחמה יש לי שתי אופציות. לברוח או להילחם חזרה.

בגלל שאני לא בורח נשאר לי להילחם חזרה.

למזלי ולמזלו של אלעד אני לא ירושלמי.

היום העובד שלך הגיע ב8:02 במקום ב08:00 והערת לו, מחר הוא יעזוב את העבודה באמצע וייצא ב17:00 כי התקטננת איתו על 2 דקות, שניכם בתחושה לא טובה. מי מנצח?

נעשה את זה קל, לעובד יש קביעות,אין לך אפשרות להיפטר ממנו.

לפני 6 שעות, eladns כתב:

למה לריב?

שמים תמרור אין כניסה בשבתות וחגים ומצלמה שתצלם אותך נוסע והדוח ישלח לביתך.

בדיוק כמו הבחור שנסע לקנות בורקס באגריפס. נכנס לנתצ שילם 500, קנה בורקס ב27, התפרסס ואז נכנס שוב לנתצ לצאת מאגריפס. בום 1027 שקל בורקס

אז את הלחם שאתה שורף בערב פסח, תעשה מדורה בסלון ותסגור חלונות כדי לא להסריח לי את הרחוב.

אמבולנסים גם שיעברו רק במוצש,הרי אם אלוהים לא היה רוצה שתתפגר היה נותן לך למשוך עד ראשון.

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, קורן בן אשר כתב:

במבוא חמה יש אתר מצנחי רחיפה פעיל כבר הרבה שנים. כמובן במצב הבטחוני הנוכחי פעילות תעופה ספורטיבית למיניה מוגבלת מאוד בכל הארץ

יש קרבה מסוימת לגבול. זה לא בעייתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי או לא, זה לא באזור מוגבל לטיסה לתעופה אזרחית לסוגיה. אבל זה היה עד ה-7.10. מה יהיה מעכשיו והלאה, אין לי מושג. (אני לא טס במצנחי רחיפה או כל כלי מאוייש אחר, אבל כן הטסתי שנים דאוני צוקים מונחי רדיו.)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, Potato כתב:

העובד שלך הגיע ב8:02 במקום ב08:00 והערת לו, מחר הוא יעזוב את העבודה באמצע וייצא ב17:00 כי התקטננת איתו על 2 דקות, שניכם בתחושה לא טובה. מי מנצח?

נעשה את זה קל, לעובד יש קביעות,אין לך אפשרות להיפטר ממנו

זהו שאני בכלל לא מעיר על דבר כזה (וגם מהחינת תשלום פחות מרבע שעה אני אפילו לא מוריד).

אני נלחם רק על דברים עקרוניים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול או היום, היה שיחה ברדיו על טבריה וכמה פעם היה את ה"תחרות" הזו, איפה הולכים לעשות את החופש - טבריה או אילת. היום זה כבר נטו אילת בת'כלס.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.1.2024 בשעה 19:59, DareDevil כתב:

תודה על האופטימיות שלך (;

בכל אופן הדובר של משרד האוצר הפנה אותי לטופס פניות הציבור. כאמור בהמשך השבוע אתפנה ואשלח דרך הטפסים שביקשו ממני למשרדים האנלוגים..

משרד המשפטים, משרד העבודה, משרד הכלכלה, המשרד לשוויון חברתי, משרד האוצר - כאמור יקבלו באופן אישי דרך טופס פניות הציבור את ההודעה ששלחתי במייל.

ובחייאת זום זום, אם מישהו פה מאחד ממשרדי הממשלה וקורא את הודעות הללו, תנו להם לענות אל תפתחו את הפה שלכם על הדבר הזה.. בא לי תשובה אותנטית 

חוזר לעדכן שלא חזרו אליי משום משרד ממשלתי עד כה, שלחתי למשרדים הללו את המכתב שלי:

משרד האוצר - נדרשה משום מה הרשמה למערכת פניות שלהם - קצת מוזר כי כבר קיימת מערכת כזו אבל לא קריטי נרשמתי ושלחתי ללשכת השר.

משרד המשפטים - משרד המשפטים היה סביר אבל גם לו משום מה היה מערכת ייחודית עבורו.

משרד הכלכלה - בפנייה אליהם יש אפשרות לפנות לאסטרטגיה אז שלחתי אליהם גם ולא רק פניות ציבור.

המשרד לשוויון חברתי - לא יודע, נראה לי ששלחתי למנכל או למאי גולן אבל לא חזרו אליי - אין להם פניות ציבור משום מה.

משרד העבודה - נשלח דרך הפניות ציבור שלהם, למרות שאין להם פניות ציבור וזה כל מיני מחלקות ישנות שיש מאיחודי משרד וכדומה. פחות הזוי מהמשרד לשוויון חברתי

משרד הביטחון - הפניות ציבור הכי זמן שלקח לי לשלוח הודעה אליהם

משרד האנרגיה - שלחתי להם - לא בטוח שזה עבר.

משרד לביטחון לאומי - הזייה של טופס פנייה - אי אפשר לשלוח בפנייה סימן שאלה או סימן קריאה. קצת הזוי, לא?!

משרד הבינוי והשיכון - אין אפשרות לשלוח ישירות לפניות ציבור שזה קצת הזוי כי רוב הנושאים שמה זה קשור נטו לעבודת המשרד ואי אפשר לשלוח לפניות ציבור.

משרד הבריאות - יחסית קל ונוח הטופס שלהם.

המשרד לשירותי דת - הכי הטרלה שיש כי מה הם יכולים לעשות בנושא? חח

המשרד להגנת הסביבה - משהו הזוי, הטופס שלהם לא מאפשר לצרף קבצים. שלחתי מייל בזמנו אבל כמובן שהם לא ענו.

משרד ההתיישבות והמשימות הלאומיות - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החוץ - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החינוך - הטופס הכי לא ברור בפער

משרד החקלאות ופיתוח הכפר - עוד טופס קליל וברור - הטפסים החדשים

משרד ירושלים ומסורת ישראל =-  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד המודיעין -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד המורשת -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

המשרד לעניינים אסטרטגיים-  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי ואין גם אתר.

משרד העלייה והקליטה - דרישת שם קובץ הכי הזויה עד כה -> שם הקובץ יכול להיות מורכב מאותיות באנגלית, מספרים, תווים ללא פסיק ,ללא רווח וללא קו תחתון, לא נראה לי שהקובץ בכלל התקבל אצלם. הזייה.

משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד הפנים - אין להם בכלל פניות ציבור אז שלחתי לרשות האוכלוסין וההגירה - הטופס הישן שהוא גם טוב..

משרד ראש הממשלה - שלא יגידו שלא משכו לו בדש הבגד.. 

משרד הרווחה והביטחון החברתי - טופס חדש והוא נוח יחסית ומהיר.

המשרד לשיתוף פעולה אזורי - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים - אין אפשרות לשלוח ישירות לפניות ציבור שזה קצת הזוי כי רוב הנושאים שמה זה קשור נטו לעבודת המשרד ואי אפשר לשלוח לפניות ציבור.

משרד התיירות- בעמוד שלפני הטופס מופיע המשפט הבא - "משרד התיירות מרכז את הטיפול בפניות/תלונות הנוגעות למתן שירותי תיירות בישראל." בתוכו אפשר להגיש על "אחר". 

משרד התפוצות והמאבק באנטישמיות - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד התקשורת - אין פניות ציבור כללי אלא רק בנושאים שהם אחראים עליהם אז הימרתי על דואר, חחח..

משרד התרבות והספורט - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

שיהיה לנו בהצלחה והמשרד הפעיל ביותר ינצח 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.jpeg.8c9c5ab4ac4e241dcca553f4e3a853cc.jpeg

לכל המעוניין

יאללה התעוררות עופו מירושלים עשו טובה לכולנו

חוץ מלאכול את הראש בשוק מחנה יהודה לא עשיתם משהו מעניין

וזיכרו, אין שמחה כשמחה לאיד!

• רעיון גרוע 4
  • משעמם 1

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, DareDevil כתב:

חוזר לעדכן שלא חזרו אליי משום משרד ממשלתי עד כה, שלחתי למשרדים הללו את המכתב שלי:

משרד האוצר - נדרשה משום מה הרשמה למערכת פניות שלהם - קצת מוזר כי כבר קיימת מערכת כזו אבל לא קריטי נרשמתי ושלחתי ללשכת השר.

משרד המשפטים - משרד המשפטים היה סביר אבל גם לו משום מה היה מערכת ייחודית עבורו.

משרד הכלכלה - בפנייה אליהם יש אפשרות לפנות לאסטרטגיה אז שלחתי אליהם גם ולא רק פניות ציבור.

המשרד לשוויון חברתי - לא יודע, נראה לי ששלחתי למנכל או למאי גולן אבל לא חזרו אליי - אין להם פניות ציבור משום מה.

משרד העבודה - נשלח דרך הפניות ציבור שלהם, למרות שאין להם פניות ציבור וזה כל מיני מחלקות ישנות שיש מאיחודי משרד וכדומה. פחות הזוי מהמשרד לשוויון חברתי

משרד הביטחון - הפניות ציבור הכי זמן שלקח לי לשלוח הודעה אליהם

משרד האנרגיה - שלחתי להם - לא בטוח שזה עבר.

משרד לביטחון לאומי - הזייה של טופס פנייה - אי אפשר לשלוח בפנייה סימן שאלה או סימן קריאה. קצת הזוי, לא?!

משרד הבינוי והשיכון - אין אפשרות לשלוח ישירות לפניות ציבור שזה קצת הזוי כי רוב הנושאים שמה זה קשור נטו לעבודת המשרד ואי אפשר לשלוח לפניות ציבור.

משרד הבריאות - יחסית קל ונוח הטופס שלהם.

המשרד לשירותי דת - הכי הטרלה שיש כי מה הם יכולים לעשות בנושא? חח

המשרד להגנת הסביבה - משהו הזוי, הטופס שלהם לא מאפשר לצרף קבצים. שלחתי מייל בזמנו אבל כמובן שהם לא ענו.

משרד ההתיישבות והמשימות הלאומיות - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החוץ - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החינוך - הטופס הכי לא ברור בפער

משרד החקלאות ופיתוח הכפר - עוד טופס קליל וברור - הטפסים החדשים

משרד ירושלים ומסורת ישראל =-  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד המודיעין -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד המורשת -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

המשרד לעניינים אסטרטגיים-  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי ואין גם אתר.

משרד העלייה והקליטה - דרישת שם קובץ הכי הזויה עד כה -> שם הקובץ יכול להיות מורכב מאותיות באנגלית, מספרים, תווים ללא פסיק ,ללא רווח וללא קו תחתון, לא נראה לי שהקובץ בכלל התקבל אצלם. הזייה.

משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד הפנים - אין להם בכלל פניות ציבור אז שלחתי לרשות האוכלוסין וההגירה - הטופס הישן שהוא גם טוב..

משרד ראש הממשלה - שלא יגידו שלא משכו לו בדש הבגד.. 

משרד הרווחה והביטחון החברתי - טופס חדש והוא נוח יחסית ומהיר.

המשרד לשיתוף פעולה אזורי - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים - אין אפשרות לשלוח ישירות לפניות ציבור שזה קצת הזוי כי רוב הנושאים שמה זה קשור נטו לעבודת המשרד ואי אפשר לשלוח לפניות ציבור.

משרד התיירות- בעמוד שלפני הטופס מופיע המשפט הבא - "משרד התיירות מרכז את הטיפול בפניות/תלונות הנוגעות למתן שירותי תיירות בישראל." בתוכו אפשר להגיש על "אחר". 

משרד התפוצות והמאבק באנטישמיות - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד התקשורת - אין פניות ציבור כללי אלא רק בנושאים שהם אחראים עליהם אז הימרתי על דואר, חחח..

משרד התרבות והספורט - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

שיהיה לנו בהצלחה והמשרד הפעיל ביותר ינצח 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

קצת אימלוק אם מישהו לא זוכר, שלחתי לפני חודש מכתב דרך המיילים ואתמול שלחתי מכתב עם הקטע שצריך לפעול מול בעל עסק שמעסיק שבחים.

נתתי כדוגמה את ההצעה של אבו עלי שמתייחסת למחבלים בעלי ת.ז. כחולה. לינק

מעבר לקבלת שיחה מרשות הגירה והאוכלוסין, לא קיבלתי עוד שיחות וגם לא בדקתי סמס או מיילים שקיבלתי במהלך היום. מה שאומר שתוך כדי כתיבת שורות הללו, אני יחד איתכם בעצם מגלה מה כל משרד ענה לי.

חשוב לי להסביר שיש פה מידה רבה של רצינות אבל מעט מזה, זו הטרלה כי בסופו של יום, זה לא משהו שיעשו אלא אם זה יגיע ישירות מהשר (במידה והשר נותן יד חופשית לעובדיו זה כבר משהו אחר). דבר נוסף יש כמה רבדים, אחד מהם זה היכולת של המשרד הממשלתי או הגוף שפניתי אליו, להתייחס ברצינות לנושא, להגיב בטאקט וגם להבין שזה פאקינג מהגרי עבודה עם פוטנציה גדולה להיות מחבלים, לא מדובר פה בארה"ב שהרוב שמגיע מהגבול הדרומי שלהם זה מהגרי עבודה לא מסוכנים. פה לעומת זאת הפוטנציה שלהם גדולה יותר וגם מוחשית יותר כי קורים פה פיגועים ואנשים מתים ברחובות בגלל אוזלת היד של משרדי הממשלה וגורמי האכיפה.

עם כל ההקדמה הזו, נתחיל בשיגעון..חח..

נתחיל עם סמסים, לאחר מכן מיילים - אין פה סדר כרונולוגי בכלל..

נראה לי שאני אחלק את התגובות למשרדים שכבר ענו לי וסגרו פנייה ומשרדים שלא התקבלה עדיין תשובה בנושא.

לא התקבלה תגובה סופית עד כה:

1. משרד האוצר - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה 
  2. משרד המשפטים - המשרד שלח סמס עם מס' פנייה, המשרד שלח מייל עם מס' פנייה 
  3. משרד הכלכלה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, שלח מייל נוסף עם מספר פנייה, מסתבר שהגשתי בטעות פעמיים שלושה.. תגובת המשרד "הועברה לטיפול לשכת שר הכלכלה והתעשייה."
  4. משרד הביטחון - התקבלו סמסים על קבלת הפניה וסיום הטיפול בה, התבקשתי לשלוח שוב מייל אבל לכתובת המיילים שלהם(?) 
  5. משרד לביטחון לאומי - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  6. משרד הבריאות - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  7. המשרד לשירותי דת - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  8. משרד החינוך - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  9. משרד החקלאות ופיתוח הכפר - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  10. משרד העלייה והקליטה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  11. משרד ראש הממשלה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, דווקא היה מצופה מהמשרד הזה להשים במייל מלל יותר רציני מ3 שורות..
  12. משרד הרווחה והביטחון החברתי המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  13. משרד התיירות- המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  14. משרד התקשורת - המשרד שלח סמס עם מס' פנייה, המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 

התקבלה תשובה ונסגרה הפנייה

1. משרד העבודה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת משרד העבודה -> "מבדיקת הפניה עולה כי הטיפול בה הוא בתחום טיפולו של רשות ההגירה והאוכלוסין"
  2. משרד האנרגיה -המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת המשרד "נושא שוהים בלתי חוקיים  -  אינם מצויים בתחום סמכות ואחריות המשרד"
  3. המשרד להגנת הסביבה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת המשרד "נושא זה אינו בתחום סמכותו של המשרד להגנת הסביבה.נשמח לסייע בעתיד בנושאים אשר בתחום סמכותנו." היחידים שהשקיעו עד כה ושלחו תגובה בקובץ PDF.
  4. משרד הפנים - קיבלתי שיחה ממישהי ברשות ההגירה והאוכלוסין, לטענתה הרשות יכולה לפעול במידה ויש צו בית משפט או שהמשטרה מבקשת שהם יגיעו. המשרד שלח מייל עם מס' פנייה.
  5. משרד הבינוי והשיכון - המשרד שלח סמס עם מס' פנייה, המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת המשרד "פנייתך התקבלה במשרד הבינוי והשיכון ואינה רלוונטית למשרדנו, אנו ממליצים לך לגשת לגורם הרלוונטי לפנייתך."

עד כה מהאבסורד: 

משרד העבודה טוען שזו העבודה של הרשות להגירה ואוכלוסין אבל הרשות בעצמה טוענת שהיא לא יכולה לעשות שום דבר אם אין צו בית משפט או פנייה מהמשטרה.

שורה תחתונה וממה שהכי חששתי, הם קוראים את הכותרת וישר נכנסים למסגור שזו העבודה של מישהו אחר מאשר לחשוב מחוץ לקופסא, למרות הפירוט הרב.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

המשרד להגנת הסביבה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת המשרד "נושא זה אינו בתחום סמכותו של המשרד להגנת הסביבה.נשמח לסייע בעתיד בנושאים אשר בתחום סמכותנו." היחידים שהשקיעו עד כה ושלחו תגובה בקובץ PDF.

המחשבה שיש להם גורם אכיפה שנקרא "המשטרה הירוקה" אבל הם לא יכולים לשלוח פיקוח לשם לבדוק את המקום לפחות יעמוד בתקנים הנדרשים. וואלה כנראה שאני מפספס פה משהו. קיצור, הכל חרטות ולאף אחד לא אכפת מאוד קצת דם שנשפך. כי הרי אם הוא מעסיק שבחים אז כנראה שבשאר הדברים הוא דואג להיות בטופ של הטופ.

מאכזב..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלנט: צריך ככה וככה בשביל ביטחון המדינה.

ביובי: אבל הכסא שלי!

• מצחיק 2

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אדיר הביבי הזה. מציג פעם שלישית שקר כאילו יחלק קרקעות כמעט בחינם לחיילים משוחחרים. מעניין אם הוא בכלל זוכר שהוא כבר שיקר את זה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא מעט חיילים קיבלו קרקעות תחת הממשלה הזו.

אומנם חלקות קטנות, אבל חלקן באיזורי ביקוש ואפילו  בגוש דן.

• מבאס 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...