Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אם צריך לבחור מתוך כל הגרועים האלה, עדיין ביבי הוא הגרוע מכולם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4594

• SlowRide

4410

• פינדר

3455

• m3x7r3m3

2926

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

ש7.10 היה עונש מאלוקים כי היינו יהודים רעים

אני חילוני שמאמין באלוקים. זה לא בגלל שהאינו יהודים רעים.

זה בגלל שסנינו אחד את השני. לביבי יש אשם תורם.

ושלא תחשוב השכנה השרופה על הליכוד.(או יותר נכון ימין ימין). מאשימה שהשמול אשם בהכל.

אמרה איזה מוצ"ש. ביבי כבר לא יעזור לנו. אבל השמאל השם.

אבל החרדים חייבים להשתלב בצבא. הם עוד 20 או 30 שנים יהיו הרוב. ולא יהיה מי שאשמור עליהם. 

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, yuvalganim כתב:

רק השבוע גנץ ולפיד לקחו 5-6 מנדטים ושלחו עם שליח של WOLT ישר לליכוד עם זה שלא העיפו את עופר כסיף מהכנסת. פשוט טמטום אופוזיציוני

פיספסתי, עופר כסיף הצתרף ליש עתיד? לכחול לבן?

הם אחראים עליו?

לפני 21 דקות, yuvalganim כתב:

לפיד ממשיך להוכיח שהוא דפר רציני ובהחלט לא יכול להיות ראש ממשלה

לפיד היה ראש ממשלה, תתעדכן. וראש ממשלה יותר טוב מביבי.

• רעיון גרוע 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, yuvalganim כתב:

הבעיה היא בעיקר האלטרנטיבה (או חוסר אלטרנטיבה).

רק השבוע גנץ ולפיד לקחו 5-6 מנדטים ושלחו עם שליח של WOLT ישר לליכוד עם זה שלא העיפו את עופר כסיף מהכנסת. פשוט טמטום אופוזיציוני.

שנית, לפיד ממשיך להוכיח שהוא דפר רציני ובהחלט לא יכול להיות ראש ממשלה.

גנץ עדיף על ביבי, אבל הבעיה שגם הוא חלק מהקונספציה הארורה (אמנם כשחקן משנה).

לא ברור איך מדינה כמו ישראל לא מצליחה להצמיח מנהיגים ראויים.

אני אוהב לחשוב על הפוליטיקה כמשחק שחמט, בסופו של דבר המהלכים שאתה עושה עכשיו יכולים להשפיע על דברים אחרים יותר רחוקים ממה שאתה חושב.

המהלך של אי הצבעה לסילוק(?) כסיף, הוא כמו כל מהלך שתעשה במשחק שח. יש מצב שזה יועיל ויש מצב שזה מה שיגרום לך להפסיד (כשאין לך כמה צעדים קדימה, כן?).

הנחת היסוד שלפיד כבר יודע או צופה כמו שכבר כתבו פה, שהדבר יגיע כמו תמיד לפתחו של בג"צ.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר. החרדים היו חייבים לצאת לעבוד. לא יהיה מי שישלם להם קצבאות. 

אבל כל עוד יש ראש ממשלה לחיץ. הם ינצלו כל רגע.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, DareDevil כתב:

אני אוהב לחשוב על הפוליטיקה כמשחק שחמט, בסופו של דבר המהלכים שאתה עושה עכשיו יכולים להשפיע על דברים אחרים יותר רחוקים ממה שאתה חושב.

המהלך של אי הצבעה לסילוק(?) כסיף, הוא כמו כל מהלך שתעשה במשחק שח. יש מצב שזה יועיל ויש מצב שזה מה שיגרום לך להפסיד (כשאין לך כמה צעדים קדימה, כן?).

הנחת היסוד שלפיד כבר יודע או צופה כמו שכבר כתבו פה, שהדבר יגיע כמו תמיד לפתחו של בג"צ.

זה לא משנה מה בגץ יעשה. תצביע ותצהיר שאתה נגד כסיף בכנסת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קשה להאמין שהליצנים העלובים האלה מנסים למכור לנו הסכם מדיני עם חיזבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המהלך להדחת כסיף היה פופוליסטי ובלתי דמוקרטי בהגדרה. ואני מאוכזב מכל מי שתמך במהלך, גם אם הוא לכאורה מהמחנה שלי.

שלא לדבר על זה, שכל המהלך הזה עבד לטובת ביבי, בכך שהסיט את תשומת הלב מהתפקוד הכושל שלו ושל הממשלה שלו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, who gives a fuck about כסיף?

יש לנו בעיות אמיתיות, יש לנו מלחמה, יש לנו מגזרים מוצצי דם (ויש כמה, שהמדינה החליטה להתעלם מהם), יש לנו בידוד מדיני כי ההנהגה ברמת בולבול נפול, למי אכפת ממישהו שאין לו כל שליטה על עתיד המדינה?

• אהבתי 3

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי איכפת מכסיף כשיש את סמוט' שכבר עובד על הספין הבא:

כבר שמעתי הרבה דברים טיפשיים, אבל זה באמת עלבון לאינטליגנציה. אין לחבוב כלכלה מקרטעת להציל? לדאוג לתקציבים למאמצי המלחמה והשיקום?

• אהבתי 3
  • מבאס 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שגם אתאיסטים גמורים מתחילים להתפלל לאלוהים שיציל אותנו מידי החבורה המופרעת הזו.

ובעניין אחר - מישהו יכול להסביר לי למה העולם המערבי מנסה להציל את סינוואר? עכשיו הבריטים מאיימים בסנקציות אם ישראל תכנס לרפיח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בוקר טוב, רק עכשיו הבנת שישראל לא באמת מעניינת את ממשלות העולם המערבי?

מה שחשוב לעולם המערבי זה יציבות ושקט. (מזכיר לך משהו?)  שהספינות ימשיכו להפליג בים האדום, שהכסף ימשיך להתגלגל ושהאיסלמיסטים שהם קיבלו בהמוניהם  כפליטים לא ייתפרעו ללא שליטה בערים שלהם.

מה זה כבר לעומת כמה נרצחים וחטופים במרחק אלפי קילומטרים?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם להוסיף על ההודעה של @SlowRide

עם כמה אהבה לישראל. צריך להתחנף גם לעולם הערבי. יש שם המון אינטרסים כלכליים.

ודבר שלישי.

ישראל לא תחרים את אירופה בשום מצב. (אין לה את האפשרות הזאת)

לעומת העולם הערבי שיכול לחזור לרחרח אצל רוסיה וסין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בעולם הערבי יש שחקנים חזקים שמסתכלים מערבה ורוצים להתקדם, ואיתם חייבים לפתח קשרים חזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

ובעניין אחר - מישהו יכול להסביר לי למה העולם המערבי מנסה להציל את סינוואר? עכשיו הבריטים מאיימים בסנקציות אם ישראל תכנס לרפיח.

ישראל והפלסטינאים לא מעניינים אף אחד במדריד, לונדון, או צרפת. הם רוצים שקט, גם אם זה מזוייף (כמו ביבי). לא התעוררו בפלישה של רוסיה, לא התעוררו ב-7.10, יתעוררו כשיתחיל ג'יהאד ברחוב אוקספורד.

לפני 12 שעות, פינדר כתב:

המהלך להדחת כסיף היה פופוליסטי ובלתי דמוקרטי בהגדרה. ואני מאוכזב מכל מי שתמך במהלך, גם אם הוא לכאורה מהמחנה שלי.

שלא לדבר על זה, שכל המהלך הזה עבד לטובת ביבי, בכך שהסיט את תשומת הלב מהתפקוד הכושל שלו ושל הממשלה שלו.

לפני 11 שעות, MadCat_LE כתב:

אני לא מבין, who gives a fuck about כסיף?

יש לנו בעיות אמיתיות, יש לנו מלחמה, יש לנו מגזרים מוצצי דם (ויש כמה, שהמדינה החליטה להתעלם מהם), יש לנו בידוד מדיני כי ההנהגה ברמת בולבול נפול, למי אכפת ממישהו שאין לו כל שליטה על עתיד המדינה?

תדמית. 

קודם כל, מי שהעלה את ההצעה זה עודד פורר, שהוא בלשון המעטה "לא ביביסט". היו"ר שלו הוא אחד האנטי ביבי הגדולים, אז לטעון שזה מהלך של ביבי זה טמטום מוחלט.

דבר שני, אפשר לעשות גם וגם. יכולים להגיע לכנסת, להצביע "בעד" ולהמשיך הלאה, זה לא ישנה את העובדה שביבי אחראי.

עופר כסיף הוא בוגד ושונא ישראל שתומך בתביעה של דרום אפריקה, איך נתגונן אם אפילו לא נראה שאנחנו מקיאים את הבוגד הזה מהכנסת?

לפני 14 שעות, David32 כתב:

פיספסתי, עופר כסיף הצתרף ליש עתיד? לכחול לבן?

הם אחראים עליו?

זה לא משנה. אזרחי ישראל רצו לראות את הבוגד עף מהכנסת. במשחקים הקטנים של לפיד מול ביבי הוא אימת את ה"חשש" של המתלבטים ש"לפיד שמאלני". 

כאמור, טמטום.

בתאריך 19.2.2024 בשעה 15:48, פינדר כתב:

אני תוקף אתתרבות השקר של המשטרה.

אם אתה מכיר מקרה שבו המשטרה שיקרה כדי להפליל מתנחל ברצח, תביא ואגנה.

או שאולי אתה מכיר מקרה שבו ערבי הרג מתנחל והמשטרה שיקרה לטובת הערבי?

קח מקרה אחר - אהוביה סנדק.

ילד זרק אבנים, בלשים ניגחו את הרכב במהלך מרדף והרגו אותו.

המקרה מכוסת"ח ברמה אחרת. גם כשממשלת בנט עלתה לשלטון, ושר הבט"פ היה עומר בר לב, אף אחד לא נענש.

"למחרת האירוע, ב-22 בדצמבר, הגישו הוריו של אהוביה תלונה למח"ש נגד השוטרים המעורבים באירוע, בשל חשד לרצח באדישות.[30] בהמשך טען עורך דין של ארגון "חוננו" כי מומחה לחקר תאונות דרכים כתב חוות דעת לפיה המכונית התהפכה לאחר שניידת המשטרה התנגשה בה, בניגוד לעדות השוטרים.[31] הוריו של סנדק ביקשו מינוי שופט חוקר, אך השופט אליעד וינשל דחה על הסף את הבקשה.[32]

לבקשת המשטרה, בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על שמות השוטרים המעורבים, על שניים מהם הוצבה אבטחה עקב חשש להתנכלות, והם הוגדרו כמאוימים בדרגה הגבוהה ביותר.[33]

ב-27 בינואר 2022 הודיע היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, על סגירת תיק החקירה נגד השוטרים המעורבים בפרשה.[5]"

לא ראיתי אותך יוצא נגד זה בצורה גורפת. 

מה שמחזיר אותי למה שרשמתי - תמיד היו כיסתוחים במדינת ישראל, לנסות לצבוע את זה כ"הנה משטרת בן גביר" זה טעות מוחלטת.

עריכה:

image.thumb.png.3b4f47c3155f76df304ac1074e6683eb.png

"הפלישה של ישראל". בעזרת השם בקרוב ג'יהאד בניו יורק.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...