Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

ברמת העקרון - שתעמוד בצד ותיתן להם לעבור. אם נתעלם מהקטע של ביבי יימח שמו, זה הגיוני ונדרש מבחינה אבטחתית.

באמצע עיקול בכביש חד נתיבי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4521

• SlowRide

4204

• פינדר

3342

• m3x7r3m3

2926

השיירה המזופתת הזו שום חוק, בטח לא חוק תנועה, לא תקף לגביה. כלום. כמו במדינות מסביבנו. בזה אנחנו כנראה בסדר לפי אליהו יוסיאן. בזה ובליאור נרקיס.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה שלא חסמו את כל הכביש. אני זוכר יום שבו חסמו את מרכז חורב ואת פרויד לכמה שעות לטובת השיירה של הוד מעלתו, תקעו את חצי חיפה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

אם נתעלם מהקטע של ביבי יימח שמו, זה הגיוני ונדרש מבחינה אבטחתית

כמה שאני לא סובל אותו, מה לעשות, יש חוקים לא?

לפני שעה, Gavrik כתב:

כן, לשוליים. ראית כמה שוליים יש? מלא. למה לא? זה גם מה שהיית צריך לעשות אם היה אמבולנס. זה מה שהאירופאים עושים. 

היחיד שיצא דלביוב פה...

ציטוט

בדיון בוועדת חוץ וביטחון שעסק במלחמה ובהשבת החטופים, רה"מ התווכח עם ח"כ מיכאלי - וטען כי מספר הקורבנות של מתקפת הפתע של חמאס ב-7 באוקטובר, שעומד על כ-1,200 איש, שווה לזה של הסכמי אוסלו. הוא סירב להגיד מתי תושבי הצפון יוכלו לשוב, וטען: "חיזבאללה נזהר"

מקור בליינט

א. "חיזבאללה נזהר" זה כמו "חמאס מורתע"?

ב. בעצם ההשוואה, שהרי השמאל אחראי על אוסלו... זה אומר שביבי מודה שהוא אחראי לשביעי באוקטובר?

עריכה אחרונה על ידי David32
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי אוסלו היו נרצחים של הטרור? כל מה שאני זוכר זה "קורבנות שלום".

01000100 01101111 00100000 01101110 01101111 01110100 00100000 01110100 01100101 01101100 01101100 00100000 01110100 01101000 01100101 01101101 00100000 01110111 01100101 00100000 01100001 01110010 01100101 00100000 01010010 01110101 01110011 01110011 01101001 01100001 01101110 00100000 01100010 01101111 01110100 01110011 00101110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Gavrik כתב:

אתה רציני אחי?

ב-0:20 הניידת כבר לידך, יש מקום להעביר בכביש הזה 3 טנקים אחד ליד השני, במראה ראית (או היית אמור לראות) עוד רכבים מהשיירה, תוריד רגע רגל מהגז ותן להם לעבור.

כמו שרשום דוד, אם זה היה אמבולנס או מכבי אש היית גם עובר קו עצירה ברמזור כדי לתת להם לעבור, אז בגלל שזה שוטר אתה צועק לו "סע יא מטומטם"?

עכשיו גם ראיתי עד הסוף - ברגע שיש משהו חריג מעבירים דיווח בקשר אז כנראה שאמרו לרכבים האחרים שאתה "כוכב".

קיצר אל תתרגש רק שים לב פעם הבאה יחסוך גם לך גם להם כאב ראש.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

אתה רציני אחי?

ב-0:20 הניידת כבר לידך, יש מקום להעביר בכביש הזה 3 טנקים אחד ליד השני, במראה ראית (או היית אמור לראות) עוד רכבים מהשיירה, תוריד רגע רגל מהגז ותן להם לעבור.

כמו שרשום דוד, אם זה היה אמבולנס או מכבי אש היית גם עובר קו עצירה ברמזור כדי לתת להם לעבור, אז בגלל שזה שוטר אתה צועק לו "סע יא מטומטם"?

עכשיו גם ראיתי עד הסוף - ברגע שיש משהו חריג מעבירים דיווח בקשר אז כנראה שאמרו לרכבים האחרים שאתה "כוכב".

קיצר אל תתרגש רק שים לב פעם הבאה יחסוך גם לך גם להם כאב ראש.

אתה כנראה לא שם לב.

הניידת מהבהבת לי עוד בכניסה לעיקול החל מ0:00. ב0:20 אחרי כשהכביש נפתח ל2 נתיבים פיניתי לו את הנתיב ונצמדתי לימין והוא במקום להמשיך בנסיעה בשמאלי מחליט להתנכל אלי. אחרי זה הכוכב בלנד קרוזר ניסה ללמד אותי לקח ולגרום לתאונה ומכוניות אחרות בשיירה פשוט משתוללות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד חנוכה, הבייס של סמוטריץ׳ גונבים זיתים והורסים עצים.

תחת שמירה של חיילים.

כשמספרים לנו שההתנחלויות שומרות עלינו, זו הכוונה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Gavrik כתב:

אתה כנראה לא שם לב.

הניידת מהבהבת לי עוד בכניסה לעיקול החל מ0:00. ב0:20 אחרי כשהכביש נפתח ל2 נתיבים פיניתי לו את הנתיב ונצמדתי לימין והוא במקום להמשיך בנסיעה בשמאלי מחליט להתנכל אלי. אחרי זה הכוכב בלנד קרוזר ניסה ללמד אותי לקח ולגרום לתאונה ומכוניות אחרות בשיירה פשוט משתוללות.

היא לא מהבהבת לך, היא מהבהבת בכללי. בהמשך זה נראה כאילו אתה מנסה לעקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, יבגניפ כתב:

או שפספסתי משהו?

(לאו דווקא בסדר הזה)

מיכאלי קראה לביבי קשיש, גוטליב נעלבה בשמו.

ביבי השווה את כמות הקורבנות באירועי ה-7.10 לכמות הקורבנות בעקבות הסכמי אוסלו ואז הוסיף שחיזבאללה מורתע ולא ברור מתי תושבי הצפון יחזרו לבתים שלהם.

זהו, סך הכל רגיל כזה, אתה יודע., מחוברים למציאות :LOL:

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

לכבוד חנוכה, הבייס של סמוטריץ׳ גונבים זיתים והורסים עצים.

תחת שמירה של חיילים.

כשמספרים לנו שההתנחלויות שומרות עלינו, זו הכוונה.

טוב, יש להם עכשיו את בן גביר. לא מבין איך מאפשרים לדבר כזה להתרחש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Gosser1860 כתב:

ביבי השווה את כמות הקורבנות באירועי ה-7.10 לכמות הקורבנות בעקבות הסכמי אוסלו

ניתוח די מדוייק של האישיות הנרקסיסטית של ביבי, שמאפשרת לו להביא טיעונים כאלו:

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02V77xcd8AjYt9p2ECGWxvtKVrSNxpJ8rE7wSCziK4b4enUDtMHdZggpY1pXXhE2PUl&id=563478751&mibextid=Nif5oz&paipv=0&eav=AfYUkjOaRzReETzhvObyoJGq3cFPyaXYHLQwRq8J55gdjGZiGU2oxyp9Gvz82cIQAIw&_rdr

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 18 שעות, פינדר כתב:

בהינתן שאדם מתנחל גבעות ביו״ש שעצם הקיום היומיומי שלו הוא סביב עימות אלים עם החוק ועם ערבים, הרי שהסבירות שהוא יהיה מטומטם שלא היה אמור לקבל נשק מלכתחילה, הרבה יותר גבוהה מאשר לגבי האדם הממוצע.

נכון, אבל בכל זאת הוא גוייס לצה"ל וקיבל נשק וגם נקרא לשרת במילואים. היתה פה בעיה נקודתית של האדם הלא נכון במקום הלא נכון ולא מיליציות אנשי גבעות של בנגביר כמו שאתה מנסה לצייר.

זאת בעיה אחרת. יש להם מיליציות גם בלי תמיכת המדינה, נדמה לי אתמול או שלשום כמה מהם התחפשו לחיילים ושדדו נשק מתחנת משטרה.

לפני 18 שעות, stx כתב:

ההנחה הזו נובעת מהאווירה הציבורית שנתמכת ע״י הממשלה הזאת, שהיא דתית, מוכוונת-מתנחלים ו(עלק) ימנית.

אני לא חושב שהוא הניח משהו או עשה חישובים מה יקרה לו, פשוט פעל מתוך טמטום שהוא גיבור ישראל במלחמה מרסס מחבלים. לוחם הסיירת שהיה לידו באירוע טוען שצעק לו לחדול ירי והוא לא התייחס. 

לפני 18 שעות, RK כתב:

אלא שהוא חלק מאותם נערי גבעות פלנגיסטים, שפקודות וטוהר הנשק לא בדיוק נר לרגליהם, וזאת הייתה הסיבה לפעולה שלו, וזה ההקשר.

בדיוק, אבל בגלל שרוב המתנחלים לא כאלה אני חושב שהמעשה שלו נבע יותר מטמטום מאשר מאידאולוגיה ימנית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

זיתים והורסים עצים.

אחחחחח איפה ליאור כדאי לזהות את הזן האמיתי של הזיתים? אוי הגעגוע.

לפני כשעה, Gavrik כתב:

אתה כנראה לא שם לב.

הניידת מהבהבת לי עוד בכניסה לעיקול החל מ0:00.

אז מההתחלה ניידת משטרה מהבהבת לך ומסמנת לך לרדת לשוליים, אבל אתה מתעלם כי ''הוא דלבויוב'' ואז מפרסם את זה פה כי ''הראת לביבי מה זה'' או לא יודע מה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 5
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

הוא גוייס לצה"ל וקיבל נשק וגם נקרא לשרת במילואים. היתה פה בעיה נקודתית של האדם הלא נכון במקום הלא נכון ולא מיליציות אנשי גבעות של בנגביר כמו שאתה מנסה לצייר

מצחיק שאתה אומר את זה כשבדיוק העלתי סרטון של מתנחלים גונבים והורסים מטע זיתים, תחת שמירה של חיילים.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...