Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

--

הכתבה הזו על ״שומרי הארץ״ פשוט מפחידה.

אני לא יודע אם אפשר יהיה להחזיר את זה אחורה. כנופיות של ״שומרים״ חמושים, עם אג׳נדה ימנית דתית ופוליטית.

תודה למי שהצביע נתניהו ובן גביר.

https://x.com/odaskal/status/1734112651930693711?s=20

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

שים לב איך הרגע הפכת את המונח משפחה קלאסית למשהו של דתיים ימנים שמרנים.

צריך לקרוא לדברים בשמם: כפיה דתית.

מה הקשר בין זה לבין ערכי משפחה קלאסיים?

אתה מכיר עוד ציבור שכופה על אחרים ערכי משפחה כלשהם?

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4521

• SlowRide

4204

• פינדר

3342

• m3x7r3m3

2926

לפני שעה, RK כתב:

מה תעשה? תבין שזה שיש אנשים שמברברים את זה, אפילו אם זה בקולי קולות, לא גורם למדינות המערב לנהוג כך. ולא בכדי.

ראשית, מדינות המערב דמוקרטיות, לכן זה שיש אנשים שמברברים על זה בקולי קולות כן יכול לשנות את המצב, תלוי בכמות המברברים. 

שנית, לא רק שגייז לא יכולים להתחתן בישראל, גם זוג שלא מגיע מאותה הדת לא יכולים להתחתן בישראל. 

אז אני לא מבט את קולם של רבים במערכות דמוקרטיות. אלא אם כן אתה ורוצה לטעון שהן לא ממש דמוקרטיות, ואז בסדר. 

לפני 13 שעות, David32 כתב:

הסיבה שהם צועקים את זה היא לא כי הם מנסים לבחור ברוע, אלא בדיוק להיפך.

הם עושים השלכה של תהליכים קולוניאליסטים/אמריקאים על מקרה שלא קיים.

מאוד קשה לי לשחק את פרקליט השטן פה כי זה קצת מטומטם, אבל נגיד ובאמת כול הפלסטינאים היו ילידי המקום, וכול היהודים היו נטו מהגרים שהגיעו והם הורגים את הילידים ודוחקים אותם מהאדמה סטייל האמריקאים. האם זה לא נכון מוסרית להגיד שהאמריקאים הישראלים הם הצד הרע?

דווקא פה זה מתחיל בבחירה של לנסות להיות הצד הטוב אבל בלי להתעמק במצב. ולכן זה פשוט ניסיון להיות צודק מוסרית שכשל.

זה לא מספיק הסבר למה הם חושבים שהדעה שלהם מייצגת את הטוב?

לפני שעה, RK כתב:

אז שוב, זה לא יותר מהתרסה/הטרלה.

למה הטרלה? כי אני מציין את הקיים ודעתי?

אתה חושב שארהב היא אידאלית? היית רוצה שישראל תיהיה כמו ארהב עם כול מה שמתרחש בה כרגע?

לא מטריל. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

ראשית, מדינות המערב דמוקרטיות, לכן זה שיש אנשים שמברברים על זה בקולי קולות כן יכול לשנות את המצב, תלוי בכמות המברברים. 

שנית, לא רק שגייז לא יכולים להתחתן בישראל, גם זוג שלא מגיע מאותה הדת לא יכולים להתחתן בישראל. 

אז אני לא מבט את קולם של רבים במערכות דמוקרטיות. אלא אם כן אתה ורוצה לטעון שהן לא ממש דמוקרטיות, ואז בסדר. 

אף מדינה לא מושלמת, בטח לא ישראל. אבל מספיק שתסתכל על מדינות כעל יעדי הגירה, ותבין היכן אנשים מעדיפים לגור. לרוסיה, למשל, מהגרים בעיקר ממדינות המרחב הפוסט-סובייטי, וזה די מעיד בעד עצמו.

לפני 5 דקות, David32 כתב:

זה לא מספיק הסבר למה הם חושבים שהדעה שלהם מייצגת את הטוב?

אני יודע למה זה מה שהם חושבים. זה לא סרט מצוייר הרי, שבו הרשע הוא רשע, צוחק בקול ולובש בגדים מתאימים. אני פשוט מסביר למה בעולם של היום, אני לא יכול להצדיק את הגישה.

לפני 6 דקות, David32 כתב:

אתה חושב שארהב היא אידאלית? היית רוצה שישראל תיהיה כמו ארהב עם כול מה שמתרחש בה כרגע?

כמו שכתבתי לעיל, אני לא חושב שהיא אידיאלית, וגם ישראל לא. אני גם לא רוצה להגר לארה"ב, או לכל מדינה אחרת לצורך העניין. אבל המעמד של ארה"ב כמנוע צמיחה (שגם הולך להישמר, ככל שהאוניברסיטאות, שמכשירות את דור העתיד, ירגיעו את האג'נדה הפרוגרסיבית שלהן), לא בכדי.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, פינדר כתב:

אבל זה לא רק ערכי משפחה, זה כפיה דתית וזה בעוד תחומי חיים. לא כל דבר שכופים עליך הוא אוטומטית פסול רק בגלל שהוא בכפיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, פינדר כתב:

--

הכתבה הזו על ״שומרי הארץ״ פשוט מפחידה.

אני לא יודע אם אפשר יהיה להחזיר את זה אחורה. כנופיות של ״שומרים״ חמושים, עם אג׳נדה ימנית דתית ופוליטית.

תודה למי שהצביע נתניהו ובן גביר.

https://x.com/odaskal/status/1734112651930693711?s=20

אני לא בעד מיליציות פרטיות, אבל אם על תחילת הכתבה אדם שדורש מבחור ערבי שמסתובב עם חולצת אמ-16 להוריד אותה (שמסמנת "התנגדות מזוינת", שזה שם מכובס לרציחת יהודים ואונס נשים), מוצג כמקור הבעיה ולא עצם לבישת החולצה כמקור הבעיה, מראה על האג'נדה של הכתב.

וחוץ מזה, מת על הפסימיות וראיית שחורות שלך. זה כמו קומדיה בהמשכים, אני נכנס לפה רק כדי לראות ממה אתה מפחד הפעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבעיה פה שנותנים כח לאנשים עם אידיאולוגיה בעייתית. למה זה טוב?

במקום זה, למה לא לחזק את המשטרה? 

שבמקום 2.6 שוטרים לכל 1000 אזרחים, למה לא יותר בהתחשב בזה שבישראל יש יותר "תעסוקה" לשוטרים במיוחד באזורים הערביים.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

אדם שדורש

אם אחרי מקרה יובל קסטלמן זל עוד לא הבנת את הבעיה, לא יודע כבר מה יפיל אצלך את האסימון.

מי זה האדם הזה? מי הסמיך אותו לדרוש? למי הוא נותן דין וחשבון?

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

מת על הפסימיות וראיית שחורות של

בינתיים לצערי הכל מתגשם.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, RK כתב:

אני פשוט מסביר למה בעולם של היום, אני לא יכול להצדיק את הגישה.

אמרת שלא הסברתי. אז הסברתי. זה שאתה לא מוכן לקבל את ההסבר הזה או הגישה הזאת כי זה מתנגש עם הדעות שלך (ובצדק כן? גם עם שלי) זאת בעיה שלך. 

קורה גם שאנשים מנסים לעשות טוב ויוצא רע. קורה בחיים. זה לא אומר שהכוונה שלהם מלכתחילה הייתה לעשות רע.

לפני 18 דקות, RK כתב:

לרוסיה

אני שוב צריך להגיד שאני לא מעודד הגירה לרוסיה או חושב עליה כמקום אידאלי? או מקום שהייתי רוצה לחיות בו? הרי אמרתי את זה כבר...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

אני לא בעד מיליציות פרטיות, אבל אם על תחילת הכתבה אדם שדורש מבחור ערבי שמסתובב עם חולצת אמ-16 להוריד אותה (שמסמנת "התנגדות מזוינת", שזה שם מכובס לרציחת יהודים ואונס נשים), מוצג כמקור הבעיה ולא עצם לבישת החולצה כמקור הבעיה, מראה על האג'נדה של הכתב.

זה כן בעיה ועוד איך. אני לא מת על החולצות האלה, אבל האים זה לא חוקי? איזה סמכות יש לאותו בריון לדרוש ממישהו להוריד חולצה? האם שוטר במקומו היה דורש את זה? אותו בריון מחר ידרוש להוריד חולצה "לך" או "בן גביר הביתה" וכו'.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, פינדר כתב:

אם אתם נקלעים למשהו שאפילו דומה לאירוע טרור בהרצליה, מומלץ לרוץ ולברוח משם מהר ככל שאתם יכולים. לפני שיגיעו הפלנגות של משפחת קדושים ויירו על כל מה שזז.

תודה בן גביר.

IMG_8546.jpeg

הנה הן באות, המיליציות העברייניות... והפעם בחסות החוק ובעידודו של השר העבריין.

פעם קראנו להם 'עברייני צעצוע', היו גונבים אופניים ומרביצים קצת למי שעבר בשכונה.

היום הם כבר כנראה מסתובבים חמושים, ודי ברור לאן זה מוביל.

איזה באסה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

החולצה הספציפית הזאת זה מסר של אלימות נגד יהודים, מה הבעיה לדרוש להסיר? זה קריאה לאלימות וזה אסור.

באותו עניין, גם חולצת מוות לערבים צריך לאסור. רק שהסיכוי שאיש מיליציה של בנגביר יעשה את זה נמוך בהרבה משוטר.

לפני 8 דקות, mikyl כתב:

האם שוטר במקומו היה דורש את זה?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

החולצה הספציפית הזאת זה מסר של אלימות נגד יהודים

מי קבע? אותו בריון? מזמן רעיתי כתבה, כמה עובדים אצל רמי לווי הסתובבו עם אותם חולצות. לקוחות התלוננו והנחלה דרשה להסיר. הנהלה, לא משטרה. מאיפה אצל עבריינים האלה סמכויות של שוטר? אפילו פקח עירוני לא יכול לדרוש ממך דבר כזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, יובל .מ. כתב:

מראה על האג'נדה של הכתב.

אשכרה מליציה חמושה תחת פיקודו של עבריין פלילי ומה שמפריע לך זו האג׳נדה של הכתב.

• אהבתי 2

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, mikyl כתב:

מי קבע? אותו בריון?

מי קבע? אלה שרוצים להרוג אותך.

זאת המשמעות של הסמל הזה עבורם.

https://mobile.mako.co.il/news-military/2022_q2/Article-12dcef0c0fca081027.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...