Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בתאריך 5.12.2023 בשעה 01:11, avi 1234 כתב:

מי שלא מבין את ההבדל בין האשמה של הדרג הביטחוני הבכיר שהיה בפניו את כל ההתרעות ולא עשה כלום

לבין האחריות של הממשלה הוא לא בקו הרצף.

ברור שאם הדרג המקצועי היה עושה את מה שמוטל עליו, לא היינו מתעסקים היום בטבח הנורא, אלא ממשיכים בויכוח על הרפורמה המשפטית...

זה לא קונספציה ולא שום דבר

יש אנשים מקצועים שפשעו בתפקידם.

מי שהגדיר לדרג המקצועי שבחזית העזתית נתבסס על קו בר לב מודרני, זה נתניהו.

הוא קבע את גבולות הגזרה וכללי המשחק לדרג המקצועי.

הוא קבע שכוחות לוחמים יקוצצו, לטובת מכשולים פיזיים.

במסגרת הזו הם כשלו. בזה אין ספק. אבל האחריות הראשית היא עליו.

image.thumb.png.1c917f313655daf93d33f665ffd6a0e4.png

מודה שאישית, חשבתי שהמכשול התת קרקעי הוא חשוב. יכול להיות שהוא עדיין חשוב. לא ידעתי שזה בא על חשבון קיצוצים נרחבים, אבל אולי גם את זה הייתי קונה עם הסברים מספיק משכנעים.

מצד שני, אני בסה״כ מגיב בפורום, לא מתיימר להיות מר בטחון.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4515

• SlowRide

4193

• פינדר

3338

• m3x7r3m3

2926

לפני 19 דקות, פינדר כתב:

מודה שאישית, חשבתי שהמכשול התת קרקעי הוא חשוב. יכול להיות שהוא עדיין חשוב. לא ידעתי שזה בא על חשבון קיצוצים נרחבים, אבל אולי גם את זה הייתי קונה עם הסברים מספיק משכנעים.

מצד שני, אני בסה״כ מגיב בפורום, לא מתיימר להיות מר בטחון.

המכשול חשוב אבל לא יכול להיות קו ההגנה היחידי.

הרי כשבונים מכשול בונים אותו ככה שכשתצטרך תוכל לעבור אותו בקלות לצורך כניסה לעזה ואם אתה יכול אז גם הצד השני יכול וזו רק שאלה של זמן.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

הרי כשבונים מכשול בונים אותו ככה שכשתצטרך תוכל לעבור אותו בקלות לצורך כניסה לעזה

מדובר על התת קרקעי. ממתי אנחנו נכנסים לעזה דרך מנהרות?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא זוכר איפה שמעתי את זה, בכל מלחמה בהיסטוריה מי שהתחבא מאחורי חומות בסוף נוצח ונכבש. כיפת ברזל, מכשולים וגדרות חכמות זה הכל בגדר חומות.

חייבים להיות חזקים בהתקפה.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

מדובר על התת קרקעי. ממתי אנחנו נכנסים לעזה דרך מנהרות?

המכשול הוא לא רק תת קרקעי.

העילי זו חומה או גדרות אלקטרוניים, מערך תצפיתניות ורואה יורה.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.12.2023 בשעה 01:11, avi 1234 כתב:

מי שלא מבין את ההבדל בין האשמה של הדרג הביטחוני הבכיר שהיה בפניו את כל ההתרעות ולא עשה כלום

לבין האחריות של הממשלה הוא לא בקו הרצף.

ברור שאם הדרג המקצועי היה עושה את מה שמוטל עליו, לא היינו מתעסקים היום בטבח הנורא, אלא ממשיכים בויכוח על הרפורמה המשפטית...

אנשי המקצוע כשלו והם יישאו באחריות, הם כבר הודיעו שהם האחראיים ולכולם ברורה המשמעות של זה. אבל יש עוד אחד, ביבי שמו, שבשנת 2009 הבטיח לחסל את חמאס ועל בסיס זה נבחר, שלאורך כל השנים הפחיד שאם לא הוא ישראל תהיה בסכנה ועל בסיס זה נבחר, טען שרק הוא מסוגל לשמור על בטחון המדינה ועל בסיס זה נבחר, טען שהשמאל מסוכן ועל בסיס זה נבחר, סירב לחסל את סינוואר למרות המלצות של הדרג המקצועי, קיבל את העבודה שיש ארגון שיורה על האזרחים שלו שוב ושוב מתי שבא לו (רק על זה היה צריך לזרוק אותו לפח האשפה של ההיסטוריה), קיבל את העבודה ששורפים כאן שדות בלי סוף, שמפגינים על הגדר למרות שאמור להיות שטח השמדה 500 מטר מהגדר ובשורה התחתונה, אפשר להגיע למצב ששני ארגוני טרור מחזיקים מולנו מאזן אימה, אחד מימש את זה במלוא הפוטנציאל ב-7 באוקטובר, השני עוד לא ולמזלנו הרב לא היה תיאום ביניהם. זו השורה התחתונה ומי שאחראי לה הוא ביבי ורק ביבי. 

אם אתה לא חושב שיש לו אשמה ושהוא לא צריך ללכת הביתה אחרי שהיה אחד האחראים לאסון הנוראי הזה, רצוי שתדע שאתה סובל מתסמונת האישה המוכה. 

לפני שעה, עדי-אל כתב:

בזה אני לא מצדיק אותך.

אני ואתה אנשים שונים, בטח עם ערכים שונים ואמונות שונות.

אין שום סיבה שנהיה אנשים זהים.

השנה הזו הוכיחה עד דק שאת מה שבן גוריון עשה, פס ייצור לצבר, חייבים לעשות שוב במדינה כמו שלנו. בארה"ב אפשר אחרת, לא במדינה הקטנה מוקפת האויבים שלנו. אם נמשיך במתכונת טרום המלחמה אין למדינה הזו עתיד, היא פשוט תתפרק מעצמה. 

אי אפשר להסתמך יותר על "כולנו יהודים" כי גם את הפרה הקדושה הזו כבר חיסלו מזמן, היום זה דתי/מאמין או לא יהודי. בכלל, אי אפשר לקיים מדינה על בסיס דת וכיום אנחנו דוהרים לשם בקצב פסיכי. אי אפשר יותר לאפשר לרבנים לחנך למשיחיות וקידוש האדמה, אי אפשר לאפשר לרבנים מסוג אחר לחנך לבידול מהחברה הכללית, פשוט אי אפשר. 

• אהבתי 8
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Supertigre כתב:

אבל יש עוד אחד, ביבי שמו, שבשנת 2009 הבטיח לחסל את חמאס ועל בסיס זה נבחר

ראיון מלפני כמה שנים עם יועץ התקשורת שלו באותן בחירות.

ביבי טען שאי אפשר לחסל את החמאס, אבל נאלץ להבטיח לחסל אותו, כי זה מה שליברמן הבטיח וצבר כח בסקרים.

אגב, להיגרר אחרי הבטחות של ליברמן זו אסטרטגיה בעייתית. גם הוא חזק בהבטחות ופחות במימוש.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ליברמן אמנם הבטיח ולא קיים, אבל הגישה שלו נשארה זהה כל הדרך, מדובר באויב שצריך לחסל. 

ביבי לעומת זאת ראה בהם נכס ושיקר לציבור שצריך לחסל אותם (ועדיין ממשיך לשקר). מי יודע אם גם היום הוא עדיין רואה בהם נכס.

באמת אין לבן אדם שום מטרה בחיים חוץ מלהיות ראש ממשלה. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, פינדר כתב:

ביבי טען שאי אפשר לחסל את החמאס, אבל נאלץ להבטיח לחסל אותו, כי זה מה שליברמן הבטיח וצבר כח בסקרים.

אצל ביבי כשהשפתיים שלו לא זזות הוא משקר בלב.

• אהבתי 3
  • מצחיק 5

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליברמן הבטיח עד שהגיע לעמדת כח, הבין שמה שרואים משם לא רואים מכאן, והפסיק עם זה. עכשיו זוקפים את זה לחובתו, כשביבי ממשיך להבטיח (ולא מקיים כלום, אבל מה זה משנה, הוא מדבר יפה). מדהים האמת.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, RK כתב:

ליברמן הבטיח עד שהגיע לעמדת כח, הבין שמה שרואים משם לא רואים מכאן, והפסיק עם זה. עכשיו זוקפים את זה לחובתו, כשביבי ממשיך להבטיח (ולא מקיים כלום, אבל מה זה משנה, הוא מדבר יפה). מדהים האמת.

לא כזה בטוח - ליברמן הבטיח חיסול של הנייה וסינוואר, כמו שראינו ביבי עצר מהלכים כאלה כמה וכמה פעמים, כמו גם מהלכים לחילוץ בני ערובה.

יכול להיות שליברמן דחף לזה אבל הסגול עצר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות הפעם האחרונה שבגללה התפטר ליברמן (לטענתו) הייתה בדיוק סביב עזה, חמאס, השוחד הקטארי ובלימת פעולות ישראל נגד החמאס.

וסליחה מראש שאני מביא כתבה מהשיקוץ שנקרא הארץ.

https://www.haaretz.co.il/news/politi/2018-11-14/ty-article/0000017f-db54-d3a5-af7f-fbfed3a30000

ליברמן ציין כמה חילוקי הדעות שהתגלעו לאחרונה בינו לנתניהו, בהם הכנסת הדלק והכסף מקטאר לרצועת עזה ודחיית פינוי הכפר חאן אל-אחמר. הוא גם מתח ביקורת על התנהלות ישראל ברצועת עזה וכינה אותה "רופסת". לדבריו, "מה שאנחנו עושים כרגע כמדינה זה לקנות שקט לטווח קצר במחיר של ביטחון לאומי לטווח ארוך". לדבריו, האחריות לכך היא על הקבינט המדיני-ביטחוני ועל הממשלה. "אין לי שום טענות למערכת הביטחון, הדרג המדיני כשל", הדגיש.

ממש האורקל מדלפי. ואני אומר את זה לא בציניות.

עריכה אחרונה על ידי garicho
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות הכל. אבל ליברמן בשנים האחרונות הרבה יותר מתון (בקטע טוב) בעניין הבטחות, והרבה יותר עקבי במה שהוא מציג ומייצג.

אני אקדים את כל מי שיבוא לטעון עכשיו בעד ביבי - כן, הוא הבטיח לחסל את חמאס תוך 24 שעות, כן, הוא לא חיסל את חמאס תוך 224 שעות, כן ברק אחד פדופיל והשני גנב את השלטון במהפכה החוקתית, ובנט בנה בית ב-53 מיליון שקלים והעבירו ים כסף לאחים המוסלמים וכוווווווווווווווווווווווווולם ממומנים על ידי קרן וקסנר והשמאל והאילומינאטי ואני מקווה שלא קיפחתי מישהו.

יאללה נקסט.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...