Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, garicho כתב:

עוד לא הבנתם שנגמר? 

זהו. חמאס יצא מנצח בענק. כל הכבוד להם. הצליחו במכה אחת לשנות את כל מאזן הכוחות במזה"ת. אף אחד לא חוזר יותר להלחם. חמאס נשאר בתור השליט על עזה. חמאס ישחרר את כל המחבלים הכלואים בישראל. ישראל משדרת חולשה איומה. 

די מבזה, אבל לא מפליא. ישראל עשתה הכל לפי הפלייבוק הקבוע של 20 השנה האחרונות. הבעיה שגם חמאס קראו את הפלייבוק והתכוננו אליו טוב.

מעניין מה תהיה סיסמת בחירות של הליכוד?

"רק הליכוד יכול", "נתניהו, ליגה אחרת", "נתניהו, ימין חזק". מעניין אם ימשיכו אם הסיסמאות האלה שהתגלו כריקות מתוכן.

היום שמעתי את מר מגל ברדיו. "הזהרנו אתכם מאוסלו". מה עשה הליכוד 15 שנה האחרונות בשלטון? למה לא ביטל את אוסלו אם כל כך הזהיר אותנו. התירוץ שאם היו בשלטון זה לא היה קורה לא תופס כי הם היו בשלטון. ביניהם הם יודעים טוב מאוד. אוסלו זה מה שהשאיר אותם בשלטון. נתן להם את האפשרות לומר שהם מספקים בטחון בגלל אוסלו. הכל התהפך להם על הפרצוף. ועדיין מדקלמים סיסמאות שלפני ה 7/10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4521

• SlowRide

4204

• פינדר

3342

• m3x7r3m3

2926

לפני 13 דקות, garicho כתב:

עוד לא הבנתם שנגמר? 

זהו. חמאס יצא מנצח בענק. כל הכבוד להם. הצליחו במכה אחת לשנות את כל מאזן הכוחות במזה"ת. אף אחד לא חוזר יותר להלחם. חמאס נשאר בתור השליט על עזה. חמאס ישחרר את כל המחבלים הכלואים בישראל. ישראל משדרת חולשה איומה. 

די מבזה, אבל לא מפליא. ישראל עשתה הכל לפי הפלייבוק הקבוע של 20 השנה האחרונות. הבעיה שגם חמאס קראו את הפלייבוק והתכוננו אליו טוב.

חכה. זה לא נגמר עד שזה לא נגמר סופית. כרגע אתה מסתמך על שמועות ועל טענות של קטאר ושל החמאס. אני רוצה לראות הצהרה רשמית של הממשלה שהם מסיימים את המלחמה ככה בלי להשיג אף אחד מהיעדים, ועוד בלי שהצד השני הצליח להתמודד איתנו צבאית (כמו שכן קרה במלחמת לבנון השנייה). אני רוצה לראות את זה קורה ושלא תהיה פה הפיכה צבאית או מהומות והפגנות שקפלן נראה כמו קייטנה לידן. אישית, לא מאמין עד שאראה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, asix כתב:

"רק הליכוד יכול", "נתניהו, ליגה אחרת", "נתניהו, ימין חזק". מעניין אם ימשיכו אם הסיסמאות האלה שהתגלו כריקות מתוכן.

אולי ״בכל זאת, מערך״? סליחה, ליכוד…

לפני 7 דקות, MostlyWicked כתב:

חכה. זה לא נגמר עד שזה לא נגמר סופית. כרגע אתה מסתמך על שמועות ועל טענות של קטאר ושל החמאס. אני רוצה לראות הצהרה רשמית של הממשלה שהם מסיימים את המלחמה ככה בלי להשיג אף אחד מהיעדים, ועוד בלי שהצד השני הצליח להתמודד איתנו צבאית (כמו שכן קרה במלחמת לבנון השנייה). אני רוצה לראות את זה קורה ושלא תהיה פה הפיכה צבאית או מהומות והפגנות שקפלן נראה כמו קייטנה לידן. אישית, לא מאמין עד שאראה.

עוד לא ראית שכל מה שקטאר מצהירים קורה אחרי כמה ימים? הם יותר אמינים מכולם פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, garicho כתב:

עוד לא הבנתם שנגמר? 

אני לא יודע אם זה דברים שרואים מכאן לא רואים משם. או מה. אבל מהצד המצב זוועה ואני בדעה כמוך ומנסה למצוא איזה שביב של תקווה. אבל לא מוצא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

גנץ? הישיבה שלו בקבינט המלחמה, שמאפשרת להרחיק את פיתמר וסמוץ' ממוקדי ההחלטות.

כיוון שמנגנון ההחלטות בקבינט לא ברור קשה לדעת מה השפעתו בחדר הסגור.

אז התשובה שלך מה הערך המוסף שלו היא לא יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, garicho כתב:

עוד לא ראית שכל מה שקטאר מצהירים קורה אחרי כמה ימים? הם יותר אמינים מכולם פה.

בעניין המשא ומתן? כן, כי הם מחליטים. אם יחליטו לשחרר מחר את כולם זה מה שהחמאס יעשה. הם הגורם המממן של חמאס.

בהקשר לפעולה של צה"ל אין להם שום החלטה.

אני יודע שאנשים פה אוהבים להיות פסימים, אבל תנשמו קצת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Night Driver כתב:

אני רק שאלה,

מישהו מכל תומכי הימין ומאלה שאמרו שרק ביבי מביא לנו ביטחון מופתה מההתנהלות הזו?

כתבתי את זה פה מספיק פעמים-

את שטופי המוח של הליכוד וספציפית הגרעין הביביסטי לא תצליח לבלבל עם עובדות ולא תצליח לשכנע אותם שהבנאדם הזה פשוט לא טוב, לא מתאים ולמעשה רע לכולנו גם אם הם יראו במו עיניהם איך ביבי זורק את אמא שלהם מהחלון ומבצע מעשה סדום בחתול שלהם.

זו תופעה פסיכולוגית כמעט מרתקת.

*ואני בטוח שעוד שניה מישהו פה מאותו גרעין יקפוץ ויכתוב משהו על "אנשי רק לא ביבי" סטייל סימטריה או איזה בולשיט, בהתעלמות מוחלטת שאני (ואחרים פה בדיון) לא רוצים את ביבי לא בגלל "רק לא ביבי" אלא כי אנחנו יודעים למה לעזאזל אנחנו מצפים מהמנהיגים שלנו, והנוכחי לא רק שלא מספק את זה- אלא מקבל ציון נכשל מחפיר בכל אחד ואחד מהסעיפים. בכולם. ללא יוצא מהכלל.

העובדה שאני (ואחרים) טוען שהעציץ בפינת החדר יבצע עבודה טובה יותר היא נגזרת של הנ"ל ולא להיפך.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

אני לא יודע אם זה דברים שרואים מכאן לא רואים משם. או מה. אבל מהצד המצב זוועה ואני בדעה כמוך ומנסה למצוא איזה שביב של תקווה. אבל לא מוצא.

3 אוגדות של צה"ל יכתרו את הכנסת ואת משרד רה"מ אם המלחמה תעצר בלי כתישת כל רצועת עזה.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, asix כתב:

לא. יש,להם סיסמה למיחזור

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כמו פרס בארץ נהדרת: כן ולא.

משפט אחד רך. המשפט השני תקיף. משאיר הכל פתוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

בעניין המשא ומתן? כן, כי הם מחליטים. אם יחליטו לשחרר מחר את כולם זה מה שהחמאס יעשה. הם הגורם המממן של חמאס.

בהקשר לפעולה של צה"ל אין להם שום החלטה.

אני יודע שאנשים פה אוהבים להיות פסימים, אבל תנשמו קצת.

לא אוהבים

מכירים את הנפשות הפועלות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

3 אוגדות של צה"ל יכתרו את הכנסת ואת משרד רה"מ אם המלחמה תעצר בלי כתישת כל רצועת עזה.

תמשיך לחיות באשליה. מצד שני, אולי לחיות באשליה זה מה שצריך כדי לשרוד שפוי בישראל…?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום הגיון בהפסקת הלחימה. אף אחד מהיעדים לא הושג. יש הצלחה צבאית אדירה אבל לא סופית (לא הכרעה עדיין, למרות שבקצב שהיה לפני הרגיעה זה בהחלט היה בדרך לשם), זאת אומרת לא הובסנו צבאית ובעצם אנחנו עוצרים כשהיינו בדרך ברורה לניצחון. לא הושגה עדיין הרתעה נגד אף גורם עוין לישראל, להיפך, הפסקת הלחימה תהרוס את ההרתעה באופן בלתי ניתן לשיקום, התפיסה בעולם המוסלמי תהיה שחמאס הביס צבאית את ישראל (אפילו שזה עובדתית לא נכון). איום החמאס לא הורחק, ושום הסדר קבע ברצועה לא אפשרי כל עוד חמאס בשלטון שם, וכמובן תושבי העוטף לא יחזרו לגור צמוד לחמאס כמו פעם. ורק לפני ימים אחדים כל ראשי הצבא מהממשלה טענו פה אחד שממשיכים במלחמה אחרי הרגיעה הזמנית.

מנגד, אולי יש לחץ אמריקאי, לחץ ממשפחות החטופים, ולחץ כלכלי (קשיים במימון המשך הלחימה בהתחשב בהוצאות האדירות והפגיעה במשק).

ועדיין, החשבון לדעתי ברור, אסור להפסיק את המלחמה בשום אופן. לדעתי זה הכל דיבורים והמלחמה לא תיפסק, אחרת האזרחים פשוט יצטרכו לקחת את החוק לידיים בהמוניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, sperial כתב:

זה נשמע כמו פרס בארץ נהדרת: כן ולא.

משפט אחד רך. המשפט השני תקיף. משאיר הכל פתוח.

לי זה נשמע מאוד חד משמעי.

המשך הלחימה הוא פרס לחמאס. אנחנו לא יכולים לאפשר את זה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...