Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

בגלל זה פותח את חרבות ברזל 2 יום אחרי. זאת מלחמה אחרת.

מלחמה זה לא עוד סרט מהסרטים"מת לחיות 1" עד "מת לחיות 5".

• אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4505

• SlowRide

4176

• פינדר

3326

• m3x7r3m3

2926

אני מת על אלה שעדיין לוקחים אותי פה ברצינות גמורה בקטעים כאלה.

הייתי משנה את השם לחרבות מתכת כדי שלא יגידו שאני מתחכם.

בן גביר וסמוטריץ מאיימים בפירוק הממשלה אם עוצרים את המלחמה. נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

הייתי משנה את השם לחרבות מתכת כדי שלא יגידו שאני מתחכם.

בן גביר וסמוטריץ מאיימים בפירוק הממשלה אם עוצרים את המלחמה. נראה.

בפרק הבא: בן גביר וסמוטריץ מוזמנים לפגישה עם נתניהו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Night Driver כתב:

שיהיה לו לבריאות.

אז שילך להמשיך לעשות לביתו ויעזוב אותנו בשקט.

היחיד שקודם קיבל תואר דוקטור ואחר כך עשה תואר ראשון.

זוכרים את "פרשת התארים" בהם בר-אילן הכניסו את ואטורי ללימודי דוקטורט ללא תואר ראשון בתמורה לקידום האוניברסיטה? איך הוא לא הועמד לדין על קבלת שוחד לא אדע.

כתבתי ואטורי? התכוונתי לפיד.

עריכה אחרונה על ידי Coro

01000100 01101111 00100000 01101110 01101111 01110100 00100000 01110100 01100101 01101100 01101100 00100000 01110100 01101000 01100101 01101101 00100000 01110111 01100101 00100000 01100001 01110010 01100101 00100000 01010010 01110101 01110011 01110011 01101001 01100001 01101110 00100000 01100010 01101111 01110100 01110011 00101110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

גיקים של רכב, כיף איתנו במסיבות (ובימי מסלול, בייחוד עם הנעה קדמית ומספר דו ספרתי של כוחות סוס).

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Coro כתב:

זוכרים את "פרשת התארים" בהם בר-אילן הכניסו את ואטורי ללימודי דוקטורט ללא תואר ראשון בתמורה לקידום האוניברסיטה? איך הוא לא הועמד לדין על קבלת שוחד לא אדע.

לפחות זה מוסד מוכר.

ועכשיו אשמח להסבר מי שיחד את מי ובמה.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Coro כתב:

1. זו הייתה תוכנית מקוצרת ללימודי דוקטורט והוא לא היה היחיד שהתקבל בלי תואר, על סמך הכרה בהישגים אחרים

2. לא ראיתי בשום מקום שהוא היה אמור לקדם את האוניברסיטה בתמורה למשהו

כמעט לכל אוניברסיטה יש מסלולים מקוצרים לתואר שני או משהו כזה. זה מכניס כסף. האם זה שווה משהו מבחינה אקדמית? כנראה שחוקרים דגולים לא יוצאים מהתוכניות האלו.

אבל זרקת פה האשמה בשוחד על סמך כלום, רק בשביל למצוא איזו סימטריה מדומיינת וכדי שתוכל להגיע לטענת הזהב של הביביסטים: צביעעעווותת!!

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יובל .מ. כתב:

כי אם המתווך קורא לתינוק בן 10 חודשים "אסיר", הוא לא מתווך, הוא צד במשא ומתן. 

הייתי מסכים, מקבל את כל החטופים חזרה, מסיים את חרבות ברזל ויום אחרי פותח בחרבות ברזל 2. שיגידו שאני התחלתי הפעם.

כל הסכם כזה נחתם מול צד נוסף, אחד או יותר, אני לא רואה לא את מצרים או ארה"ב חותמות על משהו שיאפשר לחמאס לשרוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, asix כתב:

בפרק הבא: בן גביר וסמוטריץ מוזמנים לפגישה עם נתניהו.

את ברקת הם לא הצליחו לקפל הפעם, אז את סמוטריץ ובן גביר? שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Coro כתב:

אז רגע, עכשיו השטן החדש זה לפיד?

זהו? הבנתם שאהוד ברק כבר חטייאר ולא הכי רלוונטי להיטפל אליו יותר?

מי הבא בתור? אם אתם צריכים מועמד לשטן התורן אחרי לפיד, אני מציע את מהשמו שעבר מראשות התאחדות הסטודנטים למפלגנץ, רם שפע. סמולני רצח, חנבצ למהדרין, נראה כמו מטרה נוחה. עופו על זה, אם תתחילו מעכשיו אולי תצליחו לתייג אותו כשטן של השמאל עוד לפני שהשיער שלו יהפוך ללבן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, יובל .מ. כתב:

את ברקת הם לא הצליחו לקפל הפעם, אז את סמוטריץ ובן גביר? שיהיה בהצלחה.

ברקת הצביע נגד כי זה היה הוא ואקוניס. לא מאיים בפירוק הממשלה. צעד מחאתי נטו אבל ללא שיניים ( למרות שלצפות מחבורה של לקקני ישבן לעשות צעד כזה היה מאוד מפתיע). בן גביר וסמוטריץ יכולים לפרק לו את הממשלה. אבל.......גם לשמשון ויובב וגם לביבי אין אינטרס לעשות את זה. הם לא יוותרו על הכיסאות וביבי יתמרן אותם בקלות. מעניין כמה זה יעלה לנו בנוסף לשוד הציבורי שהיה פה לפני כמה ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לביבי יש פחד גדול מאלה שנראים לו שמאיימים עליו יותר מאלה שמאיימים עליו באמת. 

ברקת הוא אחד מאלה שמסומנים כמסוגלים לרשת אותו, בניגוד לאקוניס ולשאר הליצנים בליכוד. תוסיף את כל הבלאגן שקורה פה ותקבל פרנויה מוגדלת אצל האיש הסגול.

לגבי בן גביר וסמוטריץ - הוא לא יכול להרשות לעצמו להיראות חלש ולתת להם לקחת לו קולות של מצביעים פוטנציאלים. לא עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, asix כתב:

.......גם לשמשון ויובב

פינוקיו התקשר ומחה בקול רם על הגניבה הסיפרותית.

מעולם לא נתקלתי בתיאור הולם יותר. מילא המראה החיצוני (תיאום מושלם) - השילוב המנצח הזה של רוע וטמטום... פרייסלס.

• מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברקת, אם פעם עוד החזקתי ממנו כמישהו עם פוטנציאל לעתיד, השותפות שלו בממשלת הזדון והחורבן, וכמה ראיונות שקראתי עם החברים שלו לשעבר מההיטק, כולל מישהו שהיה איתו בצבא, פשוט גורמים לי להבין שהוא איש מחוסר ערכים לגמרי, באיזשהוא מסע אישי ונסיון להתקדם בפוליטיקה ושהוא מנותק מכל הערכים הבסיסיים שלו והחברים הוותיקים שלו.

אגב, הוא מאוד מאוד טווה קשרים עם חברי מרכז הליכוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...