Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

ברור, אך הרנדור של העננות ברמות האלו מטמטם את המוח. שנים שלא התעדכנתי בסצינת ה FS (יש לי כמה מכרים שמגדפים את הסימולטור הזה, לא ממש הצלחתי להבין עדיין למה) ואני מוצא את זה מרשים למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, 98civic כתב:

ונימה רצינית, באמת שנמאס מכל זה. פחד להסתובב ברחוב עם הילדים זה כבר לא משהו שאפשר לקבל ולהמשיך לחיות עם ה "יהיה בסדר". פחד בישראל מעבר לאזור רעננה-ראשון לציון ממש מוגזם

תסתכל על הצד החיובי, אולי זה יוריד את מחירי הדירות...

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, 98civic כתב:

יש למישהו הצעה איך לעשות רילוקיישן למישהו שלא עוסק בהייטק? ונימה רצינית, באמת שנמאס מכל זה. פחד להסתובב ברחוב עם הילדים זה כבר לא משהו שאפשר לקבל ולהמשיך לחיות עם ה "יהיה בסדר". פחד בישראל מעבר לאזור רעננה-ראשון לציון ממש מוגזם. 

אני בדיוק בביקור אצל אחותי בקליפורניה, מתעדכן בחדשות על כוס קפה או בירה, ליד הבריכה בחצר.

חושב לעצמי שהייתי יכול להתרגל לחיים בלי אזעקות ומבצעים ופיגועים.

לי זה מאוחר מדי. אולי הילדים יצליחו להיחלץ מהמידל איסט.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת משנה אם יורים בך בגלל שאיזה מורה אמר פעם ליורה שלא יצא ממנו כלום או כי היורה מאמין שלקחת לו את הבית?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

זה באמת משנה אם יורים בך בגלל שאיזה מורה אמר פעם ליורה שלא יצא ממנו כלום או כי היורה מאמין שלקחת לו את הבית?

מה שהבאת לדוגמא זה הרגעה עצמית כי זה שאני עושה לעצמי כל פעם שקורה משהו בישראל. אני בן אדם די רגוע בדרך כלל אבל כבר נהיו לי חרדות כשאני מסתכל איך ילדים נבהלים כל פעם מהפיצוצים ולמה כו$%#מק סה מגיע להם בגלל איזה ארגון פח טרור שמדינה שלה אני משלם לה כמעט חצי מההכנסה שלי , כי אני עצמאי, לא מסוגלת לתת לי את הבטחון לצאת לטיול מסכן ברחוב. למה לא למחוק לעזאזעל את כל עזה? פה צריך את פוטין ולא באוקראינה. יש לי מחר עבודה ולקוחות לא ייצאו מהבית כי פוחדים לטילים? בחייאת זה נורמלי??? אז כן הייתי שמח לעבור למדינה אחרת אבל לא יכול ואעשה הכל כדי שילדים לא יגדלו במדינה הזו. ואל תתחילו עם פטריוטיות , אף אחד לא בא לעולם כדי לסבול או להיות חרד כל חצי שנה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, Night Driver כתב:

זה כבר אינדיבידואלי. 

אישית מרגיש הכי בטוח בארץ.

כי זה מה שאתה מכיר ורגיל.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

זה כבר אינדיבידואלי. 

אישית מרגיש הכי בטוח בארץ.

ההרגשה שלך אינדיבידואלית. 

"זה" ממש לא אינדיבידואלי, אלא מתימטי. הסיכוי שלך למות מאירוע פח"ע/מלימה בארץ גבוה משמעותית מאשר למות בירי בבית ספר בארה"ב. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2022 בשעה 17:20, Night Driver כתב:

מעבר לזה לא בטוח שמבצי עכשיו ישרת את לפיד.

הוא במצב ייחודי - אין לו מה להפסיד ממבצע כזה.

אם יהיו טעויות - "לומדים מטעויות, וזה טבילת אש ראשונה". מה גם שהמצב יחסית לא מאוד מסוכן לישראל, יש כיפת ברזל משודרגת, יש מכשול תת קרקעי, יש גדר. הסיכון הגדול נכון להיום זה הנ"ט. ובגלל זה היה עוצר של 3 ימים.

אם לא יהיו טעויות - הנה לא רק ביבי יכול לנהל מערכה צבאית.

הבעיה העיקרית של לפיד בהקשר הזה - שזה יכול לדפוק לו את הקשרים עם המשותפת. אבל גם זה לא סיכון גבוה, מה הם יעשו במקום? יילכו לביבי?

בתאריך 5.8.2022 בשעה 17:38, יבגניפ כתב:

אני לא מצביע ללפיד. אני לא משוכנע לחלוטין ובכלל שאין לבחירות הקרובות השפעה על קבלת ההחלטות. וכמובן גם לא נלהב מעוד סבב לחימה בעזה.

בוודאי שיש השפעה, כדאי לתת למי שבפנים לספר בעצמו:

image.thumb.png.4cb29f8277c777d8d22e702434dc9584.png

שניהם במילים אחרות אומרים - הממשלה הזו יכלה לבצע מבצע כזה, אך ורק בתור ממשלת מעבר (שאי אפשר להפיל אותה, ולכן אין בה "פחד" ליפול).

בתאריך 5.8.2022 בשעה 17:53, Night Driver כתב:

היו התראות ברורות ומידיות על חוליות נט בדרך לגבול. העבירו מסר שאם לא יחדלו תהיה תגובה ובמקביל השמים היו מלאים מלטים חמושים שמחפשים אותם. לא חדלו אז מפקד המערך הלך לבדוק אם באמת מחכות לו 72 בתולות.

בתאריך 5.8.2022 בשעה 17:58, David32 כתב:

אז הגיעו לגבול או לא?

כול הרצועה הזאת חמש קילומטר...

הם היו למעשה בגבול, אלה ה-5 עמדות שהרימו אתמול - הן היו מאוישות בפעילי ג'יהאד עם נ"ט.

רק מה, בגלל העוצר ביישובים צמודי הגדר, פתיחת הדרך הנסתרת, המכולות וכו', הם ישבו שם ולא היו להם מטרות זמינות.

בתאריך 5.8.2022 בשעה 21:30, ניקו פ. כתב:

אם הייתי ציני הייתי אומר שלפיד למד מביבי, אבל חייב לציין שזה לא נראה כך שכן התקיפה הנוכחית היא בעקבות מידע מאוד קונקרטי על פוטנציאל פגיעה בחיי ישראלים. אז כן, מגיע שאפו לכל המעורבים. מקווה שימשיכו בזרוע ביד רמה ואולי ניכנס לעידן חדש של חוסר רפיסות מול ארגוני טרור צ׳קומוקו. 

זה לא, זה פשוט הצטרפות של הרבה תנאים כדי לאפשר את זה.

כולל העובדה שזו ממשלת מעבר ולכן רע"מ לא יכולה להפיל אותה.

במקרה שלא היה מדובר על ממשלת מעבר, האופוזיציה הייתה תומכת בממשלה (סמוטריץ' ואחרים אמרו זאת במפורש), אבל הממשלה לא הייתה מתחילה את זה - כי לכל שבת יש מוצאי שבת (או סיום מבצע), ושם וואליד טאהא ואולי גם מנסור עבאס היו מחכים להם.

זה בעצם זווית ראייה אחרת למה שמנסור עבאס ונחמן שי אמרו.

לפני 13 שעות, 98civic כתב:

למה לא למחוק לעזאזעל את כל עזה?

בחרת במישהו שהבטיח לעשות משהו כזה?

image.png

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הם היו למעשה בגבול, אלה ה-5 עמדות שהרימו אתמול - הן היו מאוישות בפעילי ג'יהאד עם נ"ט.

אז אתה אומר שכול הסיפור היה 5 עמדות מסכנות. ובגללן יש עכשיו מבצע כזה?

הורדנו לפני איזה חודש עמדה, ולא היה כלום... אז למה הפעם כן?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמדות הן הכלי, לא הסיבה.

העמדות הללו גם היו מאוישות לפני כן, אבל לא עם נ"ט ולא עם נכונות (מה שקוראים בשפה הצבאית בהתאמה "אמצעי" ו-"כוונה").

גם ההורדה שלהן היא הרבה יותר הזדמנות מאשר מטרה של המבצע, הן כבר שם, מאוישות, עם אנשים מכוח הנ"ט של הג'יהאד, ועם אמצעי נ"ט.

זה 1+1+1+1, הזדמנות פז.

אם אתה שואל מה הקזוס בלי של המבצע, אז הג'יהאד ניסה לשנות את המשוואה, שישראל לא תעצור פעילים בכירים שלו, ולמעט אולי מרצ ושמאלה, אני בספק שמשוואה כזו מקובלת על מישהו בישראל.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

אז אתה אומר שכול הסיפור היה 5 עמדות מסכנות. ובגללן יש עכשיו מבצע כזה?

הורדנו לפני איזה חודש עמדה, ולא היה כלום... אז למה הפעם כן?

זה כמו להגיד שלבנון השנייה התחילה בגלל חוליה אחת של חיזבאללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיבי צייץ הסתה שקרית נגד ישראל ונכנע ללחץ - בחדרי חרדים (bhol.co.il)

ציטוט

ח"כ מירב בן ארי הגיבה: ‏"שקרן, תומך bds, מפיץ עלילת דם כנגד מדינת ישראל. עד עכשיו לא מחק את הציוץ ולא גינה את הרג הילדים ע״י חבריו מהג׳יהאד האסלאמי".

שמישהו יגיד למירב בן ארי שהיו"ר שלה ושאר חבריה למפלגה מעדיפים לשבת איתו ולא עם בן גביר.
זה מזכיר את איילת שקד שאומרת שלא תשב עם רע"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

שמישהו יגיד למירב בן ארי שהיו"ר שלה ושאר חבריה למפלגה מעדיפים לשבת איתו ולא עם בן גביר.

העולם הוא לא בינרי ויש ספקטרום לרוב הדברים. טיבי הוא לא כוס התה של אף אחד. עדיין אני מרשה לעצמי לנחש שבממשלה תאורטית בה היה יושב (מה שלא יקרה גם ככה בשום סרט כנראה) היה מזיק פחות ממה שחברכם איתמר יזיק כשיגיע לממשלה (למרות שנגלה שגם איתו קיים סיכוי קטן שעוד שנה נגלה שהוא לא ימין אמיתי בכלל או משהו)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...