Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לא ישנים בסלון? אולי אם יש לך תמונה של ברוך גולדשטיין תלויה שם.
לישון בסלון זה א' ב' של שישי בצהריים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3470

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

זה כמו שהעבודה ירדפו את אנשי מרצ בגלל שאנשי מרצ אומרים שמירב מיכאלי עשתה טעויות

לשני המפלגות הללו יש יכולות סכינאות טובה ולא התפלא אם זה יקרה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנדל בחוץ אחרי שמנע מגנץ ממשלה עם המשותפת, בזמן שגנץ סוגר הסכם עם סער שקובע שאסור יהיה להישען על המשותפת.

איזה מערכת בחירות כיפית.

בנושא אחר, משפחות החיילים שגופתם מוחזקת על ידי החמאס עשו מחאה בסוף הטקס, לאה גולדין טוענת שכשאמרה לגנץ שהוא חייב להחזיר את בנה הוא אמר לא שלא תדבר אליו ככה ויש לו דברים חשובים יותר.

כשאנשי ימין דיברו אליהם מלוכלך כולם קפצו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

כשאנשי ימין דיברו אליהם מלוכלך כולם קפצו.

גנץ הוא לא איש שמאל.

זה בצד מי זה "כולם"? אתה קפצת?

למה כל כך חשוב לך להתמסכן כל כך?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

גנץ הוא לא איש שמאל.

זה בצד מי זה "כולם"? אתה קפצת?

למה כל כך חשוב לך להתמסכן כל כך?

קודם כל לא רשמתי כלום על שמאל, רק על אנשי ימין.

אם אתה מצטט משהו לפחות תדייק.

דבר שני - כולם הכוונה היא גם חברי כנסת מהשמאל/מרכז, גם כלל ערוצי התקשורת, ונחש מה, גם מצביעי ימין.

איזה כיף זה לחשוף צביעות.

סגרת כבר כרטיס טיסה ל2/11?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, farkash7 כתב:

לא ישנים בסלון? אולי אם יש לך תמונה של ברוך גולדשטיין תלויה שם.
לישון בסלון זה א' ב' של שישי בצהריים.

למה? אם אתה לא ערבי הכל טוב.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

קודם כל

קודם כל כשאתה מספר סיפור על גנץ שעשה לכאורה משהו ואז אומר "כשאנשי ימין" אתה ממצב את גנץ מול אנשי ימין. שזה נחמד, אבל התחשב בזה שהוא רץ עם סער הוא נמצא בצד הימני של המפה הפוליטית.

לגבי השאר - אתה לא חושף צביעות. אתה, סלח לי, מתבכיין. ואני מנסה להבין למה. מאיפה ההתמכרות הזו לפוליטיקת זהויות?

למה שאטוס לאנשהו ב.2.11?

אתה רואה, ליאור, מאיפה מגיע הרעל? חבר שלך פה למחנה קיווה ש"החבירות יגרמו לכל מי שרוצה לחסל את המדינה היהודית לעזוב". עכשיו הוא שואל אותי אם אני טס. הקונטקסט ברור נכון?

ואז מה אם אני אזרח כאן בדיוק כמוהו, משלם מיסים, שירתי בצבא, עשיתי מילואים ידה ידה ידה. 

זה לא משנה.

אני מבטיח לך, יובל, שמי שהגה את הרעיון של מדינה יהודית לפני 100 ומשהו שנה לא חשב שככה היא תראה. מוזמן לקרוא, אם אתה לא מאמין לי. וכמובן גם את זה שאם אני ודומיי נעזוב אתה תתפרנס מגידול תפוזים כמו בסיפורים של יאיר נתניהו.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגניפ מה אתה נעלב?
כאילו שהוא ישאר פה לגדל תפוזים ולהתפלל.
גם הוא וגם m3 ישלחו לך פרטית אם יש דירות להשכרה בגולה.

ממליץ לכולם לבדוק כמה הבית שלהם קרוב לבית כנסת, אולי הם ירוויחו עוד כמה גרושים במכירה הגדולה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נעלב, אני נהנה לקרוא את הדעות שלו ולנסות להבין למה הן אמורות להתכס שהוא לא פוליטיקת זהויות קיצונית יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

קודם כל כשאתה מספר סיפור על גנץ שעשה לכאורה משהו ואז אומר "כשאנשי ימין" אתה ממצב את גנץ מול אנשי ימין. שזה נחמד, אבל התחשב בזה שהוא רץ עם סער הוא נמצא בצד הימני של המפה הפוליטית.

לגבי השאר - אתה לא חושף צביעות. אתה, סלח לי, מתבכיין. ואני מנסה להבין למה. מאיפה ההתמכרות הזו לפוליטיקת זהויות?

למה שאטוס לאנשהו ב.2.11?

אתה רואה, ליאור, מאיפה מגיע הרעל? חבר שלך פה למחנה קיווה ש"החבירות יגרמו לכל מי שרוצה לחסל את המדינה היהודית לעזוב". עכשיו הוא שואל אותי אם אני טס. הקונטקסט ברור נכון?

ואז מה אם אני אזרח כאן בדיוק כמוהו, משלם מיסים, שירתי בצבא, עשיתי מילואים ידה ידה ידה. 

זה לא משנה.

אני מבטיח לך, יובל, שמי שהגה את הרעיון של מדינה יהודית לפני 100 ומשהו שנה לא חשב שככה היא תראה. מוזמן לקרוא, אם אתה לא מאמין לי. וכמובן גם את זה שאם אני ודומיי נעזוב אתה תתפרנס מגידול תפוזים כמו בסיפורים של יאיר נתניהו.

מבחינתי? תשאר באהבה. תבוא למילואים נעשה פק"ל קפה כמו של יועז הנדל האח ואדאג להחליף אותך 5 דקות לפני בשמירה גם.

ואל תדאג, גם אני משלם מיסים יופי.

הצד "שלך" הוא זה שלא מפסיק לאיים שיעזוב כי יש לו דרכון פורטוגלי/גרמני/פולני, לא "אנחנו".

אני יכול במקסימום לנסות להוציא דרכון כורדי וללכת להילחם בעיראק.

גנץ ממצב את עצמו כאיש מרכז, לא אמרתי עליו איש שמאל. כן, קצת מוזר שהוא טוען שבן גביר מסוכן בזמן שמחליק כיפים לווליד טאהה, אבל יאללה נו נזרום עם זה.

לא אוהב תפוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

אני יכול במקסימום לנסות להוציא דרכון כורדי וללכת להילחם בעיראק.

בלי קשר לוויכוח שמתנהל פה, ציטוט לפנתיאון :-)

• מצחיק 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה מת להישאר פה, אבל מה לעשות דמוגרפיה, משיחיים, מושחתים, וכבר עכשיו בשבילם אני על תקן בוגד. לא נראה טוב… אתה עדיין יכול להתחתן עם מישהי/מישהו שיש לו דרכון כדי שתוכל לברוח כשיגיע הרגע. לפחות מבחינתם אתה לא בוגד אז יציעו לך כמה גרושים על הבית וגם יתנו לך לעזוב עם שתי מזוודות, אז תנסה לחשוב כבר עכשיו מה לארוז.

הייתי גם בא למילואים לראות מה הקפה שלך שווה, אבל בדיוק פירקו לי את הגדוד ונתנו פטור. לא יודע למה כנראה גדוד של שמאלנים בוגדים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

וואלה מת להישאר פה, אבל מה לעשות דמוגרפיה, משיחיים, מושחתים, וכבר עכשיו בשבילם אני על תקן בוגד

בנתיים כולונו נברח בהתקוממות הערבית ישראלית הקרובה - שומר חומות 2.

זה יותר מסוכן מבן גביר וליצמן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, farkash7 כתב:

וואלה מת להישאר פה, אבל מה לעשות דמוגרפיה, משיחיים, מושחתים, וכבר עכשיו בשבילם אני על תקן בוגד. לא נראה טוב… אתה עדיין יכול להתחתן עם מישהי/מישהו שיש לו דרכון כדי שתוכל לברוח כשיגיע הרגע. לפחות מבחינתם אתה לא בוגד אז יציעו לך כמה גרושים על הבית וגם יתנו לך לעזוב עם שתי מזוודות, אז תנסה לחשוב כבר עכשיו מה לארוז.

הייתי גם בא למילואים לראות מה הקפה שלך שווה, אבל בדיוק פירקו לי את הגדוד ונתנו פטור. לא יודע למה כנראה גדוד של שמאלנים בוגדים.

בוגד? לא. טועה? כן (לדעתי).
זה היופי בדמוקרטיה, אתה יכול לא להסכים עם מישהו ועדיין לא להיות בוגד (כל עוד לא עשית משהו אקטיבי נגד המדינה).
בגלל זה אני אומר שיאיר לפיד הוא לא בוגד אלא אידיוט. 
כן, השפה שלהם לפעמים נשמעת קיצונית למי שלא מגיע מהתרבות שלהם, אבל אפשר להשוות את זה לאנשי שמאל (שלוכים, ברבריים, פגאניים). כל צד והטמטום שלו. 

אמור להיות לנו חד יומי בדצמבר כי אימון בשנה זה לא מספיק, לארגן לך צו? כיף אצלנו דווקא.

מעניין מה תהיה הדעה של אנשי הממשלה אם החרדים יסכימו להפקיר את ביבי ולהצטרף במקום רעמ ומרצ.. יש לי תחושה שהם לא יהיו פתאום כל כך משיחיים ומושחתים.

ובקשר לגנץ - טעיתי, הוא לא מרכז. הוא "מרכז ביטחוני".
כל פעם ממציאים גימיק חדש, הזייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, יובל .מ. כתב:

מבחינתי? תשאר באהבה

תודה, אתה מאוד לארג'. 

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

כן, השפה שלהם לפעמים נשמעת קיצונית למי שלא מגיע מהתרבות שלהם, אבל אפשר להשוות את זה לאנשי שמאל (שלוכים, ברבריים, פגאניים). כל צד והטמטום שלו. 

כן כן "השפה נשמעת קיצונית". זו הבעיה. אין שם אידיאולוגיה קיצונית חלילה. אתה קראת את הטור המתבכיין של ליבסקינד? קרא, כדאי לך. זה מישהו מהצד הנכון.

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

מעניין מה תהיה הדעה של אנשי הממשלה אם החרדים יסכימו להפקיר את ביבי ולהצטרף במקום רעמ ומרצ.. יש לי תחושה שהם לא יהיו פתאום כל כך משיחיים ומושחתים.

היחידים בממשלה הנוכחית שרבו עם החרדים זה לפיד, שמאז כבר הפך לחבר של גפני לדעתי, וליברמן. ובוודאי שהם היו יושבים עם החרדים היום. ומניח שגם עם הציונות הדתית בלי בן גביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...