Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Pika007 כתב:

ניפגש לארוחת ערב עם מועדון האקסלוסיב של הפורום, אחרי שנמצא מהמסעדה אני אתן לך מכות, אבל בוא ניפגש אחרי זה שוב, בסדר? תזמין אותי לארוחת ערב נוספת.

גם שם אני אתן לך מכות, אבל בבקשה אל תשנא אותי ואל תפסיק להזמין אותי לארוחות ערב, בסדר?

מה, תרצה להחרים אותי אישית?? אתה לא אוהב את הארוחות המשותפות??? למה לפגוע בכל המועדון??

שוב אני שואל, ולכן נגזר עלינו ללכת אל הקלפי כל שנה?

רק שאם הוא ישיג 61 ללא המפלגות הליברליות בבקשה לא להתלונן אח"כ...

וזה כנראה קרוב מתמיד.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4594

• SlowRide

4408

• פינדר

3455

• m3x7r3m3

2926

לפני 7 שעות, avi 1234 כתב:

שוב אני שואל, ולכן נגזר עלינו ללכת אל הקלפי כל שנה?

רק שאם הוא ישיג 61 ללא המפלגות הליברליות בבקשה לא להתלונן אח"כ...

וזה כנראה קרוב מתמיד.

אתה מתעלם מזה שזה דו כיווני. ביבי נכשל להשיג רוב להרכבת ממשלה כבר תקופה. בפעם האחרונה שהצליח לו זה כי הוסיף את גנץ לרשימת האנשים ששיקר להם.

בפשטות מה שאתה אומר הוא שיתנו לביבי להיות ראש הממשלה, כי ככה ואתה בעבדו.

מה זה לא להתלונן? אתה מתלונן עכשיו. כולנו מתלוננים כל הזמן. ברור שכל צד שמפסיד מתלונן. ולפעמים גם כזה שמנצח.

ואני די בטוח שגם אם יגיע ל61 לא יחזיק 4 שנים. וזה עוד בתנאי שלא יריב גם עם בן גביר או גפני ברמה כזו שלא ילכו איתו.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, falou כתב:

וזה השיקול המרכזי בבחירת המפלגה לה הם מצביעים?

צחקתי בקול, בדקת בכלל מה ה"מפלגות" שיש בהסתדרות המורים?

על מה אתה מדבר? השוואה שמעידה על כך שאין לך מושג ירוק.

לפני 14 שעות, korola כתב:

אולי ליאור צדק? 
אומנם רציפים 7-8 פרקו רק 7 אוניות .. אבל באשדוד ראו שלוקחים להם את העבודה. 
מהר גייסו עובדים זמניים ופרקו 30 אוניות יותר בחודש... והורידו את הפקק מ 100 ל-30 .
אם לא היו פותחים את רציפים 7-8 .. אז אשדוד לא היו ממהרים לגייס עובדים זמניים ולא היו פורקים במאי ויוני את ה 60 אוניות הנוספות.

כאילו שנתיים יש פה פקק של 70 אוניות בחוץ... כל חודש פורקים כ-450 אוניות בנמלי הארץ.
הפקק קבוע.. כלומר התפוקה של הפריקה זהה לכניסה של האוניות החדשות.
אבל פתאום .. אחרי שנתיים .. בנמל אשדוד קיבלו אישור מההסתדרות לגייס 100 עובדים זמניים.
ותוך חודשיים פרקו את ה 70 אוניות שהיו תקועות.. 

אולי ליאור צדק?   הפקק לא באשמתם, אבל הפתרון היה מותנה באישור ההסתדרות 

בוודאי שליאור צדק, לא כי הוא ליאור, אלא כי זה כלכלה 101, אתה מכניס מתחרה חדש (במקרה הזה SIPG לתחום פריקת מטען כללי), אתה יכול להוציא גם מתחרה ותיק, גדול ומבוסס מאיזון.

הרי זה בדיוק, אבל בדיוק מה שקרה בזמנו בסלולר עם גולן טלקום ומירס (שהפכה להוט, קיבלה תדרים מתאימים לרשתות מתקדמות במקום ה-iDEN הישן).

לפני 13 שעות, David32 כתב:

שוב אתה לא קורא את ההודעות:

image.thumb.png.7a8a0394408f219bdc78ff1df64486d2.png

מ.ש.ל.

אתה מבין שזה לא משנה כן?

א. הנה, הם עמדו ריקים ובתיכנון הם היו אמורים לעמוד ריקים.

ב. הם חסרי כול ציוד עליהם - הם סתם רציפים. הם לא הושמשו לכלום [כי היו אמורים לעמוד ריקים]. 

א. ברור, הרי בנו אותם כדי שיישארו ריקים. 🤣

ב. בניגוד לרציף שמיועד מראש למטען כללי, ויש לו הכנה לציוד פריקה של מטען כללי, אלו רציפים שיועדו למכולות, ויש בהם הכנות לציוד פריקה של... מכולות. מפתיע נכון?

לא רלוונטי בכלל.

אם לסבתא היו גלגלים...

עובדתית - עובדי נמל אשדוד, תחת הועד, נתנו עבודה.

עובדה נוספת: גויס כוח אדם זמני והחוזה הוארך כדי לטפל בפקק.

אתה טענת אחרת. שהועד מונע. טעית.

ברור שלא רלוונטי כי זה ישבור לך את התזה.

הרי הגיוני לחלוטין להשוות תפוקה של 5-7 רציפים עם ציוד מתאים, ל-2 רציפים בלי ציוד מתאים. נכון?

למה ההסתדרות פתאום הסכימה לגיוס זמני של כ"א ואז להאריך? זה לא קשור לכך שפתאום נפתחה להם תחרות בפריקת מטען כללי?

אם ההסתדרות לא התנגדה, למה היה צריך לנהל מו"מ סביב גיוס כ"א זמני?

אגב למה בכלל ההסתדרות היא צד לשכירת עובדים זמניים? זה אמור להיות חוזה בין העובדים ובין המעסיק. ועוד הסכם מיוחד, שהעובדים הזמניים הם בכלל לא צד בו?

ולמה המו"מ קובע לכמה זמן יועסקו העובדים הזמניים? מבחינת המעסיק הוא צריך להחזיק את הזמניים כל עוד שהוא צריך אותם, למה הוא היה מוגבל לחצי שנה? למה היה צורך בכלל להאריך את ההסכם?

ציטוט

בנובמבר האחרון הביעו בכירים במשרד התחבורה תמיכה בבקשת נמל אשדוד להאריך את חוזי העבודה של העובדים הזמניים שגויסו על ידי הנמל. זאת, על רקע התנגדות ההסתדרות להארכת החוזים הזמניים. במשרד טענו אז כי הם מרוצים מצמצום הפקק בנמלים, אך הביעו חשש כי אי הארכת חוזי העבודה תחזיר את הגלגל לאחור, מה שיגרום להתרחבותו של התור בכניסה לנמלים.

...

שיקו ז'אנה מנכ"ל נמל אשדוד: "בשנה האחרונה אנו חווים את השפעות המשבר הגלובלי בשרשרת האספקה שממשיכות לתת את אותותיהן על נמלי ישראל. נמל אשדוד מגויס כולו למען המשק הישראלי וימשיך להעניק שירות מיטבי ללקוחות החברה. בשיתוף פעולה עם ההסתדרות הוחלט על הארכת העסקת העובדים הזמניים שנקלטו. תגבור כוח העבודה הקבוע הוכיח את עצמו, ועם קליטת העובדים הראשונים נרשמה ירידה של מחצית במספר האוניות הממתינות. נמשיך לפעול באופן לא מתפשר כדי להתמודד עם המשבר בצורה הטובה ביותר. אני מבקש להודות לשרת התחבורה ולמשרד התחבורה על התמיכה בימים מאתגרים אלו".

מקור

ציטוט

ההסתדרות חתמה על הסכם מיוחד לקליטה מיידית של 50 עובדים זמניים לנמל אשדוד.

במהלך התקופה האחרונה קיימה ההסתדרות משא ומתן מתמשך מול הנהלת נמל אשדוד סביב הסוגייה ודרכי ההתמודדות עמה. לאחר בחינת החלופות השונות, תוך התחשבות בכלל הגורמים, הגיעו הצדדים להסכמה שתאפשר התמודדות עם התור התפעולי.

המתווה כולל, כאמור, גיוס מיידי של 50 עובדים זמניים שיועסקו לתקופה מוגבלת של עד שישה חודשים.

מקור

ציטוט

נחתם הסכם להארכת העסקת עובדים זמניים שחוזה העסקתם מסתיים החודש. ההסכם נחתם בין חברת נמל אשדוד והסתדרות העובדים כאשר מדובר בהארכה של חצי שנה עבור 30 עובדים זמניים.

נמל אשדוד חתם לפני כחצי שנה על הסכם ייחודי וראשוני מסוגו בישראל עם הסתדרות העובדים לגיוס כוח אדם זמני להתמודדות עם התור התפעולי שנוצר. כעת מבקשים בנמל, לאור המגמה הנמשכת, להאריך את העסקת 30 עובדים לתקופה נוספת של עד חצי שנה. 

מחברת נמל אשדוד נמסר כי ״בנמלים רבים ברחבי העולם נהוג להחזיק כוח עבודה זמני אשר נדרש לעבודה בתקופות עומס. הדבר לא היה מקובל בישראל ונמל אשדוד חתר לחתימת הסכם דומה מול הסתדרות העובדים שיאפשר קליטת עובדים זמניים שיתגברו את כוח העבודה הקבוע״.

נזכיר כי בעקבות הסכם שנחתם בין ההסתדרות ונמל אשדוד במהלך יוני – הסכם שהיה אמורה להיחתם כבר במאי אך נדחה בשל נסיגתה של ההסתדרות מההסכמות - נקלטו כ-50 עובדים זמניים שתמכו בפריקת האניות ובעקבות כך נרשמה ירידה משמעותית של כ-50% בתור התפעולי. לאור התוצאות החד משמעויות בהפחתת התור התפעולי הובילה הנהלת הנמל, כשלושה חודשים לאחר מכן, מהלך לקליטת 40 עובדים זמניים נוספים.

שיקו ז׳אנה, מנכ״ל חברת נמל אשדוד ציין: ״הוחלט בשיתוף פעולה עם הסתדרות העובדים על הארכת העסקת העובדים הזמניים שנקלטו.

מקור

ציטוט

דירקטוריון נמל אשדוד אישר גיוס 50 עובדים זמניים נוספים במטרה להתגבר על העומסים הכבדים של אוניות הממתינות בכניסה לנמלים. גם דירקטוריון נמל חיפה דן בשבוע שעבר בתוספת 40 עובדים זמניים, מהלך שצפוי להיות מאושר בעתיד הקרוב. מכשול משמעותי הצפוי בדרך לאישור המהלך הוא אישורה של ההסתדרות, הנחוץ לצורך גיוס עובדים זמניים.

הנהלת נמל אשדוד הצהירה בפני המדינה שנחוצים לה 100 עובדים זמניים לצורך צמצום הפקק התפעולי. ההסכמות על גיוס 50 העובדים הראשונים לשישה חודשים, שאליהם אמורים להצטרף 50 העובדים שבדיון כעת, הושגה בין הנהלת נמל אשדוד להסתדרות והעובדים כבר באמצע מאי.

גיוס העובדים הזמניים יכול היה להקל משמעותית על העומסים הכבדים של עשרות אוניות הממתינות בכניסה לנמל, אלא שבבואה לחתום על תוספת העובדים שבוע לאחר מכן, נסוגה ההסתדרות מהבטחתה. ההסתדרות, שנמצאת שנה לפני בחירות, לא ששה לאשר מהלכים מסוג זה - שאינם אהודים על הוועדים בנמל.

מקור

נו, התנגדו או לא התנגדו? חזרו בהם או לא חזרו בהם?

ביקשו 100 קיבלו 50.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

וזה עוד בתנאי שלא יריב גם עם בן גביר או גפני ברמה כזו שלא ילכו איתו.

יותר סביר שיריב עם סמוטריץ', לפחות בטווח הנראה לעין, יש לביבי פחות נטייה לריב עם מס' 2 או 3 או 4 במפלגות אחרות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה מבין שזה לא משנה כן?

שאתה לא קורא הודעות? ברור.

פשוט מראה שמה שאתה כותב לא רלוונטי.

אתה מצטט אבל לא קורא. צריך קודם לקרוא, אחר כך לצטט.

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ויש בהם הכנות לציוד פריקה של... מכולות.

צילום של רציף ריק. אתה גם לא מסתכל?

או שצריך לצרף לך צילום של מסוף מכולות.

ריקים. ר-י-ק-י-ם.

Empty

לכול שאר ההודעה:

אני באמת לא מבין. טענת שלא גייסו - גייסו.

אתה רוצה ששוב אני אענה ואתה לא תקרא הודעות? 

איך נראה לך שהדיון יכול להתקיים אם אתה לא קורא את מה שכותבים לך, מתעלם מתמונות, וממשיך לרוץ על הטענה שלך שהוכחה כשגויה?

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

נו, התנגדו או לא התנגדו? חזרו בהם או לא חזרו בהם?

ביקשו 100 קיבלו 50.

גם את הציטוטים אתה לא יודע לקרוא 🤣

אתה רק תומך בזה שלמרות כול הרעש והצילצולים, ההסתדרות הסכימה להעסיק עוד כוח אדם בשביל לטפל בפקק - וזה הצליח. בניגוד לטענתך המקורית.

לא נפתחה להם תחרות במטען הכללי אז, כי כול ההודעות הם לפני העברת הרציפים. אלוהים ישמור ליאור נו. תגיד שאתה טעית וזהו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

צילום של רציף ריק. אתה גם לא מסתכל?

או שצריך לצרף לך צילום של מסוף מכולות.

ריקים. ר-י-ק-י-ם.

Empty

אז זהו - שיש הבדל במבנה של רציף שמיועד למכולות ורציף שמיועד למטען כללי. זה לא "רציף זה רציף זה רציף"

כמו כן ברציף שמיועד למכולות יש הכנות למנופים של מכולות, גם אם תביא את המנופים הללו לרציפים הריקים, אתה יודע כמה הם יעזרו לך בפריקת מטען כללי?

הם לא, ולכן SIPG הביאו מנופים ניידים ומנופי אונייה, או הסתמכו על אוניות שיש להן מנוף מובנה.

הנה, שוב, ציטוט שמוכיח את זה:

ציטוט

שני הנמלים החדשים, שנפתחו במהלך השנה שעברה, הם נמלי מכולות שאינם מותאמים לפריקת מטען כללי, ולכן גם אם יש להם אישור לעסוק בפריקת מטען כללי ברציפים הקיימים, הרי שמבנה הרציפים והמכשור שלהם אינם מותאמים לכך.

אני אסביר שוב, אינם מתאימים, לא מתאימים, לפריקת מטען כללי, לא מתאימים.

מבנה הרציפים והמכשור שלהם אינם מתאימים למטען כללי, לא מתאימים.

והנה ציטוט אחר, ממקור אחר שאומר בערך אותו דבר:

ציטוט

כמו כן, גובה הרציפים והמכשור של נמל המפרץ מותאמים בעיקר לאוניות מכולה, וגם עובדי הנמל לא הוכשרו עד כה לפריקה של אוניות מטען כללי. עם זאת, בנמל המפרץ טוענים כי הנמל השלים במהלך הימים האחרונים את ההיערכות הלוגיסטית והמקצועית לקראת קליטת אוניות מטען כללי.

גובה הרציפים והמכשור מותאמים בעיקר לאוניות מכולה.

לפני 16 דקות, David32 כתב:

לכול שאר ההודעה:

אני באמת לא מבין. טענת שלא גייסו - גייסו.

אתה רוצה ששוב אני אענה ואתה לא תקרא הודעות? 

איך נראה לך שהדיון יכול להתקיים אם אתה לא קורא את מה שכותבים לך, מתעלם מתמונות, וממשיך לרוץ על הטענה שלך שהוכחה כשגויה?

טענתי שלא גייסו בגלל ההסתדרות, וזה הוכח חד משמעית, כולל ההתנגדות של ההסתדרות להארכה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, פינדר כתב:

גנץ חתם איתו על הסכם והראה לכולם מה שווה החתימה של ביבי.

חוץ מזה בגדול אני מסכים איתך. אני מבין שיש אגו, אינטריגות וכו' בכל הנוגע לפוליטיקה אבל אצל ביבי זה חצה את גבול הטעם הטוב. (מצד שני אם מישהו לא מצליח להתמודד עם ביבי איך הוא יסתדר ברמה הבינלאומית)

בנוגע לגנץ גם הוא לא בדיוק הראה יושרה וגם ניסקורן הלך מאחורי הגב. גם בממשלה הזאת גנץ לא הראה שיש לו יושרה ויחסי אנוש טובים עם ראשי המפלגות מסביב, המידה רבה הוא שימש כאופוזציה בקואליציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.6.2022 בשעה 20:24, m3x7r3m3 כתב:

היה אפשר לפתור את הפקק ע"י 2 אופציות:

1. יותר כ"א

2. יותר משמרות

או שילוב של שניהם.

כמובן שהעובדים מתנגדים, זה הרי טבעי, אבל האפשרות של עובדים לקבוע שלא יביאו כ"א לתגבור, הוא בגלל...

והאפשרות של עובדים לקבוע שהם לא יעבדו יותר משמרות, ולשמור על עבודתם הוא בגלל...

.

אז ההסתדרות עשתה רעש, אבל הביאו עוד כ"א. יעני האופציה הראשונה.  -  אתה הבאת את כול ההוכחות לזה.

מה התלונות שלך? שהם עשו רעש? בגלל זה הסמול אשם?

עריכה אחרונה על ידי David32
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

עוד צעד קטן בדרך למדינת אירן או דאע"ש. חיילים שמחרימים קצינה ומקבלים פקודות מהרב.

יותר בכיוון לבנון כזה. עשה לך רב ובחר לך מיליציה.

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, פינדר כתב:

עוד צעד קטן בדרך למדינת אירן או דאע"ש. חיילים שמחרימים קצינה ומקבלים פקודות מהרב.

אז כל מה שאוייבנו צריכים לעשות זה לישלוח רקדנית בטן עם כוח הפריצה שלהם וכל החיילים הדתיים יעצמו עיניים ויברחו לאחור 🤦‍♂️...

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, David32 כתב:

אז ההסתדרות עשתה רעש, אבל הביאו עוד כ"א. יעני האופציה הראשונה.  -  אתה הבאת את כול ההוכחות לזה.

מה התלונות שלך? שהם עשו רעש? בגלל זה הסמול אשם?

לא רק רעש, הנהלת הנמל אמרה שהם צריכים 100 מיידית, קיבלו 50 לחצי שנה, אחרי זה קיבלו 40 לחצי שנה נוספת והאריכו ל-30 לחצי שנה נוספת.

אז במקום 100 עובדים לכמה זמן שצריך, קיבלנו חלק עכשיו, חלק מאוחר יותר, ובשום מצב לא ה-100 שצריך.

ולא רק זה, בגלל המו"מ עם ההסתדרות קליטת הזמניים נדחתה לפחות בחודש (כשהם חזרו בהם אחרי ההסכמה), וכנראה בהרבה יותר (בגלל הצורך במו"מ שנמשך שבועות ארוכים לפי אחד המקורות שהבאתי).

אז זה לא רק רעש. מעשית הייתה להם השפעה.

גם בתזמון כניסת העובדים הזמניים, גם בכמות שלהם, גם לכמה זמן הם יהיו.

את כל זה אתה מסכם ב"עשתה רעש"?

לפני 5 דקות, hwgeek כתב:

אז כל מה שאוייבנו צריכים לעשות זה לישלוח רקדנית בטן עם כוח הפריצה שלהם וכל החיילים הדתיים יעצמו עיניים ויברחו לאחור 🤦‍♂️...

או שלא, אני מניח שחיילים דתיים יודעים על המונח של "אשת יפת תואר" 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבלפור שאינו ראוי למגורים כמובן

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, עדי-אל כתב:

חוץ מזה בגדול אני מסכים איתך. אני מבין שיש אגו, אינטריגות וכו' בכל הנוגע לפוליטיקה אבל אצל ביבי זה חצה את גבול הטעם הטוב. (מצד שני אם מישהו לא מצליח להתמודד עם ביבי איך הוא יסתדר ברמה הבינלאומית)

בנוגע לגנץ גם הוא לא בדיוק הראה יושרה וגם ניסקורן הלך מאחורי הגב. גם בממשלה הזאת גנץ לא הראה שיש לו יושרה ויחסי אנוש טובים עם ראשי המפלגות מסביב, המידה רבה הוא שימש כאופוזציה בקואליציה

רק אוסיף על זה שיש מגוון ציטוטים של מנהלגים ברמה בינלאומיות שמדברים על זה שביבי הוא שקרן מעבר לגבול הטעם הטוב וכו׳, ודווקא נראה שבנט ולפיד הסתדרו לא רע בכלל בתקופה האחרונה, כולל אפילו חצי הגמגום שלהם בכל מה שקשור לרוסיה אוקראינה. 

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

רק אוסיף על זה שיש מגוון ציטוטים של מנהלגים ברמה בינלאומיות שמדברים על זה שביבי הוא שקרן מעבר לגבול הטעם הטוב וכו׳, ודווקא נראה שבנט ולפיד הסתדרו לא רע בכלל בתקופה האחרונה, כולל אפילו חצי הגמגום שלהם בכל מה שקשור לרוסיה אוקראינה. 

שקד נשמעה בהקלטה שלפיד עושה לנו נזקים 

ובנט אח"כ עמל לתקן אותם.

לפני 6 שעות, יבגניפ כתב:

אתה מתעלם מזה שזה דו כיווני. ביבי נכשל להשיג רוב להרכבת ממשלה כבר תקופה. בפעם האחרונה שהצליח לו זה כי הוסיף את גנץ לרשימת האנשים ששיקר להם.

בפשטות מה שאתה אומר הוא שיתנו לביבי להיות ראש הממשלה, כי ככה ואתה בעבדו.

מה זה לא להתלונן? אתה מתלונן עכשיו. כולנו מתלוננים כל הזמן. ברור שכל צד שמפסיד מתלונן. ולפעמים גם כזה שמנצח.

ואני די בטוח שגם אם יגיע ל61 לא יחזיק 4 שנים. וזה עוד בתנאי שלא יריב גם עם בן גביר או גפני ברמה כזו שלא ילכו איתו.

באף מערכת בחירות בישראל לא נדרש להשיג רוב,

תמיד הרוב הבין שראש המפלגה הגדולה ביותר הוא זה שמרכיב את הממשלה.

בפרט שכמעט רוב המפלגות בכנסת תומכות בו,

ולא אכפת לי אם זה לפיד או ביבי.

לי באופן אישי דיי נמאס מחוסר היציבות הפוליטית, ומתכוין להצביע למי שע"פ הסבירות יהיה קרוב ביותר להקים ממשלה שתחזיק מעמד.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...